Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Jack сказано:

Порошенко подписав закон о внутрішніх біометричних паспортах

то хто так безграмотно з російської переклав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 тижнів потому...

Потім хтось знову запитає:

Цитувати

Що там зараз чути, є якісь новини по темі?

і знову відповідь:

Цитувати

ще трошки потерпіти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 вересня мають засідати. Ну поставте себе на місце європейців. От ми втухаємо з нашого внутрішнього життя, політики? Вони також втухають, і розуміють краще ніж ми що в нас відбувається. Їм реально страшно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось спалити ще кілька сєпар-аналів і грохнути ще парочку москальских журналюх - і безвізовий у нас в кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, case_l said:

@yu2007 а ромів?

 

Та да, я б на місці Рома11 був би дуже обережний :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Та да, я б на місці Рома11 був би дуже обережний :) 

рома -так, а ха11 може розслабитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

5 вересня мають засідати. Ну поставте себе на місце європейців. От ми втухаємо з нашого внутрішнього життя, політики? Вони також втухають, і розуміють краще ніж ми що в нас відбувається. Їм реально страшно)

Такої ж думки.

Більш того європейці на свою голову дали обіцянку взяти "на потяг", а тепер, побачивши які ми (Україна) недолугі, пронизані корупцією. бідоття, крадії, просирачі останніх природніх ресурсів за-для збагачення окремих осіб, які готові виконувати їх вимоги тільки заради "безвізового режиму", а не за-для свого (країни) кращого життя, придумують нові перепони.

Ну от навіщо сильній Європі слабі "партнери"? Поміркуйте. Своїх вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну от навіщо сильній Європі слабі "партнери"? Поміркуйте. Своїх вистачає

З іншої сторони сильні партнери втікають звідтіля - Британія наприклад ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не критикував тут ніколи сонцеликого (як його тут називають). Але останній допис в ФБ, про те, що він впевнений, що восени безвізовий режим буде, мене обурює. Вкотре? А якщо ні? Піде у відставку? Це ж одне з основних його обіцянок! Якби був би механізм відкликання голосу, я б вже давно це зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи такого не було і от знову. Давно всі роз'яснення розписані по кілька разів, але нашому народу дай тільки покритикувати сонцеликого

Яка Британія? Куди втікає? Ми що, вступаємо в ЄС чи просто отримуємо шанс на спрощений (зовсім трішки) перетин кордону з ЄС?

Молдова має безвізовий з 2014го. І що? Всі молдовські штукатури вже працюють в ЄС? 

 

Безвізовий режим на практиці має дуже мало переваг з теперішнім "візовим" режимом. А порівняно з візовим режимом річної давнини - це навіть гірше для певної категорії українських заробітчан та "міжнародних підприємців". Єдиний чи не найбільший плюс після запровадження безвізового - це москалям на різних форумах дулі крутити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Комітет Європарламенту проголосував за безвіз для України

Цитувати

Понеділок, 26 вересня 2016, 18:47

Комітет Європарламенту із громадянських свобод та внутрішніх справ (LIBE) проголосував за  внесення України до переліку країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим.

Відповідне голосування, як повідомляє кореспондент "Європейської правди", відбулося на засіданні комітету 26 вересня.

За проголосували 38 членів комітету, проти - 4, один утримався. Варто зазначити, що члени LIBE зустріли оплесками результати голосування.

При цьому члени комітету відхилили всі поправки до доповіді Марії Габріел з пропозицією скасувати візи для українців. Більшість з них була внесена депутатами-євроскептиками і була направлена на гальмування безвізового режиму.

Комітет також проголосував за початок переговорів між інституціями щодо безвізового режиму для україни.

Показати прихований контент  

Слід зазначити, що цей комітет LIBE грає головну роль у схваленні безвізового режиму в Європарламенті.

Раніше стало відомо, що 29 вересня Комітет Європарламенту у закордонних справах розгляне питання надання безвізового режиму з Україною, після чого це питання потрапить на розгляд Європарламенту.

Крім того, 11 жовтня питання надання Україні безвізового режиму мають розглянути на засіданні Ради з питань юстиції та внутрішніх справ Євросоюзу.

Як повідомлялося, 5 вересня на засіданні Комітету з громадянських свобод та внутрішніх справ (LIBE) заслухали доповідачку з українського питання.

Вона рекомендувала затвердити пропозицію про внесення України до перелік країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим.

Після голосування у Європарламенті пропозицію щодо українського безвізу має схвалити Рада ЄС.

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені і дружині тільки цього літа відкрили візу аж до осені 2020 року))...(якраз коли паспорти закінчуються). Раніше тільки на рік давали, а цього разу як відчували поляки, нате, беріть скільки влізе))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...через 5 тижнів закінчується польська річна у звичайному паспорті, неужто пора виробляти біометровий?):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч після річної, легко давали поляки і на 4, якщо на закупи і не було зальотів...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Deemon сказал:

@Юріч після річної, легко давали поляки і на 4, якщо на закупи і не було зальотів...
 

 

Воно то так, тільки у нас річна була в останній раз в 2013 році. Нам на всю сім'ю дали (діти вписані в паспорт дружини).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Deemon сказано:

...через 5 тижнів закінчується польська річна у звичайному паспорті, неужто пора виробляти біометровий?):rolleyes:

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що ЄС скасує візи для України вже через тиждень.

щодо безвізового необхідністю отримання є наявність біометричного паспорту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Порошенко: Європа схвалить безвіз до 24 листопада

3f2d614-por2.jpg

Документи про надання Україні безвізового режиму будуть підписані і ратифіковані Європарламентом до 24 листопада.

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю трьом українським телеканалам, яке вийшло в ефір ввечері 23 жовтня.  

"Я упевнений у тому, що документи про надання Україні безвізового режиму повністю будуть підписані і ратифіковані Європарламентом, немає жодного сумніву. Можу навіть сказати, до якої дати -  до 24 листопада. Чому - бо 24 листопада відбудеться саміт Україна-ЄС, і ми домовилися, що на цей саміт документи будуть готові", - зазначив Порошенко. 

Він додав, що Україна заручилася повною підтримкою найбільшої фракції Європарламенту у цьому питанні - "Європейської народної партії". 

"Ми також говорили з президентом ЄП Мартіном Шульцем, який представляє соціалістів, і також заручилися підтримкою цієї фракції. Отримали підтримку лібералів, консерваторів і маємо абсолютну більшість у ЄП щодо ратифікації угоди про безвізовий режим", - зазначив Порошенко. 

Він пояснив також, що затримка була пов'язана із "механізмом призупинення безвізового режиму для країни", і пов'язано це не з Україною, "а ви розумієте з якими країнами близького Сходу".

"Зараз у нас є запевнення, що наші переговори прискорили розгляд цього "механізму призупинення", йшлося про суперечку між повноваженнями ЄП та Єврокомісії. Скажу відверто, хотіли використати позитивне ставлення до України для того, щоб прискорити ці позиції. Сподіваюся, що порозуміння буде знайдено, наступного тижня буде проголосовано "призупинення", буде знайдено компроміс і Україна отримає рішення про безвіз до 24 листопада", - додав президент. 

Українська правда 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, halcogen сказал:

Європейців. А кого ще?

тіпа *індєйци* дожимають Колумба, щоб більше скляних бус за золото давали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 24 листопада ми безвіз не отримаємо, або може я не знаю за черговий договорняк Пєті-канфєти. Ближче до середини весни '17 скорше за все що отримаємо. 

Цей от ланцюжок, на якому біжить країна, треба теж трішки послаблювти, тут ніц нема питань.

 

Мене більше цікавить питання, коли вже в переважної частини населення пройде наркоз впевненості що Україні і українцям хтось взагалі щось винен. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безвіз між Україною та ЄС буде, але не в листопаді, - Яременко

http://video.espreso.tv//video/2016/10/YAREMENKOVISA_160724_480p.mp4

Рішення про скасування візового режиму між Україною та Європейським Союзом до кінця листопада не буде прийняте або не набуде чинності

Про це розповів голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, Україна не має жодного відношення до прийняття рішення в ЄС.

"Політичні обставини цієї ситуації свідчать про те, що абсолютно точно до кінця листопада це рішення або не буде прийняте в ЄС або не набуде чинності. Знання цієї процедури дозволяє зробити висновок, що існує ймовірність того, що це рішення буде прийняте Європейським Союзом, але ні дату прийняття Європейським Парламентом, ні дату ухвалення рішення Радою Європи, ні дату публікації, ми не можемо передбачити", - повідомив Яременко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zeuss сказано:

Мене більше цікавить питання, коли вже в переважної частини населення пройде наркоз впевненості що Україні і українцям хтось взагалі щось винен.

у всьому винні наколоті канхвєти!

Да, я сам бачив як наколювали.  З'їв одну і ще хочеться, з'їв п'ять - і вже в євросоюз потягнуло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...