Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 А що, 1000 євро на весілля то жир??? Так, гулянка для рідних і близьких друзів.

А двотижнева подорож Європою замість гулянки для сотні "родичів", яких ні молодий, ні молода ніколи не бачили і не побачать? Ну, ок. "Музеї, старі міста, Європа" проти "драглі, драка, закусь" - круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, difoto сказано:

гулянка для рідних і близьких друзів.

 

4 хвилин тому, difoto сказано:

ля сотні "родичів", яких ні молодий, ні молода ніколи не бачили і не побачать?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto для чого кидатися в крайнощі?

5 минут назад, difoto сказал:

"драглі, драка, закусь" - круто!

при чому тут весілля на стопіцот гостей в шалаші? ти давно на такому був? такі весілля роблять ще й досі, але в далеких селах. ці люди живуть старими традиціями, своїми громадами, в них зазавичай (особливо в старших поколінь) багатодітні родини, тож багато родичів, на весілля кличуть пів села, а всю вулицю - то обов'язково, от і назбирується стільки гостей. 

але водночас вони не тратять 30к грн. на таке весілля, бо горілка своя, м'ясо - зарізали кабанчика, овочі і т.д. теж своє. 

і ці люди не поїдуть в Європу навіть на 2 дні, бо хазяйство немає на кого залишити, і не треба жителям села тих музеїв, вони за своїми щоденними клопотами втрачають тягу до таких цінностей, таке життя.

в містах не роблять таких весіль вже давно, бо як мінімум немає залів/кафе/ресторанів де можна вмістити стільки людей.

збирається 60-80 чоловік з двох сторін - близькі родичі, друзі, колеги. замовляються страви з меню закладу. та і "дракі" якщо і є, то дужжееее рідко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав трохи ...  "усміхнуло"...

1. "безвіз", якщо реально розібратися,  це не що інше як піар акція гаранта, спосіб хоч як- небудь відволікти суспільство від проблем АТО. ( див. війна на Сході). тарифів і реального зубожіння великої кількості українців!

2. Весілля - велика національна традиція (імхо) - якщо без нинішньго "циганського кортеджу  Gelaendenwagen " і щоб не дешевше стало ,як в кума )

хоча difoto  асоціює це як   "драглі, драка, закусь" - круто! " )

... а  " фраєрнутися"  " по закордонам" з голою кишенею... а потім в стилі борди створити тему " Шановна громадо - допоможіть погасити кредит ..." виглядає якось  не того...

P.S. кому  реально  треба - той і з візою проблем не мав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іпать яке убожество. Порох де безвіз? ждуни і така різна хєрня.

Є безвіз. накуя нам безвіз. Довбодибілізм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dim@ сказано:

Є безвіз і добре. Просто не треба це підносити як найважливішу перемогу в історії України, яку чекав кожен українець в той час, коли є набагато важливіші проблеми.

ти впевнений що не треба? А може перечитай історію починаючи за осінь 2013р. і далі.

Тобі не треба ну і сиди і не звизди. Не подобається що піараять. сядь почитай зрадойобів і узбагойся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Savoy сказано:

"безвіз", якщо реально розібратися,  це не що інше як піар акція гаранта, спосіб хоч як- небудь відволікти суспільство від проблем АТО. ( див. війна на Сході).

А тим часом, поки ми святкували безвіз на на Донбасі загинули чотири військовослужбовці, семеро постраждали.

Знаймо і не забуваймо  справжню ціну безвізу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dim@ сказано:

Ну ладно Порошенко відірваний від реальності, але Ді... 150-200 евро -це 5-6 тис грн. Нагадай-но яка в нас середня зарплата в обласних центрах? Я вже мовчу про райцентри, а тим більше села. А скільки сім'я витрачає на квартиру, комуналку, їжу, одяг? А тепер , з огляду на це, скільки людей в Україні готові видалити 5-6 тис за один день в Європі? Саме тому слова Пороха виглядають як жорсткий тролінг.

ти про яку зарплату? ту, що офіційно, в звітності в ПФ показують?

так от, люди пробухують значно більше, але та частина зарплати у звітності в ПФ не відображається

 

Безвіз. Як воно працює на практиці і з чим його їдять:

 
Світлина від Віталія Глаголи.
Віталій ГлаголаСтежити
14 год. · 
 

00:03 за європейським часом. І от він. Один із перших українців, які переїхали кордон по безвізу! Ну, ви зрозуміли - це я) Ваш покірний слуга) Насправді, навіть відбитки не перевірили. Із документів перевірили тільки паспорт, водійське посвідчення, техпаспорт на авто і страховку. Ще запитали куди їду, а я кажу: в Угорщину на каву. І ВСЕ, мене без жодних інших документів впустили. Це однозначно #перемога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dim@ сказано:

Про зп лікаря,медсестри, вчителя, ін. бюджетників, продавців та ін людей, що отримують 3-4 тис. В мене зп близько 6 тис і я не готовий віддати місячну зп за вікенд в Європі.

чуть вище на сторінці є посилання на варламова.... коменти один один з твоїм, тільки іншою мовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

чуть вище на сторінці є посилання на варламова.... коменти один один з твоїм, тільки іншою мовою

 а хто такий варламов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dim@ сказано:

А що не так в моєму коменті? Мої батьки навіть ніразу на морі не були. Я лише один раз був. Тому викинути 6 тис за вікенд для мене це занадто.

так тепер за логікою порохоботів будеш їздити часто на море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Dim@ сказано:

А що не так в моєму коменті? Мої батьки навіть ніразу на морі не були. Я лише один раз був. Тому викинути 6 тис за вікенд для мене це занадто.

батьки не їздили, ти був раз. ти рахуєш що інші так само мають робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, la20 сказано:

батьки не їздили, ти був раз. ти рахуєш що інші так само мають робити?

Людина намагається сказати, що не на таке покращення розраховувала, тобто на таке, коли буде за що їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

Людина намагається сказати, що не на таке покращення розраховувала, тобто на таке, коли буде за що їхати.

мож скинемось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dim@ сказано:

Нівапрос. Можу навіть номер картки дати

і куди пан бажає зганяти на море?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dim@ сказано:

Пан бажає скористатися грандіозною перемогою і зганяти кудись в Європу.

От через це пан  був на морі лише раз. Бо губа не дурепа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

От через це пан  був на морі лише раз. Бо губа не дурепа :)

він був на морі один раз, бо країна належить олігархам, а порох їх типовий представник 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, case_l сказано:

він був на морі один раз, бо країна належить олігархам, а порох їх типовий представник 

та шо ви гаварітє.

І що олігархи вирішують їхати тобі на море чи ні?

Я думав. хочеш наприклад в Одесу взяв певну суму і поїхав. а що треба просити дозволу в олігарха не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Dim@ сказано:

Виявляється вже губа не дурепа, а ще декілька повідомень назад - це була доступна для кожного українця поїздка.

якби я був на морі раз я б мабуть для початку катнув би на море десь в нас. а вже потім кудись інше.

 

Раз пішла така мова хто в курсі куди в Європі можна катнути на море?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, la20 сказано:

я б мабуть для початку катнув би на море десь в нас.

в Крим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, la20 сказал:

якби я був на морі раз я б мабуть для початку катнув би на море десь в нас. а вже потім кудись інше.

 

Раз пішла така мова хто в курсі куди в Європі можна катнути на море?

 

 

Греція, Кіпр, Албанія, Чорногорія, Хорватія, Італія, Мальта, Франція (Лазурний берег рекомендую), Іспанія (Мальорка, Ібіца, Канари), Португалія...да, ще Боргарія, але то наше Чорне море, не дуже цікаво, як на мене... Вибирай любе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...