Itzamna

Power users
 • Кількість зміста

  1 995
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Itzamna last won the day on Травень 5

Itzamna had the most liked content!

Репутація громади

661 Професор

4 Підписників

Про Itzamna

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 05.11.1980

Контакты

 • ICQ
  212622248

Информация

 • Интересы
  уголовно преследуємі

Останні відвідувачі профілю

7 237 перелядів профілю
 1. Гоните на Цукровий зря, як і на отстойнікі, смердить не жомом, а дерьмом - а дерьма та й воні від нього у нас хватає разного, природнього і політико-патріотичного....я ето, так про партію зелених згадав вівиска пригадалась ненароком для отмазкі, щоб "ідейні" не всварилися чи всралися- без різниці - в борьбі хто віноват, вперде на ветрові мельніци. Вонь від одних в сторону другіх круглий год... а варто вчинити як главний герой у фільмі "Малавіта" при схожій проблемі (брудна питна вода). Дивна річ в зоні Мамсік-Леон -тубік- канфетна-Дінамо-депо Дпз не смердить (велопрогулянка з 1 річним пацаном) а на 40 смердить... то може задуває на 40 з іншої сторони ?
 2. Європейська стрічка, кримінальна комедія. Сюжет - хлопець вертається в рідне містечко і не може знайти сестру, ходить по сусідах, друзях питає.. Сцени які заповнив з фільму - друг гг чпокає жінку і знімає на камеру, поліцай гей, сусід гвозде-степлером язика прибиває до підлогі... Назва фільму крутиться на язиці, типу - де зоя-лола-хлоя, чи куди пропала...
 3. Касета знята... Фото дорожки калеса
 4. Хватає шмоток з запасом...
 5. Безвозмездно, тоэсть - даром
 6. Не мій , навпроти дверей також не подобається, але і заборонити чи обмежити блокіратором не варто, бо вдруг - пожар, скора, каналізація (доречі фіат в акурат центром на люку), переїзд меблів.
 7. Ти не праф Держи "-" 1. Клаптик газон, який знищується "красавцами" 2. Знищився буд вагончиком і стройітелями при обшивці дому. 3. Білий форд стоїть на дорозі, впритик перпендикулярно (по руху) до троуару, те що тротуара там клаптик, це вже інша справа. 4. В тому тупічку стане ще 1 біля форда, але не ставлять (хватає мізків) - вузький прохід, полюбому хтось ненароком царапне-копне, дзеркало зігне - що вже було не раз , а на зеленому фіаті- 3,13рас.
 8. Нова метода - довжину вимірює витками на шиї, а діаметр природніми отворами Продаю ві-брейкі тормоза, заходь в тему.
 9. на фотокоме работає вк
 10. Колеса навіть не підкачував ніразу, такій тяговий велосипед в такому чудовому магазині
 11. Ще 2-3 етапу до фінішу, на даний момент виглядає так...
 12. Почетный гражданин / El ciudadano ilustre Информация о фильмеНазвание: Почетный гражданинОригинальное название: El ciudadano ilustreГод выхода: 2016Жанр: драма, комедияРежиссер: Гастон Дюпра, Мариано КонВ ролях: Оскар Мартинес, Дади Бриева, Андреа Фриджерио, Нора Навас, Мануэль Висенте, Марсело Д’Андреа, Белен Шаванн, Густаво Гарсон, Хулиан Ларкьер Телларини, Эмма РивероО фильме: Лауреат Нобелевской премии по литературе, писатель Даниэль Мантовани — желчный и пресыщенный интеллектуал. В юности он покинул Аргентину и уже несколько десятилетий живёт в Европе. Каждый день он получает множество приглашений выступить в самых престижных аудиториях мира, но неизменно отвечает на них отказом. Однако когда ему приходит письмо из аргентинского городка Салас, где он родился и вырос, с предложением приехать и получить статус почётного гражданина города, он не выдерживает и в приступе неожиданной ностальгии отправляется на «малую родину». Город встречает знаменитого писателя почти гротесковыми почестями, но чем дальше, тем менее приятной кажется эта поездка. Слишком много незаживших ран ждёт Даниэля Монтовани в Саласе. И к ним быстро прибавляется масса новых обид — ведь когда в скучный провинциальный городок приезжает всемирно известный и явно небедный земляк, то каждый надеется извлечь из этого какую-нибудь личную выгоду, но не у всех это получается. К тому же теперь жители Саласа прочли наконец книги Монтовани и обнаружили в них и себя и свой родной город, но совсем не в том виде, как им бы того хотелось.