Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

пиво лєйся - ровер валяйся :)

а так якщо серйозно, заклад думаю прикольний, був би тим, якби там взагалі не продавали алкоголь

аби ж велосипедисти так само боялися ПДР порушити, як пива випити.

автомобілісти ж чомусь ПДР не бояться порушувати, та й закинути келих-другий в топку теж. це при тому, що авто – джерело підвищенної небезпеки, а велосипед – ні. та й тема взагалі не про це, велосрач в нас в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

eFtY1.jpg

Ось так сьогодні виконали моє обіднє замовлення:

1.Амерікано без цукру (барист просто майстер)

2. На ваш смак "Смаколик" до кави.

Кароче після того як мені принесли афігєнскі смачний і поданий як високому гостю кекс, каву... ну я давно такої не куштував... і за це виписали 17 грн (кава 10, кекс 7) ммм... ням-ням

Легенький культурний шок і рекомендації відвідати даний ВЕЛОзаклад бордівчанам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що скажете про вело парковку"клітку"????надійно там залишити байка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би ще рядом з таким закладом, втулила, по можливості, мийку самообслуговування для велосипедів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би ще рядом з таким закладом, втулила, по можливості, мийку самообслуговування для велосипедів

а я б ще зробив типу МакДрайв як в макдональдз для авто, тільки для велосипедів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місці цього закладу, колись було кафе "живень". З пивом і чебуреками. Відповідно з алкоголоем і т.д.

Це пояснює присутність у меню чебуреків, і чоткіх поцанчіків в залі. Вони тупо звикли там сидіти. І пофіг їм, що там на стіні вело-рама за 700$ порізана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місці цього закладу, колись було кафе "живень". З пивом і чебуреками. Відповідно з алкоголоем і т.д.

Це пояснює присутність у меню чебуреків, і чоткіх поцанчіків в залі. Вони тупо звикли там сидіти. І пофіг їм, що там на стіні вело-рама за 700$ порізана :)

Так треба щоб в цей заклад тільки велосипедистів пускали, показуєш що маєш байк заходиш і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місці цього закладу, колись було кафе "живень". З пивом і чебуреками. Відповідно з алкоголоем і т.д.

Це пояснює присутність у меню чебуреків, і чоткіх поцанчіків в залі. Вони тупо звикли там сидіти. І пофіг їм, що там на стіні вело-рама за 700$ порізана :)

Так треба щоб в цей заклад тільки велосипедистів пускали, показуєш що маєш байк заходиш і все :)

і через місяць він закриється бо не кожен велосипедист туда буде кожного дня ходити/їздити. В загальному основну виручку дають "хрони" та чьоткі пацанчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наднях спеціально їздив в цей заклад бо мене спокусили Павлівским по 10грн. З плюсів 1 гарний просторий заклад нічого на голову не давить,2 приемний персонал (трохи зашуганий ,видно недавно працюють) ,3 швидко приносять замовлення. З мінусів 1 невеликій вибір пива 2 павлівське за яким приїхав закінчилось (з слів офіціанта швидко розбирають) 3 горілку принесли теплу(іншої не було) а на жарі це ще той кайф))) . Ну і те що на мою думку як писалось вище треба виправляти дах над стоянкою ,номерки на велосипед. На рахунок чьоткіх пацанчіків так і є ,дивляться на відвідувачів з фейсами ,аля есть пару двацапьпять капеєчек ,анука папригай. :_07: В загальному заклад содобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би ще рядом з таким закладом, втулила, по можливості, мийку самообслуговування для велосипедів

насчет мойки говорил хозяину на велодень, сказал, что возможно будет в веломастерской, которая будет с черного входа кафе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні там поснідала. Була вперше. Поки їли, велосипеди ідеально помилися зливою зі шквальним вітром. Все сподобалось, крім їжи і персоналу. Вони не погані, але незграбні. Але це все дрібниці. Хазяєва працюють і над меню і над удосконаленнями. Майстерня майже готова. Майстер знайдений. Ще дещо підтянеться і буде дуже цікаво, зручно, смачно. Мені здається, в них все вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу номерков - у каждого есть тросики, как минимум :_04: если вы не доверяете памяти официантки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anika, а до театри ти мабуть береш власний вішак з номерком, бо мало лі шо :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня вам, люди!

Нарешті дійшли руки відновити пароль на "Борді" :-)

Я - керівник закладу та із зацікавленістю прочитав усі пости.

Приймаю як негативні відгуки, так і позитив, за який особливо вдячний, бо це ж так приємно - читати схвальні слова!!! :-)

Пору слів про нашу задумку.

Як правильно вже писали вище, перед "Ровер"-ом на місті кафе був "Живень Паб". Це теж був наш заклад, але ми добре бачили, що у тому вигляді, в якому він був, майбутнього у бару не було. Пару місяців бар взагалі був закритий, а потім ми вирішили, що треба щось робити і пішли шляхом "заточки" кафе під велосипедистів. Ідея належала саме мені, хоч я не є аж таким фанатом велотусовок, але багато років їжжу ровером і було розуміння, що треба гуртувати нормальних, адекватних, здорових людей...

Простіше процитувати наш флаєр, що ми роздавали 30 травня на велодню і текст до якого я написав "одним духом"...

Рушай за позитивом…

Так, саме за позитивом ми кличемо вас рушати, коли ви сідаєте на велосипед! Рушати за свіжим повітрям, за енергією, якою надихає нас проїздка ровером, за невимушеним спілкуванням з друзями, за новими враженнями.

Замисливши тему «РОВЕР КАФЕ» ми мали за ціль згуртувати тих, хто європейський, хто енергійний, позитивний, хто мрійник, хто хоче спілкуватися з однодумцями в приємній атмосфері, що «заточена» під тему велосипеда.

Ми хочемо, щоб ви приходили до нас, коли ви плануєте велосипедну мандрівку і коли ви вже повернулися із мандрів. Ми хочемо, щоб ви зустрічалися в «РОВЕР КАФЕ» зі старими знайомими та знайшли серед наших відвідувачів нових друзів.

Завітайте до нас. Ми завжди раді бачити вас у колі позитивно налаштованих людей, а велосипедисти саме такими і є!

Може трохи занадто пафосно... Може, але це - наше бажання щодо мети створення закладу.

Тепер щодо зауважень.

1. Алкоголь... Тут можна сперечатись чи можна його продавати в кафе для велосипедистів, чи неможна цього робити... НЕ ПРОДАВАТИ - не панацея, як мені здається, бо той, хто бажає випити 50 крапель коньяку, піде в магазин і купить собі пляшку, а наша задача, як кафе - задовільнити ваші бажання гарно відпочити! Крім того, ми не живемо в країні абстинентів і на мої, скажімо, 90 кг живої ваги, маленький кухоли пива - це значно меньше дозволених 0,2 проміле алкоголю в крові!

2. Паркінг. Паркінг створювався саме як тимчасова площадка для машин. Ми розуміємо, що велосипеди зараз все більше і більше дорожчають і думали насамперед про ваш спокій на час перебування в кафе. За паркінгом "дивляться" дві камери і відповідальність за ключ від площадки покладена на бармена... Чи це гарантує на 100% сохранність ровера? Зрозуміло, що ні, але це значно краще, ніж під багатьма іншими закладами нашого міста, погодьтесь!

Дах паркінгу - це тема окремої розмови, але є норми, які класифікують так звані МАФ-и і дах над кліткою робить його іншою "спорудою"... Повірте, нам і так було нелегко зробити те, що ми зробили... Ну, ви мене розумієте!

3. Сусідство... Ну, заєте... Ці кляті "Державні лотереї" багатьом поперек горла і нам, повірте, теж. Ми щодня вислуховуємо від відвідувачів, що "ми б ходили до вас, якщо б не це сусідство...". Повірте, воно нам теж болить. Але підкажіть, якщо знаєте, що нам робити? Доходило майже до виклику міліції, щоб спровадити "сусідів" з наших столиків на вулиці. Ми боремося, повірте, і зробимо все, що від нас залежить, щоб вам було комфортно у нас!

Дуже прошу вас - ПИШІТЬ!!! Ми не вважаємо, що знаємо все на світі і тільки ми вирішуємо, чи буде вам у нас приємно відпочивати! Пишіть про ваші побажання і ми будемо змінюватися, щоб бути для вас бажаним місцем відпочинку!

Р.С. Ми організували "ВРАНІШНЮ КАВУ" !!! Кава, як ви вже зауважили, у нас ДУЖЕ хороша! До кави є кілька готових наборів "перекуса". Є млинчики з полуничкою. Є тости різні. Є печиво... Завітайте, друзі і скуштуйте. Ми хочемо бути точкою, де ви будете зустрічати друзів.

ШАНОВНІ АДМІНИ_МОДЕРИ! Мій пост - НЕ РЕКЛАМА!!! Це спроба спілкування з адекватними людьми нашого міста! :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Приємно здивувало те що підійшов який чувак, коли ми уже їхали, запитав чи все норм і чи нам сподобалось. Таке зустрічаю перший раз.

Якщо "чувак" був з голеною головою, то мені приємно, що ви так про мене висловлюєтесь. Нам і справді не "по-барабану", чи вам у нас сподобалось! Заїжжайте ще! :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане власнику, якщо у Вас не опустяться руки, як з пивточкою, і все буде як Ви написали постом вище, то скоро значно частина велотусовки Луцька буде у Вас, чого вам і бажаю, і "Ровер" буде логічним завершенням кулінарних покатушок Борди. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62 а це правда що в вас є порізана дорогуща рама?????

і чи є в вас термінал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62 а це правда що в вас є порізана дорогуща рама?????

і чи є в вас термінал?

А заїхати подивитись самому?

Аа, спочатку треба взнати, чи є термінал? А то, заїду, а термінала нема. Ай-ай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62 а це правда що в вас є порізана дорогуща рама?????

і чи є в вас термінал?

Рама порізана є. Це правда, але повір, друже, що ми б не стали різати "Коннондейла", якщо б він був не до направи. У рами була лопнувша права нога заднього колеса, а якій алюміній у цієї фірми, я думаю, тобі розповідати нема потреби. Рама квалітетному відновленню не підлягала, а халява на "Коннондейл" не катить.

Р.С. Термінал точно є і він працює як треба. Ми стараємось працювати чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...