Itzamna

Power users
 • Кількість зміста

  1 720
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Itzamna last won the day on Квітень 3 2014

Itzamna had the most liked content!

Репутація громади

524 Професор

4 Підписників

Про Itzamna

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 05.11.1980

Контакты

 • ICQ
  212622248

Информация

 • Интересы
  уголовно преследуємі

Останні відвідувачі профілю

6 820 перелядів профілю
 1. Халява Origin - mass effect 2 https://www.origin.com/rus/en-us/store/free-games/on-the-house
 2. На всіх паркувальників 3-5 редісок . Просто сказочних довбойобів, всі інші мирно розрулюють питання підпер-перекрив, да і сварок "це моє місце" я не чув з тих пір, як діти крейдою і фарбою пообводили "замечательних" з написами № авто та дитячими прозвиськами тих водіїв. Зробили вони це після неодинокіх сварок за міні футбольне поле. Так, всі хочуть припаркувати поблище до вікна, стіни, дверей підїзду, на сухій асфальт, що мусиш йти або калюжою або газоном :(. Чим далі від ваору, тим ближче до мусорних баків і на глуху вулицю, відстань 50 м (гуглмапс) !!! Через ту ж вулицю заїзд-виїзд. На мому фото видно забор, перша боротьба за газон, вдоль забору стане 10 авто, але.....
 3. розкажи як дешевше та без геморою - законо, в брокерів, фірмочках чи на таможні(границя), на таможні тут - чому це ціна розмитнення у всіх різна ? і чи "ніби" законо на рік не є дешевше
 4. Скільки за авто, розмитнення, та послуги ?
 5. Хош с тобой схожу, хочу казок послухати, бензін візьму на всяк случай.
 6. Показати прихований контент Hide От відповім ..... Двір, 3 підїзда, кількість припаркованих машин (від 20 вдень до 57 ніч). Серед них 2 вантажівки, 2 джипа, 10 бусів (довгомерів і звичайних), і прочих ...універсалів, малих та широкіх. Прикріпим фото де виділив 2 ділянки. Газон де 2 рокі підряд колесами орали поки не вкопали міні-заборчік. Як хватало місця з газоном так хватає і без нього. І ще 1 виділення з мусором, який засирає гандони що паркуються на газоні. Ну тяне їх до болота і засрати все навколо. Щодо попереднього паркування нічного бродяги . Ото те бидлоття приїхало в 1 годині ночі, не знайшло собі місця і поїхав орати газон своєю легковушкою. Вдалося раза так с 4-5-го, пробуксовочка, гул мотора, свіст ремня і резіни. Кароче шоу маст го он. Чого бидло ? Тому що: - газонокопач, паркується на (наголошую) власноруч зроблені додаткові паркомісця на тупіках (зроблені для себе, сусіди їх не займають, чужим хватає місця без них), йому мішають дерева на подвірї, бо через їхню крону не видно як гуляє дитина, вцепило відеонагляд, щоб слідкувати за своїм авто, дитиною (мабуть). Вирок - звичайнісінький дибіл. Одного такого сусіда зігнав, спочатку словами, потім погрозами, не дійшло - фото в темі де він зрізав гілля з приватого дерева, бо - там де він припаркувався на той час, те гілля царапало йому кришу. Нічне паркування в дворі і його розрулювання - був свідком, навіть фоткав - записки з номерами дозвону і ранкові переставляшки. А місце для паркування вільне поряд, меньше 50 метрів, але - відмазки - далеко йти, з вікна не бачу, це вже не двір. Кароче - отвертка, краска, лом та в табло, це єдині засоби після яких вони починають думати, проверено, слова та записки не доходять. панаєхалі тут панімаєшлі і нагліють тіпа альфа-самци , котрих треба виховувати.
 7. пару хв назад хост ніработал, не спроста...
 8. Хочуть вліпити газовий лічильник на будинок. Тему всю не читав, варто чи противитися (який механізм дій) такому ділу ?
 9. Ночная парковка "замечательного соседа"
 10. Лечениє карми, метод "Золотого даждя", дорого, ярко, незабуваємо. - тоже с фільтрами для води. Главноє не мешать ідотам "веріть в что-то" і не слухать їх.
 11. ВОТ умер, пріхаді в варсандер http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_32589790
 12. Ой, хто вже не керував тим ЛПЕ...кожен клав в кишеню.
 13. Біля депо нещодавно притулилися зігрітися маршрутка і тролейбус, весна