Перейти до змісту

Покоління 00-х


HWman

Рекомендовані повідомлення

Учора моя молодша сестра вчить уроки, я сиджу у сусідній кімнаті, чую дістає смарт, вмикає голосовий ввід і говорить - Синонім до слова ... , синонім до слова ... .

Враження двоякі, ніби і правильно, тому що не завжди можна розраховувати на дорослих, особливо у плані освіти, з іншої... Це ж чітерство, знання повинні закріплюватись, а не гуглитись і потім студентський режим три "З".

smartphones-nts_2.jpg 

 

А можливо так має бути, просто я застаріваю? В любому випадку, хочу поцікавитись думкою нашої борд-спільноти, стосовно цього приводу.
 

P.S. Чорт забирай, походу я заразився віковим консервативізмом(чим старші ми стаємо, тим більш новий лад нам у диковинку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому щоб не йти в читальний зал бібліотеки, не брати там словник і не шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона просто проходила тест словникового запасу української мови

 

https://www.arealme.com/ukrainian-vocabulary-size-test/uk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, sanbOK сказал:

Вона просто проходила тест словникового запасу української мови

 

https://www.arealme.com/ukrainian-vocabulary-size-test/uk/

сьогодні вся стрічка новин ним забита))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, sanbOK сказал:

Вона просто проходила тест словникового запасу української мови

 

https://www.arealme.com/ukrainian-vocabulary-size-test/uk/

" Рівень доктора філологічних наук! Освічені громадяни – окраса Батьківщини! " щооо? Мене ще так ніхто не обзивав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, HWman сказано:

" Рівень доктора філологічних наук! Освічені громадяни – окраса Батьківщини! " щооо? Мене ще так ніхто не обзивав. 

Цікавий))

Що таке епігонство я не знала)

Теж рівень доктора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

Цікавий))

Що таке епігонство я не знала)

Теж рівень доктора

Всі ми такі. Але цікаво було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якраз сьогодні мені старша доця показала програмку на своєму смарті (андроїді), вона саме математику робила, а я зайшов до неї в комнату. Короче, наводить камеру смарта на приклад (а приклад такий собі недєтскій, з дробами, невідомими і т.п.) і в секунді видає кінцеве рішення (не розв'язання). З однієї сторони зручно, можеш себе перевірити, коли будеш сам рішати приклад і є з чим звіритись в кінці. А рішати самому треба, бо в зошит розв'язання потрібно записувати. Короче, це такий прикол, як з переводом, наводиш камеру на текст і тобі відразу переводить)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sanbOK сказал:

Вона просто проходила тест словникового запасу української мови

 

https://www.arealme.com/ukrainian-vocabulary-size-test/uk/

 

Пройшов, цікаво, обізвали також доктором філологічних наук, що таке "епігонство" також не знаю, відповів наугад, напевно це забрало 0,01%...Мене інше питання ввело в ступор, а саме синонім слова "друг" і відповіді між "дружина", "ворог", "агресор", "колега"... Мєтався між "дружина" і "колега". По суті колега це не друг, може бути навіть ворогом...це просто співробітник. А дружина - це сімейний статус, не завжди дружина друг, а як показує практика і навіть розповіді тут на Борді - далеко не друг. І ще, як дружина може бути другом? Друзів не тр@х@ють :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а може це тест такий, типу розхвалює всіх, щоб про нього говорили? Зараз готові на все, за для трафіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирав постійно перший варіант, результат чотко затролив, до речі.

Снимок.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Saddy сказано:

в тому щоб не йти в читальний зал бібліотеки, не брати там словник і не шукати

бібліотеки мають бути оцифровані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Юріч сказал:

 

Пройшов, цікаво, обізвали також доктором філологічних наук, що таке "епігонство" також не знаю, відповів наугад, напевно це забрало 0,01%...Мене інше питання ввело в ступор, а саме синонім слова "друг" і відповіді між "дружина", "ворог", "агресор", "колега"... Мєтався між "дружина" і "колега". По суті колега це не друг, може бути навіть ворогом...це просто співробітник. А дружина - це сімейний статус, не завжди дружина друг, а як показує практика і навіть розповіді тут на Борді - далеко не друг. І ще, як дружина може бути другом? Друзів не тр@х@ють :D

А таке значення слова ти не розгдядаєш?

Цитата

Дружи́на  (первісне значення: «товариство», «спілка», «об'єднання людей») — княже військо на руських землях 8 — 16 століть, що формувалося з бояр або найближчого оточення князя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

 

Пройшов, цікаво, обізвали також доктором філологічних наук, що таке "епігонство" також не знаю, відповів наугад, напевно це забрало 0,01%...Мене інше питання ввело в ступор, а саме синонім слова "друг" і відповіді між "дружина", "ворог", "агресор", "колега"... Мєтався між "дружина" і "колега". По суті колега це не друг, може бути навіть ворогом...це просто співробітник. А дружина - це сімейний статус, не завжди дружина друг, а як показує практика і навіть розповіді тут на Борді - далеко не друг. І ще, як дружина може бути другом? Друзів не тр@х@ють :D

і чого було мєтатись ? Коли слово *колега* в якості *друг* в нас вже майже не зустрічаєтся, то *колєжанка* (подруга), можна зустріти ще доволі часто

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггг, подумалось, цікаво було б, якби тест продавець111 пройшов, там, мабуть, рівень новонародженого :):):) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, HWman сказал:

Враження двоякі, ніби і правильно, тому що не завжди можна розраховувати на дорослих, особливо у плані освіти, з іншої... Це ж чітерство, знання повинні закріплюватись, а не гуглитись і потім студентський режим три "З".

незалежно від нашого відношення до цього, ми ніяк на це вплинути не можемо, прогрес не зупинити, навіть якщо він наносить якусь шкоду. Схожі думки в людей мабуть були й про перші автомобілі, які смерділи й забруднювали повітря, на відміну від коней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

гггг, подумалось, цікаво було б, якби тест продавець111 пройшов, там, мабуть, рівень новонародженого :):):) 

Ти бужеш здивований - ВІКІ одномоментно (синонім - миттєво :) )може з неука зробити прахфєсора 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

Ти бужеш здивований - ВІКІ одномоментно (синонім - миттєво :) )може з неука зробити прахфєсора 

це для когось, тобто оточуючих, але ж перед собою правду не сховати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

це для когось, тобто оточуючих, але ж перед собою правду не сховати

А їм байдуже. В нашій країні панти - це фсьо: головне огортка (приклад, студенти і Айфони).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, vaz75 сказал:

А їм байдуже. В нашій країні панти - це фсьо: головне огортка (приклад, студенти і Айфони).

панти пантам теж рознь, одне діло, коли студент+айфон, то людина хоч якісну річ має, хоч і не по доходам, зате в майбутньому людина буде старатись користуватись нормальними речами, інше діло, коли студент+китайський корч з наліпкою надкушеного яблука, там  людина і гамном користуєтся (що доречі дуже сильно впливає на образ мислення, як показує практика), і інших людей обдурює, намагаючись видати одне за інше, особливо коли не признаєтся, що то не оригінал (тобто людина брехун по суті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшов, для порівняння, для 3х мов

укр  

sltest_1.jpg

Hide  
енг  

sltest_2.jpg

Hide  
рос  

sltest_3.jpg

Hide  

 

висновки:

сподівався що мій словниковий запас англійської мови значно більший, але в кінці були слова про переклад яких навіть уяви не мав :( не те щоб про синонім\антонім....

 

цікаво, а москалики, і їхні і наші, які б бали набрали з укр і рос тесту....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

пройшов, для порівняння, для 3х мов

ггг, з української й кацапської в нас абсолютно однакові результати :) Англійську не проходив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...