Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, zaHARE сказано:

Пенсіонери голосували за гречку? То хай понаїдаються.

Так і ми з ними те ж саме їмо, тільки декого вже верне від того - знають, що може бути краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
Як ти завуальовано своїх шефів зрівняв з людьми з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Бо всі нормальні люди замість прізвищ зазвичай слово співзвучне до "три-два-раз" вживають, дивись, а то куратор просіче, премії позбавлять

Це добре що тобі пригорає
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, zaHARE сказано:

 Пенсіонери голосували за гречку? То хай понаїдаються.

в нашому випадку за популіста порошенка голосували, тепер наїдаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, case_l сказал:

в нашому випадку за популіста порошенка голосували

У "вашому" випадку не треба зіскакувати, бо такий відсоток перемоги багато про що говорить :) Багато хто з місцевих дописувачив теж голосували, тільки тепер хто правду скаже... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти завуальовано своїх шефів зрівняв з людьми з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Бо всі нормальні люди замість прізвищ зазвичай слово співзвучне до "три-два-раз" вживають, дивись, а то куратор просіче, премії позбавлять

Ну і навіщо ти це написав(
Куратор прочитав, на нараді в 8-00 доповів шефу і мене позбавили квартальноі преміі. Буду істи паску без масла і ковбаси, хник=\
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

Буду істи паску без масла і ковбаси, хник=\

Не хникай. Давай мейл начальства - напишу, похвалю тебе, може пошкодують перед святом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хникай. Давай мейл начальства - напишу, похвалю тебе, може пошкодують перед святом.

Мені начальство свій е-мейл не дало, не той рівень мабудь(
В дуала спитай, він 146% знає
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грузинське радіо інформує:

Quote

Міністерство внутрішніх справ Грузії оприлюднило дані про перетин шенгенського кордону громадянами своєї держави.

Про це повідомляє видання Allnews.ge.

За даними грузинської влади, протягом 11 днів роботи безвізу – з 28 березня по 7 квітня – до ЄС попрямували близько 7000 громадян Грузії.

Трьом з них було відмовлено у в’їзді. У одного не виявилося біометричного паспорту, один не надав прикордонникам підтвердження бронювання готелю, один – не мав документів на підтвердження мети візиту.

Як відомо, за безвізового режиму прикордонник має право запитувати у подорожуючих про мету візиту та може відмовити у в’їзді за відсутності підтверджуючих документів; так само прикордонник може відмовляти у в’їзді і за наявності візи.

До початку дії безвізу в Грузії був вкрай високий рівень відмов у шенгенських візах – більше 12% за 2016 рік. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, HelloBoy сказал:

 

Це багато чи мало виїхало грузин?

Це 0,18% від населення Грузії, якщо поїде такий же відсоток українців, то це буде 80 000 за 11 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
6 минут назад, SunSeth сказал:

га?

Посли ЄС дали безвізу України добро,тепер за графіком очікуємо 11 травня добро від міністрів ЄС. Степ бай степ,кароче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, zaHARE said:

Посли ЄС дали безвізу України добро,тепер за графіком очікуємо 11 травня добро від міністрів ЄС. Степ бай степ,кароче.

 

danke

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купляйте квитки з 11 червня

 

В Европарламенте подтвердили дату отмены виз для Украины

 
 
14:09 Сегодня Телеграф
 

Глава делегации Европарламента в парламентском комитете ассоциации ЕС-Украина сообщил, что уже с 11 июня европейские границы откроются для украинцев.

В Европарламенте подтверждают 11 июня как дату ввода безвизового режима для путешествий украинских граждан в страны ЕС.

Об этом заявил в четверг председатель делегации Европарламента в парламентский комитет ассоциации ЕС-Украина Дариуш Росати, сообщает собственный корреспондент Укринформа в Брюсселе.

"Уже с 11 июня европейские границы откроются для Украины", - убежден Росати.

Он отметил, что украинцы заслужили безвизовый режим с ЕС.

Польский европарламентарий также выразил убеждение, что нынешнее руководство Украины больше преданно реформам, чем предыдущие правительства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

за які шиши?

Жила была семья и было у них два сына- близнеца) один оптимист, а другой пессимист.
Один все врем радовался жизни, а другого родители довольным и не видели...вот решили она порадовать своего маленького пессимиста, накупили ему целую кучу игрушек и завалили всю комнату подарками...утром он проснулся и давай возмущаться: 
- вот накупили всякой фигни....не пройти. не проехать! ну ни кто же их не просил....
заглядывают в комнату к сыну-оптимисту которому изначально в комнату подложили кучку навоза...смотрят, а он разгребает лопаткой навоз и кричит:
- ну где то же здесь должен быть пони!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MrVes

77% українців не були за кордоном, а третина не виїжджала зі своєї області

https://golospravdy.com/77-ukrainciv-ne-buli-za-kordonom-a-tretina-ne-viizhdzhala-zi-svoyei-oblasti/

Цитувати

На думку експертів, українці мало подорожують через низький достаток: за даними Центру Разумкова, 41% співвітчизникам доходів вистачає тільки на харчування та товари першої необхідності, а ще 14% ледве зводять кінці з кінцями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, rl72 сказал:

безвизового режима для путешествий украинских граждан в страны ЕС

Це головна фраза! :) А наші, як завжди, ломануться на роботу, та інше і... отримають, у скорому часі, заборону на безвіз! Не з нашим менталітетом і людьми те "щастя"! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

@MrVes

77% українців не були за кордоном, а третина не виїжджала зі своєї області

https://golospravdy.com/77-ukrainciv-ne-buli-za-kordonom-a-tretina-ne-viizhdzhala-zi-svoyei-oblasti/

 

Відверто кажучи мені байдуже на думки експертів.

Не байдуже тільки на те, що я сам не можу зробити, аби змінити ситуацію по відношенню до себе чи своєї сім'ї. 

Впливати на надання безвізового режиму я не можу, однак на нього вплинули за мене - значить поїду за кордон по спрощеній схемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, ForZa сказано:

Це головна фраза! :)

 

Підозрюю, що так і задумувалося.

Для "поїхати побачити Венецію", типу 7-10 днів.

А от для "поїхати побатрачити на закордонного дядю" - віза. при чому робоча. Офіційно. Може вона буде понти коштувати. А може і навпаки.

Ще ж будуть, мабуть, і студентські, і шопінг і ще щось придумають.

 

Одним словом - халяви не буде!

(вже надіялися на авто! Ага.. ! )
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Zheny@ said:

 

Підозрюю, що так і задумувалося.

Для "поїхати побачити Венецію", типу 7-10 днів.

А от для "поїхати побатрачити на закордонного дядю" - віза. при чому робоча. Офіційно. Може вона буде понти коштувати. А може і навпаки.

Ще ж будуть, мабуть, і студентські, і шопінг і ще щось придумають.

 

Одним словом - халяви не буде!

(вже надіялися на авто! Ага.. ! )
 

 

Будуть всі візи, окрім туристичних, шо в принципі, є логічним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...