Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, zaHARE сказано:

Ні,коли я їду на Балкани через Румунію або з Польщі у Венгрію.

не впевнений чи всі ці країни в Євросоюзі

 

я мав на увазі перетин меж між  країнами Євросоюзу, чи ставлять штампики тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, la20 сказал:

хом'ячків трохи роз"єрепеним

А люди (більшість) у яких умовах і з якими проблемами живуть, а тут такий "рятівний" безвіз? Ну-ну... хом'ячок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, igorgame сказано:

А люди (більшість) у яких умовах і з якими проблемами живуть, а тут такий "рятівний" безвіз? Ну-ну... хом'ячок...

One hamster is detected.  One pensioner  pays for two and more flats. They don't care how much, they just pay.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо штампики  /контроль ніхт то я тоді будуть знати скільки я перебував в Польщі а скільки в Німеччині

то питання до @zaHARE

 

 

29 хвилин тому, Юріч сказано:

До речі, дружина потім сама з колегами по роботі їздила по цій (польский шенген) візі на екскурсію в Угорщину-Австрію через Чоп. Ніхто її нікуди не завертав.

о, а я мав ситуацію коли з колегою  їхали в Познань в відрядження, то в потязі Київ-Варшава польський прикордонник дуже прискіпливо до нас відносився бо в колеги був  2х річний Німецький Шенген, а в мене річний Шведський Шенген

все цікавився чого це ми в Познань по таких візах їдемо..... і не поясниш йому що спіртовози зайняли чергу за візами на 3 місяці на перед ....

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

якщо штампики  /контроль ніхт то я тоді будуть знати скільки я перебував в Польщі а скільки в Німеччині

Зевс, нікого не цікавитиме в яких країнах ти перебував, а тільки термін перебування в шенгені - в'їзд і виїзд з території шенгену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

о, а я мав ситуацію коли з колегою  їхали в Познань в відрядження, то в потязі Київ-Варшава польський прикордонник дуже прискіпливо до нас відносився бо в колеги був  2х річний Німецький Шенген, а в мене річний Шведський Шенген

все цікавився чого це ми в Познань по таких візах їдемо..... і не поясниш йому що спіртовози зайняли чергу за візами на 3 місяці на перед ....

о, а треба було не про спіртовозів йому розповідати, а попередньо ознайомитись з правилами перетину кордонів країн шенгенської угоди і спокійно пояснити йому, якщо раптом він їх не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 @romaxa11 це все зрозумілі і резонні речі, але здоровий глузд і реальні ситуації то різні речі :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 сам щось пояснював щось польському прикордоннику чи пацани розповідали?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zevs_Isver said:

@yu2007 сам щось пояснював щось польському прикордоннику чи пацани розповідали?

 

 

пацани розповідали.

але роздруківочку "шенгенських правил" вожу про всяк випадок з собою.

а в Швеції перед Познанню на той момент вже побував? якщо ні, то могли б і візу анулювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ми всім інтерферентні. І якщо явно не гнати біса, то ніхто на вас не зверне увагу окрім наших заробітчан) Я спілкувався купу разів на різних переходах з польськими митниками. Якщо вони бачать що ви реально з сім'єю їдете і не везете контрабасу - їм на вас начхати. Спілкувався з французьким жандармом в Жьєні, бо траса ремонтувалась і ми тупо блукали французькою агрозоною. Спілкувався з австрійськими поліцейськими, під час їх нічного рейду центром Відня в пошуках алкоголіків за кермом, дув в тестер і отримав вибачення і щасливої дороги. Перетинався з чеськими поліцаями, не зміг знайти страхування на себе і взнав що покута за це 3000 крун. Але вони так прифігіли, що українська дуже схожа на чеську, що відпустили без покути) Зупиняли литовці на кордоні з поляками, щось перевірили і відпустили. Це все на польській шопінг візі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

пацани розповідали.

аааа, ну це все пояснює

 

Щойно, yu2007 сказано:

але роздруківочку "шенгенських правил" вожу про всяк випадок з собою.

а в Швеції перед Познанню на той момент вже побував? якщо ні, то могли б і візу анулювати.

1. ні, в Швеціі не був перед тим

мм, а як вони взнають був я чи ні коли на "кордонах" Шенгенських держав не ставлять "штампиків"

 

 

2. з брошурки про анулювання сфоткай шматок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zevs_Isver said:

аааа, ну це все пояснює

 

1. ні, в Швеціі не був перед тим

мм, а як вони взнають був я чи ні коли на "кордонах" Шенгенських держав не ставлять "штампиків"

 

 

2. з брошурки про анулювання сфоткай шматок

 

1. мм, що значить не ставлять? штампік ставить перша митниця, коли ти в'їжджаєш до країн шенгенської угоди. чи вже щось змінили?

2. брошурки:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX:42000A0922(02)

https://www.schengenvisainfo.com/how-to-apply-schengen-visa/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

1. мм, що значить не ставлять? штампік ставить перша митниця, коли ти в'їжджаєш до країн шенгенської угоди. чи вже щось змінили?

2. брошурки:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX:42000A0922(02)

https://www.schengenvisainfo.com/how-to-apply-schengen-visa/

1. читай уважно, "не ставлять при перетині меж країн Шенгенської зони"

вирішив я на авто\потягом через Польщу поїхати в Швецію, як вони потім взнають чи був я в Швеції?

чи перший раз мені треба літаком?

 

2. саме місце про анулювання сфоткєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Zevs_Isver said:

1. читай уважно, "не ставлять при перетині меж країн Шенгенської зони"

вирішив я на авто\потягом через Польщу поїхати в Швецію, як вони потім взнають чи був я в Швеції?

чи перший раз мені треба літаком?

 

2. саме місце про анулювання сфоткєш ?

1. ну то так би і казав поляку, що їдеш з пересадками до Швеції. 

а що треба і що не треба якраз таки гарно описано в тих брошурках.

 

2. звісно

Quote

Annulment and revocation

1. A visa shall be annulled where it becomes evident that the conditions for issuing it were not met at the time when it was issued, in particular if there are serious grounds for believing that the visa was fraudulently obtained. A visa shall in principle be annulled by the competent authorities of the Member State which issued it. A visa may be annulled by the competent authorities of another Member State, in which case the authorities of the Member State that issued the visa shall be informed of such annulment.

2. A visa shall be revoked where it becomes evident that the conditions for issuing it are no longer met. A visa shall in principle be revoked by the competent authorities of the Member State which issued it. A visa may be revoked by the competent authorities of another Member State, in which case the authorities of the Member State that issued the visa shall be informed of such revocation.

...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. я їхав саме в Познань, але як прикордонники взнали б що я не був у Швеції минулого разу?

 

2. я не надто експерт в англійській, але де в цих пунктах написано що по Шведській Шенгенській візі не можна в Польщу поїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Zevs_Isver said:

1. я їхав саме в Познань, але як прикордонники взнали б що я не був у Швеції минулого разу?

 

2. я не надто експерт в англійській, але де в цих пунктах написано що по Шведській Шенгенській візі не можна в Польщу поїхати?

1. прикордонник міг би спитати, а ти мусив би сказати правду. основний сенс шенгенської угоди полягає у вільному переміщенні між країнами членами без будь-яких штампіків.

 

2. ну це вже починається карамба-стайл. не треба бути надто експертом, щоб зрозуміти, про що там йде мова.

а де я писав, що "по Шведській Шенгенській візі не можна в Польщу поїхати?". 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

1. прикордонник міг би спитати, а ти мусив би сказати правду. основний сенс шенгенської угоди полягає у вільному переміщенні між країнами членами без будь-яких штампіків.

 

2. ну це вже починається карамба-стайл. не треба бути надто експертом, щоб зрозуміти, про що там йде мова.

а де я писав, що "по Шенгенській візі не можна в Польщу поїхати?".

 

1. ми і сказали правду, це викликало підозри і додаткову увагу прикордонника до нас

 

2. ну ти ж писав що могли візу анулювати.....

от цитатка:

1 година тому, yu2007 сказано:

а в Швеції перед Познанню на той момент вже побував? якщо ні, то могли б і візу анулювати.

 

то який стайл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Zevs_Isver said:

2. ну ти ж писав що могли візу анулювати.....

от цитатка:

 

то який стайл?

Так, я написав, що могли анулювати, і не відмовляюсь від своїх слів.

Більше того, на твоє прохання я надав лінки на документи, а потім процитував і частково саму статтю про анулювання/відкликання візи. Але ж тобі захотілося "фото", щоб там було:

30 minutes ago, Zevs_Isver said:

що по Шведській Шенгенській візі не можна в Польщу поїхати?

 

Але де ж я писав, що по Шведській Шенгенській візі в принципі не можна в Польщу поїхати?

 

П.С. 

16 minutes ago, Zevs_Isver said:

1. ми і сказали правду, це викликало підозри і додаткову увагу прикордонника до нас

І тут немає нічого дивного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як захочуть то зовсім можуть не пустити,

і як захочуть анулюють, але добре було б почути якісь тверезі причини цього:

5 годин тому, yu2007 сказано:

а в Швеції перед Познанню на той момент вже побував? якщо ні, то могли б і візу анулювати.

якою стороною візит в Швецію до анулювання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zevs_Isver сказал:

якщо штампики  /контроль ніхт то я тоді будуть знати скільки я перебував в Польщі а скільки в Німеччині

то питання до @zaHARE

 

 

о, а я мав ситуацію коли з колегою  їхали в Познань в відрядження, то в потязі Київ-Варшава польський прикордонник дуже прискіпливо до нас відносився бо в колеги був  2х річний Німецький Шенген, а в мене річний Шведський Шенген

все цікавився чого це ми в Познань по таких візах їдемо..... і не поясниш йому що спіртовози зайняли чергу за візами на 3 місяці на перед ....

 

 

 

   Ще раз.

1. Я їздив на Болгарію через Румунію. Паспорт штампують і румуни і болгари.Також штампують хорвати.. В консуляті,коли видавали чергову візу,консул попередив,що у нас по минулій візі перебування в інних країнах більше ,ніж в Польщі.І якщо так буде знову,то він не дасть більше тривалої візи. 

2. Колеги по роботі кілька разів їздили в/через Угорщину.Одних пропускали,інших завертали на Польщу.Тобто лотерея.Можливо коли є путівка,то пускають.Мова йде про подорожі автомобілем без путівок і резервації готелів.Я так подорожую.

3. Літаками з Польщі проблем нема,консул цього не бачить.Він дивиться тільки на в'їзд-виїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Zevs_Isver said:

ну як захочуть то зовсім можуть не пустити,

і як захочуть анулюють, але добре було б почути якісь тверезі причини цього:

якою стороною візит в Швецію до анулювання?

Ну от, конкретне питання - конкретна відповідь.

 

З чого починається короткотермінова шенгенська віза? А починається вона з мети поїздки. Будь-який заявник повинен перш за все вказати мету. Разом з цим не менш важливим є вибір країни-члена шенгенської угоди, до посольства якої звертатиметься заявник. В "брошурках", які я тобі люб'язно надав, це чітко окреслено. Мова ось про що:

Quote

It is true that once issued a Schengen visa, one is eligible to travel within the whole Schengen zone being that the visa Schengen bureaucracy is the same in every Schengen country, however, there are some predetermined rules and regulations due to where/which embassy/consulate must the applicant apply in for a Schengen visa in order to be traveling to their desired Schengen destination.

1) In cases where the applicant will be travelling to one and only one Schengen country, the applicant has to apply at the appropriate embassy/consulate of the certain country.

2) If the applicant is planning to visit two or more Schengen countries, it is highly recommended to be applying for the visa in the embassy/consulate of the country you will be residing in for most of the travelling days, referred to as the main destination.*

3) In case there is no main destination but just a random visit to several Schengen countries, the applicant has to apply for the visa in the embassy/consulate on the first Schengen country he/she will enter according to the itinerary.

 

З іншої "брошурки" (стаття 24 Візового кодексу) стає відомо, що віза може бути відкликана/скасована/анульована будь-якою країною-членом, а не тільки тією, яка її видала, у випадках, коли підстав для її видання більше не існує, або ж заявника підозрюють у шахрайстві.

 

І от тепер повертаємося до твоєї ситуації. На неї можна подивитися з різних сторін, і ось одна з них :)

Ти вирішив катнутися до Польщі разок або кілька. Для цього треба отримати шенген. Але кляті полішуки-спіртовози зарезервували чергу на 3 місяці. І щоб не чекати стільки часу як лох, ти вирішив, ну скажімо, трішки схитрувати, і звернувся до консульства/візового центру Швеції.

Щоб отримати від них візу, ти мусив вказати основну мету візиту (тобто причина, підстава для видачі візи). Я не знаю, яка була твоя мета. Можливо туризм до Швеції, або виставка, або відвідування родичів/друзів, або ще щось інше. Але оскільки ти пишеш, що перед поїздкою до Познані так і не побував у Швеції (а натомість вже раз чи кілька був у Польщі, якщо я тебе правильно зрозумів), можна було б зробити висновок, що з твого боку це шахрайство і підстав, щоб ти надалі користувався шведською візою, немає, тому віза підлягає анулюванню.

 

*До речі, 2ий пункт цитати - це те, про що пише Захаре вище. Тобто, якщо поїздка в Швецію планувалась одна, а до Польщі - багато (точніше період перебування в Польщі значно перевищував період перебування в Швеції), ти був зобов'язаний звертатися за візою до консульства Польщі.

 

П.С. Ну що, @Zevs_Isver , нормально мені "пацани розказали", чи знову проситимеш "фотку"? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, zaHARE said:

Я їздив на Болгарію через Румунію. Паспорт штампують і румуни і болгари.

Болгарія не в Шенгені. Болгари просто визнають шенгенську візу як національну.

Румунія не в Шенгені. Румуни просто визнають шенгенську візу як національну.

Тобто ти взяв шенгенську візу для подорожі по решті ЄС - на що тобі консул і зробив зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, diezel сказано:

Болгарія не в Шенгені. Болгари просто визнають шенгенську візу як національну.

Румунія не в Шенгені. Румуни просто визнають шенгенську візу як національну.

сенкс, я був впевнений чи ці країни в Шенгені

і тепер ще більш не можу зрозуміти до чого ці країни коли ми говоримо про країни Шенгену

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...