Itzamna

Power users
 • Кількість зміста

  2 077
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Itzamna last won the day on Травень 5

Itzamna had the most liked content!

Репутація громади

711 Професор

4 Підписників

Про Itzamna

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 05.11.1980

Контакты

 • ICQ
  212622248

Информация

 • Интересы
  уголовно преследуємі

Останні відвідувачі профілю

7 363 перелядів профілю
 1. Ти ніхто, і ніхто тобі не повинен давати відповідь на твою вимогу такі персональні дані - важко зрозуміти просту річ ? Ображай мене як хочеш, цим ти лише себе виставляєш емоційним дурником. Ідеологічно ти промитий біо матеріал. Спорити зможеш якщо матимеш терпіння послухати інших, та спробуєш їх зрозуміти. Давай, тільки давай ти уважно прочитаєш мої попередні пости, де вказав, що дана інформація надана військовим з передової в складі якої знаходяться ті бтр. Що почув, те і передав. А далі можеш рахувати, шукати, домислювати, ображати, підстрікати і т.д. - але без мене. неДарагая самаоборона ти як бішена собака, піна йде і кусаєш всіх навколо - всі вам вині, ворогі і т.д. Це що з вами таке ? Ви не в силі послухати інших думок крім хвалебних од в вашу адресу.
 2. Забагато просиш - нікуя не отримаєш. Такі речі він може сказати лише офіцеру та військовій прокуратурі, а ти хто ? По суті ніхто, тому або зустріч тет на тет, де тобі в довірливій формі, без імен, звань, частин роскажуть про діяльність самооборони з особистого досвіду, або ні. Це при тому, що я ще не питав дозволу в військового, чи матиме він бажання з тобою спілкуватися, під час своєї відпустки. А ти продовжуй захищати своє болото. А хочеш більше - найди Ігора Саца в фейсбуці, попитай його
 3. Саня, мені пофіг на вашу шарашкіну контору, що мені сказав вояка з передової те і передав, хочеш особисто його спитати, нема питань. Тоді і тільки тоді, можливо, ти переконаєшся в правдивості таких фактів.
 4. Тобі фото заключення від наркодиспансера сфотографувати ? Тільки вчора зробив, спеціально для тебе, віщий сон був.
 5. Самооборона фінансується ким ? - Мерія дала, лапін дав... Мені он вдв-вешнік з ато розказав де вони сааоборону бачать і як до неї ставляться, матюки просто не писатиму, в цілому дуже-дуже погано і в нього свої причини. Наприклад - одних волонтерів ні від кого поважають, а самобороні пригадують як їм 200 тисяч баксів на ремонт бтр виділених дивним чином зникли, і ремониувалися за рахунок виділених коштів для підрозділів. Ох і злі ті хлопці хто на тих бтр їздять.
 6. Завдяки нечіткому фото не зрозуміло там 1" чи 1 1/8" (під якій в мене вилка) Якщо була перед цим звичайна встановлена різьбова, то і питання потреби виносу також відпадає
 7. Має підійти, ось фото з діаметром штока - 28,5. Та стаття для інформативності Треба точно виміряти внутрішний діаметр (на фото погано видно).
 8. Різницю відчуваєш між "індивід - Дурачок ?" і "ти дурак". Зовсім пропив мізки ? Самозабанься і не позорся.
 9. Маю вилку еластомерку і винос. Фото тут, з ціною домовимся.
 10. так воно і є, але вдупло закони бо царь дорог не хоче знати, що Але ти порушуив правила форума - образа, самозабанься - раз ти такій хороший, і йди з "брігадою" на вулиці контролювати якість виконання.
 11. - ну не дурачок ? Отак - В Луцьку всі дорогі приватні і ремонт їх не контролює - ні замовник міська рада, ні надавач послуг - припустимо луцькавтодор.
 12. І не дивно , ціна адекват за оригінал.