Перейти до змісту

Як би ви визначили жіночу сексуальність. Обговорення. Аналітика.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Цього разу відійдемо від політики, Петра Олексійовича з його саботажем е-декларування і інших приколів і поговоримо про жіночу сексуальність і що воно таке, як проявляється.

Вже довший час є певна тенденція в дівчат, жінок худати в спортзалах, підтягувати фігуру, корегувати щоб виглядати якомога привабливіше. Багато хто худає вдома і доводить себе до напіванорексичного стану. Очевидно це робиться щоб сподобатись власне собі і мабуть іншим, тим же дівчатам, щоб вони сказали: "як ти класно похудала", ну і звичайно хлопцям, щоб мати можливість вдягнути щось більш облягаюче, тримати себе більш впевнено і т.д.

Дуже багато з них путають гарну спортивну, підтягнуту форму з формою сексуальною, тобто формами, об'ємами що приваблюють протилежну стать на нижчому рівні, можливо інстинктивному, можливо якомусь підсвідомому, чуттєвому.

Що характерно, думаю більшість дівчат якраз і хочуть виглядати сексуально, приваблюючи хлопців. Саме сексуально а не вульгарно, чи там умовно кажучи блядувато. І хоча й хочуть, але наскільки я спостерігаю за соціумом не так багато розуміє відмінність між сексуальністю, стрункістю, спортивною красою фігури. Більшість путає їх деколи втрачаючи одне, набуваючи інше.

Оце все я так запутано говорив, щоб сказати наступне: спортивна фігура це далеко не сексуальна фігура, промальовані м'язи на тілі жінки можуть захоплювати, вражати, але зовсім не бути сексуальними. Так само як і напхані силіконом губи, цицьки і сраки, що є поза межею мого розуміння.

Отже існують дівчата чи жінки, які або не розуміють сексуальність, або розуміють її трохи іншакше ніж наприклад я))). Вони можуть понапихати по всяких врачіватєлях літри сілікону, що тільки в одному з тисячі випадків буде мати хоч якийсь естетичний, наближений до природнього ефект, поряд з жахом природньої аномалії, яка само собою відвертає протилежну стать і при цьому не встидатись цього, а й старатись якомога більше відкрити.

Короче в темі є багато про що поговорити. Запрошую до роздумів, міркувань)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Цього разу відійдемо від політики, Петра Олексійовича

Короче в темі є багато про що поговорити. Запрошую до роздумів, міркувань)))

 

 

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мож не зовсім в темі....але скажу просто:

Із самого початку топіка, вже відчуваю помилку!

Якщо ЖІНКА ( з великою букви всі букви) для когось сексуальна....то там не важливі не фігури, не фітнеси, не фінанси! Це все флюїди!

Да....є дівчата на яких звертєш увагу, навіть коли їдеш в потоці машин і тримаєш ногу на педалі гальм!

Але, як на мене, це все візуальний сексуалізм....спорити не буду...я б таку теж кадрив!!!!!!!!!!!!! Але заради чого....заради задоволення чоловічого (КАБЕЛЬ в сурдоперекладі)  бажання ....тобто секс за згодою...втілення секс бажання!

Але найсексуальнішою і найбажанішою жінкою я рахую ту..яку ти бажаєш завжди.."всегда"...І...найголовніше.....у всіх твоїх сексуальних бажаннях - вона ГОЛОВНА героїня!

Ну і висновок: доведи свої стосунки з коханою до того, щоб у вас було те "ПРО ЩО ВСІ МРІЮТЬ І НЕ НАВАЖУЮТЬСя ОТРИМАТИ". Тоді коханки перейдуть у ранг тих, на кого ти захочеш вплинути тільки запахом свого парфума!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор без образ але тема ні про що, в стилі чому небо голубе, мені здається зелений більше пасував би.  В кожного поняття сексуальності відносне. Світ багатогранний, не ділиться на біле і чорне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

... поговоримо про жіночу сексуальність і що воно таке...

242390.jpgmagdalena-carmen-frieda-kahlo-ca_6897480

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Багато хто худає вдома і доводить себе до напіванорексичного стану. Очевидно це робиться щоб сподобатись власне собі

Після цієї фрази тему можна було б і не продовжувати.

Взагалі поняття сексуальності, не має чітких меж і критеріїв.

 

Подивитися фото 20-х -30-х років, і розуміємо, що у порівнянні із теперішніми критеріями, сексуальна жінка тих років була товстою!

Поняття сексуальності різних народів також відіграє велике значення.  Хто пам'ятає старий анекдот часів СРСР:

 

У армянского радио спрашивают: "Что надо делать, чтобы талия стала тонкой". 
Армянское радио: "Надо крутить обруч". 
Вопрос: "А если обруч не налазит на эту талию?" 
Вмешивается Арабское радио: "Зачем портить такой красивый фигур". 

Поняття сексуальності у народів і племен Африки  взагалі вводить нас (європейців) в ступор.

Вік, відіграє роль. Особисті вподобання. Як казав один знайомий, побачивши, як в 4-му пості дівчинину, "Я що, собака, щоб на кості кидатися!?".

Тому моя думка така, та, яка тобі подобається  - та і сексуальна.  Ну раз подобається, значить сексуальна.

Кожному своє!  Скільки людей ,стільки думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все просто: притягує погляд  і викликає захоплення - сексуальна, якщо верне і хочеться відвернути голову - не сексуальна.

(якщо тобі всерівно - ти гей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно що темка напівфлеймова, і я тут не претендую на щось високе. Цікавить саме зовнішній прояв сексуальності, без сексів, стосунків. Бо це вже зовсім інше і з тим йде зовсім інший багаж питань, проблем, відповідальності. З'ясувати наприклад причину вставляння сілікону в груди, що є повним нонсенсом. Ну немаєш великих грудей, живи чимось іншим. Це повна штучність і антиприродність. Це впринципі те ж саме якщо чувачок вставить собі півметрову палку в труси і виставить оцю фіговіну на показ. Для цієї дівчини чи жінки збільшення грудей це плюс настільки, що вона не помічає жахливих косметичних дефектів, шрамів. Інші заходять в другу крайність, стараючись зробити "попку пружньою" на гейнерах скидають практично весь підшкірний жир і замість красивої сексуальності стають схожі на засушених перекачених мужиків. Скидаючи жир вони тим саме змінюють специфіку власної фігури, яка можливо мала дуже гарні певні особливості, натомість стають в ряд з тисячами безликих уніфікованих фітмоделей, без жиру і без природньої жіночої сексуальності. Хіба справжній професіонал фотограф може з них витягнути хоч якийсь феромончик.

 

Трольте собі будь ласка, але темка серйозна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це їх ,жінок глибоко особисте діло.Це їх уявлення, відчуття та сприйняття. В які ти ніколи не влізеш  іне зрозумієш, так само як і в голову Петра Олексійовича.

І їм (жінкам) так само як і Петру Олексійовичу, глибоко наплювати на такі думки.,міркування і тд.

Бо їх цікавить ДІЯ, а не сюсюсю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 Цікавить саме зовнішній прояв сексуальності, без сексів, стосунків.

Для мене,прикольно, ну сексуально,коли жінка не є легкодоступною, нє ну і красива понято, скромна і ще коли вона не "стріляє" оченятками,бо щось всі думають що то сексуально,а мені навпаки коли не звертає увагу не підсміховується то якось вона гарно виглядає, бо є дуууже гарні,але вона якась ляпало,плете не зрозуміло що,не вміє поводити себе у компанії, то такі якісь не тейво,не кльові )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, romaxa11 сказал:

...Бо це вже зовсім інше і з тим йде зовсім інший багаж питань, проблем, відповідальності. З'ясувати наприклад причину вставляння сілікону в груди, що є повним нонсенсом...

 

Для тебе повний нонсенс, а когось таке позбавляє комплексів. Силікон закачують не лише для того щоб збільшити, а і для того щоб придати форму (не всім подобаються "ушкі спаніеля")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, romaxa11 сказал:

... скидають практично весь підшкірний жир і замість красивої сексуальності стають схожі на засушених перекачених мужиків. Скидаючи жир вони тим саме змінюють специфіку власної фігури, яка можливо мала дуже гарні певні особливості, натомість стають в ряд з тисячами безликих уніфікованих фітмоделей, без жиру і без природньої жіночої сексуальності....

 

скидають підшкірний жир - бо целюліт на попі це тоже "на любітеля" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Все просто: притягує погляд  і викликає захоплення - сексуальна, якщо верне і хочеться відвернути голову - не сексуальна.

(якщо тобі всерівно - ти гей)

ООоооо!!! :) Чи "притягує погляд і викликає захоплення" (а читаєм тебе поміж рядків "викликає бажання" ;)) залежить від дууууууже багатьох чинників саме в той момент ;) І сама жінка (а тим більше лише її фігура, про яку затягнув Ромаха в першому пості) там грає далеко не єдино-визначальну роль ;)

Грубо кажучи анекдотом "Нема несексуальних жінок, є мало випитої горілки:_39:

 

А якщо серйозно, то це як в їжі - в кожного чоловіка свої смаки, свої рецептори. 

Мені, наприклад, головне очі, інтелект, охайність (чистоплотность) і лише після цього я зверну увагу на стан її фігури. 

А хтось спочатку дивиться на груди, хтось на ноги, хтось на попу і т.д. Короче, кожен чоловік сам для себе визначає, яка повинна бути його жінка, щоб він її хтів.

А для жінок універсального рецепту тут не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, jack74 сказал:

Мені, наприклад, головне очі, інтелект, охайність (чистоплотность) і лише після цього я зверну увагу на стан її фігури. 

 

Лицеміриш. Сумніваюся, що при виді гарних ніжок ззаду ти в першу чергу оцінюєш не ніжки і фігуру, а очі і якимось чином інтелект.

Для більшості, наголошою, більшості, чоловіків природньо властиве висловлення:

" Що спільного між Ейфелеіою вежою і жіночими стрункими ніжками?

  Чим вище, тим захоплююче! "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що дуже хороший попит саме на таку сексуальність...

Дійсно, навіть  дратують ці накачені губи повсюди....Кіно, телебачення, всі ведучі, навіть новин ... Невже це чоловікам так подобається? Можу зрозуміти ще коли справді потрібно виправити якийсь дефект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікавить, чому так багато матюкливих дівок і тьотьок, навіть мамочок з малими дітками? І що ще більше дивує, що поряд з такою жінкою дуже ввічливий чоловік...

Відпочивали на озері, з води повиходили дівчата красуні, а як почала говорити, - хоч вуха дітям навколо закривай! І видно, що хизуються цим... Це не зменшує її сексуальність в очах хлопців і чоловіків!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Lesichka сказано:

Думаю, що дуже хороший попит саме на таку сексуальність...

Дійсно, навіть  дратують ці накачені губи повсюди....Кіно, телебачення, всі ведучі, навіть новин ... Невже це чоловікам так подобається? Можу зрозуміти ще коли справді потрібно виправити якийсь дефект.

не подобаєтесь це чоловікам, вони це роблять для себе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Lesichka сказано:

А як почала говорити, - хоч вуха дітям навколо закривай! І видно, що хизуються цим... Це не зменшує її сексуальність в очах хлопців і чоловіків!?

це не проблема:

undefined

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що подобається в жінках: гарні очі, жіночність, стиль, аля ділова жінка, вихована, з почуттям гумору, в міру яка вміє фліртувати (тут з Юріком-патріотом ми не сходимся), яка тебе помічає, посміхається, стріляє очима (звісно якщо є взаємна симпатія), а не робить вигляд, що тебе не існує поруч... По фігурі - не подобається силікон (хоча в житті не зустрічав у дівчат), накачаних (кубики на пресі і трицепс на руках - це не моє), тощих не люблю, товстих також...все має бути в міру. Матюки - відстій, куріння - хіба що тільки разом після сексу)). Хоча, як тут вже говорили, сексуальність - це "собирательный образ". Деколи хочется маленькую, мініатюрну, а деколи пре від високої стрункої, або в тілі. Ще є таке поняття як тип жінки. Ось в кожного є свій тип жінки і саме цьому типу віддається перевага при виборі. І саме тому, я вибираю жінок в першу чергу по свому типу, тобто по зовнішності, а вже потім я взнаю, який в неї внутрішній світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lesichka , і я цього не розумію. А ще не розумію жінок з цигаркою. Сексуальності тут точно нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...