Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

@Юріч  Якщо вірити гуглу то десь 1км від парку живу. Дрова є хороші, яблуневі, зможу і мангал взяти і решітку. Відносно шашликів думаю вирішимо вже блище до події, можливо купимо певну кількість м'яса і розділимось між тими хто виявить бажання над ним почаклувати. Маринади є різні, смаки також. Навіть шашлик роблять з різного м'яса. Головне знати кількість людей. Можливо доведеться, ще в когось шампури позичити, коли моїх буде замало. Крім шашлику потрібно буде подумати і про випивку та інше меню. У нас недалечко є Грузинська пекарня, можна буде прикупити соусів і випічки.

4e2ff3179233f73617570f766744c4aa.jpg.342989c0546f3ac4b1541d38a6248405.jpge2195b1050ea8566bf4c2b7f13408005.jpg.4f30051638bc505f6764e40091b12d1c.jpg

І потрібно буде подумати, як нам зручніше розміститись. Буде просто прекрасно, коли всім буде смачно, зручно, весело і по святковому затишно;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Одразу видно людей, які не ходили на здибанки / бордовки :)

Я ходила, нажаль лише раз, тому важко порівнювати. Але думаю багато залежить від самих бордівчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zheny@ сказал:

Одразу видно людей, які не ходили на здибанки / бордовки :)

 

Жека, ну завжди буває перший раз)). Тим паче то тобі не в Кораблік сходити, 200 грн перечислив на картку і всі проблеми. Виїзд на природу завжди було важче організувати, навіть якщо своя компанія друзів, ніж похід до бару.

 

@silfida , це добре що в тебе є дрова і мангал, вже на одну проблему менше (треба якось їх доставити на місце збору, до речі, місце треба зарання вибрати, може ти як місцева, знаєш таке місце?).

На рахунок випивки, запивки, пропоную щоб кожен взяв з собою те і стільки, що буде пити (бо під смак кожного не підстроїшся), а у випадку нестачі - поруч магазин)).

На рахунок їжі до шашлика - навіть не знаю, хто буде на всіх готовити...пропоную кожному взяти з дому хто що хоче, овочі, закуски, нарізки...знову ж такі, по вподобанням. Мені, наприклад легше взяти з собою сумку, нагрузити туди всю снєдь, випивку, навіть готового шашлика на двох-трьох чоловік, ніж скидатися, когось нагружати з купівлею і готовкою.

На рахунок дат, як на мене, то 15-16 липня підходить найкраще. 22 липня точно не зможу, так як їду в табір дітей забирати, хоча 23 липня зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай вирішувалися із кількістю людей.

Визначалися із часом і місцем.

І від того "плясали".  Часом гроші наперед, часом уже під час події.

Одна чи 2-3 людини закуповлювали шашлики і супутні продукти, і йшли в точку "Б". Інші підтягувалися, або зустрічалися у точці "А", де скуплялися.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

На рахунок випивки, запивки, пропоную щоб кожен взяв з собою те і стільки, що буде пити (бо під смак кожного не підстроїшся), а у випадку нестачі - поруч магазин)).

так було. Хоча було  по-різному :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@silfida , штраф від 17 до 85 грн (за себе готовий заплатити).  Або будемо випивати нишком, наливати з непрозорих пакетів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і ще один конкурс намалювався, хто найкраще задекорує пляшку ;)

594fee92bb468_-----.jpg.491a9a02c95658662a5349f4964efc3d.jpg1373830409_grafin-shinok-v-dekore-bez-surgucha.jpg.4a6027aa15955c3ad737afde251e3af1.jpgbytilka5.jpg.4f07e51ad3781a62e93329a80400fe49.jpgDSC4449.thumb.jpg.10f0e9e1d05686bf334acc7d5740b286.jpg594fee9c2e574_.jpg.a1c52c999f470aaaa0ebfaf16f731c6b.jpge69e2b3e-379f-4b5a-8be9-24e7879744ef.jpg.0f6e7317782d4624dc0cfc00dcd0ef6d.jpg

Креатив вітається :D

Потім можна буде обмінятись сувенірами на пам'ять про літню бордовку з персональним підписом автора ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре, щоб кожен Хто підтримує відпочинок на  природі відписався в такому плані:

(як приклад беру @Юріч )

@Юріч

15-16, +\+ (підходящі дні)

22-23, -\+  ( 22 не виходить, а 23 прийду)

29-30, ?\?  (? - означає що хочу піти але не знаю чи матису можливість)

Принаймні, приблизно побачимо кількість людей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Saddy сказано:

здибанка планується сімейна?

Бажаєте прийти з своєю половиною, ласкаво просимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Saddy сказал:

здибанка планується сімейна?

 

Ну як говорилося вище, дівчата не проти присутності "кузнєцов" хлоп'ят. Тому я, наприклад, планую бути з коханою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й не проти дітей, але тоді потрібно буде розширити формат, щоб діти себе комфортно відчували і дорослі могли росслабитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Вимальовується така собі міні бордовка....

 

До липня ще далеко, ще може вималюватись міні фестиваль)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, silfida сказано:

До липня ще далеко, ще може вималюватись міні фестиваль)

А що, ідея добра.. Конкурси діткам, дружинам, чоловікам... А починалось з пробіжки))) Як казала моя дружина; після того як вже почали жити- ото то кави попили)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, bublik007 сказал:

Вимальовується така собі міні бордовка....

 

ти собі не представляєш навіть, на скільки вона буде *міні*, коли час підходитиме до дати проведення ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

ти собі не представляєш навіть, на скільки вона буде *міні*, коли час підходитиме до дати проведення ))

не каркай, а ліпше думай, яку подушку чи покривало з собою візьмеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти собі не представляєш навіть, на скільки вона буде *міні*, коли час підходитиме до дати проведення ))

Ну то вже як буде, друже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, silfida сказал:

не каркай, а ліпше думай, яку подушку чи покривало з собою візьмеш)

теж мені проблема ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, silfida сказал:

Є у мене ідея з піддонами

Як думаєте, варта уваги?

c8ff0e4c291966a61025336654d1b16d.thumb.jpg.86f8ffce6b70626daf30ce327e024c4d.jpg

 

Це все добре, але "хлопотно ето"). Чим більше складнощів, тим менше буде охочих приєднатися. Тим паче, це все требе привезти, увезти, а які машини, коли їдеш випивати. Треба все зробити налєгкє, принести (привезти на таксі) мангал, дрова від тебе, кожен взяв собі під дупу покривало, з собою приніс випивку, закуску, шашлик маринований, на місці пожарили. Все. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне за покривала і подушки я сказала, а все решта буде залежати від того, як буде виходити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...