Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 minutes ago, yu2007 said:

Тут - це де? :) 

Прикольно так подорожувати по всій Європі за кошти європейських платників податків, та ще й повчати тих, хто залишається тут, в Україні, "правильно вам безвіз не дають, не заслужили ще". 

Як гарно ви вмієте переходити на особистості і перекручувати мої слова, ну точно як політик :) показати свої візи? І де хоч одна репліка, де я сказав, що ми безвіз не заслужили? Просто всі моляться на безвіз, ніби це кінцева мета, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, yucore said:

чи ні?

Ні. Принаймні я не молюсь, і ніхто з моїх знайомих на це теж не молиться. Це всього навсього один з лакмусових папірців.

Але брехня за брехнею в цьому питанні вже починає набридати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше народ говорив тезами з телевізора, тепер шлюз споживання інформації розширився до "етіх ваших інтернетав" але якість інформації продовжує бажати кращого.

Чудненько заголовками спрямовувати праведний гнів споживачів інформації. Вброс - три хвилини і понеслось по трубам))

 

Хто був на перемовинах Ради Європи? Хто чув аргументовані тези зі сторони Нідерландів? Хто мав право робити висновки до винесення рішення, взагалі?

Для чого ці дві сторінки срачу, якщо своє заключення Рада Європи дала тільки вчора ввечері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zeuss said:

Раніше народ говорив тезами з телевізора, тепер шлюз споживання інформації розширився до "етіх ваших інтернетав" але якість інформації продовжує бажати кращого.

Чудненько заголовками спрямовувати праведний гнів споживачів інформації. Вброс - три хвилини і понеслось по трубам))

Ага, пам'ятаю хтось тут недавно  Маршаловими островами розганяв трафік по трубам ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове прикриття балаболства почалось з "ми все зробили, до нас питань ніц, то всьо ЄС, нікого він приймати не буде (! без уособлення а вцілому) бо, бачите, деякі системоутворюючі моменти не узгоджені".

І тут через декілька днів питання на розляд по ряду островів. З посиланням на першоджерела. Резонне питання - как так то??

 

Ну.. а по Голандія-редиска які першоджерела крім вбросу по медіа?

А нічого, що поки всі люто ненавидять гоандців у нас підозрюваний в одному лиці по вбивству ДСО-шників "внєзапно умєр"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zeuss said:

А нічого, що поки всі люто ненавидять гоандців у нас підозрюваний в одному лиці по вбивству ДСО-шників "внєзапно умєр"?

А може то через розслідування життя прем'єра в приймах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

А може то через розслідування життя прем'єра в приймах

Щось мало накопали. Вінничани знають набагато більше - бо його імперія будувалась у них на очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

А може то через розслідування життя прем'єра в приймах

 

Та я вас такі умаляю) 286 квадратів?

У коханок наших сонцесяйних в елітнячках на Оболоні десь біля Дніпра і то більше квадратів) 

 

Ну і апд.. навіть у Палкіна тут в Луцьку новий пентхаус більше 1000кв.м А хто зараз Ігор і хто Гройсман?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Zeuss said:

 

Ну і апд.. навіть у Палкіна тут в Луцьку новий пентхаус більше 1000кв.м А хто зараз Ігор і хто Гройсман?)

Палкін свій хаус теж на тещу повісив?

"Прем'єр 40-мільйонної країни мутить з нерухомістю" і "застрілили помилково 4 кріпаків" - різні за вагою інформприводи, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чьо я як лох візу відкривав на три роки??? Хто мені бабки поверне?)))) Ну нафіг той ЄС з їхніми нєпонятками)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

  http://ukr-biz.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/9987655-2.jpg

Грузії відкрили безвіз з ЄС.

42 депутати – “за”, 2 – проти, 1 утримався – так закінчилося голосування Європейського парламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ.

 

Про це стало відомо на офіційної сторінки Європарламенту в Twitter, повідомляють «Українські реалії» .

«Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ підтвердив угоду з Радою ЄС. Голосування відбудеться на засіданні ЄП в лютому», – інформація з повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, halcogen сказал:

Є таке передчуття, що той безвіз великого покращення грузинам не дасть, як і нам

Соромно визнати, що нас там ні за що не мають, то тепер краще казати, що це нічого, нікому не дасть?! Як це по українськи :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, igorgame сказано:

Соромно визнати, що нас там ні за що не мають, то тепер краще казати, що це нічого, нікому не дасть?! Як це по українськи :) 

хехе,

от що за народ - скільки не давай - все мало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, halcogen сказал:

свої фантазії

Що за фантазії? :) Реалії вас не задовільняють, що нам нічого не дають і лише обіцянками годують від яких вже соромно стає? То може ви у хвантазіях по безвізу?! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, halcogen сказал:

Мені безвіз не нада

Мова взагалі йде про загальне ставлення до України, а не "мені"! :) От так кожен лише за власну шкуру і думає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igorgame сказано:

Мова взагалі йде про загальне ставлення до України, а не "мені"! :) От так кожен лише за власну шкуру і думає...

вово,

так і є

про європейців подумай, вони тобі щось винні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

вово,

так і є

про європейців подумай, вони тобі щось винні?

це все через них почався євромайдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

це все через них почався євромайдан

саме через "безвіз"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, halcogen сказано:

Мені безвіз не нада, але якщо дадуть, то буде просто приємним бонусом і не більше.  

"аби не гірше", "раніше набагато гірше жилось", "пережили 90-ті, переживем і 2000-ні" і т.д. Геть чисто смиренність і фаталізм як у Зимненському монастирі. Всі такі возвишені, антиматеріальні. Така позиція чітко вказує на українського чиновника. Так, справді, такі Європі не потрібні і їм ЄС нафіг нада. Але я б просив подивитись ширше, трішки далі, в часи коли бурштин викопають, все забудують багатоповерхівками і ТЦ, а курс буде 200-300грн/бакс і рашка стане найбільшим торговим партнером і взагалі мімішним другом. Мене дуже непокоїть просування країни в 2012 рік в Україну Януковича. Петрусь говорить що врахував всі помилки, та видно рахувалка фіговенька, бо Україна Януковича - це повна депресія і безальтернативність. Народ знову має стати безвольним бидлом і як це можна підтримувати? Очевидно, або повна банановість, зубожіння з імітаційною демократією, або почнуться дуже потужні антивладні рухи, які можуть розвалити цю країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Петрусь говорить що врахував всі помилки

поки все йде за його планом, ну може безвіз трошки пізніше дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

саме через "безвіз"?

Якби не було Європи, а радіоактивний пєпєл на її місці, то не було би кращих цінностей, ніж в русском мірє ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, case_l сказано:

Якби не було Європи, а радіоактивний пєпєл на її місці, то не було би кращих цінностей, ніж в русском мірє ;)

во,

не треба ототожнювати Європейські(нормальні) цінності і "безвіз"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

во,

не треба ототожнювати Європейські(нормальні) цінності і "безвіз"

 а як вкурити оті "європейські цінності" коли в Європі ні разу не був? З переказів, притч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

 а як вкурити оті "європейські цінності" коли в Європі ні разу не був? З переказів, притч?

ти не разу в Європі не був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...