Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Юріч сказано:

Я щось зовсім не бачу, щоб назбиралась хоч якась команда... 2-3 людини і то не ясно чи йдуть. З такою кількістю і активністю нєфіг навіть рипатись. Вже навіть нема настрою йти...тим паче з моїх друзів по борді (тих, кого я хотів бачити в першу чергу, а це vaz75, @yura-patriot@Saddy , bublik007, kayot, lanima) ніхто не йде... Хоча я надіявся...

ну lanima припхається))

вона тихенько чекає, коли ви вже з датою вирішите нарешті))

і ще впрошуватиме одного симпатичного адвоката прийти, якого в лютому підманула підвела)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось зза того, що всі тихенько чекають, не можна зрозуміти повної картини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Ось зза того, що всі тихенько чекають, не можна зрозуміти повної картини.

я

вже збиралася на три зимові бордовки підряд. жодного разу не вийшло(

тому не хочу наперед загадувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, lanima сказал:

я

вже збиралася на три зимові бордовки підряд. жодного разу не вийшло(

тому не хочу наперед загадувати.

 

 

Та який перед? Три дні залишилося. Короче, все ясно, що з того роя не вийде ніх...я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Та який перед? Три дні залишилося. Короче, все ясно, що з того роя не вийде ніх...я.

)))

я з тобою)

їхатимеш, набереш, ми підтягнемося з чоловіком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, lanima сказал:

)))

я з тобою)

їхатимеш, набереш, ми підтягнемося з чоловіком.

 

 

 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Я щось зовсім не бачу, щоб назбиралась хоч якась команда... 2-3 людини і то не ясно чи йдуть. З такою кількістю і активністю нєфіг навіть рипатись. Вже навіть нема настрою йти...тим паче з моїх друзів по борді (тих, кого я хотів бачити в першу чергу, а це vaz75, @yura-patriot@Saddy , bublik007, kayot, lanima) ніхто не йде... Хоча я надіявся...

Вважаю, якщо хочуть прийти знайдуть можливість і час. Якщо ні, навіщо силувати і впрошувати, всі ж вони дорослі люди і здатні визначитись з своїми бажаннями.  Буде нас багато чи мало Всім будемо раді, шашлик і настрій від того не зіпсується. Головне, щоб погода хороша була і люди. А у всіх інших буде шанс надумати, прийти і спробувати нас знайти. Не вистачить  шашлику, знайдеться альтернатива) @Юріч , а якщо  не хочуть іти твої знайомі чи друзі хай вони переживають, що тебе не побачать і з іншими не зустрінуться. Інша річ, якщо ти сам не хочеш іти, чи людям просто не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

Я щось зовсім не бачу, щоб назбиралась хоч якась команда... 2-3 людини і то не ясно чи йдуть. З такою кількістю і активністю нєфіг навіть рипатись. Вже навіть нема настрою йти...тим паче з моїх друзів по борді (тих, кого я хотів бачити в першу чергу, а це vaz75, @yura-patriot@Saddy , bublik007, kayot, lanima) ніхто не йде... Хоча я надіявся...

ти знаєш, з таким настроєм дійсно нєфіг навіть рипатись ;)

А стосовно "ніхто не йде з моїх друзів по Борді" - якщо ти хочеш бачити лише своїх "друзів по Борді" - ніхто ж тобі не заважає запросити їх до себе на барбекю.

 

Народ, ви ж не плутайте, це ж не "бордовка". Це просто можливість провести звичайний вихідний не так як завжди. Заодно й познайомитись, хто не знайомий. Без особливого напрягу (ну, не рахуючи фінансовий :)), без якихось критичних часових рамок, без дрескодів чи фейсконтролів :) Хочеш - прийдеш; не хотів, але в останній момент з'явилось бажання - ніхто не пожене; не зможеш - ну що ж, життєво.

 

І дійсно, нема чого з першого разу видумувати якісь "дальні виїзди". Це додаткові напряги і обмеження для когось, хто не зможе добратись, відштовхне тих, хто "зміг би лише на годинку, а так..."

А тут, в місті - можливо зібрати і тих, хто забажає бути від початку і до кінця, і тих, хто загляне "на чайок"; хто сам, і хто захоче з дітьми, і т.д. Єдине, для чого дійсно потрібно більш-менш зорієнтуватися в кількості 100%-х учасників, щоб знати, скільки взяти м'яса для "старту", а хто зхоче прийти з-поза-списку - ніхто ж не боронить йому принести своє щось з собою, та й вся проблема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 , от як я прожив би без твоїх нравоучєній... Те що ти тут пишеш - з пустого в порожнє. Вже сто раз сказали, що потрібно знати скільки людей йде, це вже і єжу зрозуміло, але де ті люди, які б сказали, мов я буду тоді то...  так крім мене і @silfida и, ніхто хоч близько до конкретики не підійшов, одні поради, як на красній площі... От ти сам будеш ні, плануєш, чи тільки попізд@ть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, jack74 сказал:

 

ти знаєш, з таким настроєм дійсно нєфіг навіть рипатись ;)

А стосовно "ніхто не йде з моїх друзів по Борді" - якщо ти хочеш бачити лише своїх "друзів по Борді" - ніхто ж тобі не заважає запросити їх до себе на барбекю.

 

 

 

І ще одне, я не писав, що хочу бачити лише своїх друзів, я написав

 

Цитата

тих, кого я хотів бачити в першу чергу

 

Так що не фантазуй. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не викручуйся тепер як вуж, бо ти написав, що якщо не йдуть "ті, кого ти хотів бачити", то в тебе тоді нема бажання туди йти ("нєфіг рипатись", "нема настрою йти"), що означає, що інших бачити ти не хочеш.

 

А оце твоє "з такою кількістю і активністю" - а яка кількість тобі мінімально-необхідна, щоб тобі захтілось "рипатись"? 2? 5? 10? Коли люди цікаві, то можна й "на троіх сообразіть", а коли "не в своїй тарілці", то хоч там і 20 буде, буде нудно.

 

 

ПиСи: не переживай :), я не йду, мене не буде в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 , ще раз повторюсь - не фантазуй. 

Цитата

що означає, що інших бачити ти не хочеш.

Кого інших, якщо крім @silfida  ніхто не виявив бажання йти. В нас що, побачення має бути? :) Я ж написав, що нема настрою вже йти, бо двіжа ніякого немає, людей нема, а друзів я вже додав, написавши "тим паче". 

Цитата

а яка кількість тобі мінімально-необхідна, щоб тобі захтілось "рипатись"

Ну не один чи два, хотілось би компанію. І да, хотілось би приємних і цікавих мені людей, хіба це не нормальне  бажання? Ти підеш віддихати з неприємними тобі людьми апріорі? 

Цитата

 

ПиСи: не переживай :), я не йду, мене не буде в Луцьку.

Чому мені переживати? Ти якраз з тих людей, с ким би я не проти познайомитись воочію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Народ, я все одно буду знімати квартиру. Тому пропоную в разі коли в день Х буде дощ, перенести все "на хату". Шашлики і в квартирі буде можливість приготувати. Як варіант?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картка для збору коштів

5168 7572 8012 6790

Ханенко Галина

думаю по 200грн вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, silfida сказано:

Картка для збору коштів

5168 7572 8012 6790

Ханенко Галина

думаю по 200грн вистачить

закину в суботу до обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви б на прогноз глянули... Вчорашня злива все намочила, на сьогодні сонця для "висушити" не обіцяють, і завтра теж не краще... Може варто не пнутись заради "матчь састаіцца в любую пагоду" і відкласти до кращого моменту? Абідна-дасадна, ну але ж і зустріч заради "галочки" - сенс? Ніхто з тих, хто "може", не прийде точно, а хто скинувся, то буде відбувати через силу? Тож це має, все ж таки, принести задоволення, а не просто аби в темі відмітити "відбулося"...

 

ПиСи: і я б в інший момент може зміг би взяти активну участь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 Мене лякає лише те, що прогноз невтішний на весь серпень. Але все вирішує більшість. Те мясо, що замариную не пропаде, а гроші повернути не проблема.

Що скажете, переносимо чи "матчь састаіцца в любую пагоду" ? Шоб в любую погоду, тут одними жіночими руками не обійтись.

А такий мастер на всі руки, як @jack74 відсутній, він відпочиває на озері в  (таку погоду), що екстремалом його назвати язик не повернеться, то рівень значно вище.

Він,  як вчора написав про град з картоплю, то як на  мене то не погана погода, то більше схоже на війскові навчання.

@jack74 вертайся вже з того відпочинку, в нас не ліпше, але з шашликом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вже теж побачив, що прогнозисти прогноз почали переписувати... Певно Галя все ж змогла домовитись з небесною канцелярією :)

Має там, певно, блати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч мені вдалось в малих випросити одну цукерку, з тих що ти приніс, дійсно смачні, не даремне вони їх хвалили)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@silfida , на здоров'я). Я радий, що вам всім вони сподобались. А мені шашличкі сподобались і твоє блюдо з картоплі по-італійські (забув як називається)... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...