Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Пишемо тут. Перенесу пости що стосуються пропозицій з попередньої теми. Нагадую , для запитань є окремий розділ в якому

 

нова тема = запитання

 

Nazarqa: спєцом для тебе  1 тема = 1 запитання, а не 6 запитань в одній темі.

 

+ не перетворювати топікі в запитаннях на флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot

  • Мегафлудер
  •  
  • yura-patriot
  • Зарегистрирован: 28 авг 2013
  • Power users
  • team_atb_members.gif
  •  691
  • 2 637 публикаций
5 часов назад, vaz75 сказал:

Далі там, де аватар, публикации, зарегестрирован, посещение є справа квадратна кнопочка "публикации Demitron".

Де ти таке знайшов :huh: я щось не можу, не бачу ніяких квадратних кнопочок "публикации Demitron".

Може ще появиться.

Ось вона (на всяк випадок нагадаю, що в мене браузер не на повний екран), в розгорнутому стані ця кнопка називається "Активность", натискаючи на неї знизу вивалюється "публикации", справа вибираєш закладку "Теми" і всі створені тобою темі в порядку оновлення :

 

2016-01-18.png

Змінено користувачем vaz75
доповнив
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтілося б відкривати теми, за якими слідкую, з останнього не прочитаного повідомлення. Зараз відкривається перша сторінка теми.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, vaz75 сказал:

yura-patriot

  • Мегафлудер
  •  
  • yura-patriot
  • Зарегистрирован: 28 авг 2013
  • Power users
  • team_atb_members.gif
  •  691
  • 2 637 публикаций

Де ти таке знайшов :huh: я щось не можу, не бачу ніяких квадратних кнопочок "публикации Demitron".

Може ще появиться.

Ось вона (на всяк випадок нагадаю, що в мене браузер не на повний екран):

 

2016-01-18.png

вона не називається публікації демідрона чи ще когось, а Активність, добавити кнопку мої публікації у викидне меню думаю не важко, хоча на розсуд адміністрації сайту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
10 minutes ago, Nazarqa said:

Ок, дякую що спецом для мене :)

По одному запитанню, так по одному :)

 

1. Чому в темах, на які я підписаний, не можна відразу перейти на останню сторінку? Потрібно заходити в тему, і натискати щоб перейти на останню сторінку, що є не зручно... :( Пропоную добавити значок типу  » і буде щастя :)

http://board.lutsk.ua/forum/195-zapitannya-ta-vidpovidi/

 

там запитання задавати а не тут

Забув додати: автор запитання може вибрати "найкращу відповідь" з дописів, яку він вважає найкращою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, ну включи логіку і зір, на скріншоті видно, як підписана кнопка, оскільки я давав відповідь Dtmitron`у, то й підпис кнопки буде "Публикации Dimitoron", в тебе буде підпис "Публикации Sashapetrash" відповідно.

7 минут назад, Sashapetrash сказал:

вона не називається публікації демідрона чи ще когось, а Активність, добавити кнопку мої публікації у викидне меню думаю не важко, хоча на розсуд адміністрації сайту

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

Саша, ну включи логіку і зір, на скріншоті видно, як підписана кнопка, оскільки я давав відповідь Dtmitron`у, то й підпис кнопки буде "Публикации Dimitoron", в тебе буде підпис "Публикации Sashapetrash" відповідно.

 

коли наводиш на кнопку, я поняв, але добавити її зверху в меню, буде не лишнім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, VaLeRa сказал:

Хтілося б відкривати теми, за якими слідкую, з останнього не прочитаного повідомлення. Зараз відкривається перша сторінка теми.

Якщо я вірно зрозумів, то тисни як на малюнку:

2016-01-18 (1).png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, якщо движок новий то старого дизайну(чи хоча б наближеного) чекати не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально теми стали якось менш виділятись чи як... чи може став менший розмір тексту... і дійсно, білий фон дуже ріже очі.

Так як, за звичай, в більшості випадків, форум читав ледь встигаючи  "на ходу", навіть за кермом... то зараз, майже не захожу... реально, стало менш зручно читати, тому поки що форум залишаю на останній рядок свого щоденного списку куди зайти щоб щось почитати... а потім, інколи дойти до форума  часу уже не залишається... в общім, якось так... раніше було зручніше...

 

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, звісно, дуже поважаю бордівців з оцим чудовим статусом "гуру", але коли читаю їх пости (з комп'ютера із, сподіваюсь, ще не застарілим монітором з роздільною здатністю FullHD), то потихеньку починаю проникатись ненавистю. А усе через те, що оця медаль в інформації профілю зліва займає третину всієї інформації.

Можна інформацію про даний статус виводити якимось альтернативним більш лаконічним способом?

569e3cf528271_2016-01-1915.40.50.png.110

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім привіт! я так розумію що кнопочки "Поддєржал" вже немає!(((

Виходить-по ходу карма має у всіх збільшуватися в неймовірних швидкостях, ги, але багато хто стогнав що карма то є уйня.Тепер повумнічаю чого,того що! коли хтось щось написав,і це Вам сподобалося тобіш - (дякую,гарно написав, я прочитв,я поняв, я зрозумів), Ми(Я) тиснули "Поддєржал", а "+" ну коли дійсно (особисто мені) ржака,корисна відповідь,інколи коли хтось щось підскаже, дуже гарне фото, то також "+"або дійсно  вєщовий пост,що аж зачитаєшся!. А тепер,як бути??Гарний допис, який тобі(мені,нам)подобається, тулити відразу  плюс? я то не проти))) але було краще, усе що хочеш то подякувати за допис, а тепер буду плюсувати(а шо робить)?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім пропозиція... Констатація факту)))

Мені сьогодні поставили за пост "+". Появилась позначка біля дзвіночка. Так як мене це не дуже цівить, то, щоб часто не активувались ці сповіщення, зайшла в налаштування "дзвіночка" і ...

відчула себе ідіоткою.

Один з прикладів - це.111.JPG.61cb525b51584e4d1b1cb5192a1b0c5d

Я правильно розумію, немає можливості не отримувати ЗОВСІМ листів на пошту? Бо вони мені там ну геть не потрібні.

 

Ще. Раніше нові публікації в мене відображались лише з моменту останньої відмітки про прочитання. Зараз цієї можливості в настойках немає, чи я знову десь туплю?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання. Чи є можливість втавляти малесенькі фотки (попередній перегляд), прикріплюючи їх безпосередньо у віконці "відповідь"? Чи у відповіді вони завжди будуть величезні?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пункт нічого не відсилає на пошту, наскільки я зрозумів. Принаймні, у мене так стоїть і на пошту нічого не приходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок спецом під людину з рейтингом два все похєрять і повернуть назад, бо щось нове. мабуть і вінду ще 98-му юзаєш, бо ж нові віндовси дибільні :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oksana04 сказал:

Не зовсім пропозиція... Констатація факту)))

Мені сьогодні поставили за пост "+". Появилась позначка біля дзвіночка. Так як мене це не дуже цівить, то, щоб часто не активувались ці сповіщення, зайшла в налаштування "дзвіночка" і ...

відчула себе ідіоткою.

Хтось знає, як ті повідомлення в "дзвіночку" почистити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після стількох років звичайно важко в"їхати. але працює швидше. в мозілі все грузиться. мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браузер Мозілла, ОС ХР, від півгодини до години продивляючись інші вкладки браузера і повертаючись на борду при оновленні сторінки приходиться знову залогінюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подівся пункт "користувачі". Натомість є Онлайн користувачі.

АБо я десь не там шукав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Barugan сказано:

в багатьох темах спостерігаю подвоєння повідомлень.

 

Швидше за все. через особливості "двіжка". Тобто проходить певний час (кілька секунд)  поки повідомлення чи тема створиться. І за цей час, користувач встигає натиснути ще раз на кнопку "створити", бо думає, що не натиснув чи "Не спрацювало". І створюється 2 поста. Чи теми.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, KarambaAramba сказано:

торік ні з ким непорадившись поміняв двіжок

 

та ти шо? В тебе не запитали? ЧИ в мене? Чи в кого?

1 хвилина тому, KarambaAramba сказано:

я предполагаю,

Не потрібно. Є люди, є власники які краще знають що потрібно. А що НЕ потрібно.

 

5 хвилин тому, KarambaAramba сказано:

тепер бачу людей в 2 рази менше стало заходити

 

Боти відсіялися :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже було, ніби не знайшов. В розділі "Мои подписки" зробити сортування, щоб можна було відсортувати по даті останньої відповіді, так як в підфорумах 

Скриншот_21_01_2016_10_46_49.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...