Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

народ, чьо я роблю не так ?

сиджу вдома з Windows 8.1 + Chrome, MacOS + Safary, iOS + Safary/Chrome та на роботі з Ubuntu + Chrome

і жодного разу не було задвоєння... :( почуваюся якимось не таким як всі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Соромітник сказано:

і жодного разу не було задвоєння...

Терплячий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

між іншим. Дублі повернулися разом із повідомленнями на пошту.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Соромітник сказано:

чьо я роблю не так ?

Якби хтось знав, давно б поправили. А то, я так зрозумів, розробники паверборда приблизно так само відносяться до цієї проблеми.

І, вибач, але Safari.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ладно якби на одному компі не глючило, а то різні роутери/девайси/оськи/браузери

єдине що об'єднує то провайдер Airbites (ніякої реклами :) )

цікаво, чи глючить в когось на їхньому інеті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минуты назад, Соромітник сказал:

ну так ладно якби на одному компі не глючило, а то різні роутери/девайси/оськи/браузери

єдине що об'єднує то провайдер Airbites (ніякої реклами :) )

цікаво, чи глючить в когось на їхньому інеті ?

Як коли. Рідше ні, ніж так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

цікаво, чи глючить в когось на їхньому інеті ?

В мене теж жодного разу дубля не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провайдер УТ, повтор - дубль - глюк був один раз, писало тайм-аут, ну і скільки раз кнопку знов натиснув щоб "подолати" тайм-аут, стільки і продублювалось. А зазвичай, коли тиснеш "відправити", доводиться чекати реакції інколи до 1хв., процентів 90 випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже часто і довго чекати коли коментар загрузиться. Але взяв на практику пораду Дуала:

 

В 13.03.2016 at 10:40, d.u.a.l сказал:

Порада - написав пост, через кілька секунд відкрив цю ж сторінку в іншій вкладці (я, наприклад, клікаю на даті попереднього поста), перевірив наявність свого повідомлення, закрив обидві вкладки.

 

Помагає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дуже хотілось би попросити в користувачів, в яких поки задвоює повідомлення: видаляйте будь ласка перший з двох постів, бо оце: "Вибачте, не знайдено", коли переходиш з "останніх публікацій" забембує.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Oksana04 сказал:

А ще дуже хотілось би попросити в користувачів, в яких поки задвоює повідомлення: видаляйте будь ласка перший з двох постів, бо оце: "Вибачте, не знайдено", коли переходиш з "останніх публікацій" забембує.

Для переходу до останньої публікації тиснеш на дату?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Для переходу до останньої публікації тиснеш на дату?

Ну так... на час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як налаштувати форум щоб не було видно деяких розділів у пошуку нових повідомлень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, Oksana04 сказал:

Ну так... на час)

Якщо тицяти на кружочок (зірочку) перед назвою теми, то попадаєш на останнє повідомлення теми, і не попадаєш на "Вибачте, не знайдено". Але сам також постійно забуваю і тицяю по звичці на час.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо тицяти на кружочок (зірочку) перед назвою теми, то попадаєш на останнє повідомлення теми

Для тих, хто в танку: покажи той кружлчок/зірочку...

 

Оце сіре на початку в мене не активне/не натискається.111.JPG.5e823ce5ac900bf0f4dac0b3e0005254

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oksana04 сказал:

Для тих, хто в танку: покажи той кружлчок/зірочку...

 

Оце сіре на початку в мене не активне/не натискається.111.JPG.5e823ce5ac900bf0f4dac0b3e0005254

Так-так, оте сіре, а неактивне, тому що ти вже прочитала останні повідомлення в тій темі. Воно активне, якщо є непрочитані повідомлення.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Так-так, оте сіре, а неактивне, тому що ти вже прочитала останні повідомлення в тій темі. Воно активне, якщо є непрочитані повідомлення.

Ти, напевно, не повіриш, оновила "нові публікації" - воно в мене не активне. Просто коли стаю курсором - над стрілочкою пише "повідомлення". Щось в мене не так(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Oksana04 сказал:

Ти, напевно, не повіриш, оновила "нові публікації" - воно в мене не активне. Просто коли стаю курсором - над стрілочкою пише "повідомлення". Щось в мене не так(((

В мене так, курсор наведений на кружок:

56e934eb3081a_.thumb.JPG.559822b8ccc752b

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповню: якщо кружечок відсутній чи зірочка не темна (не замальована), значить нових дописів в цій темі не було (тобто все прочитано вже).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і знала, що я в танку))) Я наводила на сіру "хмаринку", яка найлівіше)))

Дякую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли натискаєш 'відмітити як прочитане' вискакує вікно 'відмінити або ок'. Можна слово "відмінити" поміняти на якийсь синонім, бо відмітити і відмінити дуже схожі слова, тому підсвідомо тиснеш відмінити і приходиться цю операцію ще раз робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблему з довгим завантаженням сторінок форуму, їх оновленням, довгою відправкою повідомлень та деякі інші виправилися встановленням розширенням для хром disconnect - ось результат - дані для сайтів з переліку не відправляються.

%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

проблему з довгим завантаженням сторінок форуму, їх оновленням, довгою відправкою повідомлень та деякі інші виправилися встановленням розширенням для хром disconnect - ось результат - дані для сайтів з переліку не відправляються.

%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%

 

Переведи. Що це значить, простою мовою...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опис. на скріні видно, що плагін перекрив відправку данних для 7 сайтів. думаю, це і пришвидшує роботу форуму та зменшує лаги

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...