Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, VojinSvitla сказал:

Ви Лучани такі злі стосовно людей які мають зиск з проживання поряд з кордоном

Та не зле, але стояти на кордоні через них 12-14 годин їдучи в відрядження в Європу, як для мене то занадто...

Крім того в більшості випадків їх наглість і зухвальство Польщі приносить більше збитків іміджу України, ніж її політика (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, VojinSvitla сказано:

Ви Лучани такі злі стосовно людей які мають зиск з проживання поряд з кордоном і не думаєте про те, що для когось це єдиний спосіб заробити

...поряд з бурштином, лісом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Fashion Day сказал:

Изи мани они такие,ага:D

люди, які думають що ото у всіх ізі мані, а лише у них хард - такі розумні, ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2016 at 12:25, Ukrainec сказано:

НЕВЄРЮ! :0089: Це лише слова, щоб викликати сентиментальні почуття.

20...10% і то мо менше може так!

А тепер скажи що краще: мати стабільну зарплату, нормований робочий день, працювати в комфортних умовах, соціальний пакет і пенсія на старість. Чи проводити по 12-30 годин в колєйках, паритись на сонці літом, зимою мерзнути, сивіти на тій митниці від нервів і не знати що буде завтра?

 

 

22 годин тому, Antiphase сказано:

Та не зле, але стояти на кордоні через них 12-14 годин їдучи в відрядження в Європу, як для мене то занадто...

 

Погоджуюсь, так не повинно бути. Можливо колись ця проблема зникне, але на мою думку на кордоні завжди знайдеться спосіб заробити, навіть в  середні країни, пункти перетину з днр це доводять.

Цю фразу я не зовсім зрозумів

22 годин тому, Antiphase сказано:

Крім того в більшості випадків їх наглість і зухвальство Польщі приносить більше збитків іміджу України, ніж її політика (((

 

 

22 годин тому, Ha3aP сказано:

Те ж саме можна сказати і про злодіїв.

Не зовсім коректне порівняння. Що в тебе крадуть, час перетину  кордону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Не зовсім коректне порівняння. Що в тебе крадуть, час перетину  кордону?

Чому ж не коректне? Люди займаються не законною діяльністю так само як і злодії.

І чому я все життя маю платити податки, а ці люди ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ha3aP Твоя правда, сперечатися не буду. Але не прямі податки таки платяться при купівлі акцизних цигарок і горілки, плюс пальне і інші супутні витрати на поїздку. Звичайно це не порівняти з податками яка платить офіційно працююча людина, але так само і не платять податки заробітчнани за кордоном, виходить вони теж злодії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

@Ha3aP Твоя правда, сперечатися не буду. Але не прямі податки таки платяться при купівлі акцизних цигарок і горілки, плюс пальне і інші супутні витрати на поїздку. Звичайно це не порівняти з податками яка платить офіційно працююча людина, але так само і не платять податки заробітчнани за кордоном, виходить вони теж злодії?

Якщо працюють офіційно то ні. Їх Україна випустила, там держава приняла. Все по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, VojinSvitla сказано:

А тепер скажи що краще: мати стабільну зарплату, нормований робочий день, працювати в комфортних умовах, соціальний пакет і пенсія на старість. Чи проводити по 12-30 годин в колєйках, паритись на сонці літом, зимою мерзнути, сивіти на тій митниці від нервів і не знати що буде завтра?

 

Я не знаю, як для кого, але при наявності стабільних робіт у Луцьку, певно близько "1/5" навіть Лучан чомусь вибирають останнє?!  Аномалія якась? Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Ukrainec said:

 

Я не знаю, як для кого, але при наявності стабільних робіт у Луцьку, певно близько "1/5" навіть Лучан чомусь вибирають останнє?!  Аномалія якась? Нє?

 

"Стабільної" роботи за 100-150 євро в місяць? Чи "стабільної" середньої пенсії 60 євро?

Воїн мав на увазі, що при наявності роботи, де будуть платити приблизно такі ж гроші, які мурахи мають на кордоні, багато з них з радістю виберуть роботу з нормованим робочим днем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

"Стабільної" роботи за 100-150 євро в місяць? Чи "стабільної" середньої пенсії 60 євро?

Воїн мав на увазі, що при наявності роботи, де будуть платити приблизно такі ж гроші, які мурахи мають на кордоні, багато з них з радістю виберуть роботу з нормованим робочим днем.

Наївно думати, що когось зупинить ЗП і 10к$, якщо за рогом будуть за ту ж роботу давати 20! Поляки вже стикнулися з цією проблемою.

Знайомий зараз в Польщі, на заводі, отримуюмайже вдвічі менше за Поляка, поляк-роботяга, зварювальник їздивши на роботу на BMW730 з матюками, що він за копійки робити не буде, звільнився і поїхав на працю в Німеччину.

Між країнами завжди буде дисбаланс товарів,  одна аграрна, друга індустріальна, так в аграну завжи буде вигідніше сунути техногенні плоди, в індустріальну продукти. Так замість того щоб ці плоди офіційно завозилися сплативши всі митні збори, воші-мурахи не роблять цього, тому створюється так звана тіньова економіка з відтоком валюти (а це пенсії і зп бюджетникам).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Ukrainec said:

Наївно думати

...

тому створюється так звана тіньова економіка з відтоком валюти (а це пенсії і зп бюджетникам).

 

Тепер ти сам собі суперечиш.

Воїн написав, що якби була нормальна робота з нормальною оплатою, ніхто б в тих колєйках за аналогічні прибутки не стояв. Ну майже ніхто. А ти вже починаєш про поляків, німців. Чому підприємство, на якому ти працюєш, не платить 500-700 доларів робітнику в місяць? Адже тоді б вже в польшу ніхто (майже) не тікав, ну хіба б поляки підняли до 1200. Можеш не відповідати, я знаю чому.

 

А про відток валюти - ну це смішно. Стільки валюти, скільки в день воші, як ти їх назвав, заводять в країну, яку отримують за контрабасний тютюн, твоє підприємство напевно і за півроку не заведе. Правда підприємство платить податки, це так. І зарплату на рівні африканських країн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, yu2007 сказано:

Воїн написав, що якби була нормальна робота з нормальною оплатою, ніхто б в тих колєйках за аналогічні прибутки не стояв.

Ні! якраз ти не перекручуй! Він якраз писав про стабільну роботу:

Цитувати

А тепер скажи що краще: мати стабільну зарплату, нормований робочий день, працювати в комфортних умовах, соціальний пакет і пенсія на старість. Чи проводити по 12-30 годин в колєйках, паритись на сонці літом, зимою мерзнути, сивіти на тій митниці від нервів і не знати що буде завтра?

Про роботу на 1200$ знов придумав.

 

Підприємство заробляє бабло в Українських реаліях і заробляє зараз враховуючи курс дууууже не погано. Коли біля верстатів з"являться вільні місця, тоді в роботодавця буде підстава задуматися.

Чому мають з"явитися вільні робочі місця:

а. робітник звільнився щоб перепродатися дорожче на інше сусіднє підприємство;

б. щоб поїхати працювати в іншу державу;

в. створив своє підприємство  (як тут вже писали про стартапи);

г. всі працівники підприємства вийшли на страйк.

 

Жити в нас в країні можна і 1500грн в міс. просто ніхто так не хоче, бо треба напружувати дуууже сильно мозок (що зазвичай мало хто любить :)) щоб рахувати калорії щодня, бережно носити речі, нікуди не ходити, нічим не цікавитись, на цьому тлі придумують різні відмазки: "це не можливо", "це виживання", "я б так не зміг",  але повір можливо!

Звісно краще напружити мозок в напряму: як заробити більшу суму? Але і тут проблема: доходячи до певної межі коли є ніби щось пожрать, де поспать і над чим поржать і тут організм підсвідомо ніби зупиняється в розвиту (бачу навіть по собі), хоче більше, але не хоче прикласти зусиль, чи піти на ризик поставивши на кону те що є. Через це з"являється боротьба з самим собою, яка нічим не закінчується, натомість особливо нездарні примати починають нитти: "маааалоооо плаааатять"! А платять стільки скільки вас задовільняє, не на свідомому рівні, а на підсвідомому!

 

Про те скільки отримує чи не отримує підприємство валюти де я працюю ти знову лиш фантазуєш!

А і про "мурах", мурахи це не мурахи, а воші. А вошей тре гнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не басу сенсу дискутувати з людиною, яка не розуміє, що наші прикордонні контрабаси не виводять, а якраз таки зводять валюту в країну, яка хоче "гнати" людей, що самі забезпечують себе роботою, яка не бачить, що справжні воші, це ті, хто сидять в кабінетах на печерських пагорбах та різного роду олігархи, що забрали колись собі заводи за копійки.

 

Україна на другому місці по смертності населення в світі. Середня пенсія 60 доларів. Але ви продовжуйте розповідати про інвестиції, про нові заводи кромберга, про роботів і про лінивих українців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не басу сенсу дискутувати з людиною, яка не розуміє, що наші прикордонні контрабаси не виводять, а якраз таки зводять валюту в країну, яка хоче "гнати" людей, що самі забезпечують себе роботою, яка не бачить, що справжні воші, це ті, хто сидять в кабінетах на печерських пагорбах та різного роду олігархи, що забрали колись собі заводи за копійки.

 

Україна на другому місці по смертності населення в світі. Середня пенсія 60 доларів. Але ви продовжуйте розповідати про інвестиції, про нові заводи кромберга, про роботів і про лінивих українців. 

Ууууу! О це знову загинаєш в сторону політики?! Тут економіка звичайна економіка, ринок праці. 

А та "чупакабра", що сидить в тих кабінетах це наслідок: 1. несвідомого вибору 2. власної бездіяльності і байдужсті (майже те ж саме, що читай передостанньому абзаці попереднього мого повідомлення). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто воші вивозять стільки дерева, бурштину, спирту і цигарок, що потім на них купують фури підгузників, покришок, авто, побут хімії і техніки, що ще й в них лишається?! 

Рашен бізнес: здав пляшки - купив горілку! Прям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Ukrainec said:

Тобто воші вивозять стільки дерева, бурштину, спирту і цигарок, що потім на них купують фури підгузників, покришок, авто, побут хімії і техніки, що ще й в них лишається?! 

Рашен бізнес: здав пляшки - купив горілку! Прям!

Так, так. Завіз 10 блоків, а за ці гроші назад привіз фуру покришок. Воші, вони такі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось давно ніхто перемоги не постив:

Якийсь там комітет Європарламенту проголосував за те, щоб рекомендувати якнайшвидше скасувати візи для нас  http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/07/7/7051728/

 

І зразу пощу зраду:

А тим часом інший комітет Європарламенту схвалив пропозицію щодо механізму призупинки безвізового режиму для третіх країн. Тепер наш і не тільки (Грузія,  Туреччина) "безвіз" завис в повітрі до створення і прийняття цього механізму призупинки.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/07/7/7051751/

 

Взагалі спекулювання і маніпулювання на цій "морквині" вже дістало. Я сумніваюсь, що нас пустять без віз найближчі кілька років. а виглядає це, як на картинках з ватних форумів:

Показати прихований контент  

Ck10ZrmW0AAR4B7.jpg

 

osel.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гани лєщ сказав що всі вже захарились від України а він лідєр мнєнія він не звіздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, la20 сказано:

не гани лєщ сказав що всі вже захарились від України а він лідєр мнєнія він не звіздить.

Зацікавило, щойно почитав: так собі, загальновідомі факти, власні здогадки, припущення. Журналіст журналістом,  але і спростування його висновків не видно. Плюшок від Європи ми не отримуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з останнього від нього як я писав що Україна захарила всіх а наступний день Європа вводить санкції проти параши і виділяють бабки 55 лямів якщо не помиляюсь.

Найостанніше це те що він писав завтра всі побачать що з онищенка нічого не знімуть. і в той день у ВРУ його назвали балаболом (заслужено 100%) ну по онищенку сам в курсі.

після балабола щось він не розроджується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, la20 сказал:

виділяють бабки 55 лямів якщо не помиляюсь.

З стола кістка впала, а собака думає, що про неї дбають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...