Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, d.u.a.l сказано:

По собі судити інших не варто.

 

А в гуглі тебе забанили, чи як? Чи ти вже й гуглу і педовікії не довіряєш, лиш в методичках істину знайдеш ти? Посилання давати не буду, просто процитую

 

 

Нарешті ти каліч прочитала і побачила що там є 2 сторони і посередник. а хотіло ти нам розказати те що розказують тіпа невідомі москалі ВРУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
4 hours ago, difoto said:

Купив власник машини, яким Лапін не є. Він на ній просто проїхався. А про франшизу ви серйозно? Ну припустим навіть не нульова, а 1000 грн. - яким чином  це вплине на виплату 260 тисяч грн? Виплатять 259? 

Рома, а в тебе немає його телефону? Я от не полінувався і подзвонив спитати за новий Амарок, отримав вичерпну інфу. Кинути в ПП?

Так що, таки "новий" амарок? 

Ох же ж і дав бог невістку. Підставляє свекра що ді-джей лещенка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Я визнаю що був лохом коли впрягався за Лапіна.

На одного менше. ще один лишився.

І коли ж ви порозумнішаєте? МОже коли платити перестануть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Так що, таки "новий" амарок? 

Ох же ж і дав бог невістку. Підставляє свекра що ді-джей лещенка))

Ага. Не новий, але афігєнний, правда комплектація гірша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, difoto said:

Ага. Не новий, але афігєнний, правда комплектація гірша.

 

мда, таки справді Ромаха лохом був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

Купив власник машини, яким Лапін не є. Він на ній просто проїхався. А про франшизу ви серйозно? Ну припустим навіть не нульова, а 1000 грн. - яким чином  це вплине на виплату 260 тисяч грн? Виплатять 259?

Діма, не гони бєса, франшиза в процентах вимірюєтся, й з 260 тисяч, 1000 не може бути в принципі, бо якщо не ноль, то мінімум пів процента, а зазвичай процент чи два, плюс амортизація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

Купив власник машини, яким Лапін не є. Він на ній просто проїхався. А про франшизу ви серйозно? Ну припустим навіть не нульова, а 1000 грн. - яким чином  це вплине на виплату 260 тисяч грн? Виплатять 259? ...

Ну я ж недарма запитала яким чином "отримав". І Ви ж в контексті "отримав", в своєму повідомленні саме про пана Лапіна говорили? А я просто уточнила.

А тут виявляється він ВЖЕ на ній просто проїхався. Ну, ну. В крім того, якщо той старий аморок у власності невістки, якимсь чином засвітився в його старій декларації то новий вже не має до нього ніякого відношення? Він ним не користується?

А про франшизу я серйозно. У Вас напевно ніколи не було КАСКО на відносно нові іноземні автомобілі... Тому Ви не в курсі. А амортизація це не менше 10% в рік.

І все-таки, якщо Ви так добре обізнані у справах Лапіна та комплектації їх нового амарока, може дасте відповідь на запитання Serpent де і за скільки купуються такі Амароки? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Діма, не гони бєса, франшиза в процентах вимірюєтся, й з 260 тисяч, 1000 не може бути в принципі, бо якщо не ноль, то мінімум пів процента, а зазвичай процент чи два, плюс амортизація

Франшиза то фігня.

Окремо в договорі обумовлюється, що при викраденні (не поверненні) чи повному (не ремонтному) знищенні авто фірма не виплачує 10% базової вартості. У всякому випадку так було в мене в договорі.

Достеменно можна взнати умови знаючи назву страхової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да всі ті франшизи і 10 % не виплат, і навіть амортизація в 10% в рік то все фігня. Хай то все від 260 тис буде вартувати 54-55 тис. недовиплат. Невже в депутата ВР нема двух (хай трьох, бо не знаю, скільки він на ній катався часу) штук баксів добавити до такої ж машини? Що дійсно цікавить, так це питання, яке тут неодноразово звучало - де продають дво- трирічні Амароки меньше ніж за десятку зелені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Юріч сказано:

де продають дво- трирічні Амароки меньше ніж за десятку зелені?

В перекупів, які совають їх десь зі Сходу.

Інакших (чесних ) шляхів купити 3-річну машину за такі гроші - НЕ ІСНУЄ. Від слова апріорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, difoto сказал:

Купив власник машини, яким Лапін не є

Гусь теж "не є" власником Range Roverа :) От блін клоуни, кого нає... хочуть, на кого це розраховане, чи ви всіх людей за бидло рахуєте депутати херо...і?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, natalka) сказано:

Ну я ж недарма запитала яким чином "отримав". І Ви ж в контексті "отримав", в своєму повідомленні саме про пана Лапіна говорили? А я просто уточнила.

А тут виявляється він ВЖЕ на ній просто проїхався. Ну, ну. В крім того, якщо той старий аморок у власності невістки, якимсь чином засвітився в його старій декларації то новий вже не має до нього ніякого відношення? Він ним не користується?

А про франшизу я серйозно. У Вас напевно ніколи не було КАСКО на відносно нові іноземні автомобілі... Тому Ви не в курсі. А амортизація це не менше 10% в рік.

І все-таки, якщо Ви так добре обізнані у справах Лапіна та комплектації їх нового амарока, може дасте відповідь на запитання Serpent де і за скільки купуються такі Амароки? 

 

 

Якщо в депутата син або невістка  - успішний бізнесмен, це апріорі татові заслуги? Он MANJAK11 на крузаку ганяє, а родичів депутатів немає, дивина...

У мене було 14 машин, так що про КАСКО і франшизу я чудово обізнаний, як і про те, що вона може бути нульова. Також мені відомий логічний висновок, що машину можна купити , доклавиши пару тисяч долярів, а не просто за вартість страховки.

І ще - я не казав, що купив машину Лапін, я казав "власник".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, difoto said:

Якщо в депутата син або невістка  - успішний бізнесмен, це апріорі татові заслуги? Он MANJAK11 на крузаку ганяє, а родичів депутатів немає, дивина...

Тут, напевне, справа не в заслугах, а в можливостях виховання. Продажному і коррумпованому судді треба ну ДУЖЕ постаратись, щоб виховати дитину порядною, і якщо Лапіну-старшому таке вдалось, то це прекрасно. Але син продажного і корумпованого судді має знати, що питання до його порядності і непідкупності виникають не тільки із-за його дій, а й через  те, що більшість народу не вірить в те, що Лапін-старший може виховати дитину порядною і непідкупною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.10.2017 at 12:25, d.u.a.l сказано:

Та куди мені до вас, так перекручувати чужі слова я не вмію.

та да, ми вже зрозуміли, що ти один раз ....  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, diezel сказано:

Продажному і коррумпованому судді треба ну ДУЖЕ постаратись, щоб виховати дитину порядною

А не приходило в голову, що про корумпованість Лапіна-старшого може бути на рівні таких самих чуток, як "квартири Лапіна" ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, difoto сказал:

на рівні таких самих чуток, як "квартири Лапіна" ? 

Чому чуток, якщо це правда! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, ForZa сказано:

Чому чуток, якщо це правда!

Тому чуток, що я знаю ту історію зсередини і це - неправда, навіть більше - квартиру таки пропонували за постреволюційні послуги від Самооборони (але не Лапіну напряму), але ми відмовились. А потім пішли чутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, difoto сказал:

квартиру таки пропонували за постреволюційні послуги від Самооборони

Ми може про щось інше говоримо! :) Мова про квартири, що Лапин понакуповував і цілу купу має у Луцьку! Сперечатись не раджу, бо дуже смішно це виглядає, багато свідків де у Луцьку "пришвартовується" Лапін і то не друзі-рідня, а саме має своє! Луцьк - то маленьке "село" і всі добре все знають і спостерігають... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ForZa сказано:

Мова про квартири, що Лапин понакуповував і цілу купу має у Луцьку!

Ну то відкривай вже свої темники - де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені самому цікаво- якщо інфа про квартири 100%,то чому не озвучують адреси придбаних квартир,щоб можна було перевірити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

не озвучують адреси придбаних квартир,щоб можна було перевірити?

Ну як маленькі :) Факти співставте, для прикладу, і якась картина буде:  будинок де стрилянина рік-два тому була, будинок де машина горіла... мало? Це те, що на широкий оглас попадало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...