Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, S30 сказано:

Не знаю я ти, та як би я особисто не помітив щоб цабе, та і жовчі не помітив.

Але тут таке. Декому хоч сци, але при СССР було зашибісь, хоч його і в очі не бачило (не сприймай на себе, кажу в загальному).

І я б на твоєму місці не зловтішався стосовно відношення до борди. Багато кого знаю, хто раніше був тут постійно, а зараз говорить теж що борда скотилась до склок, мєждусобойчиків, політичних срачів і стала просто нецікавою.

Колись в бородаті часи адміни самостверджувались за рахунок борди, а зараз забили - і це їй тільки на користь ;) 

Бо був "междусобойчік" певної "каманди" :) 

Змінено користувачем snouden
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vaz75 сказано:

Опа. Ось і ярлики. В мене дружина з села. А село я мав на увазі, що той хто жИве у Луцьку, не може не бачити, що транспортна інфраструктура Луцька майже не розвивається (нові дороги, смуги, розв'язки, парковочні місця в центрі і мікрорайонах). І Їздити, паркуватися в Луцьку стає все важче, тому і маємо ріст автоандонів, що паркуються на тротуарах, газонах, їдуть під знак, по зустрічній, не по напрямку, тощо.

 

та тому, що в нас (у Луцьку) транспортну інфраструктуру неправильно розвивають. у світі йде до того, щоб обмежувати рух приватного транспорту в центрах міст, натомісь розвиваючи громадський та екологічний  (вело)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, я вам одне скажу: Борда - це дошка [для писання], зошит, якщо хочете. Сама по собі вона ні хороша ні погана, а от від того що ви сьогодні в зошиті пишете, залежить чи захоче його хтось читати завтра. Ви і є борда. Дивно від самих активних чути, що "Борд уже не торт". Може причина не в борді, а в вас? Від вас залежить чи захочуть вас читати і спілкуватися чи нахєр пошлють.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, halcogen сказано:

Щось більш менш подібне на комп появилося не раніше 2000 року.

:D

а я то думаю, що то в мене на роботі не комп був, і не принтер, і не сканер/ксерокс. у 1995

в десь в 1998 чат (типу аськи) піднімали між всіма обласними центрами через спутник. чисто потрандіти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

 

Вже давно ніхто нікого тут не банить. Навіть попередження не виносять. Борда скочується в цьому сенсі в клоаку, нажаль...

А мене колись пальчиком посварив Маньяк за матюк в анекдоті, хоча той матюк не я писав, а лише скопіював текст...як говориться - з пісні слова не викинеш... Але заробив, хоча обурився тоді. Ото модер був)). А зараз що? Безнаказанність і як слідство безкультурщина.

 

а мене за аналогічне в РО на тиждень. він же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SunSeth сказал:

Хто від цього втратить?

 

Якщо питання до мене, то я точно не втрачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, S30 сказал:

Декому хоч сци, але при СССР було зашибісь, хоч його і в очі не бачило

А декому хоч сци, а при ссср все було погано. Але не буває так. В будь-якій державі є щось добре і є щось погане. Україна мала колосальні можливості для хорошого старту при розпаді ссср. А врезультаті все було просрано.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, volks сказано:

А декому хоч сци, а при ссср все було погано. Але не буває так. В будь-якій державі є щось добре і є щось погане. Україна мала колосальні можливості для хорошого старту при розпаді ссср. А врезультаті все було просрано.

Твої улюблені комуністи мали більшість в верховній раді тоді, чому вони все просрали?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks просто часто хочеться сказати що не ту країну назвали Гондурасом. Ну і північний "друг" ворог досить непогано допомагає в цьому, вдаривши у енергетичне серце нашої країни.

Я пожив трохи при срср, скажу що були там і позитивні моменти, але дуже багато негативних явищ, які і призвели до розпаду тої країни при практично повній мовчазній згоді того населення, яке в основному схвалювало той процес падіння країни. Не треба думати що СРСР розвалив один Горбачьов з Єльциним, Кравчуком та Шукевичем, як би це було так, то той же натовп  їх би тоді роздер на шматки, або військові зробили б те саме що кітайці на площі Тяняньмень. Ми б зараз так не спілкувались в інтернеті вільно: у ФСБ , сорі...КДБ б швидко пояснили б що не так і чому. І навряд чи б любий бажаючий би поїхав за кордон, була така цікава штука, називається виїзна віза, яку давали в ОВІРі.  Я вже мовчу про більш банальні речі, які були дефіцитом, і зараз вільно продаються і недорого.

Мандарини, апельсини, банани? В СРСР це була проблема. А хто в СРСР чув про ківі :)

Гармати, бомбардувальники, крейсера, атомні бомби, якими хвалився СРСР на хліб не намажеш. Цього зараз вперто не хочуть визнавати росіяни, побачимо що сильніше: чи тєлєк з пропагандою чи холодильник. Просто ще холодильник в них ще не порожній :)

Може й тоді можна було без проблем, навіть не так... скажемо, не думати про пошуки роботи, бо безробітних не було, але і багато не заробиш. Зараз від тебе і тільки від тебе залежить твоє майбутнє, і не наша вина що місцеві роботодавці -  жлоби і не хочуть платити, але ж можна виїхати в інше місто чи навіть іншу країну, чого при СРСР було набагато важче здійснити. До рчі зараз багато з роботодавців почав більше платити, бо почали розуміти що стане їх бізнес, не буде кому працювати.

Рівень тих  радянських зарплат можна виправдати хіба що символічними комунальними платежами, які зараз буквально вбивають сімейний дохід.

 

Україна як незалежна держава багато в чому стала краще ніж СРСР. Але багато чого успадкувала того що геть було непотрібно, черз що й живемо не так як ті ж сусіди , що західніше від нас.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Adis сказал:

А чого все просрано спитай в своїх батьків чому акції виробництв чи заводів міняли на талони з маслом чи горілку, зразу після розвалу. Ні про країну ні про майбутнє дітей не думали, лише аби жити класно зараз і вже. А тим часом поляки були бідніші за нас, їздили до нас все скуповували бо самі нічого немали, а зараз як живуть?

 

 

@Adis коли в холодильнику пусто, а діти хочуть їсти, що будеш робити?

Варіант піти в магазин не розглядаємо, там теж пусто.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adis, я не переживаю за росію, мені на них плювати, вони наші вороги.

Просто є тенденція їх ворожнечі з усім світом.

Але тут тема не про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

й живемо не так як ті ж сусіди , що західніше від нас.

Східніше теж - 

 

З Білоруссю Україна взагалі непоєднувані речі, настільки там цивілізація.А тут жопа є і жопа буде, тому що проблема в хитрожопості, а це назавжди.Трохи покатався я по світу в свій час, тому знаю що пишу.Для прикладу стаття про розгром кацапів в Сирії.В кінці написано - 

ПосПост
После вчерашней публикации, на меня обрушился не только шквал и кремлеботов и свидомых идиотов, но и большое количество моих сограждан, которые искренне переживают. Пользуясь случаем, отвечаю всем сразу. Финансовая помощь раненным не нужна. Не нужно никуда переводить деньги. Как я уже сказал, лечат их по первому разряду.

Тут таке в принципі неможливо."Помощь" треба була б всяка, і фінансова і матеріальна.І чим побільше і подовше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Adis сказал:

але в загальному промисловість не стоїть на місці розвивається

якісь конкретні приклади можна ? А то крім Кісєльова з Соловйовим й тебе Карамба, ніхто з адекватних росіян, чомусь розвитку не бачать, крім окремих випадків, та й то переважно в військовій сфері

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, snouden сказал:

Твої улюблені комуністи мали більшість в верховній раді тоді, чому вони все просрали?

Може проблема не в комуністах, а в конкретних людях. Бо ж 70 років ті комуністи будували, а як стала Україна незалежною, то тільки все розвалювали.

8 часов назад, Electronshik сказал:

Мандарини, апельсини, банани? В СРСР це була проблема. А хто в СРСР чув про ківі :)

Гармати, бомбардувальники, крейсера, атомні бомби, якими хвалився СРСР на хліб не намажеш.

Тут палка в двох кінцях. Чомусь кацапів не вийшло в 2014 році закидати апельсинами, бананами і маслом. Так що якраз таки озброєння було позитивом. А от те, що з продуктами був напряг, то це реальний мінус. Він і став основною причиною розвалу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 років будували), на кістках, ага заводи на донбасі побудували, на станках, що вивезли з німеччини, звичайно легше будувати, коли енергоресурси халявні, а тони бензину виливались в канави, щоб відповідати нормам витрат, легко будувати, коли за працю можна взагалі не платити, а робітники-увязнені, витратний матеріал. Легко хвалити сирисири тим, хто навіть не знав важкої фізичної праці.

Як жінок за 2 тижні після пологів вже заставляли виходити на роботу. 

Допоки ти не відчув на своїй шкурі цього будівництва, то ти не зрозумієш, але навіть тиждень сапання колгоспних буряків, змінив би твою свідомість.

 

За маразм, пофігізм, херове планування ти можеш дізнатися з історії Ввв, форсування дніпра під києвом, мясником жуковим.

Застій, норми, пятирічки.

За совком ниють тільки ті хто або був на дуже ситному місці, або військові і члени апарату, ну і некромантики, бо ж раніше все було натуральне, жаль, що було воно доступне раз на рік.

Зараз люди на межі бідності, живуть краще, ніж середина в серисери 80 роках, ох жеш і побудували усього за 70 років(.

Планова економіка вона класна, якщо насрати на все і всіх окрім своїх планів, якщо топтатись по людях як по сміттю.

Здогадайся, чому нема в суспільстві поваги.

 

Змінено користувачем Revolver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, iiron сказал:


После вчерашней публикации, на меня обрушился не только шквал и кремлеботов и свидомых идиотов, но и большое количество моих сограждан, которые искренне переживают. Пользуясь случаем, отвечаю всем сразу. Финансовая помощь раненным не нужна. Не нужно никуда переводить деньги. Как я уже сказал, лечат их по первому разряду.

Тут таке в принципі неможливо."Помощь" треба була б всяка, і фінансова і матеріальна.І чим побільше і подовше.

Мені більше сподобалось як було з піратами. Замість того, щоб жувати соплі як наші, кацапывідправили спецназ, який звільнив судно.

 

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

якісь конкретні приклади можна ? А то крім Кісєльова з Соловйовим й тебе Карамба, ніхто з адекватних росіян, чомусь розвитку не бачать, крім окремих випадків, та й то переважно в військовій сфері

Порівняй рухомий склад РЖД і УЗ, а також вантажівки групи ГАЗ, КамАЗ і КрАЗ, ВАЗ і ЗАЗ. До недавнього часу кацапські дизелі ставили на КрАЗи, а на ХТЗ ставлять і зараз, бо в нас дизеля не можуть зробити. Система керування на наших тролейбусах  також кацапська, бо наші за 10 років так її і не розробили, хоча на минулому тижні Богдан вже заявив про українську. 

Так що нам для початку треба досягти хоча б рівня кацапів і білорусів. А на Польщу ми взагалі дивимось як на іншу галактику.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Adis сказал:

 

Ну скільки можна розказувати ті дурниці? Ну невже так тяжко мізки включити і відкрити інтернет? такого вже небуде бо в росії капіталізм уже і розвинувся азійський ринок, тай з нинішніми досягненнями генними та біохімічними харчової промисловості ніхто голодати уже не буде.В нас в там-тамі і то продавали китайський часник, то можеш за росію не переживати з голоду не помруть, в них навіть в десятки разів більше можливостей вирощувати продукти ніж в нас просто країна велика і дуже великі логістичні проблеми,  тому европейська частина росії, завжди орієнтовувалася і орієнтується на додаткові поставки продуктів з Білорусії, України та Польщі.  

 

8 часов назад, Adis сказал:

Не робити дітей в період кризи, такого варіанту небуло? Саме за часів після розвалу совка найбільше дітей жили в неповних сім'ях, і інтернатах, покинуті, в тотальній бідності. Це була проблема №1 соціального характеру в 90-их роках, і досі теж ситуація не краще. Я рахую краще стати на ноги, або бути впевному в майбутньому і тоді тільки робити дітей. А то ти хоч в курсі скільки дітей було зачато в 90-их під ласковий май шатунова на дискотеках, чи по п'яні, відсотків 60-70% і ти думаєш хтось думав про майбутнє? А потім коли наслідки настали і треба відповідати за те, що зробив, то були готові на все і на всі уловкі тих хто став олігархами, і думки про майбутнє країни і майбутнє своїх дітей було не на часі, головне це було вижити. 

@Adis це ти зараз такий розумний, начитавшись інету. А тоді ніхто не знав як правильно, як треба робити і чому за кордоном так все кльово. Мої батьки робили те що могли. Працюючи на заводі, маючи заборнованість по ЗП 6 місяців і отримуючи її виробами того заводу, які нах нікому не потрібні були (на той вже час) якось умудрялися нас з сестрою кормити і вдягати. ХЗ як. Да, зараз легко казати, як треба було діяти. Але коли роздали акції заводів і дикованні трасти (МММ-и) пропонували за незрозумілі для чого потрібні папірці реальні гроші, ніхто тоді особливо не роздумував. А жити хотілося як "там". Дякую своїм батькам, що виростили.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Може проблема не в комуністах, а в конкретних людях. Бо ж 70 років ті комуністи будували, а як стала Україна незалежною, то тільки все розвалювали.

Ога, будували-будували, будували-будували. А потім їм будувати набридло, взяли і розвалили. Чи Міша і тодішня влада це вже не комуністи, а "жидобаньдєровци" котрі вже тоді захотіли поскакати?

24 хвилин тому, volks сказано:

Тут палка в двох кінцях. Чомусь кацапів не вийшло в 2014 році закидати апельсинами, бананами і маслом. Так що якраз таки озброєння було позитивом. А от те, що з продуктами був напряг, то це реальний мінус. Він і став основною причиною розвалу. 

Пєсши єсчьо.

Блд, ото прочитаєш таких і виникає думка де ви такі беретесь? Хоть раз пошукайте історію розвитку СССР зі ВСІМА + і - , а не оди про вєлікій і магучій СССР, котрий нагібал Амєріку. А Амєріка абідєлась і подло разваліла Саюз.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Revolver сказал:

коли енергоресурси халявні,

Зараз ресурси також халявні. Тільки чомусь народ їх купує по європейських цінах.

 

26 минут назад, Revolver сказал:

Легко хвалити сирисири тим, хто навіть не знав важкої фізичної праці.

Тільки от за рахунок тієї праці розбудовувалась держава, а зараз купують негрів для розбудови Шахтаря і літають на відпочинок на Мальдіви.

 

28 минут назад, Revolver сказал:

але навіть тиждень сапання колгоспних буряків, змінив би твою свідомість.

Цікаво чи 3 місяці на польських полях і життя в сараї наштовхує на думку, що не варто було розбирати ферми  до фундаменту заради того, щоб загнати цеглу і шифер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, S30 сказал:

Хоть раз пошукайте історію розвитку СССР зі ВСІМА + і - , а не оди про вєлікій і магучій СССР, котрий нагібал Амєріку.

Ніхто і не пише, що ссср нагібав америку. Я взагалі-то порівнював з Україною, а не Америкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

Ніхто і не пише, що ссср нагібав америку. Я взагалі-то порівнював з Україною, а не Америкою.

Да-да-да-да-да. Пєсши єсчьо.  Стосовно іншого ніц нема сказати? :D

Порівнювач.

Як сказав один чоловік про пєсатєлєй за СССР.

"Помню класно було при Союзі. Захотів істи - їм скільки влізе. Захотів спати - сплю. Пільонки вчасно міняли. Мєчта.":D

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Тільки чомусь народ їх купує по європейських цінах.

 

21 хвилин тому, volks сказано:

не варто було розбирати ферми  до фундаменту заради того, щоб загнати цеглу і шифер.

Спитай про це секту "Свідків хорошого життя при СССР" навіщо їм це потрібно і навіщо вони банкрутували підприємства, щоб потім викупити їх за халяву і виступати спасителями економіки.

А не, ти, дуті колгоспи згадав з розібраними корівниками. Та і взагалі, що ти знаєш про колгоспи.

Щось скучно стає. Русло розмови стає надто широким, течія сповільнюється і починає затягуватись мулом текстового заповнення з передбачуваним змістом.

Всім пака-пака.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, S30 сказал:

Спитай про це секту "Свідків хорошого життя при СССР" навіщо їм це потрібно і навіщо вони банкрутували підприємства, щоб потім викупити їх за халяву і виступати спасителями економіки.

Чомусь при ссср нічого навмисно не банкрутували і не різали на металолом.

 

31 минуту назад, S30 сказал:

А не, ти, дуті колгоспи згадав з розібраними корівниками

Бо це була єдина робота на селі. І цей приклад є показованим. Бо їх роздерли не москалі, не комуністи, не жиди, не пшеки не хтось інший, кого люблять звинувачувати у всіх бідах "патріоти", а самі що не є українці. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Чомусь при ссср нічого навмисно не банкрутували і не різали на металолом.

І який результат отримали з цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, alexvvv сказал:

І який результат отримали з цього?

Такий, що не вистачало робочих рук, а зараз люди змушені покидати сім'ї і їхати закордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...