Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

aq7C4E7x02g.jpg

 

Привіт, власне не спиться, тут думка одна крутиться деякий час, спробую озвучити:

 

Помітив по собі таку річ - коли з тим, хто мені неприємний, стається якась неприємність, чи то не пощастило, чи ще щось, що явно тій людині не на користь, мені від цього якось на душі стає ніби легше, на той момент коли дізнаюсь це.


А саме фігово те, що я ж ніби розумію, що такі речі аморальні, та й ніби відверто не бажаю нікому нічого поганого, але ловлю себе на такій мудацькій речі, це ніби виникає підсвідомо, непідконтрольне свідомості.

 

Ось і дисонанс з'являється, ж ніби стараюсь бути кращим, переосмислюю систему цінностей, і час від часу ловлю себе на такій мерзоті. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Так як поряд зі мною росте молодша сестра, я з повною впевненістю можу заявити, що людина народжується з відформатованою свідомістю, і всі моделі поведінки формуються виключно навколишнім середовищем, і у мене починає бомбити від того, що наше суспільство влаштоване подібним, гнилим, чином, й при цьому все всіх влаштовує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во, ще один приклад:
Коли зі мною хтось хвалиться своїми досягненнями в душі я не радію за нього, а навпаки, заздрю, відчуваю злобу за це. Чи ще - хвастаюсь своїми досягненнями, щоб на фоні когось здаватись кращим.
Чесно кажучи це тяжко брати під контроль, воно глибоко сидить у мізках.

Навіяло одну притчу:
"Когда-то давно старый индеец открыл своему внуку одну жизненную истину.
— В каждом человеке идет борьба, очень похожая на борьбу двух волков. Один волк представляет зло — зависть, ревность, сожаление, эгоизм, амбиции, ложь...

Другой волк представляет добро — мир, любовь, надежду, истину, доброту, верность...

Маленький индеец, тронутый до глубины души словами деда, на несколько мгновений задумался, а потом спросил:

— А какой волк в конце побеждает?

Старый индеец едва заметно улыбнулся и ответил:

— Всегда побеждает тот волк, которого ты кормишь."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VovkleV сказал:

криза? чи весняний депресняк? 

Хаос думок перед сном. Все, злив, можна йти спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, HWman сказал:

Коли зі мною хтось хвалиться своїми досягненнями в душі я не радію за нього, а навпаки, заздрю, відчуваю злобу за це

співчуваю, це пекло, походу, буде гризти твою душу до самої смерті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне добре - ти це хоч усвідомлюєш. Все остальне - не добре. В мене є друг, так само як ти, не вміє порадуватись за успіхи інших, завжди якась заздрість і водночас злорадствує, коли в його "ворогів" чи просто неприємних йому людей стається щось неприємне чи їм просто не везе по життю. Але в одночас, він нормальна людина, завжди допоможе друзям, відповідальний на роботі, усвідомлює свої погані риси характеру, самокритичний...

 

6 часов назад, HWman сказал:

Хаос думок перед сном. Все, злив, можна йти спати.

 

"Жениться Вам надо, барин" (с), щоб перед сном було з ким зливати :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж по відношенню до неприємних тобі людей, до перехожих, друзів та родичів такого не буває!? Чомусь впевнений, що реакція ця захисна та зворотня і тій людині ти теж неприємний і не радіє вона твоїм злетам. Уникати треба пересікатись з такими людями інакше все життя конкурувати будите. Якщо це так то не гризи себе, нормально побічно нелюбити того хто не любить чи солить тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися із заздрістю?

Виявляється, у наш час випускаються цілі брошури з порадами про те, як боротися із заздрістю.

Приблизний список дій, який пропонується в боротьбі з виниклим почуттям заздрості:

 

  1. Усвідомте той факт, що ви заздрите.
  2. Зізнайтеся собі в цьому і прийміть це.
  3. Візьміть аркуш паперу і запишіть по пунктах, чого конкретно ви заздрите, чому і чи дійсно вам потрібно те, чим володіє інша людина.
  4. Якщо ви усвідомлюєте, що вам потрібно те, що є в іншої людини (подібні йому успіхи), подякуйте себе за те, що ви випробували почуття заздрості, і складіть план дій, як домогтися бажаного.
  5. Подумки порадійте за того, хто викликав у вас заздрість, і побажайте йому ще більших успіхів. До речі, порадіти успіхам можна і людині в очі. Так, хтось скаже, що це лицемірство, але переробляючи негативні емоції у позитивні, ви робите добре собі і людині, яка з вами поруч (як правило, людям, яких знають шапково, або тим, хто апріорі вище за рівнем щастя, що не заздрять - заздрять тим, хто поруч, хто здається з такими ж можливостями, як у вас, але чомусь успішнішим).
  6. Відпочиньте від заздрості. Якщо вас не мотивує чийсь успіх, то хоча б просто займіть себе чим-небудь: почитайте книгу, займіться спортом, подивіться фільм. Головне - не спілкуйтеся з друзями на цю тему, не плекайте і не плекати в собі це почуття.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, MANJAK11 сказал:

співчуваю, це пекло, походу, буде гризти твою душу до самої смерті

Я от не можу зрозуміти звідки воно береться, я ж знаю, що така поведінка є аморальною, але нічого з цим не можу зробити, це наче якийсь приступ, котрий "накриває" і через деякий час відпускає, і тільки тоді бере в гору раціоналізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, vaz75 сказал:

Все просто - ти справжній українець...

Вважаєте це етнічною проблемою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, HWman сказал:

Вважаєте це етнічною проблемою?

Так-так, ти палєхчє з висновками, а то і мене в мудаки запишеш тільки через те, що ми обоє українці. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, в мене ще гірший грішок. Я не те що радію, але мені просто не шкода пацанів приблизно мого віку, які гинуть. Я просто подумки кажу "мінус один". Менше пацанів - менша конкуренція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Чувак, в мене ще гірший грішок. Я не те що радію, але мені просто не шкода пацанів приблизно мого віку, які гинуть. Я просто подумки кажу "мінус один". Менше пацанів - менша конкуренція.

уточню, пацанів по якій стороні фронту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l Скажу чесно, всіх і будь де. Не важливо чи в АТО, чи в ДТП, чи просто якісь нещасні випадки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вони – психопати?

Головною особливістю психіки таких людей є відсутність співчуття. Соціальні обов’язки та мораль для психопатів є лише мішурою, якої в будь-який момент можна позбутися.

http://experyment.com.ua/hto-voni-psihopati/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

 

 

 

"Жениться Вам надо, барин" (с), щоб перед сном було з ким зливати :D.

Може мало бути "в кого зливати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Так-так, ти палєхчє з висновками, а то і мене в мудаки запишеш тільки через те, що ми обоє українці. :)

Я просто перепитав товарища @vaz75 .
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ha3aP сказал:

Люби себя,

Наплюй на всех

И в жизни ждет

Тебя успех :)

Цитатка хороша, але з такою формулою щастя не буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, RojkFV сказал:

Шось ви задалеко зайшли((( не здаєця?

Самоаналіз, чорт забирай. В любому випадку це все тільки для того, щоб стати кращим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...