Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, dedid сказано:

В мене чіткіше питання, звідки квартири  машини і тд і тп? у Лапуна? І ствол від Авакова.

Чому Мельничук агітував у відеозвернені голосувати за Лапіна?

Ти таки розумово неповносправний. Або дуже гарно вчишся в тих же лапінів, мельничуків і інших.

Мої питання були тобі. Свої "чіткіші" питання задавай конкретно адресатам, попригунчик ти наш. 

А ти не забув в декларації всіх інших подивитися? Всі в комуналці живуть, на тролейбусах їздять, так? А в тебе пукан лише за одного двох рветься. Якийсь ти не надто послідовний борець. Ми за тобою не підем - не гуру ти, й не вчитель. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь

По всьому твоєму тексту:

- кожен народ отримує владу, на яку заслуговує.

 - на глобальні зміни потрібно час.

 - замість гнівно товкти клавіатуру - заткнися, і зроби щось корисне, хоча б собі - все починається з малого.

 - (сюди те, що я тобі писав раніше, про твоє право і інших людей)

 - до твого відома: ми ні Європі ні США просто не потрібні на цьому рівні розвитку. А коли піднімемося на вищий - вони нам будуть не потрібні.

І останнє. Як казав колись мій колишній шеф - "хуйово бути довбойобом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

Ти в геополітиці профан повний! не затикай мені рота якщо сам баран, співпраця США і Ізраїля і багато іншого, США і Японії, кореї і інших багато прикладів, Австралія під протекторатом Англії і тд і пт. Один в полі не воїн. Це все наслідок російської пропаганди що україна нікому не потрібна, просто україна найбільше у світ зараз може експортувати тільки корупцію тому й всі не хочуть з нею діло мати, При нормальній владіз національними інтересами, ми можемо стати дуже сильним союзником сша.

Глупе ти наше. 

Спробую востаннє - хто ти такий, щоб мені розповідати, хто я такий, що я можу, вмію, знаю, за ким/чим слідкую? 

Якщо ти претендуєш на роль Бордівського клоуна - твої шанси високі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нормальному, демократичному, правовому суспільстві я б тебе вже упік на кілька років за грати за образу честі і достоїнства. А про демократію ти, певно, з зомбоящика тільки чув, якщо не знаєш, що це таке. Совок з путлєром тобі мариться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dedid сказано:

не придумуй лишніх слів я тобі не казав  хто ти такий, що ти вмієш, і знаєш, мене це не цікавить.

 

8 хвилин тому, dedid сказано:

Ти в геополітиці профан повний! не затикай мені рота якщо сам баран

 - таки "хуйово бути довбойобом"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

В нормальному, демократичному, правовому суспільстві я б тебе вже упік на кілька років за грати за образу честі і достоїнства.

то в рф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dedid сказано:

Пояни поняття честі ідостоїнства, з моральних чи психологічних аспектів?

Ай-яй-яй...корумпований Українець повинен щось пояснювати ідеологу демократичних цінностей про демократію і правове суспільство? Це якась #yйня, малята)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dedid сказано:

не спригуй

дуже смішно. Пише той, який не спригує) Ум, чєсть і совєсть нашої епохи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 сторінок туфти, а конкретних запитань депутату нема... завершуйте балаган :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, dedid сказано:

Є

 

1. Нехай Лапун створить прес конференцію бажано відкриту, де б люди задавали запитання, і спростує чи підтвердить слова Твердохліба. 

2. Нехай пояснить чому Твердохліб не пустив його до свого будинку.

3. Надасть повну звітність роботи своєї у веровній раді з результатами усіх його голосувань.

4. Пояснить, чому незадекларував деяке майно, і пояснить походження готівки.

5. Розповість про результати, та шляхі виконання  і що виконано від предвиборчої програми.

6. Пояснить, причину чому обрав "народний фронт", і чому більшість  верхівки "айдару" саме в фракції від цієї політсили, або обрали провладний шлях.

 

Це обовязок, перед виборцями.

то Лапін має до тебе в Італію поїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, dedid сказано:

А то лучанам, пофіг, зрозумів тоді, даремно розпинався.

Хай приїзжає, тут не повикабелюється, інша юрисдикція.

ОМГ, невже це станеться

і ми не почитаєм більше твого брєда на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак, може тобі пора, ну незнаю, садити\сапати оливки чи мандарини, продавати сувеніри чи літнього сенйора помити, просто потусуватись з албанцями, верняк є корисніші справи аніж сраяти на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, dedid сказано:

Є

 

1. Нехай Лапун створить прес конференцію бажано відкриту, де б люди задавали запитання, і спростує чи підтвердить слова Твердохліба. 

2. Нехай пояснить чому Твердохліб не пустив його до свого будинку.

3. Надасть повну звітність роботи своєї у веровній раді з результатами усіх його голосувань.

4. Пояснить, чому незадекларував деяке майно, і пояснить походження готівки.

5. Розповість про результати, та шляхі виконання  і що виконано від предвиборчої програми.

6. Пояснить, причину чому обрав "народний фронт", і чому більшість  верхівки "айдару" саме в фракції від цієї політсили, або обрали провладний шлях.

 

Це обовязок, перед виборцями.

Схоже на бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, dedid сказал:

навіть якшо миють сенйора то більше отримують віж в Україні директори

Не всі заради грошей готові опускатись до рівня раба / прислуги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміни тебе потерли, дурік :) Я вже давно казав, шо тебе терти - марна справа.

А Лапін тим часом відео поширив про Старшину, подивіться. Як то було в 2014му. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ти мелеш, дурило? Якого кума тобі треба? До чого тут Лапін? Шизофренія процвітає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, rdid said:

 бо я знаю про тебе все.

Багато років тому Ді звільнив працівника за крадіжки без "вихідної допомоги". Потім йому ще модні шини порізали. Може це він і є))

 

хоча карамба_ТТ на борді вже теж не менше 8 років, цілком можливо, що бував на бордовках...

 

Зєвс, признавайся, вдягав на якусь бордовку "продовгуваті окуляри"? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мене не зраджують мої окуляри з діоптріями +3, тема називається-Запитання до народного депутата Лапіна І.О. А  тема звелась до рівня-дурень, сам дурень..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей.

Один мій кум - менеджер візуальних ефектів на телеканалах групи 1+1. 

Другий - займається деревообробкою.

Третій - був членом атестаційної комісії при переатестації ментів.

Кого тобі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Багато років тому Ді звільнив працівника за крадіжки без "вихідної допомоги". Потім йому ще модні шини порізали. Може це він і є))

 

хоча карамба_ТТ на борді вже теж не менше 8 років, цілком можливо, що бував на бордовках...

 

Зєвс, признавайся, вдягав на якусь бордовку "продовгуваті окуляри"? :)))

 

Чогось завжди вважав, що Карамба і СаняТТ (і його клони) це дві різні людини, а СаняТТ пише лише СХОЖЕ на Карамбу. Я помилявся?

Карамба це той чоловік, якого тут розшукували, за невідправленні посилки, телефони і т.п ? Це він?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, difoto сказано:

Окей.

Один мій кум - менеджер візуальних ефектів на телеканалах групи 1+1. 

Другий - займається деревообробкою.

Третій - був членом атестаційної комісії при переатестації ментів.

Кого тобі?

Йой! Нах ти це писав?

Знову почнеться! Зараз, бред напише: "ага ментів переатестовува, грошей нагріб" ,

"деревом займається - дерева пиляє", "1+1 працює на Коломойського-олігарха", або ще щось в цьому роді, тощо

Це все як в тій картинці, ніколи добрим не будеш, таке ЧМО сидить смокче, а буде п-ти завжди, йому не принципово за що, аби платили.

або шиза повна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...