Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Забанити недоумка - від його писанини жодної користі. Ми можемо по різному думати, мати різні погляди, спілкування з розумним опонентом дає користь обом. Але тут повна клініка - його читати це лише шкодити власному здоров'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Sh_Ok сказано:

пс. опція "поскаржитись на повідомлення" не працює.

після зміни двіжка багато функціоналу не працює :(

 

 

 

 

ідіотен-крітінет, то без сумнівів

 

але в ситуації хотілося б розібратися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sh_Ok сказано:

Повідомлення  dedid  суцільний офтоп, містять ненормативну лексику, що суперечить правилам розділу. меседжі цього користувача ображають мої почуття як читача, громадянина і виборця, прошу відправити в бан. бажано довічно. 

пс. опція "поскаржитись на повідомлення" не працює.

А ненорматив супротивної сторони твої почуття неображає:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, EleKtrik сказано:

А ненорматив супротивної сторони твої почуття неображає:D

до Ді ми вже звикли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по ділу, моє імхо, в дописувача проскакують цікаві ідеї і конструктив. Но...в тій писанині- зерна від плевел ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

до Ді ми вже звикли

Ти вже з діаспори пишеш?:)

P.S. знову моє імхо- правил варто б всім дотримуватись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, EleKtrik сказано:

Ти вже з діаспори пишеш?:)

я й не переставав писати

борда ж робить звідки завгодно

 

1 хвилина тому, EleKtrik сказано:

P.S. знову моє імхо- правил варто б всім дотримуватись. 

ну бувають винятки,

я також часто називаю "підарасів_із_Маскви" підарасами із Маскви - без цього нікуди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, EleKtrik сказано:

А ненорматив супротивної сторони твої почуття неображає:D

Від супротивної сторони дещо страждають мої очі, правил звісно варто дотримуватись всім, але не кожен може бути коректним з таким нахабним провокатором. Лайно святою водою відмити важко. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Sh_Ok сказано:

Від спортивної сторони дещо страждають мої очі, правил звісно варто дотримуватись всім, але не кожен може бути коректним з таким нахабним провокатором. Лайно святою водою відмити важко. 

До коми ніц не зрозумів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

але в ситуації хотілося б розібратися

 

Якщо по опції скарга - довго вантажиться і помилка 504.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, EleKtrik сказано:

До коми ніц не зрозумів!

) трохи Т9 допомагає. Я виправила. Мала на увазі що очі спотикаються об лайку Ді, але зміст сказаного підтримую. Форма могла б бути іншою, але він відповідає на образи і непідтведжені звинувачення. Тут слова добирати важко. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

Якщо по опції скарга - довго вантажиться і помилка 504.

ні, я про ситуацію з топіком теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

У мене запитання до сторони захисту:

Так все-таки, Лапін виріб намбе ту чи наш чєловєГ?

сторона захисту є лише в уяві певних персонажів. Все інше мало б бути на розсуд публіки.

Я створив цей топік з ціллю розвіяти певні дурні публікації, думки і т.п. оскільки маю зв'язок з адресантом. Нині ця помойка - просто помойка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

Я створив цей топік з ціллю розвіяти певні дурні публікації, думки і т.п. оскільки маю зв'язок з адресантом. Нині ця помойка - просто помойка.

ну Лапін втратив інтерес (а може й ніколи не мав) майже зразу

коментуваваті відбірне говеноцо з ВолиньНьюса важко, напевно, але мовчанка і відсутність інформації - породжує всілякі думки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ну Лапін втратив інтерес (а може й ніколи не мав)

Це дуже погано, Гузь себе краще показує як нардеп.

34 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

мовчанка і відсутність інформації - породжує всілякі думки. 

Саме так і є, саме цей момент використовують проти самооборони. Вчасне та повне подання інформації значно покращило б імідж ГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, dedid сказано:

Ви мене можете нелюбити називати підарасом,

"на воре шапка горит" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dedid сказано:

Вадік, хватить, я тебе вже всповнив який ти у реальному житті то я переплутав тоді, колись давним давно бордовочка була ти був в окулярах здається затемнених продовгуватих,   Вадік щастя, здоровля, успіхів в житті,  ну і щоб все складалось, щиро від серця, не підйобую.  в мене вже просто згас запал до тебе, бо здається я тебе згадав, тай ти не такий цинічний буваєш як сандалов, іногда. Кароч всього самого кращого,  шо було тей загуло.

і як я буду тепер жити знаючи що в когось згас запал.....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dedid Структуруй свій текст. Перечитай, що пишеш і хоча б абзаци роби.

І перестань брудом розкидатись без доказів - у багатьох є якісь сумніви, догадки, підозри. Але без фактів це ніщо, пусті слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, dedid сказал:

Але сандалове оточення, лєсні всякі

мене викреслюй, вважай, що я *сандалове оточення*, та і *лєсні всякі* мені не байдужі. Ну і те, що мене в один ряд з Нокіаном ставити не треба, то окрема тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, dedid сказал:

Не треба будьласка я тебе прошу не давай мені причин  робити твій психологічний портрет, викреслювати небуду. Ти просто добрий , і наївніший, А сандальов тіпа добрий і на доброту давить, але в тих голубих очах ще цинізму хватає.  Ти деяких речей просто нерозумієш внаслідок своєї моральності і доброти душевної, і тобі хочеться бачити у інших такі ж самі риси.

да да, я отакий :)

Kot_v_sapogah-1.jpg

 

зате я точно знаю, який ти, без варіантів

 

1463734303_vlastelin-kolec-vozvraschenie

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радили вище не читати цього лайна, погано для психіки, не послухав блін.

 

В 05.04.2017 at 00:31, dedid сказал:

Я за Палицю, був , є і буду. Методи в нього не чисті інколи, але в нього голова робить дуже добре, знаю його ще з років студенства, ця людина знає, що таке справді децентралізація, і правильно він робить що все намагається контролювати...

Тому краще Палиця, ніж таке чудо при владі на верху. 

Правильно Палиця робить все! 

Палицебот не любить порохоботів і лапіноботів, кумедно.

 

В 09.04.2017 at 21:35, dedid сказал:

Краще в Палиці ніж в пенсіонера гунчака і його патрона Пороха Безвізового.

 

10 часов назад, dedid сказал:

Я не йду ні наякі компроміси з брехунами, ...  але підтримка бандюків зводить все на нівець

Про джерела статків твого ідола знаєш, чи розповісти знову?

 

23 минуты назад, dedid сказал:

Друге сармат їх в хату не пустив і це правда, 

Ти вже це вчетверте пишеш. Як ти можеш знати, що каже\не каже Сармат (в тебе всюди сармат, сармат, сармат), якщо ти не в Україні, не в Луцьку? з ВН?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dedid, я рідко коли на образи зриваюся, але....

Ти, хитровичпокана бидлота, яка мало чим від наших провладних  відрізняється. Як гарненько обтікаєш невигідні тобі, незручні теми і питання - зате як файно рвеш горлянку своєї "передвиборчої програми".... "той-то гандон, той-то брехун, той-то крадій.."  - на всіх, ніби, нарив досьє, всіх потужно "мочіш в сартірє" - супермен схрещений з робінгудом.

Я задав чіткі, конкретні питання, навіть без стьобу - де відповіді?..А нема їх. І чим ти від того ж "по-руки-в-крові-в-криміналі лапуна" кращий? 

Пішов би ти краще в еротичну подорож. Пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

да да, я отакий :)

 

то в нього тиждень любові до Вадіків,

скоро це пройде

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, dedid сказано:

В мене чіткіше питання, звідки квартири  машини і тд і тп? у Лапуна? І ствол від Авакова.

Чому Мельничук агітував у відеозвернені голосувати за Лапіна?

 

Конкретизуйте будь-ласка якщо хочете отримати відповідь. Мова йде про якісь розкішні маєтки? Про елітні авто? 

І почитайте хоча б буквар, який ви, очевидно, використали не за призначенням . Яка у вас освіта, пане психолог? Бо враження таке, що в клас ви не заходили, обмежились коридором. Ваші набори літер неможливо читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, dedid сказано:

 

А значить як казав пан Шпига, друг самооборінівців  "1000грн це не хабар", тобто якщо у нього беха 12 року а не 16-ого , а замість маєтків, квартири, то ця людина чесна? і все показує?     Ця країна пропаща, дніщє.:mellow:

І знову ж де конкретика? Про які квартири ви згадуєте? Чи сам пан психолог живе під мостом? Чи може бажає розповісти про свої статки? Чи може розкаже про походження статків свого ідола?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...