Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Важкі часи породжують сильних людей, сильні люди роблять часи  хорошими

Хороші часи породжують слабких людей. Слабкі люди роблять часи важкими.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, sergkots сказал:

Всі нинішні "родом" із союза - там і вчились красти.

Так вони його і розвалили, бо крали всі і все.

14 минут назад, rl72 сказал:

а ще краще було б якби поцікавився як і чим будувались ті заводи і інфраструктура (звідки взялись турбіни, станки, хто будував заводи і геси) 

Але будували, бо в приоритеті була держава, а не особиста кишеня.

Але не хочу розводити совкосрач. Для того є окрема тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, sergkots сказал:

Та хоч приватний будинок купуй - все одно в якийсь садочок та школу потрібно дітей водити

Ну приватний будинок не чинить такого впливу як декілька мурашників на 144 квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Добре хоч СССР було. То хоч маємо житло , заводи та інфраструктуру.

Тобто там, де сссра не було зараз голий степ і бараки?

 

1 година тому, volks сказано:

Але будували, бо в приоритеті була держава, а не особиста кишеня.

та да імєнно так і було *рукаліцо* 

п.с. твоїх в якому році до нас завезли ешелонами?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Добре хоч СССР було

:D Дайош СССР

1 година тому, volks сказано:

Але не хочу розводити совкосрач. Для того є окрема тема.

Ога. Ти вже його почав і не лише тут.

9 хвилин тому, SunSeth сказано:

твоїх в якому році до нас завезли ешелонами?

:D От як завезли так усей покрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, SunSeth сказал:

Тобто там, е сссра не було зараз голий степ і бараки?

А ти порівняй скільки побудували в ссср за 25 років, а скільки в Україні. Та ладно побудували, скільки просто зберегли і відремонтували?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

@volks скільки тобі років було в 1991 р.?

Не питай, бо в мінуса уйде.:)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

@volks ну, ти поняв?..

Що я маю поняти? Я своїми очима бачу, що за 25 років спромоглися побудувати наші керовники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Що я маю поняти? Я своїми очима бачу, що за 25 років спромоглися побудувати наші керовники.

А що чиновники мали будувати? Демографічний бум це початок 2007 після Ющенківських 50кусків. До того народжуваність лише спадала. Зараз теж падає. І падає не через те, що погано живемо, хоча це один, але не основний з чинників, а через те що люди здебільшого егоїстично ставляться до життя в яке діти не "вписуються".

Садочків вистачає, просто їх розташування не дуже вдало розподілене, та й знаю, що з з приміських селищ дітей возять в місто.

Чому не побудували? за там-тамом стоїть побудований новий, двоюрідні племінники туди ходять, так він переповнений. Мій менший ходить в садок де групи заповненні на 75-90%, 10-15% груп це діти з передмісття. В той час як сусідній переповнений бо він "блатний" і в ньому басейн.

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Ukrainec сказал:

А що чиновники мали будувати?

Чиновники і не повинні їх будувати. Це повинні робити забудовники. А не будувати гетто.

А коли я писав, що за 25 років нічого не побудували, то малась на увазі інфраструктура загалом, переважна більшість, якої побудована при ссср, а зараз її навіть толком відремонтувати не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks якої тобі інфраструктури не вистачає? КРЗ, Синтшкір, Завод будівельних конструкцій та інші працюють на, дай бог, третину потужностей, натомість є Кромберг, Модерн-Експо, Тигрес. Школа, моєї малої переповнена, бо в ній навчаються діти із Струмівки, Гаразджі, Ковельської і Львівської. На 40-му 11-а школа, наприклад, заповнена на 80% і вона не одна така (19 забита, 10 -а напівпорожня, хоч знаходяться через паркан), в садочок мала потрапила без проблем і зараз повертають колись віддані іншим структурам садочки (ПФ, Центр зайнятості). В місті за останні 10 років з'явилось мінімум 3 кінотеатри, про ТРЦ я вже мовчу, а це все теж інфраструктура, це не один гастроном на один район міста, як було при ссср. Про кількість житлових новобудов теж не буду згадувати. Транспорту стало менше, ніж 25 років тому? Це все не інфраструктура? Для чого ти "ху@ню при пацанах говориш" про совок знаючи тільки із розповідей старих совкодрочєрів?

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Збентежений 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, SunSeth сказал:

@volks якої тобі інфраструктури не вистачає? КРЗ, Синтшкір, Завод будівельних конструкцій та інші працюють на, дай бог, третину потужностей, натомість є Кромберг, Модерн-Експо, Тигрес. Школа, моєї малої переповнена, бо в ній навчаються діти із Струмівки, Гаразджі, Ковельської і Львівської. На 40-му 11-а школа, наприклад, заповнена на 80% і вона не одна така (19 забита, 10 -а напівпорожня, хоч знаходяться через паркан), в садочок мала потрапила без проблем і зараз повертають колись віддані іншим структурам садочки (ПФ, Центр зайнятості). В місті за останні 10 років з'явилось мінімум 3 кінотеатри, про ТРЦ я вже мовчу, а це все теж інфраструктура, це не один гастроном на один район міста, як було при ссср. Про кількість житлових новобудов теж не буду згадувати. Транспорту стало менше, ніж 25 років тому? Це все не інфраструктура? Для чого ти "ху@ню при пацанах говориш" про совок знаючи тільки із розповідей старих совкодрочєрів?

Так от як комунізм виглядає!. ЗБС живемо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну с почнем.

24 минуты назад, SunSeth сказал:

КРЗ, Синтшкір, Завод будівельних конструкцій та інші працюють на, дай бог, третину потужностей,

Синтшкір ще працює? А з ЛШК не підкажеш, що сталось? А електроапаратний, приборзавод? Пластмасовий ледве дихає. Там потрохи словаки викуповують. І така ситуація по всій Україні. В яке місто не заїдеш, кругом декілька руїн заводів стоїть.

 

24 минуты назад, SunSeth сказал:

натомість є Кромберг, Модерн-Експо, Тигрес.

Модерн і Тигрес молодці. Кромберг тільки тому, що тут раб сила дешева. Луцьк в плані виробництва, на фоні інших міст ще досить чудово виглядає. Загалом в іших регіонах все гірше.

 

24 минуты назад, SunSeth сказал:

Школа, моєї малої переповнена, бо в ній навчаються діти із Струмівки, Гаразджі, Ковельської і Львівської.

Бо знову ж таки анархія в забудові, немає чітких планів.

 

24 минуты назад, SunSeth сказал:

В місті за останні 10 років з'явилось мінімум 3 кінотеатри, про ТРЦ я вже мовчу, а це все теж інфраструктура, це не один гастроном на один район міста, як було при ссср. 

Це не інфраструктура, а розваги. 

 

24 минуты назад, SunSeth сказал:

Про кількість житлових новобудов теж не буду згадувати.

Гівняних новобудов. Покажи хоч один повноцінний район зі всією необхідною інфраструктурою. Суцільне гетто. Про забудову футбольного поля взагалі мовчу.

 

25 минут назад, SunSeth сказал:

Транспорту стало менше, ніж 25 років тому?

Стало. А де багаторівневі паркінги, щоб не засирали двори своїми коритами? Де якісні дороги хоча б між обласними центрами? Де хоч якась організація руху тих чортопхайок?

 

27 минут назад, SunSeth сказал:

Для чого ти "ху@ню при пацанах говориш" про совок знаючи тільки із розповідей старих совкодрочєрів?

Це ти постійно "ху@ню при пацанах говориш", коли мова заходить про совок. З тебе починає литися лише негатив. А там було також і багато позитиву. І позитиву було більше ніж зараз. І не треба робити з мене совкодрочера. Я просто хочу, щоб в Україні було краще ніж в Совку. А в реальності Україна скотилась нижче рівня совка.

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

@vaz75 а що гірше, ніж 25 років тому, а тим більше при  совку?

Не так, як могли б жити.

А щодо інфраструктури, то я згідний з Фольксом: будується житловий квартал, має будуватися садочок, школа, супермаркет, сквер, ПАРКОВКИ (збільшення потужності електропостачання. водо постачання і водовідведення тощо)

Змінено користувачем vaz75
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

А там було також і багато позитиву. І позитиву було більше ніж зараз.

Ска, ти проживши там 2 роки свого життя будеш мені про позитив совка розказувати? Епіческій долб№й№б. 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

Не так, як могли б жити.

А щодо інфраструктури, то я згідний з Фольксом: будується житловий квартал, має будуватися садочок, школа, супермаркет, сквер, ПАРКОВКИ

Казіно, стріпбар, масажний салон... Де у нас зараз будують кварталами? У нас бум народжуваності і населення збільшується, як у 1970-і?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як заселиться Яровиця, то біля Променя в години пік краще не їхати - буде колапс, а об'їжджати будь-якими шляхами (хоча вже і зараз там не комільфо). Я таке вже "проходив" у іншому місті, коли купив квартиру в затишному мікрорайоні. поблизу парка, шкіл, садочків. Вікна виходили на дорогу. Жити було добре, відносно спокійно. А потім поруч побудували Епіцентр і 2 торгові центри. Стало трішки сутужнувато, з'явилися нечасті пробки, постійний шум, пил. А коли поруч почали цілодобово зводити монстра від "Набережного кварталу", я зрозумів, що комфорт весь зникне повністю. Вулицю ніхто не розширював, розв'язок не робив, шуіл\садочків нових не будував. Квартиру там продав. Зараз, коли проїжджаю там повз, то бачу, що там армагедець: шум, пил, пробки постійні, авто припарковані вздовж вулиці, і це я їжджу не в часи пік. Питав у друзів, як там живеться, то в школах\садках - черги і переповнення. З відкритими вікнами не живуть як раніше. Так що не треба тут про інфраструктуру.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, SunSeth сказал:

Казіно, стріпбар, масажний салон... Де у нас зараз будують кварталами? У нас бум народжуваності і населення збільшується, як у 1970-і?

Ти що, смішний? Яровиця, Карамель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, SunSeth сказал:

Ска, ти проживши там 2 роки свого життя будеш мені про позитив совка розказувати? Епіческій долб№й№б. 

Розумієш, я знаю про позитив совка лише з розповідей інших. З точки зору простої людини, не бізнесмена, не бариги це:

- безкоштовна освіта

- безкоштовна медицина

- безкоштовне житло

- позашкільні гуртки, спортивні секції

- табори, санаторії

- співвідношення цін на першочергові товари до зарплати

 В селах правда було не настільки радужно.

От якщо порівнювати з тим, що ми маємо в сучасній Україні, то в нас позитиву поменше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Ти що, смішний? Яровиця, Карамель.

Бгг, теж мені 33-й, 40-й, ГПЗ. Квартали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...