Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, KarambaAramba сказано:

Zenya, ну які боти?

 

Юзери в кого більше одного акаунта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, KarambaAramba сказано:

Ой женя, женя) ти хоч сказати що тут 500 ботів було

 

Я нічого не хочу сказати. Але колись, як був у команді форума і бачив ІР і юзерів, які пишуть з того ІР, то у декого було по 2-3 акаунта.  Хтось для накручуваннє "рєпи" хтось аби потролити і т.д.

2 хвилин тому, KarambaAramba сказано:

справа в тому що про борду реально мало хто в луцьку з нає

 

Ну да - всі сидять у ВК.  Але чомусь цікаві події, перепощують на волинь-н'юс і тому подібні сайти.

3 хвилин тому, KarambaAramba сказано:

а з цим глючним двіжком чи то сєрваком ще менше взнає і все, а то тут багато хто любить роздувати проблеми з того з чого немає багато...

 

А давай ти свої припущення і домисли залишиш при собі. На нову версію перейшли -і я уже бачу купу плюсів. Згодом допиляється, оптимізується і звикнеться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nazarqa сказано:

Роки так за два :) 

Ем. Ну що тобі сказати. Ти хоч раз здавався грошима хоч на щось для борди? Купівля двіжка, заліза? НІколи? Як і більшість.

Як переважна більшість.

Ресурс безкоштовний?  Якісь обов'язкові внески?

ТО чого добиваєшся?

І рим і не за день будувався. Все згодом. Люди працюють.

 

І годі нити про "тормоза".  в мене на 30 мбітах, Файрфокс шустро відкриває сторіночки. Все гаразд.

Може потрібно налаштувати власний браузер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Суть не в тормозах) А в не достатньому функціоналі борди, яка була в попередній версії...

Ти приколовся?

Тут функціоналу набагато більше, ніж було в попередніх версіях!

+ доробиться ще.

Ти пиши конкретно - чого тобі не вистачає?

Я написав - пункт - юзери. Зачасту потрібно знайти користувача. А є список лише тих, хто онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, мабуть, використовуєш Chrome і якусь приблуду для блокування реклами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власну тему в старому двіжку можна було закрити а зараз лише видалити :( печалька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Jack сказано:

Власну тему в старому двіжку можна було закрити а зараз лише видалити :( печалька

 

перемістити у смітник.

Є різниця.

Ну і допиляється.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама кльова функція (була) вже давно, тут здається її також немає,або треба якось налаштувати фіг знає як, короч це коли  собі(я) налаштував,щоб на головній сторінці з самого верху була тема в яку щойно дописали,або яка щойно створилася, короч  сама активна темка була постійно на виду,а нижче менш активні, я вже толком і не пам"ятаю десь так тем з п"ять,десять було з верху самих активних і нових,було видно відразу свіжі дописи, тяжко було щось пропустити особливо щось нове,а вже далі у низу були розділи.Короче було саме кльово, відкрив Борду і відразу видно яка тема рулить і не треба було нікуди заходити і жодної кнопки не тиснути,ось так от.

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально не вистачає старого функціоналу - "Перегляд нових публікації", в новому движку цей функціонал якийсь недолугий, постійно приходиться тицяти показати ще, і незовсім зрозумілі дати (коли створено, коли пост останній зроблений)

Змінено користувачем gorik
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. В новому вікні список тем в "розширеному" вигляді, і кожен раз доводиться знову тицяти кнопку "скорочений"... Погано

 

2. Як зробити, щоб в "активності" показувало лише раз тему, а не десять (ну чи скільки там раз хтось щось дописав)?

 

3. Навіщо такий великий розмір вікна плеєра Ютуба?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені особисто заважає декілька речей, деякі вже описували раніше, просто зберу до купи своє..

  • це деталізація тем до постів, достатньо було б деталізувати до тем,

показати, що в темі є непрочитаний пост і змістити його наверх, виділивши в полужир,

ну або надати користувачу можливість у відповідних налаштуваннях обрати, як йому краще.

  • В налаштування обрати розділи за якими слідкувати. або виключити розділи за якими не слідкувати

з барахолки прилітає куча постів в яких розбиратись просто нема сенсу

  • Дуже високі пости, в темах, регалії користувачів часто не відповідають об'єму тексту в пості і читання перетворюється в гортання сторінок
  • Задвоєння пості, впевнений це можна виправити, на старому движку я так зрозумів стояв таймаут на кнопку

сам запобігаю задвоєнню тим, що одразу після відправити відповідь нажимаю оновити сторінку, так скоріше..

Все інше можна налаштувати самому, а також я бачив вже адміни докинули стандартних налаштувань, яких з часом буде більше.

 

16_01_21_2.PNG.030cac3fa8b9dee0353efa005

 

Взагалі нови двіг кращий за старий однозначно, при тому що його потенціал зараз застосований процентів на 50:)

А користувачів поменшало через інертність, я декілка днів не писав, бо не було часу розбиратись, да і влом, зайшов глянув незнайшов, да й ладно, потім відновились публікації на які я відповідав, трохи незручно, але терпімо.. 

Зато функціонал зі смарта не може не радувати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго часу доби.

Сорі на перед, я, за розвиток і за нове, але не методом - от нове х..рим все "старе" (зручне до якого всі уже звикли), а потім допиляємо все інше, бо "так треба". Що заважало паралельно розвернути цей "двіжок" і там "допиляти", доробити, внести правки! Н-д: вибрати певну кількість користувачів (модери, повер-юзери, бажаючі і т.д..), які б мали доступ, для тестування. Вислухати усі їхні похвали та зауваження - підкорегувати, щоб тестувальники схвалили. Гарно переїхати із заглушкою на 503-тю замість 403-ї ... кого я вчу...

 

П.С.

... діло не в новизні, а у тому, як її подали. А подали як не-будь, бо має бути зручно, а особисто мені ні грама не зручно. Що не зручно? Повторюватися не буду, все описано вище.

 

Дякую.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вашому новому двіжку також, ось тут немає можливості вставляти фото ні з айфона, ні з андроїда... тобто немає кнопки вибрати файл...

e16318b76533.jpg

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, уже знайшов кнопку "добавити файл" під кожним новим повідомленням... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть щось, щоб було видно всі букви.

На першому скріні нічого не видно, на другому просто виділив все на сторінці, після того, як випадково нажав і вибрав інше меню. Взагалі не читабельна стала форма форуму.

pas1.jpg

pas2.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
6 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Бєспрєдєл гаспада :)

Адміністратори не можуть на даний час банити або порушувати порушників в темах, їх функціонал не працює)

Кнопочка "Жалоба" не працює, тому що після написання крутиться кружечок і нічого не відбувається..

Шо маємо то маємо.

 

Та ну? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається кольорова гама. Все сіре і невиразне, зливається в перегляді.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

 

налаштуй свій АДБлок

Женя, АДБлок ріже банери, а не пункти налаштування. Я ці пункти не бачу.

2. Щойно переставив систему і в ІЕ першим відкрив борду, зайти в  особистий кабінет не можна, видає помилку, пише "виконано, але с помилками".

3. Так само в FireFox не бачу цих пунктів меню. Цей проузер теж стоковий. 

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, foma144 сказано:

Женя, АДБлок ріже банери, а не пункти налаштування.

 

І спливаючі вікна і тому плдібні речі.

14 хвилин тому, foma144 сказано:

Так само в FireFox не бачу цих пунктів меню. Цей проузер теж стоковий.

 

У мене Файрфокс - бачу все. І АДблок є і увмікнений. ЩО я роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

І спливаючі вікна і тому плдібні речі.

 

У мене Файрфокс - бачу все. І АДблок є і увмікнений. ЩО я роблю не так?

Женя я з 1986 року займаюсь компами, бачив багато цікавого, логічного, не логічного, якісного і навпаки. Але я зайшов на сайт і не я щось повинен міняти десь, щоб бачити все меню, а на сайті повинні зроби все можливе для цього. Я використовую 3 різні стандартні броузера і сьогодні змінив систему, проблема лишилася.

Або ти не в темі, або ми розмовляємо про різне.

Попробуй в себе поміняти е-меіл через меню налаштування акаунта, я не бачу цих меню, їх видно тільки після того, як виділиш на сторінці, скрін це підтверджує.

П.С. Щойно перевірив на ноуті сина, аналогічно, не видно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, foma144 сказано:

Попробуй в себе поміняти е-меіл через меню налаштування акаунта, я не бачу цих меню, їх видно тільки після того, як виділиш на сторінці, скрін це підтверджує.

Зміни дизайн.  І спробуй тоді.

 

і друге. не цілий тиждень як переїхали - вкатується.

Додадуться скіни інші іт.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...