Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Саня сказал:

Яка конфігурація? Що з дисковою підсистемою?

Розмір бд. Вангую, що найбільше mysql грузить, треба через mysqltuner.pl тюнити. Якщо не розберетесь - звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ванга, скапойся. mysql на іншій машині :)

15.01% mysqld

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все гуд: Самсунг, Лоліпоп, Хром.

Інколи вискакує зверху рекламне вікно з якоюсь прогою, закривається хрестиком зверху зліва.

6 минут назад, Nazarqa сказал:

З мобільного браузeра нe хочe відкривати мeню, тe що зправа, просто після натискання трьох рисочок, в посиланні появляється #, і нічого нe відкривається... плюс почало спамити щоб я скачав тапаталк(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nazarqa сказал:

В хромі тeж всe гуд, в стоковому браузeрі нe хочe відкривати, хоча пару днів назад відкривало бeз проблeм...

Перевірив, в стоковому браузері все так само добре працює як в Хромі.

Перезавантаж смартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, але для тих хто в танку, що той тапаталк, така класна штука ? Вартий уваги ? В чому плюси, бонуси ? Мається на увазі в порівнянні зі звичайним браузером що я виграю ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправка скарги - 504 Gateway Time-out. І павер юзери тепер не можуть вже тем закривати, а лише видаляти? Вогнелис, якщо що.

О! Кілька секунд тому після переходу на головну сторінку "випливло" повідомлення "Дякуємо за звернення!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
1 час назад, Scabiosa сказал:

Відправка скарги - 504 Gateway Time-out. І павер юзери тепер не можуть вже тем закривати, а лише видаляти? Вогнелис, якщо що.

О! Кілька секунд тому після переходу на головну сторінку "випливло" повідомлення "Дякуємо за звернення!"

 

Так не можуть закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половину дня ловлю "Виникла помилка... "

браузери ФФ, Опера, Хром, Сафарі, ослик, Едж.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Половину дня ловлю "Виникла помилка... "

Скільки за цей час можна було б повідомлень написати. Ех.. яка біда :lol:

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якась фігня з кешування. Поки відключив, завтра-післязавтра розберусь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не сюди,але, шота фотки не грузить, пише якась помилка 200 я то не в темі,але розберіться,а то фоток троха є:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

Може не сюди,але, шота фотки не грузить, пише якась помилка 200 я то не в темі,але розберіться,а то фоток троха є:D

Та сама проблема, причому пару днів до цього грузилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, YouRich сказал:

В мене грузиться без проблем...

 

Твоя картинка важить 63кб, не дає загружати фотки більше 160кб.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як видалити спойлер чи цитату з повідомлення після того як її створив??? Добре, коли ти ще тільки створюєш, тут ще іноді "Ctrl"+"Z" допоможе, а от якщо редагуєш, то все! неможливо!

Також не вдається вставити курсор перед цитатою, якщо ти форму цитати тицьнув самою першою в повідомлені...

Зліплює цитати в купу, якщо між ними видалити строку... Розбиває цитату на дві, якщо в цитаті в кінці строки ентер клацнути...

Короче, біда з тими формами-цитатами...

 

Було б непогано для початку, щоб хоча б була можливість переключитись в, не знаю як він там правильно називається, HTML-режим, чи що... Ну як до апгрейду "тумблєрочок" був зліва на панелі інструментів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ще було що хотіла в темі комусь якусь дурницю написати - передумала. Через кілька днів заходжу в ту ж тему, щоб щось написати, а там вже в відповіді стара цитата...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда злопам'ятна :)

 

Так, дійсно, і таке є. Буває, щось написав, створюючи повідомлення, але не відправив, передумав... Через якийсь час надумав знов писанути, клацнув в поле відповіді, а тут ОПА - твоя колишня "думка" відновилась :) Добре, якщо це просто твій текст, витер і пишеш, а от якщо там цитата, чи спойлер - див. ситуацію, описану мною раніше - неможливо видалити!

Тоді мусиш "Відправити" шо є, дола на своєму "новому" повідомлені, яке вже з'явилось в темі, швиденько натискаєш "Опції"-->"Видалити", і створюєш вже "з нуля"... 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Nazarqa сказано:

3 день підряд не приходять повідомлення на пошту ( gmail ) про коментарі в темах, нових повідомленнях і т.д

Можливо хтось дасть коментар ? 

аналогічно немає ніц...

фото неможливо завантажити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...