Перейти до змісту

Alex.62

Учасники
 • Кількість зміста

  288
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  8

Alex.62 last won the day on Січень 8 2016

Alex.62 had the most liked content!

Репутація громади

226 Продвинутий

2 Підписників

Про Alex.62

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 27.10.1962

Информация

 • Интересы
  Мандрівки далекі і не дуже, гірські лижі, бігові лижі, ровер, книжки, фотокамера, теревені з друзями під сухе вино і вонючий сир до півночі... А чому б ні?

Останні відвідувачі профілю

1 562 перелядів профілю
 1. І я дякую !!! Копіював з тексту, що мені зкинули і не побачив ! Ясно, що " Ph" :-) :-) :-)
 2. Менеджер з реклами та маркетингу Заробітна плата : 7000 грн. ( в подальшому ріст заробітної плати ) Компанія : ВТР, ООО Телефон : (0332) 78-97-95, 78-43-07 Місто : Луцьк Вид зайнятості : повна зайнятість ТЗОВ «ВТР» — фірма, яка займається імпортними поставками, працює з 2005 року, є однією із провідних фірм на ринку постачальників для м’ясопереробної промисловості. Вимоги до кандидата : · розглянемо кандидатів без досвіду роботи, які прагнуть розвиватись · вік значення не має · обов’язкове знання англійської мови · впевнений користувач ПК, пошукових мереж, бажано знання FOTOSHOP · грамотна українська, російська, середній рівень володіння англійською мовою, відповідальність, уважність, цілеспрямованість, креативність · бажано — освіта по спеціальності · активний, стресостійкий, позитивно настроєний, вміючий швидко сприймати інформацію та бажаючий розвиватись · бажання навчатися · навички пошуку інформації в інтернеті · Обов’язки по посаді : · збір інформації в інтернеті стосовно ринку, товарів, тенденцій ринку · аналіз ринку · розробка і впровадження маркетингових заходів · підготовка і реалізація рекламних компаній · підтримка сайтів фірми (удосконалення) · підготовка презентацій, семінарів · маркетинговий аналіз по товарах, які ми пропонуємо Умови роботи : · повний робочий день: с 8.40 до 18.00, субота-неділя — вихідні · офіційне працевлаштування · забезпечення доїзду до роботи та обідами за рахунок фірми · оплачувана відпустка · можливість професійного росту · робота в затишному офісі в дружньому колективі.
 3. Alex.62

  ОФІС-МЕНЕДЖЕР / СЕКРЕТАР

  Офіс-менеджер, секретар Заробітна плата : 5000 грн Компанія : ВТР, ООО Контактна особа : секретар Тзов Втр Телефон : (0332) 78-97-95, 78-43-07 Місто : Луцьк Вид зайнятості : повна зайнятість ОПИС ВАКАНСІЇ : ТЗОВ «ВТР» — фірма, яка займається імпортними поставками, працює з 2005 року, є однією із провідних фірм на ринку постачальників для м’ясопереробної промисловості. Прохання, звернути увагуна умови роботи: · наш офіс розташован в районі вулиці Дубнівська, · робочі дні — понеділок-п'ятниця з 8:40 до 18:00, · вихідні дні: сб.- нд. та всі святкові дні, · офіційне працевлаштування. Вимоги: грамотна українська мова, досвід роботи з документами та офісною технікою, вміння працювати на ПК, знання Word, Excel, відповідальність, порядність, старанність, бажання працювати, пунктуальність, стресостійкість. Вік та освіта значення не мають. Обов’язки: офісна робота, ведення внутрішнього документообігу фірми (складання та реєстрація документів, наказів і т.д.), прийм
 4. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Правила для того і правила, щоб їх виконувати. В чому проблема? Поясніть, б-л!
 5. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Людина знайшлася. Знайшлася завдяки "Борді". Хороший сайт. Добре діє в межах Луцька. "Война закончилась! Всем спасибо!" (с). Вкотре дивуюся вмінню людей влаштувати рейвах на рівному місті. Є пропозиція, є контакти. Цікавить - зателефонуй, напиши ЛС, прийди на співбесіду і буде тобі щастя !!! Але ж ні... Починаємо обсмоктувати...
 6. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Я знаю зварювальників, яки сьогодні в Луцьку заробляють по 15.000 - 20.000 на місяць. Але ж хто хоче бути зварювальником ( токарем, слюсарем, муляром... ) ? Всі хочуть бути адвокатами, стоматологами... На крайняк - депутатами
 7. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  1. Назва фірми присутня. 2. В тексті пропозиції ясно сказано, що ми готові взяти на роботу початківця, тобто людину, яка має нульовий досвід. 3. На співбесіді. 4. ЛС. :-) :-) :-)
 8. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Народ ! Я зараз пропоную роботу тому, хто хоче чомусь навчитися. Якщо людина має багаж знань і навичок в кузовному авторемонті та малярці, оплата його праці буде відповідною. Для чого ми обговорюємо щось загальне? Є реальна робота з реальними умовами і реальною оплатою.
 9. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Нажаль, вакансії власника бізнесу сьогодні нема. Тільки помічника маляра.
 10. Alex.62

  Ровер кафе

  Чесно? Мені - теж.
 11. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Це такий, выдверто кажучи, "ап" теми... З одного боку постійно читаю чиїсь викладені в тирнет думки про відсутність роботи, про відсутність перспективи, про те, що срана влада ніц не робить для того, щоб люди не їхали з країни і залишалися тут... З іншого боку проглядаю гілку "Робота"... "Терміново потрібен ( потрібна ) !!!", "Візьму на роботу!" "Пропоную роботу!"... Тобто робота, я так думаю, всеж-таки, є ! Тільки чи є реальне бажання працювати у тих, хто ниє про її відсутність ?
 12. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  Сертифікований на відповідність ДСТУ «АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА» Тим, хто у нас вже був, НАГАДУЄМО, а тих, хто з нами незнайомий, ІНФОРМУЄМО, що ми професійно виконуємо : - Повний комплекс робіт по відновленню лакофарбового покриття кузовів легкових автомобілів, мінівенів, позашляховиків та мікроавтобусів, в т.ч. рихтувально-зварювальні роботи, шпаклювання, вирівнювання, ґрунтування, фарбування і нанесення лакового покриття. - Відновлення якісного зовнішнього вигляду мотоциклів. - Відновлення лакофарбового покриття легкосплавних автомобільних дисків. - Полірування лакофарбового покриття кузовів легкових автомобілів, мінівенів та позашляховиків . - Відновлення прозорості головної оптичної системи та задніх фонарів автомобілів та мотоциклів. - Технічне обслуговування мотоциклів. Ми пропонуємо якісне виконання робіт у відповідності до стандартів з використанням сучасних технологій та матеріалів, гнучку систему цін на послуги, лояльний підхід до клієнтів, конфідиційність та наші посмішки! Звертайтеся за адресою: м. Луцьк, вул. Нікішева,1 та за телефонами 096 666 08 07, 063 821 63 02 і впевніться, що все саме так, як ми обіцяємо.
 13. Alex.62

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА"

  "АВТОСЕРВІС НА НІКІШЕВА" ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ :спеціаліста ( можливо початківця ) з рихтовки автомобілів та підготовки їх до малярних робіт. Комфортні умови праці, дружний колектив, достойна оплата, стабільність та перспектива росту.
 14. Alex.62

  Ровер кафе

  А що із "Ровером" ?
×