Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Заходьте в "Ровер" і я особисто вибачусь перед вами за незручності, що ми вам спричинили. Готовий повернути вам вартість чаю. Вас влаштує такий варіант?

Як мило...

Змушена відмовитись, оскільки чесність та порядність ціную більше за гроші та лицемірство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Як мило...

Змушена відмовитись, оскільки чесність та порядність ціную більше за гроші та лицемірство

Шкода. Тоді приміть віртуально мої вибачення за прикрий інцидент, а також мою щіру вдячність за активну підтримку теми "Ровер Кафе" на Board.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходьте в "Ровер" і я особисто вибачусь перед вами за незручності, що ми вам спричинили. Готовий повернути вам вартість чаю. Вас влаштує такий варіант?

Як мило...

Змушена відмовитись, оскільки чесність та порядність ціную більше за гроші та лицемірство

Я в шоці. Роздули з мухи слона. Трава була в чаї? Була. Значить чай трав'яний. Керуючий робить спроби розібратись, допомогти, компенсувати, змінити. У Вас якісь образи. Ніби Вас кинули на штуку баксів. Якщо не подобається це кафе, знайдете краще, я не сумніваюсь. Але таке пряме спілкування з керуючим, який цим кафе "живе" і змінює кафе під вподобання клієнтів, в Луцьку таке ще треба добре пошукати (але це норма для ринкоіої економіки).

Для довідки я не був в цьому кафе, бо то не мій формат, Алекса особисто не знаю. Тема мені не дошкуляє - нехай живе.

Ви, Лілєчка, баришня балувана, імхо ( не сприйміть то як образу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для довідки я не був в цьому кафе, бо то не мій формат, Алекса особисто не знаю.

Завітай на каву. Познайомимося. Підкупу не буде. Кожен за себе платить сам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, Вибачте не був у Вас, хоча проїжджаю кожен день повз )

Ви десь тут запнулись про конкуренцію, а кого Ви вважаєте за конкурента в окрузі?

ну наприклад Хурма, чи там Львів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, Вибачте не був у Вас, хоча проїжджаю кожен день повз )

А може краще зайти та поговорити про це? Заодно і буде зрозуміло, кого вважати за конкурента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може краще зайти та поговорити про це? Заодно і буде зрозуміло, кого вважати за конкурента...

то є таємниця? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то є таємниця? ;)

Ну як це можна вважати таємницею? Це більш ніж прозоро!

Крім того хіба важливо кого МИ вважаємо за конкурентів? Важливо кмк кого ВІДВІДУВАЧ протипоставляє нам, коли йому подають не той чай, що він ( вона ) хотіли б отримати...

Всякий заклад, що розташований на відстані 500 - 700 метрів від нас та орієнтований на середню категорію відвідувача потенціально може вважатися нашим конкурентом. "Хурма" має більшу площу та в неї "вгатили" значно більше грошей, відповідно вони позиціонують себе вище за наш рівень. Ми не пнемося зі шкіри вон доводячі, що ми крутіші за яйця вкруту і не хочемо заробити усі гроші одразу. Власникі люди енергійні та аматори не тільки велоруху, а ще й гірських лиж, віндсерфінгу, рафтінгу, подорожей... Відповідно і кафе (!) заточувалося під специфічну категорію відвідувачів. Доречі, зверніть увагу - КАФЕ. Тобто не пивнуха і не генделик. Ми відкриваємося зараз о 09.00 і до нас ходять на ранішню каву багато постійних відвідувачів. Ми хочемо бачити у нас в кафе людей, що приходять не похмелитись чи хильнути, а поїсти, поговорити, обговорити якісь свої події, спланувати якісь прогулянки-покатушки...

Якось так.

P.S. А "там Львів" це КУДИ? :0159:

ЗАРАЗ НА МЕНЕ ЗНОВУ БУДУТЬ ШИКАТИ, ЩО Я ЗАЙМАЮСЯ РЕКЛАМОЮ ЗАКЛАДУ!!!

А я лише відповідаю на запитання... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, Дякую за відповідь, колись перетнемось )

ЗІ Львів це кафе на Кравчука, не зрозуміла мені його популярність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні у вашому кафе.Все супер,обслуговування прекрасне,дівчата привітливі.Гарно посиділи із другом.От друг каже,було краще коли цю стіну із червоної цегли лаком покрити.

Дякую за прекрасну кафешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, Дякую за відповідь, колись перетнемось )

ЗІ Львів це кафе на Кравчука, не зрозуміла мені його популярність...

Там бонуси до пива дають, от і весь успіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, Дякую за відповідь, колись перетнемось )

Та нема проблеми. Мені подобається спілкування з адекватними людьми. Я взагалі люблю потеревенити... Думаю, це помітно по моїх ду-у-у-у-у-уже лаконічних постах! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні у вашому кафе.Все супер,обслуговування прекрасне,дівчата привітливі.Гарно посиділи із другом.От друг каже,було краще коли цю стіну із червоної цегли лаком покрити.

Дякую за прекрасну кафешку.

Дякую, дякую, дякую...

А чого не обізвався? Мені хочеться знати вас усіх очі-в-очі!!! Спитав би у дівчат Сергійовича!

Щодо цегляної стіни... Щоб ти знав, старий, як я біля неї "вмирав"... Її почистили від штукатурки, а тобі я її віддирав від пилюки, продирав шви, пилососив, та (!) проклав розпилювачем три шари лаку "Мокрий Камінь" на водній основі... Зараз згадую і мороз по шкірі...

Так що стіна лакована. :_07:

Може за якісь час треба буде ще пару шарів накинути, але нехай трохи часу мине... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там бонуси до пива дають, от і весь успіх.

Доречі!!!

Тільки що вирішили, що

ЯКЩО НА ФУТБОЛЬНИЙ ВЕЧІР ЗАМОВЛЯЄТЬСЯ СТОЛІК ЗАЗДАЛЕГІДЬ, ТО ЗНИЖКА -10% НА ВСЕ!

До нас традиційно ходять на спортивні посиденьки ще з часів "Живень-Пабу", то ж ми не відмовляймося від такого роду вечірок. Пуркуа па, як кажуть "там"?

РОМАН-ЛІГЕРАД! Щоб не казав, що тебе не повідомили!!! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні у вашому кафе.Все супер,обслуговування прекрасне,дівчата привітливі.Гарно посиділи із другом.От друг каже,було краще коли цю стіну із червоної цегли лаком покрити.

Дякую за прекрасну кафешку.

А чого не обізвався?

Так що стіна лакована. :_07:

Може за якісь час треба буде ще пару шарів накинути, але нехай трохи часу мине... :_04:

Не обізвався,незнав що ви там є.Бачив тіко дівчат)))

На рахунок лаку,який ви використовували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок лаку,який ви використовували?

О-о-о-о-о-о-о..... Ти спитав....

Хіба я згадаю зараз.....

Чекай!

Здається ЄС-11 напівглянс. Якщо не помиляюся. Перший шар я розвів водою і поклав як праймер, а потім два шари звичайною консистенцією. Посеред залу стояв компресор, а я скакав як мавпа по стрем"янці і "дув" на стіну. Ще була заморочка підібрати "факел" краскопульта так, щоб і не бігло краплями по стіні і, в той самий час, щоб просякало цеглу...

Блін... Щось мене від того "Болграду" ***** V.V.S.O.P. чогось повело....

А формулу один зможете транслювати?

POURQUOI PAS? Будуть глядачі - буде трансляція! В тирнеті є канал, який би викладав Ф1?

...Бачив тіко дівчат...

Я б ду-у-у-у-у-уже здивувався б... :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А формулу один зможете транслювати?

POURQUOI PAS? Будуть глядачі - буде трансляція! В тирнеті є канал, який би викладав Ф1?

Не знаю про тирнет, по супутнику в HD RTL, SKY Sports, BBC HD, Setanta Sport.

Не в HD дивитись не комільфо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в HD дивитись не комільфо.

Однозначно.

Р.С. Доречі, звук у нас реально хороший! Сабвуфер з пивного кега зроблений майстром, який на звуку знається. А звук при перегляді Ф1 дуже важливий. Я правий? :_04:

Не знаю про тирнет, по супутнику в HD RTL, SKY Sports, BBC HD, Setanta Sport.

Якщо не забуду ( купа задач на завтра! ), то подивлюсь, що можна зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в HD дивитись не комільфо.

Балувана Галя :_07: , ну і повага,я також тільки за якість)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір Alex.62, а доставка у вас є?

Тобто розвезти по домах після посиденьок? :_07: :_07: :_07:

Ні. Доставки у нас немає. На наступне літо, під сезон веломандрівок хочемо запропонувати термоси, бургери, бутери і пр. для покатушек на природу. Якщо буде користуватися, то залишимо в пропозиції. В Європі таке практикують. Подивимось, чи піде у нас.

Балувана Галя :_07: , ну і повага,я також тільки за якість)))))))))

Правильно! І HD, і якість, і повага. Так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А формулу один зможете транслювати?

Подивився в тирнеті... Можливість переглядати змагання Ф1 є. Єдине, що мене не влаштовує - це рашівські канали!!! :_07: Якщо це не є перешкодою, то запрошуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливий в Вас перегляд футбольних матчів? Наприклад матчі ліги чемпіонів чи ліги європи. Є такий нюанс що ці матчі в основному тривають до 23-30. Чи можете ви тримати заклад до такої години. Наприклад Пивна база працює також до 22-00, але хто прийшов на перегляд матчу, приміщення закривають. Нових вже не запускають. В них постійно багато людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А формулу один зможете транслювати?

Подивився в тирнеті... Можливість переглядати змагання Ф1 є. Єдине, що мене не влаштовує - це рашівські канали!!! :_07: Якщо це не є перешкодою, то запрошуємо!

Дякую, але вже не цього тижня. Якщо крім мене є поціновувачі такого виду спілкування\посиденьок, відпишіть мені в приват. Зберемося з любязності Алекса62 в Ровер-кафе на наступні заїзди (Гран Прі Мексики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...