Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, romaxa11 сказано:

link Лапін за

Козак Гаврилюк теж "за". Ну раз такі чесні і поважні люди, герої Майдану, Лапін і Гаврилюк проголосували "за" - значить закон правильний. Для холопів підходить в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, vampirich сказано:

@sergkots 26 вересня була зустріч

Зокрема, всіх охочих висловити свої проблеми, претензії та донести інформацію 26 вересня запрошують у громадську приймальню депутата, що на проспекті Волі, 50, офіс 35.

?

Сьогодні 3 жовтня, голосували сьогодні, побачив результат голосування відразу запитую.

П.С.

Де було розміщено це оголошення про 26 вересня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Він 3 роки тому мене в друзі не додав за запитом, я після того не напрошувався. Як мені стежити? Плюс на борді є його друзі та відповідна тема - я за нею стежив. Тут про це не писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romaxa11 сказано:

Думаю вже не варто й стежити. Він на другий термін не піде.

тю, все залежить які будуть варіанти,

може на їх фоні Лапін ого-го ще буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Він 3 роки тому мене в друзі не додав за запитом, я після того не напрошувався. Як мені стежити? Плюс на борді є його друзі та відповідна тема - я за нею стежив. Тут про це не писали.

Щоб слідкувати за його дописами в мордокнизі не обов'язково добавлятись в друзі. Там є кнопка "стежити". 

Плюс максимальна кількість друзів 5000, якщо не помиляюсь. Більше не можна добавити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:
Єгор Соболєв anj1KRoRs0u.pngпочувається розлюченим.
2 год · 
 

Петро Порошенко і Ко можуть пишатися собою. До "нового" Верховного Суду підібрані судді, які ув'язнювали майданівців та не можуть пояснити своє майно. І разом з Кримінально-процесуальним одразу п'ять Кодексів - Господарський процесуальний, Цивільний процесуальний, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс законів про працю та Кодекс про адміністративні правопорушення - теж переписані "по новому".

У кодексах з'явилися слова, які суддям треба буде трактувати на свій розсуд. Наприклад, "малозначна справа", "грубе порушення закону", "суттєві негативні наслідки". Прокуратура отримала залазити волохатою лапою у будь-яку справу. При цьому корупціонерам різного рівня подарована індульгенція - закриття всіх проваджень проти них, якщо слідство не завершилося за два місяці після оголошення підозри.

Охендовський, Насіров, Мартиненко і інші підозрювані у Антикорупційним бюро та Антикорупційною прокуратурою можуть відкорковувати шампанське. Для нас з Вами шанси отримати в судах правосуддя стали ще меншими. Запам'ятаймо авторів цього рішення - самого Порошенка та 234 депутатів з його блоку, "Народного фронту", "Опозиційного блоку" та інших уламків Партії регіонів, що підтримали президентську ініціативу. В момент натискання ними кнопок Андрій Журжій показував Андрій Парубійвідео з фактом кнопкодавства, але спікер довів свою справу до кінця

link Лапін за

 

Ромаха, а Соболєв енд ко "реформаторів" ще чимось крім написання постів у ФБ вміють займатись? наприклад, тим, за що їм платять гроші, - роботою депутата?

Який би не подавався закон на голосування - хороший чи поганий - вони за них не голосують, а пишуть пости про те, що Порошенко поганий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rl72 сказано:

 

Ромаха, а Соболєв енд ко "реформаторів" ще чимось крім написання постів у ФБ вміють займатись? наприклад, тим, за що їм платять гроші, - роботою депутата?

Який би не подавався закон на голосування - хороший чи поганий - вони за них не голосують, а пишуть пости про те, що Порошенко поганий

Ти прибріхуєш, єдина радість що  тобі гривнею платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Ти прибріхуєш, єдина радість що  тобі гривнею платять

мені не платять.

я гривню заробляю. фізичною працею, на 80% від заробленого, і на 20% - розумовою працею від заробленого. і ця праця, якою я заробляю гривню, до набирання повідомлень на борді/етс, має 0% стосунку 

а ти і дальше вір в порохоботів та месій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, rl72 сказано:

 

Ромаха, а Соболєв енд ко "реформаторів" ще чимось крім написання постів у ФБ вміють займатись? наприклад, тим, за що їм платять гроші, - роботою депутата?

Який би не подавався закон на голосування - хороший чи поганий - вони за них не голосують, а пишуть пости про те, що Порошенко поганий

А тут інше пишуть:

https://www.slovoidilo.ua/persony/porivnjannja/4730,5161,4939,2013,2003,2011

 

 

Зняток екрану з 2017-10-03 22-24-18.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

 

піду завтра скажу вчительці в школі, що то заслуга Соболєва :D

 

https://www.slovoidilo.ua/persony/soboliev-yehor-viktorovych/obicjanky/vykonani

 

а це навіть уявити не змозі, в чому проявилось

Соболєв пообіцяв домогтись дерегуляції бізнесу Завершено 11 мiсяцiв тому Виконано
 
:sm110:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я щось нікуя не поняв? рік назад Соболєв виконав свою обіцянку оновити суддівський корпус, а тепер клятий Порох проштовхнув через ВР недолугу судову реформу, щоб перекреслити все, що зробив Соболєв. B)

воно то й не дивно, що Соболєв так ПетраЛексійовича в ФБ громить

 

п.с. ромаха, то де то записують в автобуси на Кийов на 17.10? 

 

п.п.с.

коли там Юру Луценка генпрокурором призначили?

Соболєв пообіцяв відстоювати оновлення прокурорського корпусу Завершено 1 рiк том

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне побільше наобіцяти, щоб потім розказувати про виконане.

Напевно пенсійну реформу Соболєв із Семенченком теж обіцяли, то вже хай починають розказувати, як вони домоглися, щоб кабмін розробив законопроект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

@sergkots

я не ті обіцянки прочитав? чи то не Соболєва виконані обіцянки?

:P 

Нафіга маніпулюєш? Там все розписано чому йому це зараховано. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, romaxa11 сказал:
Єгор Соболєв anj1KRoRs0u.pngпочувається розлюченим.
2 год · 
 

Петро Порошенко і Ко можуть пишатися собою. До "нового" Верховного Суду підібрані судді, які ув'язнювали майданівців та не можуть пояснити своє майно. І разом з Кримінально-процесуальним одразу п'ять Кодексів - Господарський процесуальний, Цивільний процесуальний, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс законів про працю та Кодекс про адміністративні правопорушення - теж переписані "по новому".

У кодексах з'явилися слова, які суддям треба буде трактувати на свій розсуд. Наприклад, "малозначна справа", "грубе порушення закону", "суттєві негативні наслідки". Прокуратура отримала залазити волохатою лапою у будь-яку справу. При цьому корупціонерам різного рівня подарована індульгенція - закриття всіх проваджень проти них, якщо слідство не завершилося за два місяці після оголошення підозри.

Охендовський, Насіров, Мартиненко і інші підозрювані у Антикорупційним бюро та Антикорупційною прокуратурою можуть відкорковувати шампанське. Для нас з Вами шанси отримати в судах правосуддя стали ще меншими. Запам'ятаймо авторів цього рішення - самого Порошенка та 234 депутатів з його блоку, "Народного фронту", "Опозиційного блоку" та інших уламків Партії регіонів, що підтримали президентську ініціативу. В момент натискання ними кнопок Андрій Журжій показував Андрій Парубійвідео з фактом кнопкодавства, але спікер довів свою справу до кінця

link Лапін за

   А чому акцент тільки на негативі? Чому не акцентуєтся,що більша частина членів Верховного Суду порядні і фахові? Наскільки мені відомо закон на 80% реформаторський.Так з тими бл@дями і тушонками,які пройшли за гречку або прицепом в партіях мусово якось домовлятись,комусь йти на поступки.Але перший крок зроблено. Можна це вважати бета-версією,яка буде допилюватись з часом. 
  На кону питання реваншу ПР на наступних виборах,що відкотить нашу країну ще на десяток років назад.  А на черзі ще пакет законів-про землю,про медицину,наприклад. Без цих законів не буде плана Маршала.А без плана Маршала не буде реальних секторів економіки.Заробітчани гроші вкладають в паркани.
Ромаха,я думав,що Соболєв з Насінням вже стільки накосячили,що тіко сліпий не бачить чиї вуха з них сторчать.  
 Так закон не досконалий,так,реформа Верховного Суду не досконала, але крок зроблено.В  країнах на які ми рівняємось це зайняло десятки,сотні років і тисячі життів.Головне,що крок зроблено вперед. А досконалий тільки батончик твікс в рекламі.

 
  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

Ромаха,я думав,що Соболєв з Насінням вже стільки накосячили,що тіко сліпий не бачить чиї вуха з них сторчать.

Хочеться не просто слів а побачити логічний ланцюжок такого висновку. Кілька прикладів де саме накосячили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Хочеться не просто слів а побачити логічний ланцюжок такого висновку. Кілька прикладів де саме накосячили.

йопта, там вище два поста про Соболєва "виконані" обіцянки :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

йопта, там вище два поста про Соболєва "виконані" обіцянки :D 

Ще раз пишу - за твоїми ж посиланнями можна почитати чому йому це враховано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Ще раз пишу - за твоїми ж посиланнями можна почитати чому йому це враховано.

та мені пох, які грантоїди попилили гранти на якусь інфографіку на сайті. 

якщо в реальності туфта про якісь нібито виконані обіцянки 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, rl72 сказано:

та мені пох, які грантоїди попилили гранти на якусь інфографіку на сайті. 

якщо в реальності туфта про якісь нібито виконані обіцянки 

Наведи приклад правильного депутата. На кого повинні рівнятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Наведи приклад правильного депутата. На кого повинні рівнятись?

Та немає там таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Та немає там таких.

А кращий з тих, що є хто? На що звертати увагу? Відвідування сесій, участь в голосуваннях, кількість законопроектів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:

Хочеться не просто слів а побачити логічний ланцюжок такого висновку. Кілька прикладів де саме накосячили.

Це така шутка? я ж писав " ,що тіко сліпий не бачить чиї вуха з них сторчать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...