Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

І ще, спеціально для Дмитра Шуми - Ігор Олександрович надав документи - чи він займається у ВР по Луцьку. Так, займається.

 

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

555.jpg

666.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
37 хвилин тому, vaz75 сказано:

А продовження по Луцьктеплу є?

З боку Лапіна - немає і дивись останні дві сторінки (не може бути) Богдан Климчук, поки був членом виконкому, щось пробував, але там... стіна. І питання до нього.

32 хвилин тому, Віталька сказано:

нічого конкретного, що і було очікувати.... печалько...

а ти хоч одне запитання задав, щоб про це говорити? Як ви задовбали... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все уважно прочитав. І про богданові "походи" те ж читав. Питав "про далі" чи мо які вже звернення в прокуратуру є? Якщо НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ не може побороти цю гідру, що ж нам робити, простим смертним? В мене те ж виникало питання по Луцьктеплу щодо нарахування по лічильнику: хожу по колу. Поки тупо недоплачую, але розумію, що рано чи пізно заставлять через суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, difoto said:

а ти хоч одне запитання задав, щоб про це говорити?

Я задавав. Питав про досягнення Ігора в реалізації даних перед виборами обіцянок. В першу чергу тих пунктів його передвиборчої програми, які були зазначені в кольоровому агітаційному буклеті.

Але злі модери все потерли :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vaz75 сказано:

Питав "про далі" чи мо які вже звернення в прокуратуру є?

Я можу в приватному порядку відповісти(коли взнаю). Або Климчук. Не Лапін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Якщо у вас є пропозиції - їх потрібно висловлювати, а не питати, чи приймаємо. Якщо є щось дійсно конкретне та цікаве - прошу. Можна створити навіть окрему тему з пропозицією до Лапіна по цьому питанню, а можна в приват мені - обіцяю передати, якщо це дійсно варта уваги пропозиція.

І нахіба хамити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, sergkots сказано:

І нахіба хамити?

Перепрошую? Де хамство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, difoto сказано:

а ти хоч одне запитання задав, щоб про це говорити? Як ви задовбали... :(

 

як такі як ти задовбали -  було дано мною 4 питання, а отримав одну відповідь нормальну

On 11.01.2016 at 11:42, Віталька сказано:

Ігоре Олександрович,

- як Ви бачите вирішення проблеми із контрабандою на Яготинському напрямку?

ну до цього питання хоч підготувався, щось придумав

 

- як Ви плануєте вирішити проблему із вирубкою лісів та незаконним збутом? (особливо експорт)

1. Є дуже хороший Закон, який забороняє експорт сировини, дозволяє лише експорт виробів. Треба його дотримуватися.

2. Залучення громадськості до патрулювання лісів.

А взагалі, треба берегти ліси, бо скоро не буде де повісити москаляJ

Плять, я 5 років працював митним брокером, і цей закон стосується лише на кругляк. ВОНИ тепер просто додатково ріжуть на доски, і все так-же незаконно вирубують і експортують, взамін знищуючи гектарами ліси. Дуже чітка відповідь на контроль природного ресурсу, який може за 5 років і закінчитися.

 

- який у Вас план на покращення туристичного сезону цього літам у Шацькому напрямку?

Поїду на СвітязьJ

1. Тісна співпраця з Міністерством екології в напрямку залучення інвестицій для покращення ситуації в Шацькому заповіднику.

 2. Очищення зони самовільної забудови, шляхом пуску грейдера та іншої тракторної техніки.

я за нього радий,що поїде на Світязь, красава,чьо! А знищувати уже побудовані зони для відпочинку це просто зачьот!

 

- як Ви плануєте боротися із "янтарною стихією", адже скоро вона перейде у "екологічну зону" ?

Є держпрограма і є держпідприємство «Укрбурштин» (дочірня від ДАК «Українські поліметали»), яке забрали з рук Продіуса і спасли від банкрутства.  В цьогорічний Бюджет закладено 1,4 млрд. доходу від видобування бурштину.

якщо якийсь депутат знає про точні цифри, значить уже в долі на розпил цих грошей, така моя думка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точну характеристику   наших депутатів і чиновників зробив "Народний президент" (Зеленський)  - 3,14здя́т і 3,14́́здят. Добавити нічого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Луцький нардеп у Раді не подав жодного запиту щодо проблем міста

16:02 25.02.2016

Три депутатські запити надійшли від представника нашого міста у парламенті Ігоря Лапіна від початку набуття ним депутатських повноважень.

На два з трьох запитів він отримав відповіді,повідомляють на сайті «Рада».

Крім того, у Ігоря Лапіна усі депутатські запити стосуються загальнонаціонального рівня та пов’язані із вирішенням проблем в інших регіонах України.

Жодного депутатського звернення щодо проблем власного округу Ігор Лапін не подав.

Натомість представник Луцька в парламенті звертався до МЗС України щодо вилучення дипломатичних паспортів у народних депутатів України VII скликання, які голосували за «Диктаторські закони» 16 січня 2014 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось з Луцька офіційно робив письмові запити до депутата? чи тільки побалакали і розійшлись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Ukrainec сказал:

А хтось з Луцька офіційно робив письмові запити до депутата? чи тільки побалакали і розійшлись?

 

А мої, надіслані на почту difoto (так як з почти ВРУ ніхто не відповідає) рахувалися офіційними письмовими?

питання риторичне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часа назад, Ukrainec сказал:

А хтось з Луцька офіційно робив письмові запити до депутата? чи тільки побалакали і розійшлись?

На будь-яка "колючі" запитання знаходиться відповідь, - то запити ніхто не робив, то ми тут просто побалакати прийшли....чому завжди ХТОСЬ винний, тільки не я?! Чому депутат сам не переживає за долю міста, де за нього проголосували люди?! Як на мене проблеми власного округу для депутата повинні бути важливіші за скасування дипломатичних паспортів кучці депутатів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

@DCTO зверніться до активістів-власників, зкооперуйтесь і коротко (на аркуш А4) викладіть проблему. Я з вашої промови мало що зрозумів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лист в електронному вигляді з конкретним висвітленням подій, (не більше листа формату А4 в друкованому вигляді). На пошту депутата Лапіна І.О.

Якщо ви зможете пройти цей неймовірний квест - депутат ваш лист отримає, якщо ні - ви й далі будете з РП про це писати. Я - не помічник ВАМ і не помічник Лапіна. Я можу дати поради, але якщо ви з вашими активістами будете поводити себе в ролі овочів - не я в тому винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Хоч тема вже по суті неактуальна, але напишу, хоча сумніваюся коли небудь почути відповідь

Пане Ігоре, чим відрізняється ваш голос за закон про прокуратуру (під Луценка) від банального пропихання на посади "своїх потрібних" людей, яким користувалася попередня влада, і від якої ви відхрещуєтеся і хочете показати що ви не такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

 

Quote

...

Правда, дехто казав, що під час війни не можна змінювати Конституцію...
- Це Надія Савченко заявила.

- А у нас хіба оголошений військовий стан? Ні. Тому давайте не гратися у словоблуддя.

...

VS

Quote

...

Я ж не можу говорити, що вона завербована. Як?! Людина була на війні...

 

:huh:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чьто ето? Передвиборча обсираловка?

ДЕПУТАТА ЛАПІНА ЗВИНУВАЧУЮТЬ У МАРОДЕРСТВІ

Показати прихований контент  

15 Липня 2016 16:03

Lapinphos2.jpgБоєць батальйону «Айдар» звинуватив командира роти, а нині нардепа від Луцька Ігоря Лапіна в мародерстві та «віджиманні» автомобілів у населення під час війни на сході України. Окрім цього, колишні побратими Лапіна вважають, що той використав службу в роті як трамплін, аби піднятись до висот, у цьому випадку - потрапити в Раду. А сам нардеп, зі слів «айдарівця», якось проговорився, що «Континіум» вклав у його вибори 2 мільйони гривень.

Про це боєць батальйону «Айдар», кадровий військовий Ігор «Алмаз» Рицко розповів під час прес-конференції сьогодні, 15 липня.

З його слів, причиною зібрати пресу для розмови стали повідомлення у волинських ЗМІ, де, з його слів, про Рицка поширили недостовірну інформацію. «Алмаз» розповів про свій бойовий шлях - від служби у війську та присяги, яку він дав ще 1995 року, до вступу в батальйон «Айдар».

Розповів Рицко й про те, чому свого часу покинув роту, у якій воював під проводом Ігоря «Золи» Лапіна. З його слів, причиною цьому стало мародерство зі сторони командира другої штурмової роти «Захід» Ігоря Лапіна.

Зі слів «Алмаза», 14 липня 2014 року військові «зачищали» Стукалову Балку. Серед інших, для перевірки зайшли в будинок полковника Шевченка – луганського високопосадовця. Не знайшовши в будинку нічого підозрілого, вирішили покинути оселю, як командир роти Лапін дав команду оглянути гараж, де знайшли легковик OpelAstra на луганських номерах. Після чого, каже, Лапін заявив, що автомобіль потрібно «віджати».

«Каже, давай гранати підкинемо і заберемо машину, бо нам немає на чому їздити. Підклали дві РГД (гранати, - авт.), командир роти (Лапін, - авт.) бере портативну відеокамеру і знімає нібито в машині, яка була в гаражі, була зброя. Машину вилучають», - розповів Рицко та додав, що на цьому мародерство Лапіна не завершилось.

Згодом по рації прозвучала інформація про те, що знайшли будинок депутата-комуніста Спірідона Кілінкарова. Там, зі слів Рицка, Лапін вирішив вдруге діяти за старою схемою. «Алмаз» каже, що допомагав у цьому боєць з позивним «Кутузов».

«Коли «Зола» відволікав батьків депутата, Кутузов підклав 2 РПГ, Ф-ку і 2 РГД підклав у собачу буду в вольєрі, й почали робити відео», - каже Рицко та додає, що після цього мав розмову з Лапіним, під час якої він заявив командиру «Золі» про те, що не буде грабувати українців. Адже він офіцер і присягав на вірність народу. У відповідь «Зола» заявив, що тут діють «інші правила».

«Прозвучала фраза: ми живемо по закону «зони» - хто сильніший, той і правий. Якщо щось не подобається, то можеш звільнити місце в батальйоні. Після чого я підійшов до командира батальйону і сказав, що виходжу з його складу і йду воювати у інший підрозділ», - пригадує Рицко та додає, що після цього на деякий час він повернувся до Луцька.
DSC_0015w.JPG

Згодом, зі слів Рицка, він повернувся на схід, аби виконувати бойові завдання, де повторилась історія з мародерством. «Алмаз» переконує, що трапилось це під час зачистки Вергунського роз’їзду, де взвод під командуванням командира роти «Золи» знайшов будинок полковника податкової міліції. Згодом під’їхав і сам власник майна – на чорному джипі Mistubishi Pajero. Рицко переконує, що автівка ця нині їздить Луцьком.

«Цей джип їздить в Луцьку на номерах «0505», його продали згодом. Їздить на ньому один з кримінальних авторитетів. Забрали цей джип, зброю, майно, ікони. Прикрий той факт, що був «віджим» техніки», - переконує Рицко.

Зі слів «Алмаза», свого часу «Зола» вирішив з’їздити на святковий парад до Дня Незалежності України, на який його ніхто не кликав, покинувши свій батальйон.

«23 серпня командир батальйону вночі, потайки, виїжджає у місто Київ. На парад, на який його ніхто не кликав. Покидає свій батальйон, який воює в місті Новосвітлівка. Йдуть бої, ми несемо втрати, а він їде на парад», - каже Рицко та додає, що в ніч з 25 на 26 серпня командир роти Ігор Лапін попросив його виписати 12 відрядних для луцького взводу, який повертається на Волинь. Після цього, зі слів Рицка, Лапіна в батальйоні він не бачив.

Під час зустрічі «айдарівець» Андрій Стасюк, відомий як «Малиш», запитав Рицка, чому він як начальник штабу відпустив частину роти «Золи» на передвиборчу кампанію. На що Рицко заявив, що це не пов’язане з тим, що вони з Лапіним – земляки. Мовляв, тоді виконувачем обов’язків командира батальйону був Лапін, який приїхав і сказав йому, Рицку, підписати документи, що він і зробив. Пізніше, зі слів «Алмаза», рота «Золи» фактично розпалась без командування. Адже Лапін тоді відбув до Луцька проводити свою передвиборчу кампанію:

«Після цього більше старшого лейтенанта Лапіна в батальйоні не було. Він приїжджав тільки знімати відеоролики. Далі другою ротою назвали афганську роту».



Рицко також переконує, що фінансувала вибори Лапіна бізнес-група «Континіум». Мовляв, про це йому розповів сам «Зола»:

«Під час зустрічі в Луцьку Лапін сказав мені, що «Континіум» вклав у його вибори 2 мільйони гривень».

Присутній під час прес-конференції боєць «Айдару» з Волині Олег «Сармат» Твердохліб зазначив, що сам Лапін, ставши нардепом, забув про бойових побратимів. Мовляв, рота «Золи» стала для Лапіна «трампліном» для того, аби досягти власних цілей. В той час як депутат міг би сприяти вирішенню питання отримання статусу учасника бойових дій для хлопців, з якими раніше воював.

DSC_0009w.JPG
«У нас дехто має статус депутата Верхоної Ради, і не займається цим питанням. Тому що забув побратимів після того, як став депутатом. Рота була як трамплін, аби піднятись до висот, і все», - підсумував Твердохліб.
Hide  

 

Чи це просто кидок какашками у відповідь на це?

Ігор Рицко – герой чи самозванець

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоч і Лапіну не дуже уже вірю, але конкретно це тупе кидання какашками

Якщо Рицко такий маладєц - то де рапорти на Лапіна тих часів, чи будь-які інші дії, щоб Лапін поніс заслужене покарання?

А так тіко вонь в газетах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айдар з самого початку був "бандою", приблизно такою самою, як пацани-правосєкі, які з коктейлями проти рушниць йшли на беркутню. Про Рицка не хочу говорити - за його "подвиги" багатьом відомо. Якщо коротко - сцикун і штабна криса. І ця криса не розуміє, що в умовах "де-факто війни" норми моральності опускаються до набагато нижчого рівня , ніж за 80 кілометрів від передка. І феї какають не квітами, а рожеві єдинороги зустрічаються вкрай рідко.

Дєрьма на війні багато, але не Рицку про те розказувати.

Я був одним з перших, хто бачив (на екрані смартфона, відео ) дачу головного комуняки лугандона і як з підвалу мої побратими виносили "трофеї" у вигляді "мух" та АК. Підкинули, ага.... цілий підвал зброї.

Зняти зі стіни "плазму" і відправити додому  - це одне. Забрати машину, на якій бійці виконуватимуть бойові завдання - трошки інше. 

Хто чекав від війни романтики - розбіглись першими і продукують по ЗМІ мемуари "как я воєвал". А війна - це кров, голод, спрага, смерть, кішки на лопаті, відірвана рука, побратим, з яким ти зранку каву пив - без голови, сморід від трупа, якого ти везеш на віджатій машині, щоб рідні могли по-християнські поховати. 

В боях виграють не романтики, а безбашенні.... люто безбашенні мужики!!! Яким насрать на закон, коли повстає питання "я або мене!"

Сороковий покійний помер героєм, з відірваною головою. Стоячи на коліні в той час, коли бійці голову боялись підняти!!! На плечі з РПГ, за мить до смерті спаливши москальський танк. Він міг за хвилину відкрити і завести любу машину... здогадайтесь, чим він займався на гражданці. Феї какають гівном, друзі!!!

А Рицко хай розкаже, як він "получив" майора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...