Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

Популізм в Нідерландах програв? Парамент відхілив скасування ратифікації угоди про Асоціацію України з ЄС з незначною перевагою. Референдум був проти України. Парламент проголосував - за Україну.
Якби голандські парламентарі були такими ж популістами, як мої колеги, усе б вирішилось проти України. Але парламентарі не лише не йдуть на поводу у популістів, а й готові ризикувати рейтингом заради Нідерландів, України і ЄС.
Вчиться, нардепи! Не догождайте виборцю там, де він сам не знає, що чинить. Лідер - не той, хто намагається догодити, а той, хто веде людей за собою. Зрештою, що таке втрата мандату в порівнянні з втратою держави?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь

Єврокомісія внесла пропозиції щодо безвізового режиму для України

 

Хай піднатужаться щоб пляшку на халяву отримати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, la20 said:

Єврокомісія внесла пропозиції щодо безвізового режиму для України

 

Хай піднатужаться щоб пляшку на халяву отримати :)

 

Фу-фу-фу. Ти навіщо даєш лінк на "хробацьке" (с) la20 ?

Це ж брехуни і агенти кремля. Навіть нашого нового найкращого прем'єра обмовляють:

Гройсман майже втричі збільшив зарплату депутатів

 

:) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хробацьке сьогодні розказує, що топаз це автомайданівець

Cgefpz5XIAARmIn.jpg

Чекаю поки вони скажуть що моторолла це нормальний чувак і його не чує влада. а з такими темпами як вони взяли не довго залишилось

 

 

Моє посилання на еспрессо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, la20 сказано:

хробацьке сьогодні розказує, що топаз це автомайданівець

очепятка була? http://hromadskeradio.org/ru/2016/04/20/antimaydanovca-topaza-sud-eshche-na-dva-mesyaca-ostavil-v-sizo

крім опечатки, вони ні слова не сказали про те, що він - класний чувак. навпаки, нагадали, звідки взявся "Топаз".

обісрати жарналістів - багато ж не треба таланту, еге ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли "жуналісти" самі послідовно обсираються то це таланту не треба. ВОни до журналістики немають жодного відношення і про це вони добре знають. Давно скотились до рівня баба бабі сказала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, la20 said:

Моє посилання на еспрессо

 

А казав, що поставив мене в ігнор )))

Як там ти писав Ромасі в аналогічній ситуації, "ля, будь мужиком, дотримуй слова!!11" 

 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переживаю за "єврооптимістів" щось не пишуть "ето лічний пріговор Порошенко". Знов бабки замовника в топку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.12.2015 at 08:17, paksivatova сказано:

 

то хай би лишали ті візи

що так морока,що так

 

Безвізовий режим ЄС для України: фінішна пряма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
1 година тому, Zevs_Isver сказано:

а уявіть які будуть черги на кордонах.....

 

 

...перші пару місяців. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставити питання: Україна це Європа? - некоректно. Ми Європа, історично, географічно, ментально. Хто ментально азіат чи африканець це не проблема країни а персональна проблема. Вся проблема наша полягає в тому що європейська країна розбудовується за найгіршими азіатськими середньовічними кальками. Це нам називають власним особливим шляхом. Що характерно цим шляхом нас ведуть що політичні комуністи, що політичні націоналісти. Це шлях брехні, корупції, зради прикритий соціалістичними, патріотичними, націоналістичними гаслами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

а уявіть які будуть черги на кордонах.....

не все буде так просто. Впевнений, що контроль таки буде.  навіть, думаю, що ті, хто мають судимості, в перших рядах не поїдуть.

Не пустять. Європі і своїх вистачає.

А ще, читав, що Польща обіцяла офіційним працівникам  (зокрема з України)  зробити ЗП, на рівні із поляками. А це пристойні гроші.

І може трапитися таке, що наші працедавці змушені будуть зробити щось подібне, бо люди, які справді можуть / вміють / стараються працювати - не будуть за копійки вкалувати тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

не все буде так просто. Впевнений, що контроль таки буде.  навіть, думаю, що ті, хто мають судимості, в перших рядах не поїдуть.

Не пустять. Європі і своїх вистачає.

 

 

ну логічно що "пачанчика" можуть не пустити  на кордоні в країну - і буду ниття про "втрачені надії"

треба усвідомлювати що  безвізовий режим це не 100% гарантія що пустять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:

а уявіть які будуть черги на кордонах.....

 

 

Не будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто хотіли побувати закордоном вже побували, а хто не хотів, тому пофіг на візи і безвізовий. Таких абсолютна більшість. Поїхати в ту ж саму Польшу не дорожче ніж на Світязь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, oneoster сказано:

Люстрацію не проведено, закони не змінено, демократії немає, я розумію європу чому вона телеться з цим. Нащо їм міні совок у себе який навчить і скурвить більшість європейців, як правильно красти.

А наші корупціонери хіба не в європі вже? Не їх нерухомість в Іспанії, Італії та ін. 

Те що візу важко отримати простій людині не говорить про те, що це важко зробити чиновнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Думаю після результатів BREXIT про безвізовий режим можна забути. Причому надовго. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...