Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Про халявное пиво в воскресенье ни слова нам не сказали

На вулиці висить банер ( на велопаркінгу ). На столах стоять в холдерах повідомлення про акцію. Повідомляю і всіх читачів Борди про наші акції, якщо мене не заплюють зараз особливо цнотливі :_07:

post-26787-0-68077500-1445413060_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Можно было-бы организовать фото-акцию "Я и мой ровер". .....

Целиком и полностью поддерживаю!!! Категорически ЗА!!! Спасибо за инициативу!!!

Народ!

Прошу желающих принять участие в акции присылать интересные фотографии себя любимого и ( или ) своего верного железного ( алюминиевого ) коня мне на "мыло".

Мой адрес : [email protected]

P.C. Якщо є бажання якось супроводити фото додатковою інформацією, то пишіль в листі. Якщо хтось вважає, що його фото достойні фотовиставки, ми готові взяти на себе організацію. Площа на стіні є, бажання у нас присутнє, зацікавленність відвідувачів також є.

Фотки Сергія Навігатора" не залишаються без уваги. Мабуть не було за ці два дні, що ми їх вивісили в кафе, людини, яка зайшла б в приміщення і не затрималась перед фотографіями.

:_07: :_04:

Сергій! Дякую за фодки! Кава - з мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логічне пояснення, тільки на практиці як нам пояснили і відповідно налили, (1 бокал за кожні 4) відповідно так працівникам Зрозуміло пояснили умови?!!!

В закладі були двічі протягом дня, умови "акції" повторилися обидва рази.

Друже leonon, є акції більш-меньш постійні, а є такі, на які ми просто змушені йти тому, що так складається ситуація. Акція з "Павликом" була вимушена і рАзова. Ви усі знаєте, що я пивовар за сумісництвом і слідкую, наскільки це можливо, за якістю пива в "Ровері". Якщо "Павлик", а це реально ЖИВЕ пиво, стоїть на продажу два дні, то я наказую продавати його АКЦІЙНО, бо натуральне пиво не може стояти більше 5 - 7 днів, а найкращій варіант - коли воно підвозиться КОЖЕН ДЕНЬ свіже! Саме так ми й робили з т.з. "Зеленим", коли був живий "Живень".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Покрову заходили до САБЖу попиячити. Все вдалося: і закуска, і пиво, і голірка. Смачно, затишно, спокійно. Дівчата гарно обслуговували, із жартами. Дякуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Покрову заходили до САБЖу попиячити. Все вдалося: і закуска, і пиво, і голірка. Смачно, затишно, спокійно. Дівчата гарно обслуговували, із жартами. Дякуємо!

Колектив Сабжу із вдячністю сприйняв похвалу. Нам справді приємно читати такі відгуки. Коли нас ругають нам читати неприємно, але ми мотаємо критику на вус і обговорюємо з дівчатами УСІ повідомлення в темі. Ми вдячні УСІМ, хто щось пише...

Але коли хвалять - приємніше... :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви самі бачите, що там чого тільки нема, але точно нема класичного чаю.

я так зрозумів Лілю не відсутність в суміші класичного чорного чи зеленого чаю засмучує, а наявність того чого в ХОРОШОМУ чаї не повинно бути,

наприклад

чайничок зеленого чаю з ароматизатором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви самі бачите, що там чого тільки нема, але точно нема класичного чаю.

я так зрозумів Лілю не відсутність в суміші класичного чорного чи зеленого чаю засмучує, а наявність того чого в ХОРОШОМУ чаї не повинно бути,

наприклад

чайничок зеленого чаю з ароматизатором

Человек показал какой чай они используют, если у вас есть конкретнее сведения что в этом чае присутствует ароматизатор, поделитесь пожалуйста. Если нет таких сведений, то это только догадки, и необоснованные обвинения. Хотя даже если в чае и есть ароматизатор, то это не повод для претензий, никто ведь не утверждал что его там нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів Лілю не відсутність в суміші класичного чорного чи зеленого чаю засмучує, а наявність того чого в ХОРОШОМУ чаї не повинно бути,

наприклад

чайничок зеленого чаю з ароматизатором

Запрошую в "Ровер". Скуштуймо разом. Скажеш, що в тому зборі є ароматизатор - і чай, і кава, і 25 гр. коньяку - за мій рахунок! Домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай трав'яний ( ми використовуємо збір "Фітнес" ) НЕ МІСТИТЬ чорного або зеленого чаю, тому мене дивує, відверто кажучи, написане вами.

12179560_1024223350962753_1321957530_n.jpg?oh=7ed97d83f261cf2cb99a84ead9bc1535&oe=5628FABF

Чай нам поставляє та ж сама людина, що й каву і у мене нема приводу не довіряти поставщику. Сама суміш виглядає ось так :

12179597_1024226144295807_637577236_n.jpg?oh=175621ec84a4a98917fefce7375e077d&oe=5629087F

Ви самі бачите, що там чого тільки нема, але точно нема класичного чаю.

те що мені принесла офіціантка навіть близько не нагадувало дану суміш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повторюю - ПИШІТЬ! Сваріть, критикуйте, кіпішуйте! Мені порібна ваша реакція, щоб зробити кафе таким, яким би ви хотіли його бачити, в якому вам було б комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що мені принесла офіціантка навіть близько не нагадувало дану суміш

Яка була реакція адміністратора?

Доречі, коли це було, о якій годині і хто вас обслуговував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове велосипедисти!

Мені на мило почали надходити файли з фотографіями вас і ваших коней.

Маю до вас велике прохання враховувати те, що фото з мобільного не буде вас виставляти в кращому вигляді. Хотілося б, щоб фодки були як мінімум по "метру" обїємом, а краще - 2-3 Мп. Тоді, роздруковані, фотки будуть реально гарними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що мені принесла офіціантка навіть близько не нагадувало дану суміш

Яка була реакція адміністратора?

Доречі, коли це було, о якій годині і хто вас обслуговував?

24.09 близько 21.30

обслуговувала дівчинка-офіціантка

до адміністратора не зверталась - нема звички вказувати адміністратору на несмачні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай Big_Brat скине вам свої фотки, вони в нього такі "соковитиі", що наганяють апетит, саме те, що вам треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми до Вас частенько приходили в Живень парк на вул. Карбишева, і заказували Ваше пиво Живень. Зараз його не має, я так розумію ви перестали варити, чому? Досить смачне було пиво!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24.09 близько 21.30 обслуговувала дівчинка-офіціантка

Дякую за інформацію. Спробую розібратись.

до адміністратора не зверталась - нема звички вказувати адміністратору на несмачні речі

Завжди думав, що розумію жінок, хоча народна мудрість стверджує, що це нереально, а тут я в ступорі...

До адміністратора по факту звернутися і вказати на невідповідність напою - меню ви вважаєте неправильним, бо у вас нема такої звички, а вчора ви згадали ситуацію місячної давнини і з цього приводу влаштували публічні розборки...

Мабуть я таки не розумію жінок... :0157: :0157: :0157:

Ладно! Я обіцяв розібратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай Big_Brat скине вам свої фотки, вони в нього такі "соковитиі", що наганяють апетит, саме те, що вам треба.

Величезний Брат вже кинув одну класну фоту, обіцяв поритися по сусеках та накопати ще. Чекаю.

Поки що на мапі висять фодки Сергія Навігатора і я пішов по його публікаціях, які, відверто кажучи, спочатку не побачив...

Я сам любитель мандрівок і побачив багато країн... Але Сергій реально молодець та ентузіаст. Стільки виходити-виїздити... Поважаю! Крім того його фотки - це ЩОСЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, а я не розумію Вас! Ви вже 19 сторінок теми кричите ...

ПИШІТЬ! Сваріть, критикуйте, кіпішуйте!

А коли конкретно вказую на те, що мені відверто не сподобалось, то у відповідь

ви згадали ситуацію місячної давнини і з цього приводу влаштували публічні розборки...

Виходить Ви просто апаєте свою тему та рекламуєте свій заклад?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми до Вас частенько приходили в Живень парк на вул. Карбишева, і заказували Ваше пиво Живень. Зараз його не має, я так розумію ви перестали варити, чому? Досить смачне було пиво!!!

На рахунок того, чи смачне пиво "Живень" чи ні можна сперечатись, бо комусь подобається "Хайнекен", комусь "Гінес", комусь "Оболонь"... Коли я прийшов на МПЗ і спробував "Живень" з-під крану лагера я прозрів! Я ніколи не був ярим фанатом пива, а тут я зрозумів, що пиво може бути дуже смачним. Пиво реально може мати аромат, смак, глибину, насиченість. Потім я розібрався в тонкощах варіння пива і зрозумів, що ПИВО - це тільки те, що вариться з натуральних продуктів та живе не більше три-п"ять днів. Крапка! Все інше, яким би смаком та запахом воно не було накачано, це - бормотуха. Вибачайте, поціновувачі "Чернігівського", "Львівського" та "Риганя". Напій в пляшці - це НЕ пиво.

Їздив Європою. Куштував пиво в маленьких селах та великих містах. Можу стверджувати, що наш "Живень" - твердий "середнячок" серед того, що мені довелося пити в Австрії, Німеччині, Угорщині, Словакії, Франції, Іспанії... І т.д.

Едина умова, яка має виконуватися при торгівлі пивом - воно має бути запропоновано гостю як скоріше від моменту розливу його в кег ( бочку ), а найкращій варіант - розливати по кухлях безпосередньо з лагера. Тоді ви відчуєте настоящий смак ПИВА!

Так... Завівся... Я про пиво можу теревенити дуже довго. Коли ми тісно співпрацювали з "Пивбазою", я запрошував їх персонал на МПЗ та розповідав їм про технологію, процеси, традиції... Без толку.

Чому ми не варили в цьому році "Живень"? Тому, що нас "попросили" з приміщення, в якому був розташований мініпивзавод, а ставити його будь де ми не хочемо принципово, бо ми вважаємо неприпустимим работу на "Авось"! Це харчове виробництво і ми маємо відповідати перед вами за якість напою.

Відповів? :_04:

Виходить Ви просто апаєте свою тему та рекламуєте свій заклад?!

Чогось такого я й очікував... Все, що я настукав "ДО" та "ПІСЛЯ" висмикнутого вами з контексту ви просто не читали...

Добре! Заходьте в "Ровер" і я особисто вибачусь перед вами за незручності, що ми вам спричинили. Готовий повернути вам вартість чаю. Вас влаштує такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, а я не розумію Вас! Ви вже 19 сторінок теми кричите ...

ПИШІТЬ! Сваріть, критикуйте, кіпішуйте!

А коли конкретно вказую на те, що мені відверто не сподобалось, то у відповідь

ви згадали ситуацію місячної давнини і з цього приводу влаштували публічні розборки...

Виходить Ви просто апаєте свою тему та рекламуєте свій заклад?!

Правильно Лілечка!

Клієнт завжди правий!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно Лілечка! Клієнт завжди правий!!!

Тезко... Зараз тебе ПОРВУТЬ!!!

Правильно Лілечка! Клієнт завжди правий!!!

Тезко... Зараз тебе ПОРВУТЬ!!! А я встрял...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно Лілечка! Клієнт завжди правий!!!

Тезко... Зараз тебе ПОРВУТЬ!!!

Моя "карма" все стерпить...))) і я ж в групі тролів, так що все норм))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, lilechka, але завдяки вам тема таки стає популярною.

Количество пользователей, читающих эту тему: 26

11 пользователей, 9 гостей, 5 скрытых пользователей

Alex.62, Geniee, Svityaz, Garfild, ігорчик, SanyaSS, vaz75, Basil, 33brs33, St@S_, Google (1), starOFF


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, lilechka, але завдяки вам тема таки стає популярною.

Количество пользователей, читающих эту тему: 26

11 пользователей, 9 гостей, 5 скрытых пользователей

Alex.62, Geniee, Svityaz, Garfild, ігорчик, SanyaSS, vaz75, Basil, 33brs33, St@S_, Google (1), starOFF


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі присутні знають хто я. Всі адекватні люди розуміють мою позицію. Чи хочу я, щоб тема НЕ заглухла? Так, хочу.

Я "апнув" тему? Можна сказати, що так. Що тут поганого? Привід для цього вибраний, як на мій погляд, нормальний! Ми розробляємо веломаршрути для "чайників". Ми декларували своє бажання пропагандувати велорух і будемо це робити усіма законними засобами. Не бачу тут нічого поганого. Наша позиція комусь не подобається? Можливо хтось вважає, що ми заберемо у нього клієнтуру? "Ой-вей, не смешите мои тапочки!" - кажуть в такій ситуації в Одесі... :0152: Чи я "рекламую" Ровер"?... Ну,якщо згадку назви кафе ви вважаєте рекламою, то треба вимагати зміни назви теми, треба заборонити, як писали вже вище, згадувати фірми, що виробляють велосипеди та екіпу і саму назву сайту, бо ж це - РЕКЛАМА!!!

"... Ви вже 19 сторінок теми кричите ..." - кидають мені...

Ну, поперше не "кричу", а пробую спілкуватися і для цього прошу реагувати.

По-друге, не 19 сторінок, а лише 16, бо перша моя публікація була лише на 3-й сторінці!

І по-третє, я обіцяв розібратися, тож до чого цей увесь рейвах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...