Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

А все почалось із однієї відомої книги Д. Карнегі - помітив, що лицемірю, коли застосовую прочитане на практиці. Чорт забирай, усвідомлювати, що ти займаєшся лицемірством - особисто для мене, недуже приємне відчуття, тим більше, я сам його терпіти не можу.

 

Відчуваю іронію, неначе Румата Есторський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

@VojinSvitla Думаю спільнота в Фейсбуці буде не в захваті від таких думок. Раджу видалити свій пост до завтра, бо станеш "відомою" людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, HWman сказал:

А все почалось із однієї відомої книги Д. Карнегі - помітив, що лицемірю, коли застосовую прочитане на практиці. Чорт забирай, усвідомлювати, що ти займаєшся лицемірством - особисто для мене, недуже приємне відчуття, тим більше, я сам його терпіти не можу.

 

Відчуваю іронію, неначе Румата Есторський.

Цю книгу я перечитував 2 рази в свій час, питання в тому як ти сприймаєш написане в ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, RojkFV сказал:

Цю книгу я перечитував 2 рази в свій час, питання в тому як ти сприймаєш написане в ній.

Власне і це викликало внутрішній конфлікт, як так, я лицемір? Причому лицемірю тільки для того, щоб більш ефективно спілкуватись оточуючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@RojkFV Саме спільнота мене таким і зробила, так що насрати мені на її думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, HWman сказал:

Власне і це викликало внутрішній конфлікт, як так, я лицимір? Причому лицемірю тільки для того, щоб більш ефективно спілкуватись оточуючими.

Я звичайно не психолог) але мені очевидно що ти не лицемір, раз так відверто про це говориш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, VojinSvitla сказал:

@RojkFV Саме спільнота мене таким і зробила, так що насрати мені на її думку

Я би теж хотів сказати про себе, але це ж простіше за все, все ж краще розібратись у цьому а ніж находити винуватих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@HWman В твоєму випадку можливо так. В моєму ж, якщо суспільство не сприймає мене, то чому я повинен якось інакше реагувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, RojkFV сказал:

Я звичайно не психолог) але мені очевидно що ти не лицемір, раз так відверто про це говориш.

Чесно кажучи тяжко уявити куди може ще привести самоаналіз, і навіщо я прочитав ту книгу Карнегі, жив собі не тужив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, VojinSvitla сказал:

@HWman В твоєму випадку можливо так. В моєму ж, якщо суспільство не сприймає мене, то чому я повинен якось інакше реагувати?

Ось і я про це, що не так з нашим суспільством? Адже, як я висловився, людина починає життя з повністю відформатованою свідомістю...


Хоча з іншої сторони посуди сам, ми явно трохи зсунулись з місця в цьому плані, порівняно з середньовіччям, так що надія, що ідеальне суспільство це не Утопія, а лише питання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@HWman Можливо, але я чомусь сумніваюсь що на нашому віку ми побачимо о те ідеальне суспільство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HWman сказал:

так що надія, що ідеальне суспільство це не Утопія, а лише питання часу.

точно утопія, повір, бо безгрішних людей не буває й я повністю підтримую теорію в Матриці, коли матрицею був створений ідеальний світ, то він виявився нежиттєздатним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, HWman сказал:

Я просто перепитав товарища @vaz75 .
 

"Тамбовскій волк тєбє товарісч" :)

Я, пан. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, nickel сказал:

Так-так, ти палєхчє з висновками, а то і мене в мудаки запишеш тільки через те, що ми обоє українці. :)

Нєнє, ти не такий, заспокойся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

Нєнє, ти не такий, заспокойся.

Та я мудак ще той, але не через те що українець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.02.2017 at 01:07, HWman сказано:

Так як поряд зі мною росте молодша сестра, я з повною впевненістю можу заявити, що людина народжується з відформатованою свідомістю, і всі моделі поведінки формуються виключно навколишнім середовищем, і у мене починає бомбити від того, що наше суспільство влаштоване подібним, гнилим, чином, й при цьому все всіх влаштовує...

Чому вас вчать в сучасній школі?

Людина НІЯК не народжується чистою.В ній УЖЕ є досвід всіх  попередніх поколінь. В кожній людині є генотип та фенотип, тобто те , що закладено генами і те , що набуто ОСОБИСТИМ досвідом. Це і є характер  людини.

Пропорції можуть бути різні.

Щодо заздрості, знову ж все має бути в міру.Це може бути і великою рушійною силою (Раз він зміг, то і я зможу), а може бути і деструктивною ( Так не діставайся ж ти нікому).

Заздрість є і в рослин і в тварин, просто в нас вона на вищосму рівні.

Але попереду штучний інтелект. цікаво, яка заздрість в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Та я мудак ще той, але не через те що українець.

Всі ми земляни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Чому вас вчать в сучасній школі?

Людина НІЯК не народжується чистою.В ній УЖЕ є досвід всіх  попередніх поколінь. В кожній людині є генотип та фенотип, тобто те , що закладено генами і те , що набуто ОСОБИСТИМ досвідом. Це і є характер  людини.

Ну не знаю... Проте пам'ятаю, що існує таке поняття як безумовний рефлекс, котрий таки передається спадково, але це рефлекс, до характеру чи до свідомості він немає ніякого відношення.

 


Хоча, що дійсно передається на генетичному рівні це пристосування до навколишнього середовища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To  HWman:

порада, стався до своїх думок по філософськи))) але зважай на один нюанс, думки мають властивість реалізовуватися в реальному житті своїм носієм, тож глянь в майбутнє, які плоди може принести дерево твоєї свідомості.

Спробуй вийти з зони комфорту, змінити вид діяльності, або хоча б реалізуй якесь своє хоббі та проводь більше часу з родиною, це допоможе, напевне, змінити хід твоїх думок у іншу сферу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, woodwork сказал:

це допоможе, напевне, змінити хід твоїх думок у іншу сферу.

людей кардинально міняє лише дуже сильний стрес, в основному - поганий, в інших випадках то або маскування, або лише часткове відволікання від основної проблеми, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

людей кардинально міняє лише дуже сильний стрес, в основному - поганий, в інших випадках то або маскування, або лише часткове відволікання від основної проблеми, імхо

Вихід з зони комфорту тобто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla я розумію, що в тебе є певні проблеми, але це не привід ненавидіти хлопців, які тебе ж і захищають. В тобі я бачив тільки патріотизм, але тепер ще й дибілізм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

людей кардинально міняє лише дуже сильний стрес, в основному - поганий, в інших випадках то або маскування, або лише часткове відволікання від основної проблеми, імхо

Ну... Самоаналіз частково допомагає, за умови мотивації, особливо по цій методиці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever Патріотизм до країни це одне, ставлення  до суспільства в цій країні, зовсім інше! Як мені ставитись до суспільства, яке вперто не хоче визнавати мене своїм і більш того,  намагається не помічати? Нещодавно мені потрібна була маленька допомога, звернувся до всіх хто міг допомогти і що думаєш? Всі відморозились, хоча я був готовий заплатити за послугу і там буквально справи на 30-40 хвилин.  І толку мені з того, що пацани там мене захищають, якщо тут я не можу порозумітися з сусльпільством?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...