Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

.... бетонна стеля із слідами заштукатурених отворів від анкерних кріплень попереднього орендаря троха напрягає, наштовхує на думку що на інтер'єрі зекономили.....

Не зовсім так. Коли ми починали перебудову "Живня" на "Ровер", то стеля була ідеально рівна і гарненько-біла... Як у лікарні... :_07: :_07: :_07: А ми хотіли якісь "бзік" в дизайні... Щось не таке, як у всіх... Ну скажіть, в кого ще є така стеля з анкерами???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Якись пацанчік постійно завісає біля барної стійки, нічого не замовляє, розмовляє з персоналом, типу свій. Це всім так можна?

В "лохматьму" 1995-му році я починав своє "цивільне" життя саме з барної стійки... Можу сказати зі впевненістю, що робота бармена на 98% - ГОВОРИТИ. Зробити каву і налити горілки може і машина, а якщо бармен мовчить - він НЕ БАРМЕН. Я не знаю, хто там зависав біля стійки. Буває, що і я часто-густо відблискую там своєю голеною головою, але особисто я не бачу у цьому проблеми. Головне, щоб це не заважало іншим відвідувачам.

А де ж велосипедний коктель "Шатун"? :_07:

Shatun_ubojnij1.jpg

(http://1mag.com.ua/index.php?p=118)

Заходь... Пошатаймося! :_07: :_07: :_07:

Давайте вже якусь знижку бордівцям, щоб всі тут, вже нарешті, були задоволені :_04:

Думаємо над цим. Картки? Жетони?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім, хто приймає участь. Усі думки нам цікаві.

Погоджуюсь, що деколи мої пости виглядають як реклама, але я вас дуже прошу - не сприймайте їх САМЕ так. Зрозуміло, що кафе відкривають не від надмірного альтруізму і кінцева мета будь-якого бізнесу - заробити грошей, але, повірте, НЕ ТІЛЬКИ це - наша мета. Я вже писав, що ми хочемо збирати нормальних, адекватних, здорових і енергійних людей. Не бути черговою пивнухою, якіх безліч у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаємо над цим. Картки? Жетони?...

Накопичувальні картки з бонусними рахунками або знижками.

Типу,

набрав на сотню-другу одним замовленням або чеків на тисячу - отримав картку клієнта

назбирав на ній тисячу - отримав 1-2% знижки або бонусів з можливістю ними розрахуватись

і так далі.

upd.

в пивному магазині біля мене видають картку з місцем для штампів 4+1

збираєш 4 штампи - маєш літр пива на халяву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, що деколи мої пости виглядають як реклама, але я вас дуже прошу - не сприймайте їх САМЕ так. Зрозуміло, що кафе відкривають не від

якщо реклама "не напряжна" то нехай буде

а ті хто заздрять - тьху на них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "Авторське" у вас непастеризоване?

Непастерізоване у нас тільки "Павлівське".

Реально живого пива стає все меньше. Після "піку" його виробництва 2009-2010 років, сьогодня варіння живого пива потроху згортається. Важливий фактор - термін його придатності. Якщо це дійсно живе пиво, то воно "живе" в бочці-кегу лише 3 - 5 днів, але вже на 3 - 5 день воно починає змінювати смак і втрачає властивості живого пива. Осаджується солод, вмирають дріжджі... Поціновувачи кажуть, що процес починається вже з самого моменту перекачки пива у кег, але особисто я не аж такий гурман. Ми хотіли б розмістити наш завод в приміщенні таким чином, щоб відвідувачи получали кухоль, що налитий безпосередньо з лагера, де пиво бродить і визріває... Хто мав таку можливість, той не забуде цей смак. Це зовсім інший напій! Він стоіть при температурі +2 +3 градуси і насичений вуглекислотою від бродіння, а не від закачки його з балону. В нього є аромат, в нього є смак...

Не хочеться називати якісь конкретні марки виробників, але коли мені пропонують продавати ЩОСЬ, що зберігається понад 90 днів... Нема слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді як в Карабасі що на Винниченка. Чи я не правий? Там вроді одразу і пивоварня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді як в Карабасі що на Винниченка. Чи я не правий? Там вроді одразу і пивоварня?

В "Карабасі" пиво варять і варять "чесним" способом, але продаж іде через кегі. Тобто ви все рівно п"єте пиво не з лагера, а з бочки. Це принципове порушення щодо пивного ресторану. Втрачається сенс цього всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, а симпатичні?

Так! Особливо та що виходить в зал, а не та що постійно за стійкою. Її то я зблизька і роздивився.

Це справа смаку. Хтось хоче сидіти ТІЛЬКИ на вулиці! Його навіть дощ до приміщення не загонить!

Так, це справа смаку. Я таких людей розумію якщо зупинився на 10 хвилин випити пива і поїхав далі. А посидіти НОРМАЛЬНО, в сенсі пару годинок - незатишно, прохожі напрягають. Це суто моя думка.

В "лохматьму" 1995-му році я починав своє "цивільне" життя саме з барної стійки... Можу сказати зі впевненістю, що робота бармена на 98% - ГОВОРИТИ. Зробити каву і налити горілки може і машина, а якщо бармен мовчить - він НЕ БАРМЕН. Я не знаю, хто там зависав біля стійки. Буває, що і я часто-густо відблискую там своєю голеною головою, але особисто я не бачу у цьому проблеми. Головне, щоб це не заважало іншим відвідувачам.

Біла стойки - пацанчік років 18-25, зі спини не роздивився. Може він хлопець барменші, може сусід офіціанта чи брат, суть не в тому. Він нічого не замовляв, і через нього у відвідувачів може скластись враження що це припустимо для усіх, тобто що я можу зайти, зайняти наприклад столик і сидіти розв'язувати кросворди чи дивитись телевізор.

Коли бачу що в закладі компанія грає в карти а на столику тільки кілька бокалів з-під пива - думка про заклад погіршується. Може то в мене такий таракан в голові.

Бармен я так розумію має говорити із клієнтами закладу, а клієнт це той, хто має на меті залишити в закладі гроші.

От уявіть якби я прийшов і за стійкою почав би тупо залицятися до ваших симпатичних офіціанток, нічого не замовляючи при цьому. Гарно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли бачу що в закладі компанія грає в карти а на столику тільки кілька бокалів з-під пива - думка про заклад погіршується. Може то в мене такий таракан в голові.

Вибачай, старий, але у тебе точно таргани в голові!!! :_07: :_07: :_07:

В Європі це нормальне явище, коли людина може сидіти вечір за століком з маленьким келишком коньяку і читати газету. В Європі нормальне явище, коли за столікам сидять пенсіонери і грають в шахи чи в карти і за вечір випивають по стакану вина.

До нас в "Ровер" заглядають наші ж велосипедисти і НІЧОГО (!) не замовляючи просто проглядають пошту, бо у нас хороший Wi-Fi. Ми абсолютно адекватно до цього ставимося, бо наша задача - не "накосити" віз бабла ( хоча і це було б непогано! :_07: ), а "привчити" заходити до нас певну категорію людей. Людей здорових, людей енергійних, людей сучасних.

То ж треба буде під філіжаночку кави зайти в поштову скритьку - заїжджай! :0069:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От уявіть якби я прийшов і за стійкою почав би тупо залицятися до ваших симпатичних офіціанток, нічого не замовляючи при цьому. Гарно?

а як замовив щось то можна залицятися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От уявіть якби я прийшов і за стійкою почав би тупо залицятися до ваших симпатичних офіціанток, нічого не замовляючи при цьому. Гарно?

а як замовив щось то можна залицятися?

дивлячись що. якщо графин горілки, то навіть до бармена Enip.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дивлячись що. якщо графин горілки, то навіть до бармена Enip.gif

Ну, це занадто "радикально" як для "РОВЕР КАФЕ". :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу попереджаю, що це - НЕ РЕКЛАМА!!! :_07: :_07: :_07:

Це так приколюється наш бармен Олексій, коли в нього є настрій і час! Скажіть, що ГАРНО????

11751408_977395255645563_3985320955504546295_n.jpg?oh=553a4f6842a79b6dcddb9e34a665f345&oe=5653294B

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу попереджаю, що це - НЕ РЕКЛАМА!!! :_07: :_07: :_07:

Це так приколюється наш бармен Олексій, коли в нього є настрій і час! Скажіть, що ГАРНО????

ГАРНО!!!

А з пива так може? :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу попереджаю, що це - НЕ РЕКЛАМА!!!

БРЕХНЯ!!!

В мене вже слинки потекли і живу я через дорогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАРНО!!!

А з пива так може? :_16:

Хіба що дуже багато його, того пива, вип"є попередньо!!! :_07: :_07: :_07:

БРЕХНЯ!!!

В мене вже слинки потекли і живу я через дорогу :)

Я так і знав, що мене вичислять!!!!

То чого ти ще вдома "через дорогу"? Заходь і переконайся!!! :0137:

Це погроза? :_07:

Якщо і погроза, то він її не привів у дію, бо я вийшов на Інтернаціоналістів, подивився "через дорогу"... Нічого по стінах будинків напроти не тече. Отак завжди! Налякають і ... Пшик! От побачиш, він навіть на каву з пінкою не прийде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після порушення ПДР на соборності, ай-яй-яй. Догана з занесенням в особову справу!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...