Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
В 27.05.2017 at 00:23, MACCEN сказал:

питання таке, у мене бізнес віза (фірма робила) мені обовязково з свобою мати кеш?

чи можуть попросити показати на кордоні?

 

Я напркилад не знаю де буду ночувати чи на скільки днів їду точно.

 Я так само казав,що не можу вгадати,де ніч застане. І зупиняюсь в різних мотелях. Крім того ми подорожуємо і можемо відхилитись від маршруту(ну закортіло заїхати на якесь озеро чи в якусь старовинну церкву),то на кордоні не було проблем.Хоча колеги для підстраховки бронюють готель без оплати.,щоб показати бронь на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2017 at 12:40, zaHARE сказал:

не можу вгадати,де ніч застане

Для інформації: як казали наші волинські прикордонники, хто вперше їде з біометриком, у того будуть питати все у відповідності з правилами: запрошення, кеш, квитки, чекі... ну все, що там за правилами і хто під що їде. На запитання, а чи не створить така перевірка більших черг, відповіли, що поляки свій штат не збільшують, працюють всерівно повільно, так що нам поспішати немає куди, все встигнемо перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zevs_Isver said:

ну все,

тепер всі будуть мати можливість возити бабло в Швейцарію

так там ніби ж "від'ємна" ставка по депозитам зараз

навпаки, тепер в Україну швейцарці по безвізу попруть, вкладати бабло в ощад і приват під 16-18% річних))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

так там ніби ж "від'ємна" ставка по депозитам зараз

навпаки, тепер в Україну швейцарці по безвізу попруть, вкладати бабло в ощад і приват під 16-18% річних))

дик, хто казав про депозити?

 

я казав про вивезення бабла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, yu2007 said:

навпаки, тепер в Україну швейцарці по безвізу попруть, вкладати бабло в ощад і приват під 16-18% річних))

в гривнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже есть пересекавашие границу, говорят, ничего не спрашивают, только паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вікіпедії вже оновили карту :

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_policy_of_the_Schengen_Area#/media/File:Schengen_visa_requirements.png

 

лат. америка - майже всім не треба віза що в ЄС, що в РФ

це карта для росії = https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Visa_policy_of_Russia.png?uselang=ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpetroporoshenko%2Fvideos%2F1031344983666560%2F&show_text=1&width=560

 

Цитувати

Відсьогодні кожен українець може випити фантастичну каву у Братиславі, полетіти лоукостом у Варшаву, відвідати Віденську оперу.

 

Порох ацкій троляка ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

а в чому тролінг?

В формі. Це можна було іншими словами сказати, але він вибрав а-ля погана карикатура на себе з російського тб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично кожен може поїхати в Європу. але практично не в кожного на це є гроші, а та вся свора що при владі не дає робочих місць, та гарантій інвесторам які ці робочі місця створюють, от і вся правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

теоретично кожен може поїхати в Європу. але практично не в кожного на це є гроші, а та вся свора що при владі не дає робочих місць, та гарантій інвесторам які ці робочі місця створюють, от і вся правда

ти по собі судиш?

Українці можуть витратити 1000 євро на весілля, але 150 євро на політ до Праги з екскурсією по всіх музеях - це для них "кому треба той безвіз???"

Єслі шо - лоукост до Праги - 50 євро в два кінця на людину, "сімейний білет" по всім музеям - 20-25 євро (сім'я ходить цілий день по любих музеях! Хоч вдвох, хоч семеро!) плюс 50 євро на "розходи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

ти по собі судиш?

Українці можуть витратити 1000 євро на весілля, але 150 євро на політ до Праги з екскурсією по всіх музеях - це для них "кому треба той безвіз???"

Єслі шо - лоукост до Праги - 50 євро в два кінця на людину, "сімейний білет" по всім музеям - 20-25 євро (сім'я ходить цілий день по любих музеях! Хоч вдвох, хоч семеро!) плюс 50 євро на "розходи"

 

А скільки ті люди збирають ту 1000 євро на весілля? І ти зрівняв весілля і музеї в Празі... Приоритети не ті.

І до речі, навіть по твоїм розцінкам, щоб полетіти в Прагу наприклад моїй сім'ї, потрібно тільки на літак 200 євро, бо нас четверо. Про які 150 євро зі всіма витратами йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

наприклад моїй сім'ї, потрібно тільки на літак 200 євро, бо нас четверо

Є квитки лоукостами від 12 євро. Зараз українці почнуть шукати оці шляхи і використовувати їх. Так робить вся Європа, почнемо робити і ми.

А на рахунок приоритетів - то я б залюбки потратив на весілля 1000 євро на двох, ніж на "українські традиції" - ось в чому справа. Що за весілля без драглів та драки - то не до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А скільки ті люди збирають ту 1000 євро на весілля? І ти зрівняв весілля і музеї в Празі... Приоритети не ті.

І до речі, навіть по твоїм розцінкам, щоб полетіти в Прагу наприклад моїй сім'ї, потрібно тільки на літак 200 євро, бо нас четверо. Про які 150 євро зі всіма витратами йде мова?

так, може вже давно треба б перестати на весілля тягнутись за 1000 євро, з якого ніякої памяті і користі, зато свиням на 3 тижні наїдків залишається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

ніж на "українські традиції"

 

що ти маєш на увазі, раз взяв в лапки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

так, може вже давно треба б перестати на весілля тягнутись за 1000 євро, з якого ніякої памяті і користі, зато свиням на 3 тижні наїдків залишається

 А що, 1000 євро на весілля то жир??? Так, гулянка для рідних і близьких друзів. І так, для більшості, особливо для дівчат і батьків, хороше весілля це пам'ятно і весело. Якщо ви такі європейці і весілля вам не потрібно, то є ще люди в Україні, які дотримуються традицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 А що, 1000 євро на весілля то жир??? Так, гулянка для рідних і близьких друзів. І так, для більшості, особливо для дівчат і батьків, хороше весілля це пам'ятно і весело. Якщо ви такі європейці і весілля вам не потрібно, то є ще люди в Україні, які дотримуються традицій.

ага, сьогодні їздив Луцьком весільний кортеж людей, які дотримуються традицій

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

ага, сьогодні їздив Луцьком

 

давай без сарказму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав мій вчитель історії,  лише дурні незнають своєї історії...  але ми були дітьми не розуміли про що він.

 

 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього.

М. Рильський

"Хто не знає свого минулого,той не вартий свого майбутнього", - говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого, - перекотиполе, куди вітер подме, туди воно і котиться. Саме тому ми повинні знати свою історію, своє минуле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...