Перейти до змісту

Як би ви визначили жіночу сексуальність. Обговорення. Аналітика.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

@vaz75 , моя дружина внє конкуренції, але якщо я на дієті, це не означає, що я не можу меню подивитись)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Кльово коли ніжки в чулках  :wub:

Показати прихований контент

035613834.jpg

Hide

 Воно то кльово, але в такому ракурсі на чулки звертаєш увагу в останню чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е ніфіга, кіно, таки, буде, народ підтягується)) Питання риторичне, визначення жіночої сексуальності))  Беремо ще й вік чоловіка( не плутати з імпотенцією :-) ). Це, як не крути, також не мало-важливий фактор сприйняття. Пріоритети, з віком,  змінюються. В 16 років, в 30, в 50..... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В  принципі погоджуюсь з багатьма чоловіками відносно сексуальності.  Спортивна це" + " , але щоб не було схоже на вирізку в магазині. Тай якщо жінка спортивна, це говорить про те що в ліжку вона зможе не лишень віддатись чоловікові. Але це вже відносно смаків, кому як подобається. Я хоч і жінка але трапляється і таке, що очей не відведеш. Ось цей магнетизм важко пояснити, тут все і манера спілкування, і рухи, і погляд, і форми. В деяких жінок це викликає заздрість, а в мене лишень захоплення і море позитивних емоцій. Думаю найбільша помилка жінок, які сприймають вульгарність за сексуальність. Ваксують очі, губи та роблять чимало помилок одягаючи відвертий одяг. Бути сексуальною це свого роду майстерність і щастя. Комусь дано, а комусь ні. Кожен по різному у жінці чи дівчині бачить сексуальність.  Смаки у всіх чоловіків різні, тому і формула сексуальності завжди змінюється. ЇЇ коригує не лише, час, мода і  суспільство, але й ми з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, silfida сказал:

Тай якщо жінка спортивна, це говорить про те що в ліжку вона зможе не лишень віддатись чоловікові.

 

А що ще? :blink: Швидко втікти? :D

 

А якщо серйозно, то якщо жінка спортивна, це ні про що не говорить, принаймі на рахунок ліжка. Скоріш це говорить про те, що в неї пунктик і вона хоче подразнити інших дівчат)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшли серйозні люди і темка розвинулась в правильному напрямку. 

В українській мові є гарне слово - вродлива, очевидно він один з найкращих синонімів слова - сексуальна. Врода - це щось глибинне, натомість краса - поверхневе. До сексуальності важливу роль відіграють манери поведінки, тембр голосу і що немаловажно - запах. Насправді запах - надважлива штука, він може перекреслити все: і фігуру, і красу, і косметичні ефекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В українській мові є гарне слово - вродлива, очевидно він один з найкращих синонімів слова - сексуальна. Врода - це щось глибинне, натомість краса - поверхневе. 

секс і сексуальність - це взагалі чужі нам слова. Наші пращури обходились без цих, якби то правильніше виразитись, примітивних термінів, котрі є більш синонімами "похоть", ніж "пристрасть". Але, я впевнена, менш щасливіші від нас (сексуальних) вони не були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Юріч сказано:
1 година тому, silfida сказано:

Тай якщо жінка спортивна, це говорить про те що в ліжку вона зможе не лишень віддатись чоловікові.

А що ще? :blink: Швидко втікти? :D

ДАТИ ЗДАЧІ!:_39:

:g08::0145::0091::0037:

 

 

ПиСи: Тему ти, Ромаха, назвав! :) Аналітика і в Еротоманії! аналітєг ти наш :) Потім в "Віче" з'явиться стаття "Британські вчені підрахували..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Насправді запах - надважлива штука, він може перекреслити все: і фігуру, і красу, і косметичні ефекти.

 

Цитувати

Як показало майбутнє - цей запах не був від хлорки. Жанна належала до певної  категорії людей, які виділяють в атмосферу пікантні, і дуже екстремльні запахи, навіть мінімально нервуючись. Екстремальні тому, що кінь в порівнянні з нею пахнув едельвейсом з альпійських лугів. М'яко кажучи, Жанна ШТИНЯЛА. Штиняла, як маленький обісраний скунс, який від страху пообсикав разом зі своїми жертвами і себе, небогу. Таке мініатюрне, неймовірно ніжне створіння, але з ароматом хлорки і ацетона. Парадокс.

 «Я, Паштєт і Армія», Кузьма Скрябін ©

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красота це не сексуальність, принаймні різні речі я так думаю. По фото рідко можна сказати сексуальна чи ні, не кожен фотограф те може вловити. Мила дівчинка і все, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, silfida сказал:

Мила дівчинка і все, як на мене.

Так тут справа не в дівчині, а в простаті)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kayot сказано:

ой і "ХАРАША" бєстія!!!!

вона не бестія, Вона 13-та! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, KGress сказано:

Так тут справа не в дівчині, а в простаті)))

отак помалу-помалу дісталися і до точки G..

Боюся думати, що далі буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, bublik007 сказано:

Пардон за офтоп)) Женік, кіна не буде)))

Ага,пане))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

отак помалу-помалу дісталися і до точки G..

Боюся думати, що далі буде..

Для цього інша тема потрібна) Глибша))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, silfida сказано:

Для цього інша тема потрібна) Глибша))

і тут глибше залізуть, он до простати дісталися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та багато факторів впливають на сексуальність для себе особисто.

Був в мене випадок. Їхав я студентом з Луцька у Хмельницький автобусом. Сдів ззаду, як завжди. Десь в Тернополі підсіли двоє дівчат, я їх побачив пізніше. Сіли вони де були вільні місця по різні сторони проходу і фейс-ту-фейс гучно щось обговорювали. Тут я їх і помітив. Бачити я міг тільки їх профіль обличчя. І в однієї він був божествений: і гарний носик, і губки і щічки, і спадаюче русяве волосся - ідеал. А голос мені здавався солов'їним. Я вже нінащо не звертав уваги: любувався цим створінням природи, і придумував як я підійду знайомитися на наступній зупинці. І от ця зупинка. Я, натягнутий як стуна, йду по салону до своєї мрії... І тут цей "ідеал" повертається до мене обличчям...І на мене дивится риба (сплющене по-бокам обличчя), з бородавками на обличчі. В мене все впало... Ідеал розбивзя у мізках. Сексуальніст? Яка сексуальність? Я розумію, що так не гарно казати, і всі дівчата гарні, але я розповів, що в мене тоді в реалі було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, romaxa11 сказал:

що немаловажно - запах

Це точно! :) Мені дружина зізнавалась, що "унюхала" мене! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості раді, треба сказати, про який запах йде мова. Бо тут просили говорити про зовнішню сексуальність, не занурюючись у відношення, секс і тому подібне. По початковому запаху ви почуєте хіба що запах парфумів жінки, і якось це оціните, але запах жінки можливо відчути при більш тісному контакті. І так, цей запах грає велику роль - може притягувати, збуджувати, а може так відбити охоту, он ВоїнСвітла писав про це)). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...