Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Adis сказал:

 

Савченко 

Я взагалі не про це, не переводь тему в політичне русло, знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ще мене тупим називає...Певно десь ти в селі жевеш...

жЕву все життя в селі. Луцьк називається. Ні, ти не тупий, жЕтель )) 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

жЕву все життя в селі. Луцьк називається. Ні, ти не тупий, жЕтель )) 

Все, я так зрозумів, аргументи скінчилися, перейшов на орфографію і особистості. Молодца! Так, я помилився в слові, буває. Можеш ще пошукати в моїх дописах і повиділяти, буду вдячний.

А взагалі, за мати тут банять. Може ти не знаєш?

Змінено користувачем vaz75
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 аргументи були вище і раніше, а зараз всіх совкодрочєрів я просто посилаю на йух. Я їм-бо жизнь поламав, бо голосував за розвал жирного і багатого сссра )) Ски, щоб ви там пожили вдосталь, довбой#би.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Adis сказал:

то нащо скидав щура майкла, цей  проект перетворився із гумористичного в підлизування владі за останній рік от і все.

Там  одразу стартує з 15.45 хв. про децентралізацію в різних селах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SunSeth сказал:

@vaz75 аргументи були вище і раніше, а зараз всіх совкодрочєрів я просто посилаю на йух. Я їм-бо жизнь поламав, бо голосував за розвал жирного і багатого сссра )) Ски, щоб ви там пожили вдосталь, довбой#би.

А з яких цитат ти мене до совкодрочера в цій темі приписав? Штампи і ярлики!

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

А з яких цитат ти мене до совкодрочера в цій темі приписав? Штампи і ярлики?

Ти мене як до жЕтеля селя приписав? В селі люди 2-го сорту? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якби Ісус зараз був би президентом, українці найшли б до чого доіпатися! 

image.jpeg.ca6b1e318ecf320737167470a6b4e2dd.jpeg

мо то ми такі? свій пофігізм і ледащо списуємо на державу.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, SunSeth сказал:

Ти мене як до жЕтеля селЯ приписав? В селі люди 2-го сорту? 

Опа. Ось і ярлики. В мене дружина з села. А село я мав на увазі, що той хто жИве у Луцьку, не може не бачити, що транспортна інфраструктура Луцька майже не розвивається (нові дороги, смуги, розв'язки, парковочні місця в центрі і мікрорайонах). І Їздити, паркуватися в Луцьку стає все важче, тому і маємо ріст автоандонів, що паркуються на тротуарах, газонах, їдуть під знак, по зустрічній, не по напрямку, тощо.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 мені, як пішоходу посрать на ваші проблеми. Але це зайвий доказ, що ми живемо гірше, ніж в сссрі - бляцьких машин вже нема куди подіти нещасним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SunSeth сказал:

@vaz75 мені, як пішоходу посрать на ваші проблеми. Але це зайвий доказ, що ми живемо гірше, ніж в сссрі - бляцьких машин вже нема куди подіти нещасним.

Тобі багато на що посрать, я помітив. Я жИву краще, аніж в СРСР і до нього не прагну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я жИву краще, аніж в СРСР і до нього не прагну.

О, кросавчєг. То для чого було раніше розпинатись, як збсь було в сссрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, SunSeth сказал:

О, кросавчєг. То для чого було раніше розпинатись, як збсь було в сссрі.

Де? Тикни пальцем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Початкова безкоштовна. Вища майже у всьому світі платна, а у нас ДОСІ є ще й безплатна і з степендією.

Умовно безкоштовна. В школах, побудованих при совку і з матеріально технічною базою часів совка.

 

1 час назад, SunSeth сказал:

Радій, що ти взагалі народився з тією безплатною медициною в кінці 80-х ))

Зараз вона тільки гірше стала і тримається завдяки людям, які вчилися при совку.

 

1 час назад, SunSeth сказал:
2 часа назад, SunSeth сказал:

 

А їх зараз немає?

Дуже сумніваюсь, що безкоштовні, і знову ж таки на матеріально-технічній базі часів совка.

 

1 час назад, SunSeth сказал:
2 часа назад, SunSeth сказал:

табори, санаторії

А їх зараз немає?

Те ж саме. За умови, що вони ще не зруйновані.

 

1 час назад, SunSeth сказал:
2 часа назад, SunSeth сказал:

безкоштовне житло

40 років в черзі 

Виходить, що всі побудовані хрущі, брежнєвки і побудовані у 80 -ті роки видавалися виключно бабулькам і дєдулькам.

1 час назад, SunSeth сказал:

Вот тут не нада. Зарплата 120 - джинси 100, телевізор 600, холодильник - 800, меблевий гарнітур - 1200. Жигулі 6000 - 10 років в черзі.

Тут питання в тому, скільки залишалось після оплати комуналки, проїздів, продуктів та ін. базових потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

А взагалі, за мати тут банять. Може ти не знаєш?

 

Вже давно ніхто нікого тут не банить. Навіть попередження не виносять. Борда скочується в цьому сенсі в клоаку, нажаль...

А мене колись пальчиком посварив Маньяк за матюк в анекдоті, хоча той матюк не я писав, а лише скопіював текст...як говориться - з пісні слова не викинеш... Але заробив, хоча обурився тоді. Ото модер був)). А зараз що? Безнаказанність і як слідство безкультурщина.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Adis сказал:

аналоги того часу з капіталістичного світу бачив?

Так то і було авто з капіталістичного світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Adis сказал:

Мерседес S-класс 1984          нормальна?:lol:

 

36632_0.jpeg

Ладно б ще якогось гольфа кинув. А то зразу мерса s-класу. Ще й 84-го року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

Вже давно ніхто нікого тут не банить. Навіть попередження не виносять. Борда скочується в цьому сенсі в клоаку, нажаль...

А мене колись пальчиком посварив Маньяк за матюк в анекдоті, хоча той матюк не я писав, а лише скопіював текст...як говориться - з пісні слова не викинеш... Але заробив, хоча обурився тоді. Ото модер був)). А зараз що? Безнаказанність і як слідство безкультурщина.

Все просто,  в часи, коли ФБ перебрав на себе всі функції спілкування і там за це не банять, користувачі будуть сидіти у ФБ, а борда скоро просто загнеться. Забаньте і я про борду навіть і не згадаю. Хто від цього втратить? На борді останнім часом навала користувачів? Вхід по інвайтах?))

Змінено користувачем SunSeth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, SunSeth сказал:

Все просто,  в часи, коли ФБ перебрав на себе всі функції спілкування і там за це не банять, користувачі будуть сидіти у ФБ, а борда скоро просто загнеться. Забаньте і я про борду навіть і не згадаю. Хто від цього втратить? На борді останнім часом навала користувачів? Вхід по інвайтах?))

прикольна логіка. Буду вести себе як гамно, а як забаните, то вам же гірше. Я правильно посил зрозумів ? :) Так з такими як ти, борда ще скоріше загнется

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Adis сказал:

Совєцкій автопром це було знущання над людьми,

Кляті італійські капіталісти вирішили познущатися над людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Я правильно посил зрозумів ? :) 

Та розумій як хочеш, мені пох. Я не вів себе "як гамно", всього лиш послав нах уєбана. 

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Так з такими як ти, борда ще скоріше загнется

А типу на це можна якось вплинути. Це природній і невідворотний процес. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Вже давно ніхто нікого тут не банить. Навіть попередження не виносять. Борда скочується в цьому сенсі в клоаку, нажаль...

А мене колись пальчиком посварив Маньяк за матюк в анекдоті, хоча той матюк не я писав, а лише скопіював текст...як говориться - з пісні слова не викинеш... Але заробив, хоча обурився тоді. Ото модер був)). А зараз що? Безнаказанність і як слідство безкультурщина.

Нічого "не давно". Я раз послав тут одного і отримав РО і штрафного від Федота, ще й тему прикрили. Так що хто куратор ціє гілки?

 

2018-03-19.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Забаньте і я про борду навіть і не згадаю.

Ого, яке цабе. Сумуватиму :D.

А що ж ти заходиш сюди і жовч виливаєш?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю я ти, та як би я особисто не помітив щоб цабе, та і жовчі не помітив.

Але тут таке. Декому хоч сци, але при СССР було зашибісь, хоч його і в очі не бачило (не сприймай на себе, кажу в загальному).

І я б на твоєму місці не зловтішався стосовно відношення до борди. Багато кого знаю, хто раніше був тут постійно, а зараз говорить теж що борда скотилась до склок, мєждусобойчиків, політичних срачів і стала просто нецікавою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, S30 сказал:

Не знаю я ти, та як би я особисто не помітив щоб цабе, та і жовчі не помітив.

Але тут таке. Декому хоч сци, але при СССР було зашибісь, хоч його і в очі не бачило (не сприймай на себе, кажу в загальному).

І я б на твоєму місці не зловтішався стосовно відношення до борди. Багато кого знаю, хто раніше був тут постійно, а зараз говорить теж що борда скотилась до склок, мєждусобойчиків, політичних срачів і стала просто нецікавою.

Чому бути, того не оминути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...