Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, dedid сказано:

З лапуном своїм каву пийте. Ви мені не друзі і навіть не знайомі, немає в тому сенсу ніякого.

Познайомимося, подружимося.

 

В справжніх людей сенс порозумітися є завжди!

То як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
44 хвилин тому, dedid сказано:

Шо тут чудового,....

.... і переважно такі люди найбільш вигідні системі.

А ти, певно, Мессія...Посланий нам, сірим, убогим, заватяним очі відкрити?

Знову запитую - хто ти такий, щоб вирішувати хто тут є хто? Хто ти такий, щоб персонально про мене розповідати, за ким\чим я слідкую і що я знаю, що я бачив і де я був? Хто тобі на це дав право?

Не чіпай людей, яких не знаєш - земелька ж вона така, кругленька. 

Не вирішуй за інших - не твоє діло і не твоє право.

П.С. А особисту зустріч і я підтримую. Навіть за межами Луцька. Думаю, і там можна буде кави попити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dedid сказано:

тут просто клуб одновекторних, суто тільки тут на форумі

Так а що ж тут такий просвітлений, як ти, робить? Хіба хтось тебе сюди запрошував, щоб одновекторність порушувати? Пройди собі мимо з Богом. Другий раз повторюю - кнопка ВИХІД зверху справа, у випадаючому меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

клуб одновекторних, суто тільки тут на форумі.

 

Попахує пєрєгібом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:
Показати прихований контент  

13840203052276.jpg

Hide  

він також під@рас - http://24tv.ua/ru/bezrukovu_bojarskomu_i_chicherinij_zapretili_vezd_v_ukrainu_n642880

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Лапіна в мене теж не є гарячі почуття, і це моє особисте.

 

Тому ось ти тут "типу" ярий "барєц-гавнамьот"  підтверджуєш свою сутність: галімий, безликий, цинічний бот! Дитя свинопаса!

БОТ! БОТ! БОТ!

 

В справжніх людей є шанс порозумітися завжди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dedid сказано:

 Он вже порохняві роблять теми за скільки ви готові акаунт продати тут.

 

та темі створена з цікавості, чи довго ще твоє гімно тут буде литись, судячи з результатів, тобі акків вистачить...

за яку смішну суму можна отримати профіт у вигляді свого  мера в обласному центрі, де уже є своя облрада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все пише чувак, якій принципово не пішов у армію, втік за кордон на заробітки, не знає Сармата особисто, нічим не допомагає ні державі, ні бійцям. І цей чувак розказує про пристосуванців. З Італії. Ага. В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема - чи є питання до Ігоря Лапіна - народного депутата України. Ігор і справді не проста людина і не простий вояка, не простий юристі і т.д. Але зараз Ігор депутат, депутат не через свою офігєнну офігенськість, а через те, що в нього повірили люди, для яких він був темною конячкою. І ті люди змогли переконати інших людей, а ті інших і так далі. І та ж Борда додала купу голосів за нього, між іншим. Поки у важкій політичній боротьбі він не став депутатом. Він не купляв голоси, за нього голосували щиро, вірячи що ця людина, яка бачила війну, смерть стане моральним авторитетом у Раді і буде одним із базисів нового парламенту.

Що собою представляє Лапін як депутат, набагато важливіше ніж те, що він собою представляв в Айдарі.

Про його діяльність я практично нічого не знаю. Знаю, що він йде в фарватері провладної більшості з легкими девіаціями патріотизму в окремих голосуваннях. Знаю, що нагороджений аваковим пістолетом. Знаю від Ді, що заводив якісь суми на Волинь, від 5 до 10млн.грн. І ще знаю, що він не збирається йти в депутати, бо шансу перемогти немає. Думаю тут виною далеко не Палиця, чи якась зміна коньюктури в виборчому окрузі. Головна проблема в повністю сірій, розмазаній депутатській роботі, якою можуть похвалитись абсолютна більшість депутатів. Ми посилали воїна, а вернувся чувак на бесі в чорних окулярах. Чи могло бути інакше і хто в цьому винуватий? Виборці, що йому довіряли? Це його власний вибір і після цього мені впринципі не цікаво хто він був, як воював і ким зараз став. мені не цікаві його виправдання, пояснення "чому так сталось" і т.д. Він минуле а потрібно думати над майбутнім, і щоб більше таких помилок не робити. Не обирати депутата бо хтось сказав чи на форумі, чи на вулиці. За 30+ років людина вже встигає наслідити і її життя є чітким вказівником її майбутнього. Для багатьох Ігор це урок безсенсовості виборів і це хрєново.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка експресія!!! 

Але є одне але.

Я відправив на фронт більше 700 бронежилетів і маю більше 50 випадків, коли вони спасали життя.

Рижков відправив на фронт більше 100 тон зібраної допомоги, неодноразово сам їздив туди вантажівкою.

Ніколайчук крім допомоги бійцям приймав і приймає участь у атестації поліції, у реформі системи в цілому, крім того патрулює місто у складі ГШР і ходить по судах, саджаючи покидьків.

В мене питання: а що зробив ти, небрехун???

PS мій військовий квиток був наготовлений і лежав в мене на столі з перших днів війни, викусі , сучка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

Яка експресія!!! 

Але є одне але.

Я відправив на фронт більше 700 бронежилетів і маю більше 50 випадків, коли вони спасали життя.

Рижков відправив на фронт більше 100 тон зібраної допомоги, неодноразово сам їздив туди вантажівкою.

Ніколайчук крім допомоги бійцям приймав і приймає участь у атестації поліції, у реформі системи в цілому, крім того патрулює місто у складі ГШР і ходить по судах, саджаючи покидьків.

В мене питання: а що зробив ти, небрехун???

PS мій військовий квиток був наготовлений і лежав в мене на столі з перших днів війни, викусі , сучка!

Ефектно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не спорте з психопатом (я вже пробував :) ) Він створив свій власний світ, де є всього дві думки, його і неправильна й на любі ваші, навіть самі логічні доводи, буде лише відповідь у стилі 

21d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dedid сказал:

договорюй до кінця, я знову не хочу давити на комплекти,   Я дуже добре розбираюся в людській психології.

та мені глибоко монопісуально, на що ти там хочеш давити :) я то вже давно зьїв і висрав, психолог ти наш недороблений :) В тебе весь час як в тому анекдоті * а то буде як в прошлий раз (вчора)*

604ba72a4727db327fdc7eb8fd93aad0.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, dedid сказано:

мені похуй на твій квиток це у вас Рускіх святе  война, бить воєнним, воєнний долг, це рускій ген патріота раба за родіну.

придурок, ти в курсі, що Сармат - військовий, російськомовний? Шо ти мелеш, дурило??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, dedid сказано:

І його життєвий шлях куди більш похожий на справжнього чоловіка ніж твій.

А твій? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, dedid сказано:

Сам про себе нічого сказати неможу, я не егоїст, хай інші скажуть.

ждьомс шквал повідомлень підтримки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dedid сказано:

Сам про себе нічого сказати неможу, я не егоїст, хай інші скажуть.

ну не соромся і не скромнічай!

кажи як є. Простий генералісимус диванних військ.

Невбиєнний. НЕреально вичислити ВСІ створені акаунти-клони, що свідчить пор ідельну підготовку партизанської війни та розвідницької діяльності.

Майстер маскування клоноводства.

Знаю всю офіційну і не офіційну біографію кожного депутата!

що ще забув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, dedid сказал:

 

 а чого тоді послав нах за центнер?

бо ти мене обідив :) я значно більше ніж центнер важу :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dedid сказал:

А жінка є? 

давай я тобі чумидлу всю свою біографію розпишу, коли родився, де вчився , й так далі, нє ? Тобі достатньо знати тільки те, що я трохи меньший (в моральному плані) дибіл ніж ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, dedid сказано:

 Тут в мене спічі з Сандаловим переважно.

тут тебе переважно хлєбалом в лайно макають, але якщо це спічі - окау.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення  dedid  суцільний офтоп, містять ненормативну лексику, що суперечить правилам розділу. меседжі цього користувача ображають мої почуття як читача, громадянина і виборця, прошу відправити в бан. бажано довічно. 

пс. опція "поскаржитись на повідомлення" не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

Повідомлення  dedid  суцільний офтоп, містять ненормативну лексику, що суперечить правилам розділу. меседжі цього користувача ображають мої почуття як читача, громадянина і виборця, прошу відправити в бан. бажано довічно. 

пс. опція "поскаржитись на повідомлення" не працює.

це карамба, з ним все ясно, тут або ігнорувати або банити, не зрозуміло чому difoto йому стільки уваги приділяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене запитання до сторони захисту:

Так все-таки, Лапін виріб намбе ту чи наш чєловєГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...