Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Ця тема і є рекламна впринципі...Але не думаю, що т ой хто сюди заходить цього не розуміє чи йому заважає....

Ну, по-перше, не я цю тему стартанув, і вважаю, що зауваження трохи некорректне. Я був занадто зайнятий запуском та налагодженням роботи кафешки, коли люди розпочали спілкування, тому я зЇявився лише на третій сторінці.

По-друге, тут є не тільки реклама і пусте восхваляння, але й критика і я, як посадова особа і як людина, яка багато чого зробив для цього закладу своїми руками, стараюся слухати, стараюся чути, стараюся йти на зустріч побажанням відвідувачив. Ви вважаєте, що це погано? Особисто я вважаю, що це добре, коли йде живе спілкування. У вас особисто окрім критики "реклами" є якісь зауваження чи побажання? Я готовий дослухатись і до вашої думки і вважаю це однозначним позитивом в організації роботи кафе.

Ви не зрозуміли...Я не проти цієї теми.Вона правильна і я бачив, коли Ви вступили в дискусію.Але тут багато прихованої реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Та забий на ці репліки про рекламу, людей звичайне українське жабе давить

Дякую, Yuraul, за пораду! :_07: Але я людина спокійна і толерантна. Позиція san4ez1-а мені зрозуміла і я саме такі аргументи ( Кодейл і Павлик ) хотів йому привести, але передумав.

Дякую вам усім за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не зрозуміли...

Ну, не зрозумів, значить не зрозумів. Проїхали.

А ти ( давай на "ти"? ) не проїжджай! Ти заїзджай! Побач все на власні очи! Поклич директора. Є зауваження чи побажання - скажи! Я вже декларував готовність до співпраці і знову іі озвучую. Ми хочемо бути комфортними для простих адекватних енергійних людей. У нас нема гламуру. У нас нема шкіри та стразіків "Сваровськи". У нас класна кава. У нас можна просто поїсти, або посидіти з "Павлушою" і з компанією друзів.

Це - реклама? Ні. Це - наша позиція.

Заїжджайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував в Карабасі пательні. Можливо варто започаткувати таке "Гаряченьке"? просто жарена картопля, мисливські ковбаски, Жарене яйце - 16-20 грн. Красота і смачно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував в Карабасі пательні. Можливо варто започаткувати таке "Гаряченьке"? просто жарена картопля, мисливські ковбаски, Жарене яйце - 16-20 грн. Красота і смачно :)

Думали на рахунок "Пательні". Рахували-прикидали. Зробити не проблема. Питання - для кого? Крім того у нас є така штука як "Піджарка "ДЛЯ ДРУЗІВ". Майже те ж саме! Приходьте, куштуйте, хваліть, або ругайте...

А сьогодні актуально "Мохіто", "Айс-Мокко", морозиво, кава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За погодженням з організатором, Інформую зацікавлений велоспільноту, що 25 липня о 17-й годині у нашому "РОВЕР КАФЕ" буде тусовка

TIME FOR FIXED GEAR

image.jpg?I=cVOvwVNzbLSfm7dZwHWZrA%3D%3D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема переросла в піар.

Тобто якщо я у гілці "Велопаті" викладаю інформацію про тусрвку "фіксерів", то це - піар?

... Всьо що дальше мне суто не по душе...

Є дуже пристий вихід зі становища - НЕ ЗАХОДИТИ В ЦЮ ТЕМУ!

.....очень косвенно касається велотематікі......

Тусовка трековиків, на якій збираються спортсмени і аматори... На якій будуть показувати свої машини, дивитись відео, обговорювати специфіку і таке інше - КОСВЕННО ДО ВЕЛОТЕМАТИКИ?????

Капець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Itzamna, вцілому правий.

Alex.62, як керівник закладу, у цій гілці залишили відповіді досить розширені та вичерпні.

А пост #110 сама банальна реклама\комерція (завуальовано можна назвати і тусовка, паті, дійство, etc), а це вже якби окрема річ, і за окремі домовленості з адміністраторами ресурсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...пост #110 сама банальна реклама\комерція...

Ми лише безкоштовно надаємо приміщення під тусовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а відвідувачі приходять зі своїм пивом в термосах і закусоїдами в контейнерах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли створював цю тему хотів взнати,що це за кафе?

Тепер коли всі вже вкурсі,то можна тут говорити про все що зв'язано з даним закладом: меню,новини,різні штучі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а відвідувачі приходять зі своїм пивом в термосах і закусоїдами в контейнерах)

Вони і без цього приходять.

Я коли створював цю тему хотів взнати,що це за кафе?

Тепер коли всі вже вкурсі,то можна тут говорити про все що зв'язано з даним закладом: меню,новини,різні штучі

Отакі штучкі? :_07: :_07: :_07:

post-26787-0-77337500-1437403794_thumb.j

post-26787-0-20651300-1437404302_thumb.j

post-26787-0-71557100-1437404302_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а відвідувачі приходять зі своїм пивом в термосах і закусоїдами в контейнерах)

Вони і без цього приходять.

Я коли створював цю тему хотів взнати,що це за кафе?

Тепер коли всі вже вкурсі,то можна тут говорити про все що зв'язано з даним закладом: меню,новини,різні штучі

Отакі штучкі? :_07: :_07: :_07:

Можна і такої))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку тему закривати не потрібно.

Ну трохи піарить директор свій заклад, що ж такого. Будь-хто б таке робив би :).

Якщо ж комусь тема аж надто муляє очі то можна просто закрити на неї очі (як я, та і вся борда робить на 100500 тем в "нових публікаціях").

А користь від такої прямої лінії з керівництвом - суттєва. І для нас, споживачів. І для Alex.62, як керівника (бо отримує об'єктивні чек-беки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тема "Нещодавно відкриті заклади харчування у Луцьку", не розумію для чого цю тему виокремлювати, якщо тут більше мови про Мохіто і піджарки "Для друзів", ніж про тематику розділу Велопаті. А представник дирекції, який то все піарить не належить до групи "Traders".

Побував там на минулому тижні. На вулиці за столиком не комфортно, поряд ходять люди по тротуару аля "прохідний двір", заглядають в рот, кидають заздрісні погляди.

В середині просторно, гарні офіціантки з природніми посмішками, хороше обслуговування, але бетонна стеля із слідами заштукатурених отворів від анкерних кріплень попереднього орендаря троха напрягає, наштовхує на думку що на інтер'єрі зекономили. Зробіть щось із акустикою приміщення, звук багаторазово відбивається від кам'яних стін, підлоги, стелі, створюючи шум, і це я був коли відвідувачів було мало. Більше дерева, тканин, рель'єфу (не кам'яного), менше величезних гладких площин. Хоть з десяток фанерно-картонних байків порозвішуйте на стінах, вже дасть ефект (це я фігурально, надіюсь мене зрозуміють).

Ціни лояльні, зайду ще.

Якись пацанчік постійно завісає біля барної стійки, нічого не замовляє, розмовляє з персоналом, типу свій. Це всім так можна? А то я зайду з кумом в картішки перекинутись єслі чо, на крайняк мінералку замовлю, стакан на двох. Може позалицяємось до офіціанток)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО інтер"єр має свій стиль - нічого міняти не треба. Додати ще більше (і ще більше) фоток завжди можна. Картонній байки можна в клітці роздивитися, а в кафе норм тематичні картинки і чудернацькі представники велосипедної історії.

не розумію для чого цю тему виокремлювати

З твогго дозполу пролью світло на це питання. Ця тема знаходиться в велопаті, бо це єдина кафе для велосипедистів у Луцьку. Ніде не можна залишити байк в клітці і піти спокійно попити каву.

Завжди можна позаліпати на відео даунхілів, різноманітних трюків, від яких повільно падає щелепа на стіл, в неї аккуратно заливається 2 ковтки павліка, а чемна офіціанка допомагає поставити її(щелепу) на місце.

Як на мене тема: питання-відповідь. МТВ-шніки одразу налетіли на рекламу посиденьок фіксерів :)..... народ, а вам не пофіг де вони збираються? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу в цій темі нічого поганого, Фідбек керуючого похвальний, не ріжте його на корню.

Якщо тема не буде цікава, вона "помре" сама собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, зробіть добре діло - сфотографуйте меню.

Одразу прошу нас вибачити... Меню у нас по-перше, друкується на крафті у вигляді такої собі серветки-підкладки на стіл, а по-друге, ми ще не "утряслися" і ціни трохи "скачуть"... На щось зкидаємо, бо розуміємо, що одразу поставили зависоко, на щось трохи піднімаємо, щоб не скотитися до рівня бару напротив "Ровера"...

Це я зараз зафотографував серветку зі стола... Вибачайте за якість.

На мою думку тему закривати не потрібно.

Ну трохи піарить директор свій заклад, що ж такого. Будь-хто б таке робив би :).

Якщо ж комусь тема аж надто муляє очі то можна просто закрити на неї очі (як я, та і вся борда робить на 100500 тем в "нових публікаціях").

А користь від такої прямої лінії з керівництвом - суттєва. І для нас, споживачів. І для Alex.62, як керівника (бо отримує об'єктивні чек-беки).

Дякую за розуміння.

post-26787-0-81458600-1437463745_thumb.j

post-26787-0-09178600-1437463747_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте вже якусь знижку бордівцям, щоб всі тут, вже нарешті, були задоволені :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...На вулиці за столиком не комфортно, поряд ходять люди по тротуару аля "прохідний двір", заглядають в рот, кидають заздрісні погляди....

Це справа смаку. Хтось хоче сидіти ТІЛЬКИ на вулиці! Його навіть дощ до приміщення не загонить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я зараз зафотографував серветку зі стола... Вибачайте за якість.

А де ж велосипедний коктель "Шатун"? :_07:

Shatun_ubojnij1.jpg

(http://1mag.com.ua/index.php?p=118)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...