Itzamna

Power users
 • Кількість зміста

  1 886
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Itzamna last won the day on Квітень 3 2014

Itzamna had the most liked content!

Репутація громади

609 Професор

4 Підписників

Про Itzamna

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 05.11.1980

Контакты

 • ICQ
  212622248

Информация

 • Интересы
  уголовно преследуємі

Останні відвідувачі профілю

7 095 перелядів профілю
 1. Так само як при виготовлені горілки - наповненна азотом, збагачена золотом, на березових бруньках
 2. Перехрестя Гнідавська-Потебні орієнтовно 12-30. Таврія ударена в правий глаз, другого не встиг ідентифікувать в маршрутці їхав. Работали копи. Найшов статтю. https://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-na-perekhresti-ne-rozmynulys-opel-i-vaz/
 3. Запищали миші перед котом...
 4. . Не замарачуйся по пустякам типу читати відгуки, технології і т.д. Замовляєш матрас будь в кого з такими вимогами - максимальна густина пружиних блоків з заповненням порожнин, деревяні ламелі, кокос, льон, обшивка. Провіряти результат так - ставиш стакан с водою і сідаєш поряд, якщо стакан падає - хлопці зекономили і хай переробляють за свій рахунок.
 5. Що ви причепилися до жлоба акий думає що він "правільніший за всіх інших - не жлобів" ?
 6. Яке є, а яке має стати невідомо чи стане. На тест не жалко.
 7. Рельси мішають степлеру. Скажу так, зробити нормально - вони мішають, а зробити як небудь мене не влаштовує. Купити нове не проблема. Хочу набути нового досвіду.
 8. Витер дупою бокі матерчасті а ногами кожу по краях, вже на вигляд не очень, хочу обшити, не можу зняти рельси. Хто має досвід ?
 9. На фото першому аморт скручений до упора в нерабочий стан, в такому положені - 165 мм, розкрутив щоб працював (майже на максімум) - якраз 175 -180.
 10. Моноблокі + перекідкі продані.
 11. Барахолю все з велосипеда за 1500 грн, крім: рами, подсідел, сідло. Причина - заміна на кращі, та купити Аморт воздух (масло) ширина по осям - 175-180 Пропонуйте свою ціну за деталь яка вас цікавить. Також можливий обмін - Сідло кожа, Покришкі 26" середнього класу 26*2,25 приблизно, педалькі алю-топталкі, ротори, тормозні колодкі діск, подсідел 27,2 лайт, велокомпютер - і прочі жіночі фенечкі. Звязок - форум, лс, тел. о66-867-4о-29 Деталі Hide