Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Дякую, але вже не цього тижня. Якщо крім мене є поціновувачі такого виду спілкування\посиденьок, відпишіть мені в приват. Зберемося з любязності Алекса62 в Ровер-кафе на наступні заїзди (Гран Прі Мексики)

Старий... Зайди на тижні, подивимось разом в тирнеті, що і як можна зробити і поговоримо про плани на перегляд гонок!

Кава - з мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

А можливий в Вас перегляд футбольних матчів? Наприклад матчі ліги чемпіонів чи ліги європи. Є такий нюанс що ці матчі в основному тривають до 23-30. Чи можете ви тримати заклад до такої години. Наприклад Пивна база працює також до 22-00, але хто прийшов на перегляд матчу, приміщення закривають. Нових вже не запускають. В них постійно багато людей.

Матчі переглядаються майже завжди. Наш адмін Леонід сам фанат футболу і з друзями вони влаштовують посиденьки.

Пропоную завітати до нас, подивитись на умови.

Нагадую, що при замовленні століка на футбольний вечір заздалегідь, діє знижка 10% на все. Це не тупа "замануха", ми таким не хворіємо.У нас і так адекватні ціни. Просто при попередньому замовленню є розуміння кількості відвідувачів на вечірній зал, що спрощує планування роботи. Ми вдячні та робимо знижку.

Завітай! Поговоримо.

Щодо 22.00... Питання можна вирішити. Я ж не можу вигнати людей на вулицю, якщо вони замовили щось о 21.59? :_07: :_07: :_07: Ну, ти мене зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформую активних людей !

За тиждень-півтора поруч із нами, в приміщені, що до недавнього часу

займав магазин камп'ютерної техніки "МЕДІА", віддкриється магазин "МІКЛУХО-МАКЛАЙ",

що не може нас не радувати. Також вони перебирають на себе веломайстерню,

оскільки крім всьго іншого активно-туристичного будуть авторизовано торгувати

велотехнікою "SCOTT" та, відповідно, облаштують

гарантію, сервіс, ремонт та апгрейд роверів

на тій базі, що колись планували розвивати ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформую активних людей !

За тиждень-півтора поруч із нами, в приміщені, що до недавнього часу

займав магазин камп'ютерної техніки "МЕДІА", віддкриється магазин "МІКЛУХО-МАКЛАЙ",

що не може нас не радувати. Також вони перебирають на себе веломайстерню,

оскільки крім всьго іншого активно-туристичного будуть авторизовано торгувати

велотехнікою "SCOTT" та, відповідно, облаштують

гарантію, сервіс, ремонт та апгрейд роверів

на тій базі, що колись планували розвивати ми.

А ваша майстерня не прижилась??

часто прохожу поряд,а там закрито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ваша майстерня не прижилась?? Часто прохожу поряд,а там закрито

Є така муйня... Назвається "ЧІЄЛАВЄЧЄСКІЙ ФАКТОР"... :_07:

Приміщенні організували, інструментарій відшукали та купили, приладдя яке-ніяке... Здавалося б - працюй, напрацьовуй, розширюйся...

Я коли служив в армії, там була таки приказка, яку дуже не любили замполіти ( вони ж були майже святі, тільки без крилець! ) - "Де солдата не цілуй, у нього всюди дупа!" От я скільки років працюю тбм "з персоналом", все згадую армію... Знайдеш людину, домовишся, оближеш його з усіх боків, налаштуєш його правильно працювати, а за якісь час бачиш, що він все рівно у ліс дивиться...

Ладно! Проїхали. Давай про Хеловін! :_07: :_07: :_07:

12178140_1026907564027665_162026968_n.jpg?oh=fbc42ba280e3e9f3791ece57019027ee&oe=5634341D

12179741_1026906660694422_1274558718_n.jpg?oh=93a9c53e332ae05cc750abf9e42a7181&oe=56347231

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна lilechka ! Звертаюсь до вас з проханням вислухати ( прочитати ) мене.

Тема, яку ми дещо занадто гаряче обговорювали пару днів тому назад не дає мені спокою.

Я той чай "Фітнес" з ким тільки вже не пив за ці дні і майже всі зійшлися у вісновку, що на вигляд трава, яка йде у суміші від виробника, значно гарніше, ніж той напій, що ми отримуємо, коли заварюємо чай в чайничку. Я почитав за цю суміш і розумію, що вона може і корисна, вона може і цілюща, вона може і ще невідомо яка, але як на мій хлопський смак, то НІЯКА ( на смак! ).

Я б міг ще раз вибачитись перед вами за зпаскуджений настрій, але, повірте, нашої вини в тому, що ця суміш не дає вам ( і мені! ) аромату і смаку, який би ми хотіли отримати від "трав'яного чаю, немає!

Але я вам вдячний за інформацію.

Ми зараз змінили суміш, яку пропонуємо відвідувачам як саме "трав'яний" чай.

Буде ваше бажання скуштувати - завітайте до "Ровера"!

Буду радий познайомитися з вами тбм "особисто" і подякувати за зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна lilechka !

Буду радий познайомитися з вами тбм "особисто" і подякувати за зауваження.

:_07:

Старий, це перебор. Не треба так вже "цілувати" клієнта у всі місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду радий познайомитися з вами тбм "особисто" і подякувати за зауваження

krestnyy-otec_4556647_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема, яку ми дещо занадто гаряче обговорювали пару днів тому назад не дає мені спокою.......

..........................

Я той чай "Фітнес" з ким тільки вже не пив за ці дні.....

..........................

Але я вам вдячний за інформацію........

..........................

Ми зараз змінили суміш, яку пропонуємо відвідувачам як саме "трав'яний" чай.

Буде ваше бажання скуштувати - завітайте до "Ровера"!

Буду радий познайомитися з вами тбм "особисто" і подякувати за зауваження.

Одначе! Ще такого (ставлення до кожного клієнта) не зустрічав!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07:

Старий, це перебор. Не треба так вже "цілувати" клієнта у всі місця.

По-перше, як справедливо зауважив наш шанований мегатроль - "КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!" і це, таки, правда.

По-друге, я хотів розібратися ( я обіцяв! ) і я розібрався. Лілечка в чомусь мала рацію. Чай... Ну... Він не поганий і не відмінний. Він такий, яким його створили виробники. Я все описав вище!

По-третє, на рахунок "цілувати всюди"... :_07: Чом би й ні, якщо дама не проти! ( це такий жарт, єслішо! ), а якщо серйозно, то я давно взяв собі за правило не тримати свою лінію просто з впертості, тбм "принципово"! Якщо я неправий, якщо я погарячкував, то краще це визнати та запропонувати йти далі, а не бодатися на вузенькому місточку.

Ну, якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слідкую за цією темою з третьої сторінки.

от скажіть,чому немає таких онлайн спілкувань з іншими закладами??? хочуть чебуреки - беріть,хочете змін - беріть, чай вам не пахне - давайте разом міняти!

капєц

молодець власник,який хоче подарувати дружню атмосферу. у вас все вийде! з таким то настроєм!

чому я ще до вас не зайшла ні разу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому я ще до вас не зайшла ні разу?

А от зараз я покажу своє справжнє обличчя :

ВИ, solny_girl, ЧОМУ ЩЕ ЖОДНОГО РАЗУ ДО НАС НЕ ЗАЙШЛИ??? І НЕ ТРЕБА ВИПРАВДОВУВАТИСЯ! ЧАСУ В НЕЇ, БАЧ, НЕ ВИСТАЧАЄ... Ну і так далі...

:_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що живу через 2 будинка від кафе. :)

Тоді збирайте валізи, беріть загранпаспорт і - до нас! Віза не потрібна. "Марку" вклеїмо на місті. :_07: :_07: :_07:

Якщо любите каву, то отак з порога - ногою в двері і навсю Інтернаціоналіств : "ДЕ ТОЙ СЕРГІЙОВИЧ, ЩО НА КАВУ ЗАПРОШУВАВ???", а я такий вибігаю з маленьким еспрессо : "А будь-ласка!"

12179332_1024622060922882_1173043432_n.jpg?oh=9cdecfb7ffce0416c704699d6ba462bf&oe=5634C21E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! :)

А підскажіть, будь ласка, чи є у меню щось гарбузове, нині сезон на такі вкусняшки? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! :)

А підскажіть, будь ласка, чи є у меню щось гарбузове, нині сезон на такі вкусняшки? ;)

Нажаль... Нажаль... Нажаль... Спробували, але відвідувачі якось странно на нас подивились у відповідь на пропозицію скуштувати гарбузячий супчик. Також була спроба робити овочеве рагу з гарбузо... Не пішло. А якщо не бере відвідувач, то сенс?... Ми орієнтуємось на смаки нашого люду. Деколи - нажаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! :)

А підскажіть, будь ласка, чи є у меню щось гарбузове, нині сезон на такі вкусняшки? ;)

Нажаль... Нажаль... Нажаль... Спробували, але відвідувачі якось странно на нас подивились у відповідь на пропозицію скуштувати гарбузячий супчик. Також була спроба робити овочеве рагу з гарбузо... Не пішло. А якщо не бере відвідувач, то сенс?... Ми орієнтуємось на смаки нашого люду. Деколи - нажаль...

Тогтіки галбузові ще не пробували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! :)

А підскажіть, будь ласка, чи є у меню щось гарбузове, нині сезон на такі вкусняшки? ;)

Також була спроба робити овочеве рагу з гарбузо..

Оу, я б на рагу прийшла))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай Big_Brat скине вам свої фотки, вони в нього такі "соковитиі", що наганяють апетит, саме те, що вам треба.

Величезний Брат вже кинув одну класну фоту, обіцяв поритися по сусеках та накопати ще. Чекаю.

Не знаю кто вам тогда что кинул но то не я :) Я только сегодня отправил (фото не самое качественное в плане разрешения, снято на ГоПро моим другом, но оно мне очень дорого как память). А на счет того чтоб я накидал своих фоток - кидать не буду, но могу притянуть - у меня их ящик :) Можно организовать что-то типа выставки, они уже в рамках.

21975988044_49c1c11356_b_d.jpg

21977590663_81edd4e355_b.jpg

22598761275_004614fc4c_b.jpg

22598761215_72403a67c5_b.jpg

22598761015_882e359cda_b.jpg

П.С. Всего сейчас 23 фото в рамках. Если будет выставка то я постараюсь допечатать еще штук 5-10 из моих летних походов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно организовать что-то типа выставки, они уже в рамках.

Всего сейчас 23 фото в рамках. Если будет выставка то я постараюсь допечатать еще штук 5-10 из моих летних походов.

Принимается! Заезжай, поговорим, обговорим.

Можно организовать что-то типа выставки, они уже в рамках.

Всего сейчас 23 фото в рамках. Если будет выставка то я постараюсь допечатать еще штук 5-10 из моих летних походов.

Принимается! Заезжай, поговорим, обговорим.

Возможен такой вариант, что ты фоты привозишь на флеше, я их копирую себе на комп и отдаю в печать. Если устраивает...

Заедь - поговорим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! :)

А підскажіть, будь ласка, чи є у меню щось гарбузове, нині сезон на такі вкусняшки? ;)

Нажаль... Нажаль... Нажаль... Спробували, але відвідувачі якось странно на нас подивились у відповідь на пропозицію скуштувати гарбузячий супчик. Також була спроба робити овочеве рагу з гарбузо... Не пішло. А якщо не бере відвідувач, то сенс?... Ми орієнтуємось на смаки нашого люду. Деколи - нажаль...

та необов'язково виготовлювати!

я в кафе лише за десерти, чи на сніданок - каша!

гарбузовий сирник post-16375-0-41163100-1446201964_thumb.j, кекси-мафіни post-16375-0-45147100-1446201996_thumb.j чи запечені гарбузові дольки з кунжутом)

можна на місяць часу спробувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та необов'язково виготовлювати!.....можна на місяць часу спробувати!

Це вже розмова не для всіх, бо не всім вона цікава.

Треба совокупітись в кафе нам утрьох з адміністратором Наталкою і поговорити на цю тему. Я - тільки за, якщо це буде користуватися попитом. Взагалі моя точка зору така, що наша орієнтація - клієнт. Ми з самого початку не особо хотіли робити ті ж чебурекі, вареники, деруни та ін., але знову-таки, замовник - відвідувач і якщо він хоче пельменів, то ми мусимо йому їх дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба совокупітись в кафе нам утрьох з адміністратором Наталкою

шалунішка :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...