Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

Rikard Jozwiak @RikardJozwiak 20 хв.20 хвилин тому

The European parliament has voted in favour of visa lib for #Ukraine. 521 For 75 against 36 abstentions. Eu ambassadors to vote on 26 April

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
В 23.10.2016 at 23:54, Zeuss сказал:

До 24 листопада ми безвіз не отримаємо, або може я не знаю за черговий договорняк Пєті-канфєти. Ближче до середини весни '17 скорше за все що отримаємо. 

 

 

Я онолітєг вісемдястого левела ;)

 

P.S алілуя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, halcogen сказано:

Ще трохи і будем гуляти по Фалькенберзі та Брюселі )))

а зараз з цим якісь складнощі, маючи саму примітивну польку візу закупівельного туризму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Deemon сказано:

а зараз з цим якісь складнощі, маючи саму примітивну польку візу закупівельного туризму?

та то народу нема про що поговорити - от і пишуть всяку фігню :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Всім зрадофілам пламєнний привєт. Ще трохи і будем гуляти по Фалькенберзі та Брюселі )))

 

І шо?)

Всім ура-перемога хочу завангувати, що гайки цукерковому осліку. І нічо йому не допоможе. Ні безвіз, ні "бруківка" біля стадіону Лобановському.

Навіть у випадку чергового нападу старшого брата (боже борони) він як істінний сцикло буде виконувати повноваження президента під час надзвичайного стану з країни де не стріляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

а зараз з цим якісь складнощі, маючи саму примітивну польку візу закупівельного туризму?

В тому то й вся справа, хто хотів і мав можливість без проблем їздив куда хотів. А от ті хто навіть не збирались нікуди їхати дерли горлянки про зраду. Цікаво які далі будуть методички?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Ще трохи і будем гуляти по Фалькенберзі та Брюселі )))

За які гроші? Гонтарєва з порошенком останню копійку витиснули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

За які гроші?

А їм це і потрібно, щоб ті хто з грошима поїхали подалі, а вони інших далі "доїти" будуть, а скоро вибори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2017/04/6/7064150/

Хороша стаття про те як діє той безвіз. 

По собі скажу, є думка поїхати подивитись в Гданськ, давно є, є друзі у Варшаві які можуть приняти на певний термін. Раніше я не хотів тим займатись, бо то головняк, збирати папери, йти кудись, ти там як йолоп в тому візовому, коротше стрес. Тай не дешево на двох зробити то все.

Тепер же, судячи з цієї ссилки, я маючи біопаспорт, кредитку і страховку можу спокійно їхати подорожувати, наприклад своїм автомобілем зупиняючись в кемпінгах і тд. Думаю це плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

Давайте так, хто їде по безвізу - позбавляти субсидії! 

за які такі шиши їздить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже безвіз з доступом до ринку  праці UE, а цей безвіз не дає права легально працювати,

50% молдаван отримали департ при цьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, case_l сказал:

Давайте так, хто їде по безвізу - позбавляти субсидії! 

На якій підставі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

На якій підставі?

 

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

за які такі шиши їздить?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:
16 минут назад, nickel сказал:

На якій підставі?

 

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

за які такі шиши їздить?

А багато треба щоб в Польщу мотнутись? На Борді чоловік безкоштовно катав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l перейди двома ногами в Угринові, вартість путьовки в унію еуропейську - 0грн, 00коп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавний момент, українські страждальці по безвізу на фоні ейфорії, в післяобідню пору поклали сайт ДП Документ, вчора біометричний паспорт був ще не тра, а сьогодні, окей-гугол,ааа-цука-давай-рєзко-мені-аусвайс,-на-майські-тойво-рвану-до-європи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москалям теж безвіз дали: Росія теж отримала безвіз. Цікаво хто перший скористається: ми чи вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А багато треба щоб в Польщу мотнутись? На Борді чоловік безкоштовно катав.

ну багатьом 35 Юро було багато за візу заплатити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

20 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну багатьом 35 Юро було багато за візу заплатити

Багато хто стримувався від поїздки в Польщу не через ціну, а через процедуру отримання візи. Я колись отримував візу ще на Данила Галицького, люди черги займали з вечора, постійно крутились якісь рішали "по впихуванню в чергу", "по заповненню анкет", "по фотокарточкам". І хоч візи тоді були безкоштовними, бажання отримувати її ще раз в мене не виникло досі. Можливо в новому консульстві щось і помінялося, але точно знаю, що рішали не зникли, значить схеми працюють. І в любому випадку безвіз таки краще, навіть якби прийшлося платити тих самих 35 євро. Тут не в ціні справа. Сісти і поїхати на концерт чи екскурсію в Польщу таки простіше, не заморочуючись завчасними походами в консульство чи до рішал.

4 часа назад, Polehan сказал:

По собі скажу, є думка поїхати подивитись в Гданськ, давно є, є друзі у Варшаві які можуть приняти на певний термін. Раніше я не хотів тим займатись, бо то головняк, збирати папери, йти кудись, ти там як йолоп в тому візовому, коротше стрес. Тай не дешево на двох зробити то все.

Тепер же, судячи з цієї ссилки, я маючи біопаспорт, кредитку і страховку можу спокійно їхати подорожувати, наприклад своїм автомобілем зупиняючись в кемпінгах і тд. Думаю це плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

. І в любому випадку безвіз таки краще, навіть якби прийшлося платити тих самих 35 євро. Тут не в ціні справа. Сісти і поїхати на концерт чи екскурсію в Польщу таки простіше, не заморочуючись завчасними походами в консульство чи до рішал.

рішали наше всьо :(

і "безвізи" тут ні до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забуваймо про умови надання безвізу, що якщо багато людей поїде, то дія припиняється! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

Не забуваймо про умови надання безвізу, що якщо багато людей поїде, то дія припиняється! :)

Можна лінк? Бо щось мені підказує, що там інше формулювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...