Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Oli сказано:

Все?

Як кажуть "Говорили - балакали, сіли і заплакали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Не Все, я лишень повернулась з свого затягнувшогося відрядження. Не буду вдаватись в подробиці, розкажу вже при зустрічі, так вийшло що Івана Купала я зустрічала в кількох областях України за одну ніч.

Так як мені не вдалося вирватись, щоб облюбувати Боголюби чи Жабку. Пропоную парк, можемо зібратись 15.07. Думаю в другій половині дня буде добре. З ранку  все купиться і замаринується. Все решта по ходу діла.

На яку суму розраховуємо з чоловіка 100\150\200грн? ( прошу написати суму, яка вам прийнятна і поставити +)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, VojinSvitla сказано:

Як кажуть "Говорили - балакали, сіли і заплакали"

Я на вітер  слів не кидаю) Ти сам доїдеш, чи за тобою заїхати? ;) Поплачемо разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, silfida сказано:

Я на вітер  слів не кидаю) Ти сам доїдеш, чи за тобою заїхати? ;) Поплачемо разом.

Та я сам приїду)))) Думаю можна знайти краще заняття ніж плакати)

Гадаю враховуючи цінність гривні варто скидатися по 200,  може навіть овер 200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oli сказано:

Все?

Шановний, а Ви до нас  на шашлий ідете? А то оте (Все) прозвучало, як розчарування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@silfida , я до речі, теж думав, що все вже затихло...більше двох тижнів тишина і тут за два дні до часу Х раптом прокинулись... Тут навіть не зрозуміло чи взагалі хтось збирається, скільки, на яке число... З кого вибирати тих закупщиків, шашличників? Якось то воно все неорганізовано... Я, наприклад, вже на ці вихідні не зможу, так як інші плани...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.06.2017 at 20:24, silfida сказано:

Було б добре, щоб кожен Хто підтримує відпочинок на  природі відписався в такому плані:

(як приклад беру @Юріч )

@Юріч

15-16, +\+ (підходящі дні)

22-23, -\+  ( 22 не виходить, а 23 прийду)

29-30, ?\?  (? - означає що хочу піти але не знаю чи матису можливість)

Принаймні, приблизно побачимо кількість людей.

 

чомусь ніхто не відписав, тому орінтувалась по тобі @Юріч можна перенести і на інші вихідні, для мене то не принципово, чекаю що скаже більшість?

я попереджал,  що  буду відсутня до числа 10 мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На далі буду знати, що кожного дня, требо реулярно давати копняків, щоб рухались ) Бо до диванів не лише дупи поприлипали, а й руки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, silfida сказал:

чомусь ніхто не відписав, тому орінтувалась по тобі @Юріч можна перенести і на інші вихідні, для мене то не принципово, чекаю що скаже більшість?

я попереджал,  що  буду відсутня до числа 10 мінімум.

 

Я про твою відсутність вперше чую, певно пропустив десь...

Я ж і говорю, що ніхто не відписується конкретно...хто йде, скільки, коли... Таке відчуття, що взагалі ніхто не підтримує ту зустріч, навіть ті, хто тут виявив бажання, не відписуються і не виявляють інтерес.

А мені стало зле на тому тижні і я записався з завтрашнього дня в лікарню (раніше не міг, місць не було), треба 5 днів прокапатись, масажи шиї поробити... Короче, проблеми з судинами...Тому на ці вихідні я фізично не зможу, вибачайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч та все нормально, я бачу поки тут розкачаються, то ми до наступного тижня зберемося, заодно  виписку відсвяткуємо твою. Головне, щоб ти був здоровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, silfida сказал:

@Юріч та все нормально, я бачу поки тут розкачаються, то ми до наступного тижня зберемося, заодно  виписку відсвяткуємо твою. Головне, щоб ти був здоровий.

 

Дякую, буду старатися. Але якщо на наступні вихідні, то зможу тільки 23, бо 22 їду дітей з табора забирати...все попрати треба після табору і таке інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Дякую, буду старатися. Але якщо на наступні вихідні, то зможу тільки 23, бо 22 їду дітей з табора забирати...все попрати треба після табору і таке інше...

Я про це памятаю. Ти попереджав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Госпаді! Ви ще вірите,що все получеться?)) Повага!

в мене не може не получитись, хай маленький але шашлик буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

Госпаді! Ви ще вірите,що все получеться?)) Повага!

 

А ти, друже, не плануєш бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А ти, друже, не плануєш бути?

 Чесно, не планую,бо знаю,що таке планувати ну капєц не реально,я тут плять з ріднім кумом на пиво не можу зходити,а бляха здибатися з N-ою кількістю людей яких вообще не бачив,то ваапще.... ну не знаю,без образ,але не планую,тим паче,що як вип'ю то можу багато чого наобіцяти,а потім ще балаболом обізвуть :D, а я за Сірьогу(VAZ75) горою, і я ще щиріший за нього в п'ять разів,то представляєш шо може бути? ой ну нафік))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, silfida сказал:

я бачу поки тут розкачаються

ніколи не розкачаются, поки не буде назначена КОНКРЕТНА дата, з конкретним місцем й конкретною сумою. Поки цього не буде, так і буде шалтайбалтай, а мені тоді не виходить, а мені тоді, а я туди не хочу, а мені там не подобаєтся. На крайняк полудемократичний спосіб, створити декілька голосовалок, одна, де проводити й декілька варіантів, одна - коли проводити, одна - по скільки скидатись. Чому цей спосіб полудемократичний ? Та тому, що ті люди, що будуть голосувати, це не ті ж самі, що, скоріше за все, реально прийдуть. Вірніше, ті що прийдуть, теж будуть голосувати, але далеко не тільки вони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що цей тиждень передають грози, а на 22-23 сонце + Вам потрібно тиждень на  голосування, шашлик переноситься на 22-23 липня. Тепер я розумію чому в нашій раді порядку нема))) Що нам хотіти з них, коли ми самі в своєму болоті  не можемо з шашликом дати раду )))).

Хто зі мною поїде в Боголюби чи Жабку подивитись? Я не місцева, то для мене далекий незвіданий край.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть місця відпочинку "на шашлик" з бесідками (щоб з дитиною 3 роки було зручно) поблизу Луцьку (до 20км).

Номер тел для броні - вітається! :)

 

Хто що порадить? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце проведення Парк 900-річчя Луцька 22\23.07 проведемо такого числа на яке буде більше охочих. Коли познайомимось блище, тоді будемо планувати відпочинок за містом. А зараз буде добре коли зможемо зібратись тут у Луцьку. Можливо вдасться крім шашлика організувати забаву для дорослик, майстрер-клас стрільби з лука, якщо в наших лицарів луцьких буде вікно, обіцяли завітати. Для малечі теж забава буде від мене.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До четверга визначаємось з числом, кількістю людей. Пишу номер картки. Купую мясо і до мяса, мінімум випивки, а на решту вже будемо знати кому що до вподоби вживати  і докупимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, TARAS96 сказано:

алкоголь буде? кому платити?

з алкоголем вирішимо на місці, я планую взяти вино. Відносно інших напоїв в кожного свій смак. Бачу стосовно дати відмовчуються. Я можу і  22 і 23.07.

номер картки напишу завтра, як і обіццяла, коли конкретно визначимось з датою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось зовсім не бачу, щоб назбиралась хоч якась команда... 2-3 людини і то не ясно чи йдуть. З такою кількістю і активністю нєфіг навіть рипатись. Вже навіть нема настрою йти...тим паче з моїх друзів по борді (тих, кого я хотів бачити в першу чергу, а це vaz75, @yura-patriot@Saddy , bublik007, kayot, lanima) ніхто не йде... Хоча я надіявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...