Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, vampirich сказано:

та нє... фігня

щоб на такому заробити то треба щось вумне хоч трішки писати

а як такі висєри ніхто адекватний не оплатить

 

навіть враховуючи що я Лапіну ніфіка не довіряю і дуже в ньому сумніваюся, отака писанина не настроює мене іще гірше проти нього, а навпаки, з"явзляються думки, що може не такий він уже й поганий, раз так очевидно проплачено на нього строчать всякі волиньньюзи з рицками

Однозначно, 

не холодно не жарко,  а раз так брудно, прискіпливо мочать того Лапіна, то ХЗ? Чого паличка так боїться і з"ївся?

Роблю висновки, що загрався в монополію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, dedid сказано:

Супер. А рицко то ж їхній, ну може вже бивший.   :0016:

Не ламай Саша кумедію! Не прикидуйся!  Ти ж добре знаєш він ваш... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ви такі...

2 хвилин тому, dedid сказано:

 шлюшкі вони такі, я впісюся

 

Всі ви такі! Роби шо хош!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не збирали кошти Сармату??

1. Він самодостатній, голова ГО. Він сам кому хоч збере і збирав. І не одному.

2. Ми ніколи б не зібрали стільки, скільки йому дала одна людина із своїм фондом. Це поза політикою і ніхто з свідомих людей не сказав, що Старшина "продався". В нього онко, 4 стадія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2017 at 14:17, difoto сказал:
Вишенка на тортік. Всі ті, кого ніби-то обсирає Сармат - прийшли його провідати.
Андрій Омельчук додав 3 нові світлини — разом з Ігором Лапіним та 4 others
 

напевно якби Д.Сандалов не публікував це - всього того срачу в такому об*ємі і не було б. В  сухому залишку маємо відеозвернення пана Твердохліба (дай Боже йому здоров*я!) з журналістом в кадрі  і групове фото на вулиці (без дати і чомусь мені здається вона публікувалась раніше, хоча можу помилятися), котре нічого зовсім не прояснює. Так що тортик вийшов зовсім без вишеньки і дуже смердить ла..ом!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ти такий, підар, шоб мені про Старшину розказувати? Я його на фронт в 2014 проводжав! Пельку заткни і сопи в дудку, урод! 

Сука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dedid, а хто ж ти такий у нас, мудрий і всезнаючий? Гюльчатай, открой лічіко (с) борець за правду ти наш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fedot сказано:

dedid, а хто ж ти такий у нас, мудрий і всезнаючий? Гюльчатай, открой лічіко (с) борець за правду ти наш.

в нього ніків багато, але найбільш впізнаваний Саша_ТТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rl72 сказано:

айбільш впізнаваний Саша_ТТ

нє.

Карамба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zheny@ said:

нє.

Карамба.

 

карамба_ТТ

а чому карамба - то не саня?

а ти як ВІП бачиш старі повідомлення навіть забанених?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в карамби настільки унікальний хід думок і настільки ж екстравагантно-безграмотне їх викладення, що навіть без інструментів модератора все видно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dedid сказано:

казав що оперює мільйонами гривень

І правду казав, скидають люди гроші на картку. І там явно не один десяток  тисяч може бути.

От тільки з єдиною поправкою, ті мільйони не собі в кишеню йдуть.  Авто на фронт і все, що необхідно бійцям.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, dedid сказано:

Я хоч не брешу, бо її терпіти неможу ту брехню, краще сказати да виноват, да дебіл

 

orly.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, difoto сказано:

що навіть без інструментів модератора все видно. :)

Волянюк до борди добрався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dedid сказано:

кастрамской розказати тобі про твій рід і діда комуніста, Сандалов костромская обл, Киров оттуда?

садісь, два, мімо каси. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І правду казав, скидають люди гроші на картку. І там явно не один десяток  тисяч може бути.

От тільки з єдиною поправкою, ті мільйони не собі в кишеню йдуть.  Авто на фронт і все, що необхідно бійцям.

 

 

Женя, про мільйони я йому писав ще коли не знав, що він сарказму не розуміє. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз і ще раз дивуюсь, наскільки цинічними можуть бути люди щоб писати таке:

16 хвилин тому, dedid сказано:

 Я хоч не брешу, бо її терпіти неможу ту брехню..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dedid, мене не хвилює Лапін, мільйони, сандалове щось там, провладне....

Хто ти такий? Від цього залежить твоє право розкидатись лайном чи правдою.

Чи на конкретне питання в тебе немає духу на відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Астанавісь, упоротий! Дєд мій на 700 км в сторону жив, і комуністом не був :) Настройщік гармонєй він був, без однієї руки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, difoto сказано:

Астанавісь, упоротий! Дєд мій на 700 км в сторону жив, і комуністом не був :) Настройщік гармонєй він був, без однієї руки. :)

Діма, тебе валянок тролить про особисте, а ти ведешся.

бан!

 

Волянюк, хто ти такий щоб давати якісь гарантії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, dedid сказано:

Лапун, замішаний в криміналі це я тобі даю 1000% гарантії і поспорити можу на все, що завгодно, так, що палити себе і оточення кого знаю, не збираюсь.   Та сука противна, за обготкою юриста недоробленого, і вояки айдара, ховає суть бандюка.

От ти зовсім нерозумне? Чи прикидаєшся?

Хоч відповідь я зрозумів.

Маска зорро на очі не тисне, законспірований ти наш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, dedid сказано:

нє, я нічогоо і не намагаюсь, їх і лапуна погубить самопал, вони не силно розумні, мені нічого робити нетреба, вони все самі зроблять.

От і чудово. Тоді навіщо ти тут? Двері - отам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, dedid сказано:

Шо тут чудового, народ ватаний повністю, в дебілів патріотичний угар, а справжні патріоти нікому нетреба он тяжко хворіють. Деякі дєятєлі поховалися за заслугами інших, це країна така вся, 70 % пристосуванців, дармоїдів, крикунів. Он вже порохняві роблять теми за скільки ви готові акаунт продати тут. Бо вони зробили з мене міф, шо я спочатку був кремльовській, потім купляв акаунти, потім палицевський, і так по кругу і те саме вкраїні, люди серуться зі всіма не розуміючі що справжнє зло для країни , це пристосуванці, дармоїди, ледалі, державні чинуші, от такі ГО, бо це розплідники вати, людей недумаючих, і тих хто за свого патрона буде гризти горло всім, Стояло мені потролити, що я за Палицю все став палицею, стояло упомянути що путін розумніший за петра, все я став кремловський, і тд і тп... Цей народ внаслідок браку мозгів, зводить нанівець всі свої заслуги. От Сандалов волонтерить помагає, молодець, але ж ні преться захищати і говорити на чорне біле, бо лапун йому голову забив.  І так по всій Україні, цинічні, брехливі, підлі бандюки які вирвалися в політику взяли собі на озброєння патріотів не сильно розумних але ідейних і вони за своїх патронів жопу рвуть.  Вони двозначні у всьому, ти за ними взагалі бачу не слідкував, як був суд де рішали, шо з муковозом робити ти не бачив як вони зіграли, і з однієї сторони ніби і да а з іншої ніби і ні, аналогічєскі в мрев,  порєшать осталось на тому самому рівні, незнаю як с правами зараз певно так само  але то таке, але от лівачка поставити на реєстрацію можна як і раніше,   Работали вони бля, суто тікі аби запхати своїх але клімчукі, рижкові умом не видались, бо вірус Парубія заразний. І так у всьому і таких по всій країні масово, от тому й так живем і так безнаказано себе влада відчуває, і так людей обйобує. Все в цьомі світі взаємоповязано, якшо народ ватній і внаслідок своєї розумової ущербності вірить і придумує всяку ху_ту, той така і влада і так живем.

 

По темі.  Тим у_обкам, до Сармата як до неба рачки, ще.  Він реально воював.    А не ці оркі з шизоафективним синдромом, ти ше не бачив, що то за гавнецо, колись у далекому 15-15 році непамятаю, рижков той дурік пропонував гунчику всім хто неплатить податки на ато відправляти, , брєд такий валив, і зараз вже про Сармата фейкомьоти валить. А самі то такі сцикуни, вони теї війни бояться як чорт ладана от того й тут притерлись щоб туди не попасти. Це такий тип людей, пристосуванці.  Такі люди є в кожному суспільстві, і переважно такі люди найбільш вигідні системі.

Ну то давай коли ввечері в ценрі зустрінемось, поговоримо, кафки поп"ємо??? Ти ж любиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...