Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, Zevs_Isver said:

в совьєцкому біометричному паспорті може бути чий завгодно відбиток.... :(

особливо  якщо взяти до уваги на якому гавняному обладнанні в нашому ЦНАПі його (відбиток)беруть,

в країнах що дбають про свою безпеку відбиток беруть на місці, займає 2сек, спрацьовує з першого разу

 

совієцька податкова тільки й здатна що бабло собі в кишеню косити, їм віри нема

 

довідка з роботи

 

Пацани розказали чи то з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
18 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Пацани розказали чи то з власного досвіду?

а я схожий на "чисто_пацанчика"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zevs_Isver said:

а я схожий на "чисто_пацанчика"?

 

 

1) як можна зробити скан відбитків всіх пальців за 2 сек?

2) о, виписка з банку додалась. в нас тьма народу на мінімалці (в еквіваленті десь 50 євро/місяць до 1 січня 2017 року). ще купа людей "тимчасово безробітні" і "підприємці". саме тому у наших "європейських партнерів" немає віри "довідкам з роботи", а є віра "банківським випискам" і довідкам з податкової "про джерела отримання доходів".

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, yu2007 сказано:

1) як можна зробити скан відбитків всіх пальців за 2 сек?

ну як,

кладеш долоню - пік, кладеш великий палець - пік, готово

 

повторюся, в ЦНАПі сканери ГАВНО, гавно куплене в потрібних фірм з гарним відкатом

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

ну як,

кладеш долоню - пік, кладеш великий палець - пік, готово

 

повторюся, в ЦНАПі сканери ГАВНО, гавно куплене в потрібних фірм з гарним відкатом

 

 

 

Ок, я в ЦНАПі не був, тому вірю на слово.

А от у візовому центрі (правда не в Луцьку) відбитки здавав. Хвилин зо 5 сидів за столиком зі сканером. Ще серветочок там пачечка. Протирати скло в перервах між "піками" треба. 

Не знаю, може  в Луцьку й швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в штатовському консульстві все навстоячки роблять,

сканер там також протирають, але після, десь, 10ї людини, і робить це спеціально навчений працівник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zevs_Isver said:

в штатовському консульстві

)))))))))))))

І Трамп дає українцям безвіз? Оце так я від життя відстав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

)))))))))))))

І Трамп дає українцям безвіз? Оце так я від життя відстав :) 

до безвізу вдома сидіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 minute ago, Zevs_Isver said:

до безвізу вдома сидіти?

Ми почали з того, що ти написав "віза означає, що людину перевірили". Моє питання було "Яким чином?"

Окей, пальчики взяли. Так їх і при безвізі будуть брати на кордоні і звіряти з тією ж базою.

При чому тут модні сканери в американському консульстві - я не розумію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

При чому тут модні сканери в американському консульстві - я не розумію. 

ну ти спитав як можна зняти відбитки за 2 сек,

я розказав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zevs_Isver said:

ну ти спитав як можна зняти відбитки за 2 сек,

я розказав

Та дякую. І про савєцкі біометричні паспорти, і про довідки з роботи, і про продажну податкову та ЦНАП - надзвичайно цікаво. 

Але конкретної відповіді стосовно "перевірили" в контексті віз/безвіз з ЄС я так розумію не дочекаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Та дякую. І про савєцкі біометричні паспорти, і про довідки з роботи, і про продажну податкову та ЦНАП - надзвичайно цікаво. 

Але конкретної відповіді стосовно "перевірили" в контексті віз/безвіз з ЄС я так розумію не дочекаюся.

 

коли подаєш документи через електронні сервіси "еміграційної служби США" (якось так називається) то вищепераховані документи + скани паспортів заливаються до них на сайт і проходять перевірку, достатньо швидку, але ретельнішу ніж зможуть зробити на кордоні.

 

до речі, мав нагоду поспілкуватися з хлопцем зі Львівщини з польським паспортом, то він за 5 хв до закінчення реєстрації бігав шукав свій (дзвонив кудись і просив продиктувати) "візітор ІД" шось типу коду який він має повідомити при реєстрації, бо без цього його не хотіли реєструвати на рейс

а в поляків "безвіз" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас на польской границе обзванивают пригласителей рабочей визы, если работники уже не надо, не пускают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Юріч сказал:

 

А що в тебе за віза? Кожен раз потрібно по ній в'їзджати через Польщу? Бо в мене польський шенген (на закупи), то вроді тільки перша поїздка (після відкриття візи) обов'язково через Польщу, а всі інші - кудою хочеш...

В мене польський шенген.Мадяри не пускають з України.Колєг з роботи кілька разів завертали. Румуни пускають.І  поляки вимагають,щоб перебування в Польщі перевищувало перебування в інших країнах інакше можуть на 2-5 років більше візу не дати.Але безвіз ці проблеми знімає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, alexvvv сказал:

Нагадує кацапське "шо там у хахалов".  Плювати на коремль, коли в середині країни порох довів до такої ситуації, що із безвізом населення не має за що туди поїхати.

 Нема безвіза-порох мудак,є безвіз-порох мудак. Один Парасюк - Дартан'ян. Іншу мантру знаєте?  Ну невже важко безвіз сприйняти як позитивну новину? Ну невже це не класно? Абстрагуватись від особистостей. Просто  у нас безвіз- це факт і крапка. Ну не сьогодні зможемо масово їздити,так завтра,післязавтра. Хоча й зараз в Європі більше українців хіба що поляків і арабів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, zaHARE сказано:

Просто  у нас безвіз- це факт і крапка. Ну не сьогодні зможемо масово їздити,так завтра,післязавтра.

от коли перший "середньостатистичний бандерівець" перетне кордон без візи - от тоді крапка буде.

а зараз то так - рекламка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zevs_Isver сказал:

от коли перший "середньостатистичний бандерівець" перетне кордон без візи - от тоді крапка буде.

а зараз то так - рекламка

 Та вроді саме серйозне пройшли,лишились формальності-підписздесь і підписздесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

І  поляки вимагають,щоб перебування в Польщі перевищувало перебування в інших країнах інакше можуть на 2-5 років більше візу не дати.Але безвіз ці проблеми знімає.

А як поляки знатимуть скільки ти часу у них був чи в Чехії наприклад чи Германії???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Один Парасюк - Дартан'ян. Іншу мантру знаєте?

Це у вас походу така мантра, ще забули про інших двох згадати. Вже ж не блокують нічого вони, вже й по медіа їх не згадують. Звичка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, sergkots сказал:

Це у вас походу така мантра, ще забули про інших двох згадати. Вже ж не блокують нічого вони, вже й по медіа їх не згадують. Звичка?

Нє,просто поки тільки парасюк похвалився,що і його заслуга в тому безвізі є,при тому,що він майже всю роботу прогуляв.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, ksena555 сказал:

А як поляки знатимуть скільки ти часу у них був чи в Чехії наприклад чи Германії???

по відміткам перетину кордону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

по відміткам перетину кордону

мм, на кордоні між Польщею і Німеччиною ставлять якісь відмітки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

мм, на кордоні між Польщею і Німеччиною ставлять якісь відмітки ?

Ні,коли я їду на Балкани через Румунію або з Польщі у Венгрію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, zaHARE сказано:

Нє,просто поки тільки парасюк похвалився,що і його заслуга в тому безвізі є,при тому,що він майже всю роботу прогуляв.)))

Слово і діло

Безвідповідальні політики

Хто бреше сайт чи ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, sergkots сказал:

Парасюк Володимир Зіновійович

 
      Пацики звідтам,кажуть шо як їздив контрабас,так і їздить.А на днях приїхала знайома з Луганська,каже українські товари в магазинах є.
 
  Ну підготував і чо? На голосуванні він був? Рада прийняла збільшення тільки в 5 раз.То де ж виконано.
       Це коли він в табло зарядив мєнту? І це вже  ВИКОНАНО?
  Буде ногами копати,поки заяву на звільнення не напишуть?
 
Ну фрік він і є фрік. 50% засідано в прогулах.Ладно,давай не в цій темі.
  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...