Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, yu2007 сказано:

П.С. Ну що, @Zevs_Isver , нормально мені "пацани розказали", чи знову проситимеш "фотку"? )))

 

пацани ще не таке можуть розказати

 

буду, буду, хотів семе фотку з зачовганої, від постійнох подорежей, брошурки

а тут копіпасти :(

 

ну це була не перша Шенгенська мультивіза і не короткотермінова

поїздка була на початку дії візи, відповідно шанси побувати в нас були у всі країнах

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
38 minutes ago, Zevs_Isver said:

і тепер ще більш не можу зрозуміти до чого ці країни коли ми говоримо про країни Шенгену

Ну, напевне, тому, що більшість українців не розуміють ні того, з ким(або з чим) Україна отримає безвізовий режим, ні плюсів і мінусів того режиму.

От і мішають в кучу шенген, безвіз і аннулювання віз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Zevs_Isver said:

 

пацани ще не таке можуть розказати

 

буду, буду, хотів семе фотку з зачовганої, від постійнох подорежей, брошурки

а тут копіпасти :(

 

ну це була не перша Шенгенська мультивіза і не короткотермінова

поїздка була на початку дії візи, відповідно шанси побувати в нас були у всі країнах

 

Я писав "роздруківка", а не брошура. Справді, коли перші рази їхав за кордон, роздруковував дещо на прінтері і мав з собою про всяк випадок. Але це було досить давно. В еру швидкісного Інтернету потреби в цьому немає.

 

А де у візовому євросоюзівському кодексі написано про "перша/не перша"? Там чіткі правила і вимоги, яких треба дотримуватися. Читай уважніше, там все є. Бо наразі я тобі "копіпасту" з офіційних джерел, а ти мені байки "пацанів"))

П.С. До речі, там є і про те, за скільки часу до запланованої поїздки потрібно звертатися за візою. Це щодо "шансів побувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

П.С. До речі, там є і про те, за скільки часу до запланованої поїздки потрібно звертатися за візою. Це щодо "шансів побувати".

угу,

планувати треба заздалегіть

 

про пацанів ти перший почав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, diezel сказал:

Болгарія не в Шенгені. Болгари просто визнають шенгенську візу як національну.

Румунія не в Шенгені. Румуни просто визнають шенгенську візу як національну.

Тобто ти взяв шенгенську візу для подорожі по решті ЄС - на що тобі консул і зробив зауваження.

А я про що? тому я з самого початку й написав,що для мене безвіз-це величезний плюс.Не треба мастити голову в яку країну брати візу і як прокладати маршрути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Zevs_Isver said:

угу,

планувати треба заздалегіть

 

про пацанів ти перший почав

Якраз таки навпаки. Є максимальний термін, раніше якого не можна звертатися за візою. Наприклад, буде "неправильно" ( з точки зору шенгену) звертатися до шведів за візою, якщо поїздка в Швецію буде лише за півроку, а до того планується побувати кілька разів в Польщі.

про пацанів я почав. Це такий жарт був, просто смайлик не поставив.

так ти вже побував у Швеції після того випадку в потязі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей немає грошей подорожувати! Навіщо нам Безвіз? Хто туди поїде?

А тепер трохи статистики

Кризовий період

2008-2009 – Кількість громадян України, які виїжджали за кордон – 1,5 млн.

Далі по роках:
2010 – 1,7 млн.
2011 – 1,9 млн.
2012 – 2,1 млн.

І весь цей час долар був по 8 грн.. І це з урахуванням всіх громадян України, в т.ч. з Кримом та ще не окупованої частиною Донбасу.

А потім долар став дорожчим. А потім – анексія Криму. А потім – війна та криза. І що в нас стало з закордонними поїздками?

Увага! Далі приводиться інформації без урахування Криму та ОРДЛО.

2013 – 2,3 млн.
2014 – 2,2 млн.
2015 – 2,3 млн.
2016 – 2,4 млн.
І це все до безвізового режиму з ЄС. Цікаво буде подивитись на статистику, коли безвіз запрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

@rl72

А Денис ніде не писав, чи "за кордон" - це разом з московією пораховано?

Скільки з тих мільйонів туристи, а скільки заробітчани і контрабандисти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

так ти вже побував у Швеції після того випадку в потязі?

ні,

шейм он мі

 

1 година тому, yu2007 сказано:

про пацанів я почав. Це такий жарт був, просто смайлик не поставив.

буду знати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

А я про що? тому я з самого початку й написав,що для мене безвіз-це величезний плюс.Не треба мастити голову в яку країну брати візу і як прокладати маршрути.

бэдняжка, як ти мучився, не те що пенсіонери, що не мають за що їсти купити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

32 минуты назад, rl72 сказал:

В людей немає грошей подорожувати! Навіщо нам Безвіз? Хто туди поїде?

А тепер трохи статистики

Кризовий період

2008-2009 – Кількість громадян України, які виїжджали за кордон – 1,5 млн.

Далі по роках:
2010 – 1,7 млн.
2011 – 1,9 млн.
2012 – 2,1 млн.

І весь цей час долар був по 8 грн.. І це з урахуванням всіх громадян України, в т.ч. з Кримом та ще не окупованої частиною Донбасу.

А потім долар став дорожчим. А потім – анексія Криму. А потім – війна та криза. І що в нас стало з закордонними поїздками?

Увага! Далі приводиться інформації без урахування Криму та ОРДЛО.

2013 – 2,3 млн.
2014 – 2,2 млн.
2015 – 2,3 млн.
2016 – 2,4 млн.
І це все до безвізового режиму з ЄС. Цікаво буде подивитись на статистику, коли безвіз запрацює.

А тепер порівняй цифри Дениса з офіційним Укрстатом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Майже 25 мільйонів? Це що, більше половини всіх? 

Це загальна статистика по к-сті перетинів, скільки з них робили одні й ті ж люди не вказано. Зате є інша статистика, що, ніби-то 77% українців ніколи не були за кордоном, а якщо не враховувати Турцію, Єгипет і Росію, то за кордоном ніколи не було 83%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

Майже 25 мільйонів? Це що, більше половини всіх?

Швидше загальна кількість перетинів.

Відкинь прикордонні країни (бо це здебільшого заробітчани і човники) і отримаємо грубо кількість "туристів".

 

О, nickel випередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бэдняжка, як ти мучився, не те що пенсіонери, що не мають за що їсти купити...

Податки не пробував чесно платити, щоб пенсіонерам за пенсію вистачало поісти? Чи всі дружно обйобуєм державу, але Порошенко винуватий.
Я кожен ранок іду на роботу, так на перехресті Карпенка-Дубнівська завжди Порошенко з ряду під знаком "поворот наліво", або "поворот направо", іде прямо по Карпенка в строну Варшавки. А іноді до нього Гройсман приєднується, тоді один зліва, другий - справа від тих водіів, які ідуть дотримуючись ПДР
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:


Податки не пробував чесно платити, щоб пенсіонерам за пенсію вистачало поісти? Чи всі дружно обйобуєм державу, але Порошенко винуватий.

В мене зарплата офіційна, податки плачу, субсидією не користуюсь, офшорів не маю. Щось не зрозумів, на що ти натякаєш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

Далі по роках:
2010 – 1,7 млн.
2011 – 1,9 млн.
2012 – 2,1 млн.

І весь цей час долар був по 8 грн.. І це з урахуванням всіх громадян України, в т.ч. з Кримом та ще не окупованої частиною Донбасу.

А потім долар став дорожчим. А потім – анексія Криму. А потім – війна та криза. І що в нас стало з закордонними поїздками?

Увага! Далі приводиться інформації без урахування Криму та ОРДЛО.

2013 – 2,3 млн.
2014 – 2,2 млн.
2015 – 2,3 млн.
2016 – 2,4 млн.
І це все до безвізового режиму з ЄС. Цікаво буде подивитись на статистику, коли безвіз запрацює.

ага одні по пожерти та шмаття подешевше пруть , бо тут дорого, інші контрабас сунуть, щоб заробити, а ще інші на заробітки їдуть, щоб сімью прокормити. А так да, тіпа кількість виросла, то все по дубаям, домініканам і балі столяри й слюсарі відпочивати массово стали їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

Я кожен ранок іду на роботу, так на перехресті Карпенка-Дубнівська завжди Порошенко з ряду під знаком "поворот наліво", або "поворот направо", іде прямо по Карпенка в строну Варшавки. А іноді до нього Гройсман приєднується, тоді один зліва, другий - справа від тих водіів, які ідуть дотримуючись ПДР

а як це впливає на курс долара й наявність й кількість олігархів, грабуючих країну ? Наведино хитроумний, складно сплетений логічний ланцюжок, де крайнім виявится вася, повернувший наліво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а як це впливає на курс долара й наявність й кількість олігархів, грабуючих країну ? Наведино хитроумний, складно сплетений логічний ланцюжок, де крайнім виявится вася, повернувший наліво

 

все впливає. кожен грабує, але кожен вважає винуватим когось іншого

хоча, таки так, в логічний ланцюжок "Порошенко винуватий" така схема не вкладається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ага одні по пожерти та шмаття подешевше пруть , бо тут дорого, інші контрабас сунуть, щоб заробити, а ще інші на заробітки їдуть, щоб сімью прокормити. А так да, тіпа кількість виросла, то все по дубаям, домініканам і балі столяри й слюсарі відпочивати массово стали їздити

Всі знають звідки українці гонять авто, звідки возять памперси, шмотки і техніку, де заробляють, а де відпочивають. Порівняйте 2006 рік з 2016 і робіть висновки без коментарів порохоботів.

 

 

 

2006 2016
Польща 4380264 10111086
Російська Федерація 5784814 3859820
Угорщина 1367642 2893370
Молдова, Республіка 1504752 1655775
Білорусь 1506199 1114457
Туреччина 476062 930657
Словаччина 374118 886120
Румунія 559261 857728
Єгипет 287167 417949
Німеччина 166002 275987
Об'єднані Арабські Емірати 32962 150673
Ізраїль 70007 146379
Італія 97265 122294
Австрія 73604 105905
Грузія 19541 104517
Греція 46115 96419
Нідерланди 70396 92835
Франція 52664 92733
Іспанія 33330 89606
Кіпр 20778 80023
Велика Британія 47198 64528
Литва 3237 57639
Болгарія 33802 54162
Чехія 55051 41754
Латвія 10453 39235
Казахстан 5028 36253
США 43270 36040
Швейцарія 17058 31713
Чорногорія 5352 28386
Азербайджан 10845 27238
Вірменія 13749 22403
Китай 25177 20480
Таїланд 21219 17970
Бельгія 6044 17557
Швеція 5636 15570
Фінляндія 8327 13814
Естонія 3663 11637
Йорданія 6261 9820
Іран, Ісламська Республіка 2043 6839
Туніс 16317 5898
Ліван 3668 5655
Сербія 8060 5116
Хорватія 10346 3790
Албанія 91 3536
Мальта 2533 879
Узбекистан 7247 624
Португалія 13036 605
Таджикистан 35 245
Ліберія 3 193
Словенія 2906 192
Киргизстан 20 158
Лівійська Арабська Джамахірія 1172 156
Данія 124 100
Ірландія 173 95
Туркменистан 1187 90
Колишня Югославська Республіка Македонія 5 57
Індія 6315 55
Люксембург 108 35
Канада 6148 21
Конґо, Демократична Республіка 28 13
Марокко 70 7
Ісландія 4 2
Алжир 496 1
Сирійська Арабська Республіка 7055 1
Японія 1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, rl72 сказал:

 

все впливає. кожен грабує, але кожен вважає винуватим когось іншого

хоча, таки так, в логічний ланцюжок "Порошенко винуватий" така схема не вкладається

син дивится на батька й робить так як він, а не навпаки. Безнаказаність породжує безнаказаність, не дивлячись на те, що тих хто краде вагонами, правосуддя минає, а тих, хто крадуть кілограмами, періодично садять, всерівно *малий* дивится на *великого* й думає, раз йому нічого за це немає то й мене пронесе . Вертикаль влади будуєтся зверху вниз, начальник наймає собі зама, той собі зама й так далі, так само й законність будуєтся зверху вниз, як би внизу не дотримувались законів тисячі, один начальник, наприклад директор заводу, одним розчерком пера може вкрасти більше, ніж всі його працівники разом узяті за все своє життя. Да да, розкажи мені про вину кожного, а ще розкажи про відповідальність кожного, соізмєріму з вкраденим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

син дивится на батька й робить так як він, а не навпаки. Безнаказаність породжує безнаказаність, не дивлячись на те, що тих хто краде вагонами, правосуддя минає, а тих, хто крадуть кілограмами, періодично садять, всерівно *малий* дивится на *великого* й думає, раз йому нічого за це немає то й мене пронесе . Вертикаль влади будуєтся зверху вниз, начальник наймає собі зама, той собі зама й так далі, так само й законність будуєтся зверху вниз, як би внизу не дотримувались законів тисячі, один начальник, наприклад директор заводу, одним розчерком пера може вкрасти більше, ніж всі його працівники разом узяті за все своє життя. Да да, розкажи мені про вину кожного, а ще розкажи про відповідальність кожного, соізмєріму з вкраденим

я ж тобі написав, Порошенко винуватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

я ж тобі написав, Порошенко винуватий

нє нє , він нєуінават, цар хороший, бояри погані, ой, я це вже десь чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

нє нє , він нєуінават, цар хороший, бояри погані, ой, я це вже десь чув

я не знаю, де ти й що чув, але, те що я написав, я прицитую

3 хвилин тому, rl72 сказано:

Порошенко винуватий

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, case_l сказал:

бэдняжка, як ти мучився, не те що пенсіонери, що не мають за що їсти купити...

Я думаю,що податків в пенсійний офіційно значно більше тебе перераховую,тому мене не гризе і батькам-пенсіонерам допомагаю. Пенсіонери голосували за гречку? То хай понаїдаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...