Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

Розумієш, я знаю про позитив совка лише з розповідей інших. З точки зору простої людини, не бізнесмена, не бариги це:

- безкоштовна освіта

- безкоштовна медицина

- безкоштовне житло

- позашкільні гуртки, спортивні секції

- табори, санаторії

- співвідношення цін на першочергові товари до зарплати

 В селах правда було не настільки радужно.

От якщо порівнювати з тим, що ми маємо в сучасній Україні, то в нас позитиву поменше.

Ну всьо понятно, я навіть спорити про це не буду, бо ти ж краще знаєш, ти ж цілих 2 роки в ссср прожив. Набір їбанутих капапських штампів "как харашо била в ссссср". Знов *рукаліцо*

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

Бгг, теж мені 33-й, 40-й, ГПЗ. Квартали ))

А я що. порівнював з ними? Квартали, комплекси, яка хєр різниця. Але нові тисячі квартир з тисячами нових людей\машин з'являться на старій інфраструктурі, розрахованій на сСТАРУ кількість людей\машин. Коли тебе торкнеться  (а воно торкнеться), де б ти не жив у Луцьку, то думку зміниш.

А ще будується Атлант, Супернова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж таки:

9 хвилин тому, volks сказано:

- безкоштовна освіта

Початкова безкоштовна. Вища майже у всьому світі платна, а у нас ДОСІ є ще й безплатна і з степендією.

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

- безкоштовна медицина

Радій, що ти взагалі народився з тією безплатною медициною в кінці 80-х ))

5 хвилин тому, SunSeth сказано:

- безкоштовне житло

40 років в черзі 

6 хвилин тому, SunSeth сказано:

- позашкільні гуртки, спортивні секції

А їх зараз немає?

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

- табори, санаторії

А їх зараз немає?

 

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

- співвідношення цін на першочергові товари до зарплати

Вот тут не нада. Зарплата 120 - джинси 100, телевізор 600, холодильник - 800, меблевий гарнітур - 1200. Жигулі 6000 - 10 років в черзі.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SunSeth сказал:

Набір їбанутих капапських штампів "как харашо била в ссссср"

Тобто цього всього не було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

А я що. порівнював з ними? Квартали, комплекси, яка хєр різниця.

2-3 засраних будинки і пару десятків, є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

23 minutes ago, volks said:

- безкоштовне житло

- табори, санаторії

- співвідношення цін на першочергові товари до зарплати

зрозуміло, що ви мало не розумієте, бо судите по інформації з фільмів або небожителів великих міст (москва, пітер)

 

от цікаво, якби зараз таких некромантиків ссср зігнали методами серисери в трудові лагеря і сказали піднімати інфраструктуру, армію, дороги,

чи змінилась їх думка, за скільки часу?

коли в магазах нічого нема окрім морської капусти, коли нема ні одягу ні туалетного паперу, а без блату чи хабаря...

зараз часткове уявлення про совок дають державні медичні установи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

23 minutes ago, volks said:

- безкоштовне житло

- табори, санаторії

- співвідношення цін на першочергові товари до зарплати

зрозуміло, що ви мало не розумієте, бо судите по інформації з фільмів або небожителів великих міст (москва, пітер)

 

от цікаво, якби зараз таких некромантиків ссср зігнали методами серисери в трудові лагеря і сказали піднімати інфраструктуру, армію, дороги,

чи змінилась їх думка, за скільки часу?

коли в магазах нічого нема окрім морської капусти, коли нема ні одягу ні туалетного паперу, а без блату чи хабаря...

зараз часткове уявлення про совок дають державні медичні установи.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen ти б зараз в ссср дізнавався про наявність інтернету в світі з газети "Комсомольськая правда", якби я не голосував за розвал ссср. 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, volks сказано:

Розумієш, я знаю про позитив совка лише з розповідей інших...

Не все так однозначно і радужно було, і в магазин за маслом о 6 годині ранку, і за меблями роками у черзі, і на суботники безВоздмездно, але і з голодухи ніхто не пропадав, але разом з тим (у селах) трудодні, а не живі гроші. І стаття за тунеядцтво. Всяк бувало. Люди крутилися як уміли, по-суті, і зараз те продовжується - хто при владі намахують усіх інших, прикриваючись лозунгами.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, bormotuha сказано:

але разом з тим (у селах) трудодні, а не живі гроші.

Нє, ну вже повну жопу до 1970-х ми не згадуємо.

Але 

5 хвилин тому, bormotuha сказано:

в магазин за маслом о 6 годині ранку,

я добре на собі відчув

Думаєте звідки у ЛП з'явилась ця п'єса?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, SunSeth сказал:

@halcogen ти б зараз в ссср дізнавався про наявність інтернету в світі з газети "Комсомольськая правда", якби я не голосував за розвал ссср. 

Пам"ятаю десь здається на хабрі читав статтю одного науковця, якій по великому блату та з неймовірною на той час ступінню везіння такі зміг під"єднатись на той час до дуже серйозної міжнародної наукової сітки(один з пращурів нашого сучасного інтернету та взагалі компьютерних мереж). Ділився своїми переживаннями відносно усвідомлення того наскільки в кам"яному віці насправді живуть люди в совку, наскільки це далеко від цивілізації та всіма силами топив щоб його якось такі вивезли з того локального пекла. Ну і тотальна брехня у всьому, наші сучасні можновладці по факту нічого не змінили у підходах до обману свого народу. Все ще дія стара радянська закалка... да і лиця особливо не помінялися, так легкий ребрендінг, нічого більше.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

2-3 засраних будинки і пару десятків, є різниця?

Чому 2-3? І чому вони засрані? До чого тут взагалі порівняння з 33,44 мікрорайонами? Ще й СРСР чомусь приплів? Щось з логікою в тебе біда. По іншому тобі поясню. Є автобус, який возить з точки А в точку Б 20 людей, сидячих. Побудували в точці Б будинок. Тепер цей автобус возить вже забитий під 40 людей -20 сидячих, 20 стоячих. Хоча розрахований він возити лиш 20 сидячих людей. Маємо: дискомфорт пасажирів і швидше зношування автобуса. А якщо в точці Б звели ще один будинок? Тоді будуть такі люди, що не влізуть в автобус. Так от розвиток інфраструктури, в цьому випадку, це пустити 2 автобуса, замінити на більший автобус, пустити електричку, тощо. Те ж саме з нашими мікрорайонами, школи\садочки\дороги\паркомісця\труби яких розраховані на будинки і населення побудованих у 80-і роки, +/- демографічний ріст\падіння. А тепер на кожному клаптику виростають нові комплекси (місткість яких значно більша за будинки 80-х, плюс ріст забезпеченості родин особистим автотранспортом), а інфраструктура не міняється десятиліттями, і просвіту немає. Буде те ж саме, що з автобусом: нехватка місць в садочках\школах\парковках, інтенсивне зношення і так зношених комунікацій.

Я чомусь вважав, що це очевидно. Але бачу, що ні. Можна впіхнуть невпіхуєме.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Всі гідроелектростанції, атомні, славнозвісна газова труба, заводи, фабрики, лікарні, школи, садочки, 85% сьогоднішніх будинків побудовані за часів СССР. Територія України в цих кордонах була сформована за часів СССР. Да, були свої недоліки, часом дуже суттєві. Але це частина нашої історії і тому з неї треба брати кращі і найсвітліші сторінки а не рвати всю книжку без розбору.

Ще раз питаю: там де не було ссср там зараз степ і бараки? Для тупих порівняння рівня життя по часу відвалу від кацапів і ссср: Фінляндія, Прибалтика, Польща і тд, чим раніше країна с'їбалась від кацапів, тим краще вона зараз живе. Нє? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

За часів СССР був інтернет в світі? Щось більш менш подібне на комп появилося не раніше 2000 року.

Ото зара діти тупі  недалекі пішли, навіть гуглом користуватись толком не вміють . На лови, просвіщайся https://gazeta.ua/ru/articles/history/_pervyj-prototip-seti-internet-sozdali-dlya-voennyh/800596

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Всі гідроелектростанції, атомні, славнозвісна газова труба, заводи, фабрики, лікарні, школи, садочки, 85% сьогоднішніх будинків побудовані за часів СССР. Територія України в цих кордонах була сформована за часів СССР. Да, були свої недоліки, часом дуже суттєві. Але це частина нашої історії і тому з неї треба брати кращі і найсвітліші сторінки а не рвати всю книжку без розбору.

Дофіга міфів. Є карта України представлена в Європі у 1918 році - територія значно більша, це спочатку ляхи з комісарами роздерли країну, потім сталін з гітлером польщу так само роздерли. Подивіть на Фінляндію - ми стартували в рівних умовах, у нас навіть було більше промисловості та с/г потужне. А ці всі стройки вєка за рахунок дешевої робочої сили. Хочете побачити совєти - поїдьте в північну корею на "екскурсію".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

Чому 2-3? І чому вони засрані? До чого тут взагалі порівняння з 33,44 мікрорайонами?

Ну, нехай їх буде 5-10, хоча х.й там їх стільки буде. Ну, я не знаю, як тупому пояснити різницю між кількістю будинків, які будує "Яровиця", "Егоїст" і кількістю, які були збудовані на 40-му, 33-кварталі... Нема що порівнювати.

6 хвилин тому, halcogen сказано:

За часів СССР був інтернет в світі? Щось більш менш подібне на комп появилося не раніше 2000 року.

Мальчік, ти тупой? Я тобі про перспективи твого користування Інтернетом у разі збереження сссру. Як там з Інтернетом у Пн. Кореї? Те саме було б і у тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, halcogen сказано:

За часів СССР був інтернет в світі? Щось більш менш подібне на комп появилося не раніше 2000 року.

:D У світі був. Правда не та помийка  котра звється інтернетом  що існує нині. Вчи історію.

Судячи з твоєї писанини в тебе особисто комп зявився лише недавно.Та й то використовуєш не для освіти.:D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

Нема що порівнювати.

А для чого ти їх порівнюєш взагалі? Давай ще з Києвом порівняємо, де Луцьк як один його мікрорайон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

А для чого ти їх порівнюєш взагалі? Давай ще з Києвом порівняємо, де Луцьк як один його мікрорайон.

Для того щоб деяким стало зрозуміло, що біля кожної окремої багатоповерхівки ніхто не буде будувати вам лікарню, сральню, цирульню і школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, SunSeth сказал:

Для того щоб деяким стало зрозуміло, що біля кожної окремої багатоповерхівки ніхто не буде будувати вам лікарню, сральню, цирульню і школу.

Ще мене тупим називає...Певно, десь ти в селі живеш...

А сральня окрема спєцом для тебе побудована, в тебе в квартирі\будинку. Це так, для довідки.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...