Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

48 минут назад, VojinSvitla сказал:

@vetalforever Патріотизм до країни це одне, ставлення  до суспільства в цій країні, зовсім інше! Як мені ставитись до суспільства, яке вперто не хоче визнавати мене своїм і більш того,  намагається не помічати? Нещодавно мені потрібна була маленька допомога, звернувся до всіх хто міг допомогти і що думаєш? Всі відморозились, хоча я був готовий заплатити за послугу і там буквально справи на 30-40 хвилин.  І толку мені з того, що пацани там мене захищають, якщо тут я не можу порозумітися з сусльпільством?

Зараз розплачусь:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
В 16.02.2017 at 21:42, VojinSvitla сказал:

Чувак, в мене ще гірший грішок. Я не те що радію, але мені просто не шкода пацанів приблизно мого віку, які гинуть. Я просто подумки кажу "мінус один". Менше пацанів - менша конкуренція.

Ти не зрозумієш, але... скільки би "мінусів" не було, твоїх шансів це не збільшить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

@vetalforever Патріотизм до країни це одне, ставлення  до суспільства в цій країні, зовсім інше! Як мені ставитись до суспільства, яке вперто не хоче визнавати мене своїм і більш того,  намагається не помічати? Нещодавно мені потрібна була маленька допомога, звернувся до всіх хто міг допомогти і що думаєш? Всі відморозились, хоча я був готовий заплатити за послугу і там буквально справи на 30-40 хвилин.  І толку мені з того, що пацани там мене захищають, якщо тут я не можу порозумітися з сусльпільством?

Мдааа... 

В мене друг дитинства зараз (вже) встав на милиці. Він з тих, "хто тебе захищає". Він теж соціалізується. І не ниє. Порозуміння з суспільством - це коли ти не будеш чекати від нього, що тобі щось винні, бо ти інший. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto Мені ніхто нічого не винен, лише ставлення як до рівноцінного члена суспільства, а цього нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

@difoto Мені ніхто нічого не винен, лише ставлення як до рівноцінного члена суспільства, а цього нема!

чому я не вимагаю до себе якогось ставлення, а ти - вимагаєш? Чим ти кращій за мене? А за Сашку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto Бо те що ти отримуєш без особливих напрягів, я маю зубами вигризати і все одно маю величезну дулю. Сашку я не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

@difoto Бо те що ти отримуєш без особливих напрягів, я маю зубами вигризати і все одно маю величезну дулю. Сашку я не знаю

Я нічого у житті не отримую без напрягів. І Сашка, який пересувається на милицях, теж. Жизнь-боль, для всіх. Не ний і буде тобі щастя. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2017 at 22:33, iiron сказал:

Може мало бути "в кого зливати"?

 

Не може. Я написав саме те, що хотів написати. Якщо ти дружину свою (теперішню, майбутню чи минулу, не знаю) вважаєш за тіло бездушне, в яке можеш зливати, тоді твоє уточнення має місце бути. Хоча мова була про злив думок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще свіжий висер свідомості:
Чому коли мені погано, обов'язково має бути всім так само? Наприклад - працюєш ти на заводі, вкалуєш день в день, зарплатні вистачає на житло і їжу, і цього подумки починаєш бажати всім, хто живе краще мене, типу чого вони мають заробляти, щось більше тільки тому, що працюють у іншій сфері, ні! Обов'язково треба щоб як я! Тобто нав'язуєш свій стиль життя іншим.

 


Інколи такі речі буквально виносять мозок, раціонального мислення нуль, хоча з виду людина цілком адекватна. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди нещасні тому, що вони не хочуть бути просто щасливими.

Вони хочуть бути щасливішими за інших.

А це нереально, бо ті інші ,насправді так само хочуть бути ЩЕ щасливішими.

Завше комусь чогось не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаючи таке, все більше хочется перефразувати прислівья *чужа душа - потьомки* на *чужа душа - клоака*. Тобі хоч смілості хватило це осознати, може й зміниш що, а скільки ж ще живуть з таким, вважаючи, що це норма життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, HWman сказано:

працюєш ти на заводі, вкалуєш день в день, зарплатні вистачає на житло і їжу, і цього подумки починаєш бажати всім, хто живе краще мене, типу чого вони мають заробляти, щось більше тільки тому, що працюють у іншій сфері, ні! Обов'язково треба щоб як я!

портрет типового люмпена-пролетарія... і як наслідок:

 

11 годин тому, HWman сказано:

нав'язуєш свій стиль життя іншим

якось та вийшло - комуністи-соціалісти боролись за те, щоб не було багатих, прикриваючись гаслами справедливості, а загниваючі капіталісти - в поті чола боролись за те, щоб не було бідних...

 

халепа, мабуть, і в тому, що державна пропаганда працює трохи десь не туди - вже в ближньому зарубіжжі (Польща, Чехія) в натовпі туристів дуже легко ідентифікувати українців, росіян - в них морда цеглиною. в гейропах-америках інколи просто заставляють посміхатись всім - так, це може бути не щиро, але загальний фон формується позитивним, такий собі аутотренінг, коли кількість переходить в якість. я ж з дитинства пам'ятаю, як батьки мене вчили - "думай, що й кому ти говориш. пам'ятай, що й стіни мають вуха" - і всі ми досі живемо з цією спадщиною.

хоча ідеального суспільства поки не існує. хомо хоміні люпус ест, як говорили ще давні римляни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

читаючи таке, все більше хочется перефразувати прислівья *чужа душа - потьомки* на *чужа душа - клоака*. Тобі хоч смілості хватило це осознати, може й зміниш що, а скільки ж ще живуть з таким, вважаючи, що це норма життя

зразу видно по собі судив, а усвідомити ще не встиг :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, veter сказал:

Це навіть краще ніж гірше :D Стаєш непередбачуваним, фото-відео баян запостити забув :D

мабуть дико дотепним себе вважаєш ? ЧСВ воно таке. Й що ти там не так давно писав про вказування, що кому робити ? прикольний чорт, корось обзиває тролем, сам тролить, взьїдаєтся, що хтось десь нафлудив, сам регулярно сере в темах, сам відмахуєтся, щоб йому не вказували, сам же регулярно щось комусь вказує, про те, що ти воняєш й бикуєш людям в приватах за мінуси й просто тому, що ти бик (причом не важливо, з пістолетом чи ні), я вже мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

мабуть дико дотепним себе вважаєш ? ЧСВ воно таке. Й що ти там не так давно писав про вказування, що кому робити ? прикольний чорт, корось обзиває тролем, сам тролить, взьїдаєтся, що хтось десь нафлудив, сам регулярно сере в темах, сам відмахуєтся, щоб йому не вказували, сам же регулярно щось комусь вказує, про те, що ти воняєш й бикуєш людям в приватах за мінуси й просто тому, що ти бик (причом не важливо, з пістолетом чи ні), я вже мовчу

Висєр зараховано, респєкт чорт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

Висєр зараховано, респєкт!

це все що ти можеш сказати ? хоча чому я дивуюсь, перший раз чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

це все що ти можеш сказати ? хоча чому я дивуюсь, перший раз чи що

Ну що тобі ще говорити, ти ж Вєлічіна, куда ж мені до вассс

 

П.с.: тебе ж переконати, що я агресією відповідаю лише на агресію, а стьобом на стьоб не можливо, простіше як було сказано раніше об стіну в*батись

 

Пісталєти то больна тєма...

 

І взагалі відкрий ПП, закриєм цю тему раз і з кінцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.02.2017 at 13:53, VojinSvitla сказал:

@difoto Мені ніхто нічого не винен, лише ставлення як до рівноцінного члена суспільства, а цього нема!

 

Що для тебе "рівноцінний"? Я, середньостатистична баба, рівноцінна до каралєви подіума, чи шестирічного вундеркінда, який захищає кандидатську? Чи мені хтось должен, бо я народилась не в сім"ї депутата??

Та блін, проблеми є в усіх!!!!!!!! Без виключень. Всіх щось гризе, в більшій чи меншій мірі. І НІХТО нікому нічого не винен.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

Ну що тобі ще говорити, ти ж Вєлічіна, куда ж мені до вассс

пластінку заїло ? Я десь хоть якимось чином давав зрозуміти, що я вище за когось ? цитату в студію, чи так і будеш балаболити ? Ще раз повторю, ти поняття зеленого не маєш, хто я й що я, а робиш дибільні висновки, висосані з пальця, що впринципі й не дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів написати - "хлопчикі, може хватить флудити не по темі", але потім прочитав назву теми і подумав: " а ні, все правильно"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

Хотів написати - "може хватить флудити не по темі", але потім прочитав назву теми і подумав: " а ні, все правильно"... :)

та ніби й сам розумію, що дарма, нікого словами не виправиш й нічого не докажеш, не один такий життєвий приклад перед очима, але ж крутить :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

Ще раз повторю, ти поняття зеленого не маєш, хто я й що я, а робиш дибільні висновки, висосані з пальця

Недооцінюєш, правильно і передбачувано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...