Перейти до змісту

У Луцьку до РАЦСу їхав весільний кортедж з озброєними молодиками. ВІДЕО


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

11 червня вулицями Молоді-Соборності у Луцьку близько 11.40 проїхався кортедж з іномарок. З люків машин виглядали молодики, які тримали у руках зброю, візуально схожу на автомат Калашникова.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як видно на відео – це весільний кортеж, який рухався у напрямку РАЦСу.”Молодики жваво розмахували потенційно небезпечними предметами та на світофорах гучно підбадьорювали інших учасників дорожнього руху вигуками: “Давай, дАрАгой, ежай уже!!!”, – кажуть очевидці.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, де та поліція була? Певно ловила мирно відпочиваючих молодиків з пляшечкою пива. Сумніваюсь що у цих мажорів є дозволи на зброю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке собі тематичне весілля аля Капоне, тільки хлопи певно не в курсі, що в 20-х роках калашів не було-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все, як на мене, то був муляж калаша. Хоча неподобства це не збавляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по неперевіреним слухам, сестра ось цієї пані https://www.volynnews.com/news/society/vitrynu-u-hrand-volyni-roztroshchyla-volynska-model-zmi/ виходила заміж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Cherman сказано:

Думаю, Томміган в наших краях ніде не знайдеш

Чого ж, ППШ( пістолет кулимет Шпагіна), навіть дуже подібний))))

 

22 годин тому, Юріч сказано:

Скоріш за все, як на мене, то був муляж калаша. Хоча неподобства це не збавляє.

Отож, що неподобство..   В Луцьку ж війни нема, всьо чьотко , можна шуткувати зі зброєю чи то муляжами.. Як то вони не почали стріляти( теж мені чеченське весілля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...