Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, ForZa сказал:

Ну так як я і передбачував. Припинення безвізу можливе не тоді коли багато поїде, а коли багато не повернеться. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь

Безвіз дуже вигідний теперішній і наступним українським владам. Мене дивувало поєднання повного застою, деградації української влади з небаченою, неприкритою корупцією і оте постійне пробивання безвізу. Справді момент дуже вдалий, бо ми воюємо в неоголошеній війні і для багатьох є жертвою. Відмовляти жертві дуже негуманно, отже після багатьох розрахунків і можелювань все ж ЄС вирішив відкритись нам. Хто виїде? Виїдуть, як і виїжали вже не раз, найактивніші, ті що хочуть більшого, кращого життя. Ті що відчувають якісь амбіції і при цьому мають замало ресурсу, щоб втілити його тут. пасіонарність помандрує на Захід, точно не погіршуючи його. Це може допомогти владі у скріплені радянсько-олігархічного застою. Всім хто залишиться будуть пропонувати свалити, якщо щось не подобається)

 

Безвіз без сумніву позитив. Він дасть можливість багатьом побачити краще життя в якому все гарно, охайно, з порядком і без корупції. Це змінить багатьох. Але нам потрібна зміна країни інакше вона просто розвалиться. Бідність і зубожіння - дуже погані цементуючі фактори. Україна має стати заможньою, для свого ж порятунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Припинення безвізу можливе не тоді коли багато поїде, а коли багато не повернеться

Я це і мав на увазі і так воно і буде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Безвіз дуже вигідний теперішній і наступним українським владам. Мене дивувало поєднання повного застою, деградації української влади з небаченою, неприкритою корупцією і оте постійне пробивання безвізу. Справді момент дуже вдалий, бо ми воюємо в неоголошеній війні і для багатьох є жертвою. Відмовляти жертві дуже негуманно, отже після багатьох розрахунків і можелювань все ж ЄС вирішив відкритись нам. Хто виїде? Виїдуть, як і виїжали вже не раз, найактивніші, ті що хочуть більшого, кращого життя. Ті що відчувають якісь амбіції і при цьому мають замало ресурсу, щоб втілити його тут. пасіонарність помандрує на Захід, точно не погіршуючи його. Це може допомогти владі у скріплені радянсько-олігархічного застою. Всім хто залишиться будуть пропонувати свалити, якщо щось не подобається)

 

Безвіз без сумніву позитив. Він дасть можливість багатьом побачити краще життя в якому все гарно, охайно, з порядком і без корупції. Це змінить багатьох. Але нам потрібна зміна країни інакше вона просто розвалиться. Бідність і зубожіння - дуже погані цементуючі фактори. Україна має стати заможньою, для свого ж порятунку.

якась дурня виходить.

узурпаторам, які не провели жодної реформи, де процвітає корупція що вужаснах погодили безвіз. за три роки

крутому реформатору безвізу не дали, а дали пропутінській владі, зі  слів крутого реформатора. Грузія 9 років чекала.

Туреччина вже давно чекає і ще не факт що скоро дочекається.

 

Чи то європейці дурні чи то ромаха як завжди гівно в ступі помішав та й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да який безвіз? Я Вас " благаю"    нас Рашка не відпустить ніколи...    Працюють за 8 злотих то після скасування віз поїдуть усі бажаючі і будуть за 5 працювати....

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, HelloBoy сказал:

Да який безвіз? Я Вас " благаю"    нас Рашка не відпустить ніколи...    Працюють за 8 злотих то після скасування віз поїдуть усі бажаючі і будуть за 5 працювати....

Щось я не можу зрозуміти, що тримало в Україні тих потенційних заробітчан до безвізу? Відсутність 35 євро?

Хто хотів, вже давно там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HelloBoy сказано:

Да який безвіз? Я Вас " благаю"    нас Рашка не відпустить ніколи...    Працюють за 8 злотих то після скасування віз поїдуть усі бажаючі і будуть за 5 працювати....

 

а де в умовах безвізу написано, що це дає тобі право в ЄС працювати? 

безвіз лише для туристичних поїздок.

для роботи потрібна робоча віза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

 

а де в умовах безвізу написано, що це дає тобі право в ЄС працювати? 

безвіз лише для туристичних поїздок.

для роботи потрібна робоча віза

А що заважатиме поїхати по безвізу і на місці вже домовитись? А не як зараз, через пятих-десятих? Звісно хто хотів той і  шукав можливість, але тепер буде з цим простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

А що заважатиме поїхати по безвізу і на місці вже домовитись? А не як зараз, через пятих-десятих? Звісно хто хотів той і  шукав можливість, але тепер буде з цим простіше.

пан вже був на заробітках в поляків, але тільки в теорії?

з описаним підходом - заробітчанин, який без візи пре рейсовим автобусом - з дуже високими шансами буде завернутий польським прикордонником.

хто хотів на заробітки - вже майже всі там побували... так, хтось з досвідчених заробітчан отримає шанси на депортацію, хто захоче спробувати поїхати "напряму", без нової робочої візи, але кількість наших заробітчан в Ойропах не збільшиться в рази внаслідок безвізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж думаю шо без робочої візи важко влаштуватись на нормальну роботу, тай навіть влаштувавшись кудись, є великий шанс шо тебе намахають, або будуть "крутити яйця" як схочуть, бо ти ж без документів, і таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, halcogen сказано:

Рейсовим автобусом можна перти і на шопінг-покупки по супермаркетах

імхо - незручно, довго добиратись по місту, та й проїзд по місту дорогий. але то офтоп )) хоча на закупи стане їздити більше людей, як і на туризм - без віз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б що там не говорив про безвіз,але то таки смачний удар по кремлівських яйцях.

Особисто для мене тепер не потрібно буде в'їзджати в інші країни Євросоюзу через Польщу.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, zaHARE сказано:

Хто б що там не говорив про безвіз,але то таки смачний удар по кремлівських яйцях.

Нагадує кацапське "шо там у хахалов".  Плювати на коремль, коли в середині країни порох довів до такої ситуації, що із безвізом населення не має за що туди поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Нагадує кацапське "шо там у хахалов".  Плювати на коремль, коли в середині країни порох довів до такої ситуації, що із безвізом населення не має за що туди поїхати.

ну ну, не порохом єдиним.... там всі на "одно ліцо"...

 

хоча він би ,якраз, і мав цьому запобігати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

Нагадує кацапське "шо там у хахалов".  Плювати на коремль, коли в середині країни порох довів до такої ситуації, що із безвізом населення не має за що туди поїхати.

я то думаю, чого в Луцьку всі нічні бари й дискотеки забиті битком... то народ туди поїсти-попити ходить, бо вдома нема чого і за що;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

я то думаю, чого в Луцьку всі нічні бари й дискотеки забиті битком... то народ туди поїсти-попити ходить, бо вдома нема чого і за що;)

бідують люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного от меня - про Европу и режимы перемещения.

1 февраля 1960 года четверо чернокожих студентов отказались пересаживаться с «мест для белых» в Гринсборо, штат Северная Каролина — и сидели там часами, требуя их обслужить. Скоро к ним присоединились сотни единомышленников по всей стране — и, в конечном итоге, через четыре года сегрегацию в общепите отменили.

Увы, тогда ещё не было социальных сетей. И история не сохранила для нас данных, существовали ли чернокожие, рассказывавшие другим, что всё это пустопорожний популизм — ведь у большинства афроамериканцев нет денег ходить по ресторанам.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, zaHARE сказал:

Особисто для мене тепер не потрібно буде в'їзджати в інші країни Євросоюзу через Польщу.  

 

А що в тебе за віза? Кожен раз потрібно по ній в'їзджати через Польщу? Бо в мене польський шенген (на закупи), то вроді тільки перша поїздка (після відкриття візи) обов'язково через Польщу, а всі інші - кудою хочеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ну ну, не порохом єдиним.... там всі на "одно ліцо"...

не ним єдиним, але владу то він узурпував, так що відповідальність на ньому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

я то думаю, чого в Луцьку всі нічні бари й дискотеки забиті битком... то народ туди поїсти-попити ходить, бо вдома нема чого і за що;)

ну раз ти такий вумний, то прикинь приблизну кількість сидячих в барах й процентне співвідношення до загальної кількості населення Луцька. Ну получится 1%, ну може два. То це означає, що ВЕСЬ Луцьк добре й багато живе ? Якийсь процент населення при ЛЮБІЙ, навіть самій конченій владі, буде жити добре й сдіти по барах і клубах, це не рахуючи криміналітет й просто дибілів, які пашуть місяць, а потім за декілька вечорів все просирають. Ви вже трохи підзаіпали своїми барами й клубами, як критерієм благополуччя населення в цілому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

ну раз ти такий вумний, то прикинь приблизну кількість сидячих в барах й процентне співвідношення до загальної кількості населення Луцька. Ну получится 1%, ну може два. То це означає, що ВЕСЬ Луцьк добре й багато живе ? Якийсь процент населення при ЛЮБІЙ, навіть самій конченій владі, буде жити добре й сдіти по барах і клубах, це не рахуючи криміналітет й просто дибілів, які пашуть місяць, а потім за декілька вечорів все просирають. Ви вже трохи підзаіпали своїми барами й клубами, як критерієм благополуччя населення в цілому

а ви вже підза..бали своїм ниттям про пороха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

а ви вже підза..бали своїм ниттям про пороха

наразі то ще не самий гірший варіант для пороха і Ко взагалі й вас порохоботів в часності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

наразі то ще не самий гірший варіант для пороха і Ко взагалі й вас порохоботів в часності

тебе, як і алєксавв,  також порох довів

Цитувати

  довів до такої ситуації, що із безвізом населення не має за що туди поїхати.

?

то є люди які мають як їхати, іздять, і будуть іздити, тільки їм тепер не треба @бати мозок як поїхати в Київ в консульство, щоб отримати візу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...