Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Я теж за квас, хоч по сезону. по 4 грн\0,5 + велика вивіска має право на життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергійович а квас чи лимонад є?)

Бочкового нема ані квасу, ані лимонаду.

По-перше, наша колона на розлив усього на три крани і ми не хочемо ставити на неї крім пива щось інше, той самий квас, чи лимонад. А по-друге, вибачайте друзі... Ну не хочеться хаяти чиюсь продукцію... Але НЕМА у нас квасу! Принаймні те, що назвають цим словом, квасом рахуватим неможна. Особисто я краще вип"ю склянку чистої води, ніж буду у себе вливати той розчин хімікатів, що назвають "квасом". Те ж саме стосується і тої рідини, що продається з крану "лимонад". Ми робимо свій лимонад на бажання відвідувача. Цукровий сироп ( трішки ), різаний лимон, трішки лайму, листочок м"яти, мінеральна вода і багато льоду! Якщо не помиляюся! Також практикуємо айс-ти, айс-мокко...

Бережіть себе! Не пийте всяку гидоту, навіть якщо на вулиці +35 та ну ду-у-у-у-у-у-у-уже хочеться пити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62,

з червоним стікером на кегу це «Луцький квас» Попович чи "Аверс Бровар"? щось неможу згадати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з червоним стікером на кегу це «Луцький квас» Попович чи "Аверс Бровар"? щось неможу згадати....

Червоний - це Поповича і "Богатирський", якщо не помиляюсь. Але я б рекомендував з них вибирати Поповича, бо у "Богатирського" термін придатності - 28 днів!!! Ще щось треба казати, чи самі зрозумієте? Може КВАС стояти в кегу місяць і не прокисати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в поповича поганий квас, Аверс бровар на голову вище. в поповича лимонад добрий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в поповича поганий квас, Аверс бровар на голову вище. в поповича лимонад добрий)

Я стараюсь не вживати такі слова як "поганий" чи "добрий", бо це завжди дуже категорично, але в той самий час чисто суб"єктивно. Я кажу ( пишу ) "мені подобається" або "мені не подобається"!

"Аверс" мій сосед, тому я їх квас оцінювати не буду, але свою точку зору маю. Цікаво? Заходьте - поділюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62,

згадав. ну так там же написанно що неможна дітям до 7 років.

був колись один квас у магазині "Пивний Запас" варили свої для себе з хліба.

А більше нічого так і не бачив нормального.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! А ще ми вчора з дівчатами вирішили, що будемо варити узвар! Звичайнісенький такий собі узвар! Думаю, що це буде і смачно і екологічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! А ще ми вчора з дівчатами вирішили, що будемо варити узвар! Звичайнісенький такий собі узвар! Думаю, що це буде і смачно і екологічно.

Не забудьте його охолоджувати перед подачею :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! А ще ми вчора з дівчатами вирішили, що будемо варити узвар! Звичайнісенький такий собі узвар! Думаю, що це буде і смачно і екологічно.

Якщо ще й з чорносливом і охолоджений то ціни йому не буде. :0155: Хммм вперше бачу прямий діалог власника з відвідувачами ,трохи шаблон розриває ,але геть приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми робимо свій лимонад на бажання відвідувача. Цукровий сироп ( трішки ), різаний лимон, трішки лайму, листочок м"яти, мінеральна вода і багато льоду! Якщо не помиляюся! Також практикуємо айс-ти, айс-мокко...

Бережіть себе! Не пийте всяку гидоту, навіть якщо на вулиці +35 та ну ду-у-у-у-у-у-у-уже хочеться пити!

Це не лимонад, а вода з сиропом і лимоном. лимонаду треба настоятися, хоча б годинку (а краще дві).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забудьте його охолоджувати перед подачею :_07:

Але ж ти вредний!!! :_07: :_07: :_07:

саме то!!!! вже точно можна заходити з дітьми.

Заходьте! Чекаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ще й з чорносливом і охолоджений то ціни йому не буде. :0155: Хммм вперше бачу прямий діалог власника з відвідувачами ,трохи шаблон розриває ,але геть приємно.

Це все згубний вплив, що залишається в головах бувших "совків" після частих відвідин Гєйропи!!!

Мене тут звинувачували у рекламі закладу, а я доказував, що реклама для мене - на шостому місті, бо особисто для мене, як для директора закладу, важливо бачити, що до нас ходять одні й ті ж люди! Мені важливо розуміти, що у нас є постійні відвідувачі. Особисто мені б дуже хотілося б, щоб ви приходили до нас і бармен не питав би, навіть, яку вам робити каву, бо ви з місяця в місяць, з року в рік п"єте ваше улюдлене еспрессо з молочком з зерна "Сегафредо" і він це пам"ятає... Заробити грошей... Це теж важливо, але хочеться просто нормальних відносин, хочеться стабільності, хочеться ЄВРОПЕЙСЬКОСТІ у нашому старому місті...

Це не лимонад, а вода з сиропом і лимоном. лимонаду треба настоятися, хоча б годинку (а краще дві).

Погоджуюсь! Але це однозначно краще, ніж то, що у нас зараз назвають квасом. Ти ж погодишся, що й квас має стояти як мінімум тиждень, щоб стати квасом! А коли його варять за один (!) день, а назавтра він іде на продаж... Це не виправдання для нашого псевдолемонаду, але він однозначно "здоровіший", ніж той псевдоквас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось у цього вела верхня труба трохи не той-во

:_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

таке бачення художника... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось у цього вела верхня труба трохи не той-во

:_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

Мова, я маю надію, йде про РОВЕРА? Не про велосипедиста? :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке бачення художника... ;)

Правильно! Не стреляйте в піаніста, він грає, як вміє!!! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що? Ніхто нічого сказати про "Ровер" не хоче? :_04:

Ані гадость якусь... А краще - похваліть нас! Вам нічого не стоіть, а нам - приємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...