Перейти до змісту

Покоління 00-х


HWman

Рекомендовані повідомлення

Що ви вихваляєтеся? То тест на пошук дебілів а не на пошук професорів. Він майже елементарний (ну окрім епігонства і ще 2-х слів), які і визначають ваш "професорський" статус.

З.і. Хоч сам вихвалявся, от баран :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то "тест" на зароблення банеропоказів

 

але пройшов 3 мови для порівняння

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Юріч сказано:

До речі, якраз сьогодні мені старша доця показала програмку на своєму смарті (андроїді), вона саме математику робила, а я зайшов до неї в комнату. Короче, наводить камеру смарта на приклад (а приклад такий собі недєтскій, з дробами, невідомими і т.п.) і в секунді видає кінцеве рішення (не розв'язання). З однієї сторони зручно, можеш себе перевірити, коли будеш сам рішати приклад і є з чим звіритись в кінці. А рішати самому треба, бо в зошит розв'язання потрібно записувати. Короче, це такий прикол, як з переводом, наводиш камеру на текст і тобі відразу переводить)).

фігасе, а можна софт в студію, просто цікаво,

я колись на сіменс знайшов щось схоже на маткад, правда телефон тоді жутко грівся і вісячив від того 

тому було швидше самому вирішити,

а тепере дуже цікаво, певно студенти візьмуть на замітку

 

я коли розвязував вишку то від матриць мозок закипів свого часу, прийлось шоколад гризти після того бо аж тупити начинав

 

а зараз що там ті матриці як три значні цифри часом порахувати неможна без калькулятора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Voronin10 сказал:

фігасе, а можна софт в студію, просто цікаво,

 

Будь-ласка)

Софт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ця ще, крім всього, про що писали вище ще й показує не тільки результат, а й хід розв'язання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth , ні ні ні !!! Цю не можна моїй дитині показувати (чи взагалі дітям), так вона хоч сама намагається розв'язувати))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, SunSeth сказал:

@Юріч тоді нафіг твоя пхотоматх потрібна?

 

В 03.11.2016 at 23:36, Юріч сказал:

З однієї сторони зручно, можеш себе перевірити, коли будеш сам рішати приклад і є з чим звіритись в кінці. А рішати самому треба.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth , чув. Я так розумію, це Готове Домашнє Завдання. Тільки навіщо дитині ритися в книжці (її ж ще купити потрібно), якщо камеру навів - і відповідь в секунді. Це те саме, що тримати дома енциклопедію , словники, атласи і т.п.(зараз є гугл, вікіпедія, мапс, перекладачі).

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.11.2016 at 23:08, Юріч сказал:

@SunSeth , ні ні ні !!! Цю не можна моїй дитині показувати (чи взагалі дітям), так вона хоч сама намагається розв'язувати))).

Нещодавно попалось на очі:
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Докшільнята зараз через трое мають свій канал на ютубі, а у 3+ класі уже у всіх.

При тому, що ютуб дозволяє реєструвати акаунд від 21 року.  

В такі от ми часи живемо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как приучать ребенка к инету? Ваше мнение - в каменты.

 

мдя.. за те канал на ютубі монетизований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.07.2017 at 17:45, HWman сказал:

Докшільнята зараз через трое мають свій канал на ютубі, а у 3+ класі уже у всіх.

При тому, що ютуб дозволяє реєструвати акаунд від 21 року.  

В такі от ми часи живемо. 

 

Це правда, серед багатьох дітей з ПК зараз виростає покоління летсплейщиків в майнкрафт. Правда радує, що якось у своєму дворі почув від якогось першоклашки "пеналька" і згадав, що ще 15 років назад самі так називали пенальти) Так шо гадаю, суть не міняється, усі діти однакові, що візьми з середньовіччя, що в сучасні роки. Те, що вони здаються такими розумними і кмітливими, і такими, що швидко розбираються у всьому новому, то це не дивно. Просто я помітив, що більшість людей в дорослому віці втрачають цікавість до чогось нового: їм дуже важко змотивувати себе почати вчити англійську, займатись спортом, знаходити нове хоббі. Через це для них діти здаються вундеркіндами й індиго.

 

До відео Обломова ще б хотілось додати про "політичний" внутрішній фаєрвол. В Україні це особливо важливо, виховати в дитині ще змалку помірність поглядів, як політичних так і економічних, відразу до простого вирішення складних питань, а також надмірної радикальності. Щоб дитина в підлітковому віці, прочитавши якусь політичну брошюру про ненависний земельний ринок або почувши від якогось прибацаного у школі вчителя про необхідність екстермінації поголовно усіх російськомовних в Україні не пішла записуватись в якийсь черговий гітлерюгенд. Дитячі роки призначені для народження нових художників, музикантів, інженерів, талановитих біологів та хіміків. Інакше від надмірної політизації у людини ламається критичне сприйняття, нею стає легко маніпулювати, достатньо їй дати найдешевшу жовту пресу з найближчого ларька і вона тобі цілий тиждень буде розповідати про чупакабру на Закарпатті. Аналогічно потрібно дитину відучити від ярликів "Ми-Вони". Стаючи заручником цього простого "Ми", людина починає відкидати будь які аргументи і сліпо захищати свою (а точніше нав'язану) точку зору. Найпростіший приклад: ватники, фанати 5.10, якісь партійці-фанати "Батьківщини" (партії), самопомочі і т.д

Ця категорія буде захищати позицію свого "ярличка" навіть тоді їй показують факти, прикріплені кров'ю, жертвами, злочинами. А все через те, що людина асоціює себе з цим "ярличком", для неї це ніби гра, у якій не можна програти, дебати. Щось типу уявних спільнот Андерсона.

Цією "ярличковістю", до речі, хворіє значний відсоток борди.

 

Простіше це описано в пінків

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, fenmix сказал:

Просто я помітив, що більшість людей в дорослому віці втрачають цікавість до чогось нового

Скоро і ти провалишся у цю прірву, всі провалюються з віком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fenmix сказано:

Просто я помітив, що більшість людей в дорослому віці втрачають цікавість ...

Ну ду-у-у-же сумнівна думка!

Ладно я, ще не такий старий і взагалі вважаю себе поколінням, яке зробило сучасність -  Стів Джобс, Біл Гейтс  від мене трохи старші , але мого покоління , а є ще багато достойників мого віку. Всі вони мають (мали) цікавість до життя до останньої хвилини! Я серед них: у мене немає завантаженої жодної художньої книги, фільму і т.п. Тільки науково-популярна література на кшталт

Чесно кажучи, я якраз не помічаю цікавості до пізнання в "младопоколінні готових гаджетів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Volyniaka сказал:

Ну ду-у-у-же сумнівна думка!

Ладно я, ще не такий старий і взагалі вважаю себе поколінням, яке зробило сучасність -  Стів Джобс, Біл Гейтс старші від мене трохи старші, а є ще багато достойників мого віку. Всі вони мають (мали) цікавість до життя до останньої хвилини! Я серед них: у мене немає загруженої жодної художньої книги, фільма і т.п. Тільки науково-популярна література на кшталт

Чесно кажучи, я якраз не помічаю цікавості до пізнання в "младопоколінні готових гаджетів".

 

Ну я не абсолютизую, впевнено кажу лише за стандартні 51% і більше. Тобто про тих людей, для яких навіть немає інтересу займатись рибалкою, збиранням радянського мотоцикла або ж купівлею телескопа і виїзду на нічні споглядання за зорями. Тут важко намалювати межу між нормою та "марнотратством часу", оскільки навіть у підліткових летсплеях на ютубі можна знайти якийсь сенс - така вже сучасна культура. Серед художньої літератури також немало хорошої класики для мізків, в морально-політичному аспекті це "На західному фронті без змін" Ремарка про концепцію війни, в суспільно-політичному "О дивний новий світ" Гакслі про культуру споживацтва, а ось сама приналежність до науково-популярного жанру не завжди дає для мізків щось корисне. Від цілодобового перегляду Discovery новим Хокінгом чи Ейнштейном не станеш, хоча це й дає змогу орієнтуватись в деяких речах і розуміти, що бабло для NASA, фізиків та хіміків - справа потрібна :)

 

Сенс життя у якогось алкаша з васюків може бути такий самий, як і в якогось бекендщика з кремнієвої долини, який щовечора відпочиває на тихоокеанському узбережжі: тобто ніякий. Правда з точки зору суспільства, цього сенсу буде більше у бекендщика: бо багатий, успєшний і взагалі шось робить в своєму житті, а не просто дивиться телик і бухає. Щодо младопокоління готових гаджетів, то дітям замість конструктора, музичного інструмента чи паперу дають віртуальні кубики і віртуальну сокирку з киркою. А маркетологи з усього світу дружньо хлопають в ладошкі і кричать, що воно розвиває креативність і "ваабщє, треба закуповувати майнкрафт у школи замість уроків!". Хоча майнкрафт така ж сама заміна паперу та глині, як і "Руйнівники міфів" з Discovery підручнику для саперів.

 

1 час назад, HWman сказал:

Скоро і ти провалишся у цю прірву, всі провалюються з віком.

Звучить як відмазка в стилі крабового менталітету. Ти ж ще не провалився і твоє останнє відео цьому доказ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, fenmix сказал:

Серед художньої літератури також немало хорошої класики для мізків

Воно то так, але художка це "десерт", побалувати себе і забути, а технічна література несе знання. Чого мене навчив роман про "Румату Есторського"? Не скажу що багато чого корисного, хоча так, це звісно цікаво, є іронія і мораль можна знайти але на цьому все. Ой, щось мене понесло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...