Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

як на мене, коли вже буде відомо про дату та к-сть людей, то потрібно визначитися з декількома учасниками, які будуть не проти взяти на себе нелегку місію організувати стратегічно важливі речі (замаринувати м'ясо на шашлик, овочі там різні, хліб, соуси/майонези, серветки+посуд, вода).

перед цим оприділитися з кошторисом і скинутися на те все добро.

випивку та інші дрібні закуски добирати індивідуально та по бажанню/можливості/смакам.

все інше докупляється в магазі безпосередньо перед зАходом.

заздалегідь домовитися про шампури/решітки.

поясню свою точку зору - буде тупо якщо кожен принесе скажімо кілограм замаринованого по-різному м'яса, нарізаного різними за величиною шматками. як його смажити? там буде різний час приготування і т.д. інші нюанси (всі візьмуть одноразові тарілки, але ніхто не візьме виделок чи серветок, так завжди буває).

подушки, покривала, крісла брати теж з дому, кому скільки потрібно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Лето, хорошая погода. Неужели так сложно выбраться из этой городской клоаки на природу? Ну хотя бы в Гараджу. Лес, озеро, птички - природа! Раз в году можно и заставить свои задницы вытащить за пределы каменных джунглей. Ну или на Озерце или в Сирники. Только не говорите, что туда проблемно добраться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, gen552 сказано:

Лето, хорошая погода. Неужели так сложно выбраться из этой городской клоаки на природу? Ну хотя бы в Гараджу. Лес, озеро, птички - природа! Раз в году можно и заставить свои задницы вытащить за пределы каменных джунглей. Ну или на Озерце или в Сирники. Только не говорите, что туда проблемно добраться.

Взяв машину уже кто-то будет ущемлен, не имея возможности выпить

Добраться с баулами  возможно, но выбраться это уже вопрос. Непьющий водитель с автобусом решает все. Можете посоветовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, gen552 сказал:

в Сирники

якщо мається на увазі це місце, то мені там не подобається, незатишно, брудно навколо і вода в ставку брудна.

Озерце краще, але туди, і особливо звідти, дістатися трохи проблемно.

заїжджав нещодавно в зону відпочинку Озерце -

вхід безплатний, є такий-сякий пляж.

оренда стола 60 грн (сяде 8 чоловік), альтанки - від 100 до 200 грн. (залежить від величини), мангал 20 грн., в'язка дров 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, silfida сказано:

Взяв машину уже кто-то будет ущемлен, не имея возможности выпить

Добраться с баулами  возможно, но выбраться это уже вопрос. Непьющий водитель с автобусом решает все. Можете посоветовать?

а він українську розуміє. тему ж он прочитав і зрозумів про що мова

 

п.с. рованцівський берег р. Стир.

добиратись не сильно проблематично, а, можливо, зустрінеться якась парочка, то й романтично прогуляється пішечком додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Вимальовується така собі міні бордовка....

Організувати таке дійство в парку трохи проблематично, ті ж піддони, ті ж проблеми з законом щодо поводження в громадських місцях.

Ми ж, я надіюсь. законослухняні громадяни і не збираємось порушувати закон?

Тому залишаюсь на позиції, що таке дійство краще організовувати за містом.

В тій же Жабці є волейбольний майданчик, наприклад...

В парку можна організувати маленьку компанію, не більше...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте голосувалку організуйте.

я за парк, непогано ще  ставок в Теремно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Saddy сказано:

давайте голосувалку організуйте.

я за парк, непогано ще  ставок в Теремно.

 

@Saddy , тут і без голосування зрозуміло, що більшість буде за парк, бо дуже важко відірвати дупу та вийти за межі зони власного комфорту...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а відпочинок хіба не в цьому заключається?

щоб не виходити за межі зони комфорту?

є екстремали, є любителі природи, є любителі випити - в кожного свої уявлення про відпочинок.

тут питання в тому, що хочуть зібратися незнайомі, в основному, люди.

тому як мінімум для першого разу треба зробити так, щоб все пройшло якнайменше напряжно для всіх, щоб не пропало бажання збиратися та щось організовувати в майбутньому.

тому і не практично в даному випадку виїжджати десь далі. Бо багато хто подумає, нахіба мені ті напряги з добиранням і т.д.

В інших ситуаціях я "за" природу та воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить я екстримал, бо не розумію, що це за відпочинок на природі в межах міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Basil сказал:

@Saddy , тут і без голосування зрозуміло, що більшість буде за парк, бо дуже важко відірвати дупу та вийти за межі зони власного комфорту...

імхо

 

Ну якщо зрозуміло, то навіщо перти проти більшості? Це також свого роду екстрім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Ну якщо зрозуміло, то навіщо перти проти більшості? Це також свого роду екстрім?

дійсно, навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цікаво, так цікаво.

2 часа назад, rl72 сказал:

можливо, зустрінеться якась парочка, то й романтично прогуляється пішечком додому

Оксана може й не прийти після таких слів. Ьак що будь обережніший з висловами.

46 минут назад, Saddy сказал:

тут питання в тому, що хочуть зібратися незнайомі, в основному, люди.

тому як мінімум для першого разу треба зробити так, щоб все пройшло якнайменше напряжно для всіх, щоб не пропало бажання збиратися та щось організовувати в майбутньому.

Це факт.

Підкину вам ще місцинку, яка задовільнить багатьох Боголюби (095 380 7979), маршрутка і таксі не проблема, перше фото найбільша альтанка (14 місць вродє)

фото  

original-DSC_0064.JPG

original-DSC_0115.JPG

original-DSC_0094.JPG

Hide  

Превентивно: "шашлики" вже моє найнеулюбленіше блюдо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто почати з маленького, якщо все пройде добре, ніхто не буде проти зробити щось подібне ще раз в більш природньому місці. Тай песимізму поубавиться і людей побільшає. Завжди важко починати. Якби в мене та інших були кращі фіннсові можливості, думаю організувати шашлики і за містом не стало б проблеми. Просто орендували б автобус і не морочили собі голову.

Головна ціль не змагання хто краще, хто більше. А приємне спілкування, знайомство з новими людьми і затишний відпочинок.

Неможливо підлаштуватись під всіх, зараз робимо щось простіше по мінімуму,  слідуючого разу можлво щось глобалніше вдасться організувати, головне щоб було, бажання, можливість, ініціатива і зацікавені бордівчани.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, Боголюби також підтримую. І @Saddy ближче з Рожищ добратися. І мангал з дровами не потрібно сунути. Та й магазин там є. І випивати можна і треба)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як багаторічний організатор бордовок, я вам насмілюсь порадити :)

Якщо здибанка буде за містом - діліть кількість учасників на 3. Якщо десь в парку - добавляйте 30%. Хтось по-любому прийде лише на пару годин, хтось - на три години запізниться і т.д. 

М'ясо купляє хтось один(хто розбирається і в кого є карта Приват) за день до бордовки і маринує. Але запам'ятайте - всі оті приколи з мінералками, кефірами і прочіми ізвратами в маринаді - то є полішуцька кухня :) Любий "азєр" вам скаже, що треба взяти свіже м'ясо, порізати великими шматками, а маринад віддати котам.

В час Х зустрічається толпа, як правило 70% прийдуть вчасно. Скидаються баблом (хто не скинувся на картку до цього) і поки на поляні шпигується шашлик, палиться вогнище і розстеляються коцики - пара-тройка людей шурує з касою в найближчий супермаркет за тарілками-вилками-серветками, бухлом, овочами, хлібом і т.п. Все одно в телефонному режимі все буде змінюватись.

Коли "столи" накриті, овочі порізані, а в животах вже булькає півдеци сливовиці під бутерброд - доходить шашлик. А далі - конкурсна програма і отето всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto  Ти ждав 3 сторінки флуду, щоб розказати людям чяк має бути? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto , дуже дякую, нарешті хтось з  досвідом вирішив допомогти такому дебютанту, як я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, silfida сказано:

@difoto , дуже дякую, нарешті хтось з  досвідом вирішив допомогти такому дебютанту, як я )

Повір мені - демократія - досить фігова штука :)))))

Назначаєш дві дати, пару місць, робиш голосувалку по ним (бажано вже!), даєш номер карточки, прикидаєш по харчах суму, купляєш мясо, спеції, робиш сирий шашлик, на свій розсуд можеш набрати грузинської випічки. В день ІКС знаходиш пару помічників, які допоможуть то всьо доперти і далі - по обстановці.

Ключове слово - САМА. Береш все у свої руки і робиш, бо тут це обсуждалово конструктиву не принесе. Дєрзай.

В будь-якому випадку майже всі будуть задоволені, а тобі буде купа лайків і повага! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Юріч сказал:

До речі, Боголюби також підтримую. І @Saddy ближче з Рожищ добратися.

А якщо ще ближче то Бесідки в Рокинях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, rl72 сказал:

п.с. рованцівський берег р. Стир.

 

по "ту" сторону пр. Волі сильно углублятись не радив би, що запашок шашлика не перебити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж щось вирішити, потрібно зробити розвідку і фото. Спробую на ровері зробити об'їзд, тоді зробимо голосування. Просто я не бачила жодного з запропонованих місць за 6 років, як я тут. Я не місцева, а коло парку я поряд живу, тому обміряла його з усіх сторін).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Такер сказал:

А якщо ще ближче то Бесідки в Рокинях!

 

Не думаю, що всім з Луцька Рокині ближче ніж Боголюби. Треба ж враховувати не тільки близкість Рожищ.

 

6 часов назад, Zheny@ сказал:

@difoto  Ти ждав 3 сторінки флуду, щоб розказати людям чяк має бути? :)

 

 

Ну, кожен вчиться на помилках. Не спробуєш, не взнаєш. Флуд, не флуд, але якось треба прийти до згоди. Ти ж тільки "от що значить люди ніколи бордівки не організовували". Так підкажи, он Діфото прийшов, сказав так і так, а ти тільки підкалуєш зверхньо...

 

На рахунок шашлика, місця - більше втручатись, флудити не буду. Де вирішите, туди і приїду (якщо дата підійде), гроші на картку - без питань. Баба з возу - коню легше. 

Дійсно, щось сильно впрягся з порадами...

 

П.С. Шашлик готувати, жарити не вмію і ніколи не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Юріч сказано:

Так підкажи, он Діфото прийшов, сказав так і так, а ти тільки підкалуєш зверхньо...

шонетак?

 

Ви б зі "здибанки" почали.  Легше і простіше. Кафешка / пивнушка / піцерія. 

Час, місце. хто що з'їв / випив - за те і заплатив.

Всі бажаючі підтягнуться самі.

наступним етапом бордовка. Міні чи повномасштабна.

 

Шкода що "живень" на Карбишева закрили.  Тому варіанти парк 900-річчя Луцьку, чи парк імені Фотакома.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...