Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

Вчора заходив Торік до мене на роботу, посиділи на борді -

"А чого в тебе не так відображається? Ану зайди в топік... А, поняв! Зараз класи наслідуються не знизу, а зверху! Ща зробим..."

В мене ця тема асоціюється з літаком, у якому t0rik & kmd ремонтують лопасті турбін у польоті, а пасажири викликають стюардесу, бо в них ілюмінатор не протертий.

Тому не варто таким пасажирам щось говорити, їм потрібно дати свисток і сказати: "Коли ми впадемо в океан - цей свисток спасе вас від акул!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давайте тоді закривайте тему, щоб "пасажири" дарма не піднімали шуму лишнього

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На типовому ноутбучному екрані 15,6" з розширенням 1366x768, який і так не дуже зручний для браузингу, верхня панель їсть дорогоцінні вертикальні пікселі зовсім неефективно.

 

Зараз:  %D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA1d6J

 

Пропоную: %D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA2Fzt

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минуты назад, Zheny@ сказал:

На іншому скіні все гуд.

Другий "скрін" - це хендмейд першого скріна в Paint.net.

 

Ну дуже вже мені ця панель нагадує верхню панель в останніх версіях Internet Explorer.

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA3.th

 

І те, що простір треба використовувати ефективно, в Google зрозуміли 7-8 років тому (перші версії Chrome), а в MS - тільки один рік тому (Edge):

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA4.th

 

Хоча, в Редмонді зрозуміли не всі. Руками відділу/департаменту, який займався оптимізацією інтерфейсу налаштувань Windows 10 під різні платформи і екрани, тільки ВАЗ'и складати:

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA5.th

 

Борда, бери тільки найкраще!

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вже тут писали - дуже "бідний" функціонал редактора повідомлень... Конкретно не вистачає "спойлера" і "скинути форматування тексту".

Також хтілося б кнопочку "Вставити ім'я", щоб можна було звертатись до конкретного форумчанина.

 

До речі, хтось раніше скаржився, що коли натискаєш на Тему в Активності, то ту тему відкриває на першій сторінці... - тикайте справа на час останнього повідомлення і відкриється саме на ньому

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Непонятні сірі кружочки під ніком пропали :lol:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

22 минуты назад, Nazarqa сказал:

Хто ще які зміни замітив?

тільки обновив і дійсно )) Як мало людині для щастя потрібно. ))

 

20 часа назад, jack74 сказал:

тикайте справа на час останнього повідомлення і відкриється саме на ньому

 

або на зірочку чи точку щоб перейти до"К первому непрочитанному сообщению"
                              

8 минут назад, t0rik сказал:

Непонятні сірі кружочки під ніком пропали

 й гуру невидно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда стала вже приємна для ока))) Дякую, тим, хто трудиться над виправленням косяків! Ще б зробили сортування в підписках, щоб наверх закидало всі оновлені тему, було б вже зовсім добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна зробити щоб відкрита тема з відео. ось я Санмай відкрив, показувала відео не на все выкно браузера. якось не зручно.
oGRC7t9.jpg

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вибираєш потік - "загрузить больше активности" і вибираєш тему нижче а потім, почитавши, натискаєш стрілочку браузера (в мене Хром) "назад", то не вертається на заголовок теми в потоці, а на останню тему до кнопки  "загрузить больше активности", а саму "большую активность" закриває. Не зручно страх. Приходиться відкривати все в нових вкладках.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Додав пару кніпок в редактор

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ідуть справи із задвоєнням постів? Це досить важлива штука, відомо, у чому справа?

Щось і у мене останнім часом стали задвоюватись. Хоча я точно лише один раз тисну на кнопку і чекаю, поки все роздуплиться. А, може, якраз не треба чекати до кінця, а закривати вкладку?

Добре, що я можу видаляти свої пости, але, я так розумію, це можуть не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвоєння, а то й потроєння, дійсно трохи напрягає

А також тривалий час відправлення повідомлень. 5-7 секунд і довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, d.u.a.l сказал:

Для себе вирішив проблему відкриттям теми, у яку пощу, у новій вкладці одразу після відправки повідомлення.

 

А я після відправлення в хромі одразу нажимаю оновити сторінку, теж не задвоює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Боти пошукових систем переіндексовують борду.

Відповідно навантаження виросло в рази. На разі я бачу в цьому проблему з дублікатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...