Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

всетаки у вас бургер зачьотний :_25: , осталось скуштувати деруни :_02:

Дякую, Андрію! Перекажу дівчатам-поварам! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую усім за розуміння і запрошую до нас.

Ні на кого не хочу перекладати свою частку роботи, але був свідком, як у нас сиділи дві компанії. Одна була... Ну, я навіть не знаю, чи це були велосипедисти, але вони пили "Павлика", щось їли, досить голосно сміялися і щось своє обговорювали. Але вони були реально "на позитиві". Поруч сиділи т.з. "пацики" і щось своє "терли". Я думаю, що "терли" вони в своєму звичному стилі, тобто не замислюючись над вибором висловів. Так от "позитиви" зробили їм підряд два рази зауваження з приводу матів і "пацики" зів"яли у мене на очах. Зів"яли, бо та компанія, що однозначно сподобалась мені, була хоч і нечисельна, але хлопці там були не такі, яким можна щось гавкнути у відповідь.

Я не закликаю до суперечок, але ми самі регулюємо своє оточення. Якщо ми мовчимо і терпимо, то... Самі розумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до власника кафе. Хто відчиняє клітку, щоб забрати свій велосипед - відвідувач, чи персонал?

Питаня доречне, адже і серед велосипедистів є крадії, які можуть "ненароком" злямзити якийсь велоліхтар, велокомп чи наприклад ексцентрик. У мого товариша так вирвали дорогий велоліхтар із проводом.

І ще така думка. Може бути навіть дууже прикро. якщо після відвідин приходиш до свого вела, дивишся - а на рамі/вилці/де завгодно свіжа подряпина, зроблена явно під час перебування у клітці. І якщо рама/вилка дорога - буде скандал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до власника кафе. Хто відчиняє клітку, щоб забрати свій велосипед - відвідувач, чи персонал?

Питаня доречне, адже і серед велосипедистів є крадії, які можуть "ненароком" злямзити якийсь велоліхтар, велокомп чи наприклад ексцентрик. У мого товариша так вирвали дорогий велоліхтар із проводом.

І ще така думка. Може бути навіть дууже прикро. якщо після відвідин приходиш до свого вела, дивишся - а на рамі/вилці/де завгодно свіжа подряпина, зроблена явно під час перебування у клітці. І якщо рама/вилка дорога - буде скандал.

Ти не будеш проти, якщо замість власника відповість директор? :_04:

Відкриває для поставити і для забрати офіціант чи бармен. Добре це чи погано... Навіть не знаю. Думаю, що це краще, ніж віддавати на відкуп власникам роверів, бо і справді може бути яка завгодно ситуація. В душу людині не залізеш. А так ми розуміємо, що наші співробітники хоч малою мірою контролюють цей процес.

Що стосується "свіжої подряпини", то тут я не можу гарантувати на 100% цілість лакофарбового покриття велосипеду. Це знову-таки громадська парковка і якщо я відношуся до чужого майна з відповідальністю, бо знаю, скільки та сама рама коштує, то як я можу запевнити будь-кого з відвідувачів, що не знайдеться якесь жлобьйо серед нормальних роверистів і не "пороне" сусідню машину навіть навмисне? Ми, кажу чесно (!), стараємося максимально контролювати цей процес, але...

Це я не для того, щоб потім мати таку собі відмазку типу "А Я КАЗАВ!!!" Просто я не люблю кидати пусті обіцянки на вітер. Дуже не хочеться опинитися в ситуації, коли щось на кшталт того, що ми обговорюємо, станеться і ти скажеш : "Саня, ну нащо було триндіти, коли ти і так розумів, що говориш пусте?"

З іншого боку, я можу лише констатувати, що наш "загон" для роверів значно безпечніший з точки зору зберігання від зловмисників, ніж будь-яка інша парковка. 1.80 метри ришітки, дві камери, бармен дивиться просто на паркінг і сам власник може бачити свою машину крізь вікно... Мені здається, що ми зробили по-максімуму з того, що можна було зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті до вас завітав, хоч і живу через дорогу, моя рецензія :

1 піджарка по домашньому - дуже смачна, але малувата порція відносно ціни

2 салат з капусти - смачний й достатньо на порцію

3 деруни - дуже смачні, але не всі, часом попадаются одиничні екземпляри не дожарені

4 чебуреки з мьясом - тісто смачне й правильне, начинка не правильна, в чебурека має бути сік, як в пельмені, в вашому чебуреку соку нема, тобто воду в фарш ніхто не добавляє, а це має робитись для сочності й якась спеція лишня, імхо

Загалом відвідуванням задоволений, ціни помірні, якість обслуговування адекватна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті до вас завітав, хоч і живу через дорогу, моя рецензія :

1 піджарка по домашньому - дуже смачна, але малувата порція відносно ціни

2 салат з капусти - смачний й достатньо на порцію

3 деруни - дуже смачні, але не всі, часом попадаются одиничні екземпляри не дожарені

4 чебуреки з мьясом - тісто смачне й правильне, начинка не правильна, в чебурека має бути сік, як в пельмені, в вашому чебуреку соку нема, тобто воду в фарш ніхто не добавляє, а це має робитись для сочності й якась спеція лишня, імхо

Загалом відвідуванням задоволений, ціни помірні, якість обслуговування адекватна

Дякую за рецензію.

Обіцяю обговорити з дівчатами-поварами зауваження щодо піджарки, дерунів, чебуреків тощо.

Будь-який відгук нам цінний, бо ми стараємось вгодити максимальній кількості відвідувачів. Часом буває так, що зауваження нашіх гостів різняться до протилежних, тобто один скаржиться... Ну, от як з тими ж чебуреками! Один каже, що в чебуреці має бути м"ясний сік та багато зелені і тільки в такому випадку цей продукт заслуговує на звання ЧЕБУРЕКА, а в той самий час інший, сидячі за тим самим столом, вислуховує те, що я вислуховую від його ж товариша, встрягає в розмову і все заперечує. "Чебурек має мати всередині ЧИСТЕ м"ясо! Яка зелень? Ви що? Ніякої зелені! Тільки м"ясо!!!" Далі вони вже сперечаються між собою, а я знову і знову, вже в котрий раз розумію, що не існує кухні, яка б задовільнила УСІХ!!! Крім того, один повар, навіть самий професійний, не зробить два однакові чебуреки.

Розмір т.с. піджарки та зауваження по дерунам прийняті. Будемо виправлятися.

Запрошую до нас ще раз ( і не раз! :_04: ) і пропоную скуштувати чебуреки "Мікс". У фарші "міксів змішане м"ясо, твердий сир, дрібно нарізані помидори і багато зелені. Особисто мені вони подобаються найбільше. Ці чебури ми впровадили на особисте замовлення vetalforever та не жаліємо. "Мікс" - це реально смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якісь час тому я звертався до небайдужих велосипедистів з проханням підказати нам маршрути т.с. "вихідного дня" для велосипедистів-початківців з метою впопулярізації велосипедного руху в нашому місті. Користуючись нагодою висловлюю подяку усім, хто відгукнувся і допоміг інформацією! Нарешті нам вчора надрукували мапу-схему околиць Луцька і ми ту мапу пришпандьорили на стіну в кафе.

Розумію, що час покатушок спливає і погода не дуже сприяє прогулянкам на ровері, але готуватися до літа треба саме зимою і ми готуємось потрохи.

Проробляючи маршрути і гуляючи "Бордою", натрапив на тему Сергія "Навігатора" "10 гарних місць для проведення велопосиденьок під Луцьком", фотографії з якої вразили нас своїм баченням природи і ми вірішили запропонувати усім бажаючим робити виставки своїх фото з велопоходів і не тільки. Зараз ми роздрукували майже 40 фото Навігатора і пропонуємо зацікавленим завітати до нас і подивитись фотки.

Пропозиції по маршрутах вихідного дня залишаються в силі і якщо хтось із вас вирішить поділитися улюбленою стежкою, то ми будемо тількі вдячні!

post-26787-0-54463200-1445348695_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь час тому я звертався до небайдужих велосипедистів з проханням підказати нам маршрути т.с. "вихідного дня" для велосипедистів-початківців з метою впопулярізації велосипедного руху в нашому місті. Користуючись нагодою висловлюю подяку усім, хто відгукнувся і допоміг інформацією! Нарешті нам вчора надрукували мапу-схему околиць Луцька і ми ту мапу пришпандьорили на стіну в кафе.

Розумію, що час покатушок спливає і погода не дуже сприяє прогулянкам на ровері, але готуватися до літа треба саме зимою і ми готуємось потрохи.

Проробляючи маршрути і гуляючи "Бордою", натрапив на тему Сергія "Навігатора" "10 гарних місць для проведення велопосиденьок під Луцьком", фотографії з якої вразили нас своїм баченням природи і ми вірішили запропонувати усім бажаючим робити виставки своїх фото з велопоходів і не тільки. Зараз ми роздрукували майже 40 фото Навігатора і пропонуємо зацікавленим завітати до нас і подивитись фотки.

Пропозиції по маршрутах вихідного дня залишаються в силі і якщо хтось із вас вирішить поділитися улюбленою стежкою, то ми будемо тількі вдячні!

Раз я,є на фото у вас.З вас безкоштовний чебурек та кава)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз я,є на фото у вас.З вас безкоштовний чебурек та кава)

Гімно-питання... Сорі за мою французьку!!! Я хотів сказати НЕМА ПИТАНЬ!!! Може бути спочатку чебурек з пивом ( томатним соком ) а потім кава та пригощу цигаркою "Харвест"! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз я,є на фото у вас.З вас безкоштовний чебурек та кава)

Гімно-питання... Сорі за мою французьку!!! Я хотів сказати НЕМА ПИТАНЬ!!! Може бути спочатку чебурек з пивом ( томатним соком ) а потім кава та пригощу цигаркою "Харвест"! :_07: :_07: :_07:

Дякую.Не палю,треба завітати до вас,навіть не знав що є такі фото у вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, що у Вашому розумінні "трав"яний чай"?

Ви мене загнали в ступор... Якщо ви маєте на увазі чай з конопель з додаванням маку, то такого у нас, нажаль, нема! "Трав'яний чай", як ми це розуміємо - це заварка з різного роду рослин ароматичних або тонізуючих, в якій як правило відсутній класичний чорний або зелений чай.

Вас задовільнить така відповідь?

угу, і що таке береш 2 пива 3 від закладу?

При оплаті, скажімо, 2-х бокалів "Павлівського", ТРЕТІЙ бокал іде ХАЛЯВНИМ. Зрозуміло?

:_26: :_26: :_26: - ХАЛЯВА!!!

Дякую.Не палю,треба завітати до вас,навіть не знав що є такі фото у вас.

А хіба я палю? :0159: Але раз на два тижні під філіжаночку міцної кави можу і запалити одненького вишневенького "Харвеста". Скільки того життя, щоб відмовляти собі в маленьких радостях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, що у Вашому розумінні "трав"яний чай"?

Трав'яний чай же заварка з різного роду рослин ароматичних або тонізуючих, в якій як правило відсутній класичний чорний або зелений чай.

дивина... а чому ж у Вашому закладі це правило не діє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивина... а чому ж у Вашому закладі це правило не діє?!

У нас вечір запитань і відповідей? :_04: Пояснить, будь-ласка, суть питання і я вам відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного чудового вечора завітала я зі знайомими до Вашого закладу. Захотілось зігрітись мені смачним трав"яним чайочком... Яка ж я була розчарована, коли мені принесли чайничок зеленого чаю з ароматизатором та декількома гілочками трави

Завдяки приємним людям мій вечір зіпсутий не був, але враження від закладу зіпсувались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного чудового вечора завітала я зі знайомими до Вашого закладу. Захотілось зігрітись мені смачним трав"яним чайочком... Яка ж я була розчарована, коли мені принесли чайничок зеленого чаю з ароматизатором та декількома гілочками трави

Завдяки приємним людям мій вечір зіпсутий не був, але враження від закладу зіпсувались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно было-бы организовать фото-акцию "Я и мой ровер". Пусть-бы вам велосипедисты поприсылали фотки себя со своими конями , вы-бы повыбирали лучшие из них, и сдела-ли бы что-то типа выставки, или можно эти фото использовать в оформлении, или сделать большой плакат из всех фоток, чтоб одна была-бы где-то 10х15 см. Я-бы в таком принял участие.

Тему можно создать на борде во флуде (если нельзя то поправьте)

П.С. прошу извинения за мой сумбурный "поток сознания", просто мысли вслух :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При оплаті, скажімо, 2-х бокалів "Павлівського", ТРЕТІЙ бокал іде ХАЛЯВНИМ. Зрозуміло?

:_26: :_26: :_26: - ХАЛЯВА!!!

Логічне пояснення, тільки на практиці як нам пояснили і відповідно налили, (1 бокал за кожні 4) відповідно так працівникам Зрозуміло пояснили умови?!!!

В закладі були двічі протягом дня, умови "акції" повторилися обидва рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного чудового вечора завітала я зі знайомими до Вашого закладу. Захотілось зігрітись мені смачним трав"яним чайочком... Яка ж я була розчарована, коли мені принесли чайничок зеленого чаю з ароматизатором та декількома гілочками трави

Завдяки приємним людям мій вечір зіпсутий не був, але враження від закладу зіпсувались

При оплаті, скажімо, 2-х бокалів "Павлівського", ТРЕТІЙ бокал іде ХАЛЯВНИМ. Зрозуміло?

:_26: :_26: :_26: - ХАЛЯВА!!!

Логічне пояснення, тільки на практиці як нам пояснили і відповідно налили, (1 бокал за кожні 4) відповідно так працівникам Зрозуміло пояснили умови?!!!

В закладі були двічі протягом дня, умови "акції" повторилися обидва рази.

Про халявное пиво в воскресенье ни слова нам не сказали

дивина... а чому ж у Вашому закладі це правило не діє?!

У нас вечір запитань і відповідей? :_04: Пояснить, будь-ласка, суть питання і я вам відповім.

Ви залишили б про всяк випадок свій контактний номер (щось типу "гарячої лінії" :)), щоб якось згладжувати всі "цікаві" моменти, чи що... Враження на борді поки тільки самі хороші, а от..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно было-бы организовать фото-акцию "Я и мой ровер". Пусть-бы вам велосипедисты поприсылали фотки себя со своими конями , вы-бы повыбирали лучшие из них, и сдела-ли бы что-то типа выставки, или можно эти фото использовать в оформлении, или сделать большой плакат из всех фоток, чтоб одна была-бы где-то 10х15 см. Я-бы в таком принял участие.

Тему можно создать на борде во флуде (если нельзя то поправьте)

П.С. прошу извинения за мой сумбурный "поток сознания", просто мысли вслух :D

Цілком підтримую але треба буде вел помити для такого :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви залишили б про всяк випадок свій контактний номер (щось типу "гарячої лінії" :)), щоб якось згладжувати всі "цікаві" моменти, чи що... Враження на борді поки тільки самі хороші, а от..

В кафе як правило присутній адміністратор, який може компетентно відповісти на усі запитання відвідувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного чудового вечора завітала я зі знайомими до Вашого закладу. Захотілось зігрітись мені смачним трав"яним чайочком... Яка ж я була розчарована, коли мені принесли чайничок зеленого чаю з ароматизатором та декількома гілочками трави

Завдяки приємним людям мій вечір зіпсутий не був, але враження від закладу зіпсувались

Враження від закладу зіпсувалось... Особисто мені шкода, що ваші враження були негативними.

Стосовно т.з. "Трав'яного" чаю.

Чай трав'яний ( ми використовуємо збір "Фітнес" ) НЕ МІСТИТЬ чорного або зеленого чаю, тому мене дивує, відверто кажучи, написане вами.

12179560_1024223350962753_1321957530_n.jpg?oh=7ed97d83f261cf2cb99a84ead9bc1535&oe=5628FABF

Чай нам поставляє та ж сама людина, що й каву і у мене нема приводу не довіряти поставщику. Сама суміш виглядає ось так :

12179597_1024226144295807_637577236_n.jpg?oh=175621ec84a4a98917fefce7375e077d&oe=5629087F

Ви самі бачите, що там чого тільки нема, але точно нема класичного чаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...